Altum hipotekārais kredīts – kā pieteikties un izmantot kalkulatoru Latvijas Attīstības finanšu instrumentu aģentūras Altum hipotekārajam kredītam.

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%

Sveicināti! Vai Jūs plānojat iegādāties nekustamo īpašumu vai veikt remontu mājās? Altum hipotekārais kredīts ir lielisks risinājums, kas palīdzēs Jums īstenot savus sapņus!

Kas ir altum? Altum ir valsts finansēta aģentūra, kura piedāvā dažādus finanšu pakalpojumus, tostarp hipotekāros kredītus. Mēs sadarbojamies ar Swedbank, lai nodrošinātu labākos nosacījumus mūsu klientiem.

Altum hipotekārais kredīts kalkulators ir noderīgs rīks, kas ļauj aprēķināt, cik lielu kredītu Jūs varat saņemt atbilstoši savai finansiālajai situācijai. Tas ir ātrs un viegli lietojams, un tas palīdzēs Jums plānot un sagatavoties kredīta pieteikšanai.

Nezaudējiet iespēju īstenot savus plānus! Izmantojiet Altum hipotekāro kredītu, kas nodrošina labākos nosacījumus un atbalstu Jūsu finansiālajām vajadzībām. Sāciet ar kalkulatoru un pieteikumu jau šodien!

Altum hipotekārais kredīts – palīdzība Jūsu īpašumu un dzīves sapņu realizācijā!

Ko jūs varat gaidīt no Altum hipotekāra kredīta?

Altum ir nevalstiska finanšu institūcija Latvijā, kas specializējas hipotekāro kredītu programmu ieviešanā. Altum hipotekārais kredīts ir paredzēts gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, kuri vēlas iegādāties vai būvēt nekustamo īpašumu. Šeit ir dažas galvenās lietas, kuras jūs varat gaidīt no Altum hipotekāra kredīta:

 1. Kredīta iespējas: Altum piedāvā dažādas hipotekāro kredītu programmas, kas atbilst dažādām vajadzībām. Vai nu jums ir nepieciešams kredīts dzīvokļa iegādei, mājas renovācijai vai uzņēmuma attīstībai, Altum var piedāvāt risinājumu.

 2. Zemāka procentu likme: Altum hipotekārā kredīta procentu likme ir parasti zemāka salīdzinājumā ar citām kredītu iestādēm. Tas ir izdevīgi tiem, kuri vēlas iegūt zemākus ikmēneša maksājumus un samaksāt mazāk par kredītu kopumā.

 3. Ilgs atmaksas termiņš: Altum piedāvā iespēju atmaksāt kredītu ilgā termiņā, kas nozīmē, ka jūs varat izvēlēties atmaksas grafiku, kas vislabāk atbilst jūsu finansiālajām iespējām.

 4. Uzlabojumi nekustamā īpašuma iegādei: Altum piedāvā papildu finansēšanas iespējas nekustamā īpašuma iegādei. Tas var būt derīgi, ja vēlaties iegādāties dzīvokli vai māju, kas ir nedaudz pārāk dārga, bet jums nav pietiekami daudz pašu līdzekļu.

 5. Atbalsts no Swedbank: Altum sadarbojas ar Swedbank, lai nodrošinātu ērtu piekļuvi hipotekāra kredīta pakalpojumiem. Swedbank Altum hipotekārais kredīts kalkulators ir pieejams, lai palīdzētu jums aprēķināt kredīta maksājumus un atrast vispiemērotāko risinājumu.

Ja jums ir nepieciešams hipotekārais kredīts, Altum var būt labs variants. Piesakieties šodien un sāciet ceļu uz savu sapņu nekustamo īpašumu!

Kredīta apjoms un termiņš

Kredīta apjoms un termiņš

Ja esi iecerējis jaunu mājokli vai nelielu uzņēmumu, bet tev ir nepieciešama finansiāla palīdzība, Swedbank altum hipotekārais kredīts ir lieliska iespēja! Swedbank altum hipotekārais kredīts kalkulators ļauj aprēķināt nepieciešamo kredīta apjomu un termiņu, lai ātri un ērti saņemtu vēlamo summu.

Kas ir Altum hipotekārais kredīts?

Altum hipotekārais kredīts ir Swedbank sadarbības ar Altum finansējumu veids, kas nodrošina iespēju saņemt finanšu atbalstu, ieguldot mājokļa vai uzņēmuma attīstībā. Tas ir piemērots gan privātpersonām, gan uzņēmējiem un piedāvā izdevīgus nosacījumus kredīta apjomam un termiņam.

Swedbank altum hipotekārais kredīts kalkulators ir lielisks rīks, kas palīdz aprēķināt, cik lielu kredītu vari saņemt un kāds būs atmaksas termiņš, atkarībā no tavām iespējām un vēlēm. Lai sāktu, izvēlies vēlamo kredīta apjomu un termiņu, un pēc tam kalkulators uzreiz parādīs tuvākos piedāvājumus.

Izmanto Swedbank altum hipotekārais kredīts kalkulatoru, lai iegūtu visu informāciju par kredīta apjoma un termiņa iespējām un sāktu savu ceļu uz jauno mājokli vai uzņēmumu jau šodien!

Tas ir vienkārši, ērti un droši!

Ļauj sev piepildīt savus sapņus ar Swedbank altum hipotekāro kredītu!

Maksimālais kredīta apjoms

Jaunajām ģimenēm nodrošinām iespēju iegādāties savu pirmo mājokli ar Altum hipotekāraja kredītam. Altum ir valsts finanšu institūcija, kas atbalsta Latvijas iedzīvotājus. Mūsu hipotekārais kredīts ir piemērots gan īpašuma iegādei, gan mājas remontam.

Lai izrēķinātu savu kredītu, izmantojiet mūsu altum hipotekāro kredītu kalkulatoru. Tas ļaus jums izskaitļot mēneša maksājumus, kredīta termiņu un citus svarīgus parametrus.

Swedbank hipotekārais kredīta kalkulators ir vienkāršs un ērts rīks, kas palīdzēs jums aprēķināt jūsu maksājumus un saprast jūsu aizdevuma iespējas. Lai apskatītu kredīta kalkulatoru, apmeklējiet swedbank.lv un meklējiet “hipotekārais kredīta kalkulators”.

Neatkarīgi no tā, vai jūs apvienojat altum kredītu ar swedbank altum vai izmantojat altum hipotekārais kredīts kalkulatoru, mēs esam pārliecināti, ka mēs spēsim palīdzēt jums atrast piemērotu risinājumu jūsu īpašuma iegādei vai remontam.

Lai izvēlētos savu kredīta apjomu, lūdzu, apskatiet altum hipotekārais kredīts kalkulatoru vai sazinieties ar mums, lai saņemtu papildus informāciju.

altum kredīts jaunajām ģimenēm altum kredīts ir speciāli izstrādāts jaunajām ģimenēm, kas vēlas iegādāties savu pirmo mājokli. Šis kredīts piedāvā izdevīgus nosacījumus un galbu palīdz īpašumu iegūt vieglākā un ātrākā veidā.
kas ir altum Altum ir valsts finanšu institūcija, kas nodrošina finansiālu atbalstu Latvijas iedzīvotājiem dažādās jomās, tostarp mājokļu iegādei un remontam. Altum hipotekārais kredīts ir viens no mūsu piedāvājumiem.
altum hipotekārais kredīts kalkulators Mūsu altum hipotekārais kredīts kalkulators ir rīks, kas ļauj jums izrēķināt mēneša maksājumus, kredīta termiņu un citus svarīgus parametrus. Tas palīdz jums saprast, kādas ir jūsu iespējas saņemt kredītu un kādas būs jūsu maksājumu saistības.
swedbank hipotekārais kredīts kalkulators Swedbank hipotekārais kredīta kalkulators ir rīks, ko piedāvā Swedbank, lai palīdzētu cilvēkiem aprēķināt dažādus kredīta datus. Izskatiet swedbank.lv, lai atrastu kredīta kalkulatoru un iegūtu vairāk informācijas par šo piedāvājumu.
swedbank altum Swedbank sadarbojas ar Altum, lai nodrošinātu hipotekāro kredītu iespējas. Swedbank altum piedāvājums ļauj jums saņemt kredītu ar vēl izdevīgākiem nosacījumiem un atbalstu no abām institūcijām.
swedbank altum kalkulators Swedbank altum kalkulators ir rīks, kas ļauj jums izrēķināt dažādus hipotekārā kredīta datus. Izskatiet swedbank.lv, lai atrastu kredīta kalkulatoru un iegūtu vairāk informācijas par šo piedāvājumu.
altum kalkulators Altum kalkulators ir rīks, kas ļauj jums aprēķināt kredītu saskaņā ar jūsu finansiālajām iespējām un vēlmēm. Tas palīdz jums saprast, kāds kredīta apjoms jums ir pieejams un kādas būs jūsu maksājumu saistības.

Ja jums ir jautājumi vai nepieciešama palīdzība, lūdzu, sazinieties ar mums vai apmeklējiet mūsu vietni, lai saņemtu vairāk informācijas.

Kredīta termiņš

Swedbank Altum kalkulators ir ērts rīks, kas palīdzēs Tev aprēķināt kādu kredīta termiņu izvēlēties. Ja esi jaunā ģimenē un interesē Altum kredīts jaunajām ģimenēm, šis kalkulators būs noderīgs Tev.

Lai lejupielādētu hipotekāraja kredīta kalkulatoru, apmeklē Swedbank Altum hipotekāraja kredīta kalkulatora lapu.

Kas ir Altum?

Altum ir valsts atbalsta pasākumu sniedzējs, kas sadarbojas ar Swedbank, lai palīdzētu īpašniekiem iegādāties vai uzbūvēt savu sapņu māju. Ar Altum hipotekāraja kredīta palīdzību vari saņemt labvēlīgu procentu likmi, kredīta apguvi un daudzus citus priekšrocības.

Swedbank hipotekāraja kredīta kalkulators ir ērts rīks, lai aprēķinātu potenciālās izmaksas, procentu likmi un citus svarīgus faktorus. Izmantojot šo kalkulatoru, vari efektīvi plānot savu budžetu un izvēlēties vispiemērotāko kredīta termiņu.

Lai uzzinātu vairāk par Altum hipotekāraja kredīta priekšrocībām un nosacījumiem, apmeklē Swedbank Altum hipotekāraja kredīta kalkulatora lapu.

Ātra un vienkārša pieteikšanās process

Pieteikties altum hipotekārajam kredītam nav nekas sarežģīts. Tas ir ātrs un vienkāršs process, kas ļauj jums saņemt nepieciešamo finansējumu, lai īstenotu savus mājokļa iegādes vai remonta plānus.

Lai pieteiktos altum hipotekārajam kredītam, jums ir jāizpilda šādi soļi:

 1. Atveriet Swedbank mājas lapu un izvēlieties “Altum hipotekārais kredīts”.
 2. Izvēlieties “Pieteikties” vai “Kalkulators”, ja vēlaties aprēķināt kredīta atmaksas summu.
 3. Aizpildiet nepieciešamās informācijas laukus, piemēram, kredīta summu un atmaksas termiņu.
 4. Apstipriniet pieteikumu un gaidiet bankas atbildi.

Tas ir tik ātri un vienkārši! Izvēloties altum hipotekāro kredītu no Swedbank, jūs varat viegli sasniegt savus mājokļa finanšu mērķus.

Saņemiet altum hipotekāro kredītu un īstenojiet savus sapņus jau šodien!

Piezīme: Lai pieteiktu altum hipotekāro kredītu, jums ir jābūt Latvijas Republikas pilsonim un jāpilda bankas izvirzītie kritēriji.

Kredīta procentu likme un izmaksas

Hipotekārais kredīts ir īpašs veids kredīta, ko sniedz Swedbank Altum kalkulators. Altum hipotekārais kredīts ir piemērots jaunajām ģimenēm, kuras plāno iegādāties mājokli vai veikt remontu esošajā mājoklī. Tas ir izdevīgs risinājums, kas palīdz ģimenēm sasniegt savus dzīves mērķus.

Altum hipotekārais kredīts ir piemērots arī citiem klientiem, kuri plāno iegādāties nekustamo īpašumu vai veikt attiecīgus ieguldījumus.

Lai apzinātu kredīta procentu likmes un izmaksas, ir svarīgi izmantot Swedbank Altum hipotekāro kredītu kalkulatoru. Šis kalkulators ļauj aprēķināt kredīta summu, kredīta termiņu, mēneša maksājumus un procentu likmi, pamatojoties uz individuālajiem finanšu apstākļiem.

Kalkulators tiek piedāvāts Swedbank hipotekārā kredīta mājaslapā. Izmantojot šo kalkulatoru, klienti var iegūt detalizētu informāciju par kredīta oficiālo piedāvājumu, kā arī aprēķināt mēneša maksājumus atbilstoši savai situācijai.

Altum hipotekārais kredīts ir vienkāršs un ērts veids, kā iegūt nepieciešamo finansējumu. Izvēloties šo risinājumu, klienti var būt pārliecināti, ka viņu finansējums būs plānota un pieejama kredīta procentu likme un izmaksas.

Kas ir Altum? Altum ir valsts atbalsta institūcija, kas piedāvā dažādus finansēšanas risinājumus privātpersonām un uzņēmumiem. Tā darbība tiek veikta, lai veicinātu ekonomisko attīstību valstī un veicinātu iedzīvotāju dzīves kvalitāti.

Izmantojot Swedbank Altum hipotekāro kredītu kalkulatoru, klienti var izvērtēt savas iespējas un izvēlēties finansēšanas risinājumu, kas labāk atbilst viņu vajadzībām.

Lai uzzinātu vairāk par hipotekāro kredītu piedāvājumiem un procentiem, sazinieties ar Swedbank pārstāvi vai apmeklējiet Swedbank Altum mājaslapu. Tur jūs varēsiet atrast visu nepieciešamo informāciju un izmantot kalkulatoru, lai plānotu savus finanšu jautājumus.

Procentu likme

Procentu likme ir svarīgs faktors, kas jāņem vērā, ņemotswedbank altum hipotekāro kredītu. Procentu likme nosaka, cik lielu procentu no aizņemtās summas jums būs jāmaksā kā procentu maksājumi katru mēnesi.

Swedbank altum hipotekārais kredīts kalkulators var palīdzēt jums aprēķināt un salīdzināt procentu likmes atkarībā no aizņemtās summas, kredīta termiņa un citiem faktoriem. Swedbank altum kalkulators ir noderīgs rīks, ar kura palīdzību jūs varat plānot savus finanšu izdevumus un saprast, cik daudz jūs maksāsiet kā procentu maksājumus katru mēnesi.

Altum hipotekārais kredīts ir speciāls kredīts, kas paredzēts jaunajām ģimenēm, kuras vēlas iegādāties vai uzbūvēt savu mājokli. Tas ir izdevīgs veids, kā saņemt finansiālu atbalstu lai realizētu savus sapņus par mājokli.

Swedbank altum hipotekārais kredīts kalkulators Kas ir altum kredīts jaunajām ģimenēm?
Swedbank altum kalkulators ir rīks, kas palīdz aprēķināt un salīdzināt procentu likmes, lai jūs varētu plānot savus finanšu izdevumus. Altum kredīts jaunajām ģimenēm ir programmas, kas sniedz finansiālu atbalstu jaunajām ģimenēm, kuras vēlas iegādāties vai uzbūvēt savu mājokli.
Swedbank altum hipotekārais kredīts kalkulators ir ērts un viegli lietojams rīks, kas sniedz jums skaidru priekšstatu par to, cik daudz jūs maksāsit kā procentu maksājumus un kopējo summu, kas jums būs jāmaksā par hipotekāro kredītu. Altum kredīts jaunajām ģimenēm ir būtisks finansiāls atbalsts, lai ģimene varētu iegādāties savu mājokli un radīt stabilitāti savā dzīvē.

Swedbank altum hipotekārais kredīts ir lieliska iespēja jaunajām ģimenēm. Izmantojiet swedbank altum hipotekāro kredītu kalkulatoru, lai labāk saprastu procentu likmes un plānotu savu nākotnes ģimenes finanses.

Kredītu izmaksas un komisijas maksas

Ja Tu plāno sakārtot savas finanses un izvēlies aizņemties hipotekāro kredītu, ir svarīgi pārskatīt visus izdevumus un komisijas maksas, kas tiek piemērotas, pirms nododas uz banku. Swedbank piedāvā iespēju izmantot Altum hipotekāro kredītu, kas ir viena no labākajām izvēlēm Latvijā.

Altum ir valsts finanšu institūcija, kas sadarbojas ar Swedbank, lai nodrošinātu plašu aizdevumu klāstu, tostarp hipotekārās kredītus. Swedbank Altum hipotekārais kredīts ir paredzēts dažādiem mērķiem – sākot no nekustamā īpašuma iegādes līdz pat hipotekāro kredītu pārkreditēšanai.

Lai izvēlētos vispiemērotāko kredītpiedāvājumu, Tev ir jāapzinās kredīta termiņa ilgums, procentu likmes, komisijas maksas un citi izdevumi, kas var tevi ietekmēt. Lai to izdarītu, ir ieteicams izmantot Altum hipotekārā kredīta kalkulatoru, kas ļauj precīzi aprēķināt Tava kredīta izmaksas.

Swedbank Altum hipotekārais kredīts kalkulators

Swedbank Altum hipotekārais kredīts kalkulators ir ļoti noderīgs instruments, kas palīdz aprēķināt Tava kredīta izmaksas un maksimālo kredīta summu. Ar kalkulatora palīdzību Tu vari precīzi noteikt savus mēneša maksājumus un izdevumus.

Lai izmantotu Altum hipotekāro kredīta kalkulatoru, ir nepieciešams ievadīt dažādus datus, piemēram, kredīta summu, amortizācijas periodu, procentu likmi un komisijas maksas. Pēc tam kalkulators veiks automātisko aprēķinu un parādīs Tev izvēlētā kredīta kopējās izmaksas un mēneša maksājumus.

Altum hipotekārais kredīts – vērtīgs risinājums jaunajām ģimenēm

Altum hipotekārais kredīts - vērtīgs risinājums jaunajām ģimenēm

Altum hipotekārā kredīta programma ir īpaši izvēlēta un veidota, lai atvieglotu hipotekāro kredītu pieejamību jaunajām ģimenēm. Tas nozīmē, ka, iegādājoties pirmo mājokli, jaunu ģimeņu būs vieglāk izpildīt savus sapņus un iegūt mājas iekārtošanai nepieciešamos līdzekļus.

Altum hipotekārais kredīts ir izstrādāts, ņemot vērā jaunajām ģimenēm raksturīgās vajadzības un finansiālos apstākļus. Tas piedāvā īpašas priekšrocības, piemēram, zemākas procentu likmes un īstermiņa maksājumu atlikšanu. Turklāt, ALTUM sniedz nepieciešamo apmācību un konsultācijas, lai palīdzētu jaunajām ģimenēm izvēlēties labāko finanšu risinājumu.

Tātad, ja plāno nopirkt nekustamo īpašumu vai pārkreditēt esošo hipotekāro kredītu, Swedbank Altum hipotekārais kredīts ir vērtīgs risinājums jaunajām ģimenēm. Izvēlies drošu un izdevīgu finansēšanas iespēju kopā ar Altum un Swedbank!

Kredīts bez slēgšanas maksas

Mēs piedāvājam iespēju saņemt altum hipotekāro kredītu bez slēgšanas maksas. Tas nozīmē, ka Jums nav jāmaksā nekādi papildus maksājumi par kredīta noformēšanu un apkalpošanu.

Altum hipotekārais kredīts ir īpaši izstrādāts jaunajām ģimenēm, kuras vēlas iegādāties savu pirmo mājokli vai veikt renovācijas darbus esošajā mājoklī. Kredīta termiņš ir elastīgs, lai Jūs varētu atrast piemērotu atmaksas grafiku saskaņā ar savu finansiālo situāciju.

Lai noskaidrotu kredīta summu un atmaksas termiņu, izmantojiet mūsu ērti lietojamo altum hipotekāro kredīta kalkulatoru. Kalkulators ir pieejams gan swedbank altum, gan swedbank hipotekārais kredīts kalkulatoram, lai Jūs varētu aprēķināt vislabāko risinājumu savai situācijai.

Izmantojot altum hipotekāro kredītu, izaugsme un attīstība ir pašsaprotama. Mēs piedāvājam pieejamu procentu likmi, kas atbilst tirgus apstākļiem, un izdevīgus noteikumus, lai Jūs varētu iegūt nepieciešamo finansējumu savai mājokļu iegādei vai renovācijai.

Vasaras atpūtas sezona ir lielisks laiks, lai sapņotu par jaunu mājokli. Sāciet īstenot savus sapņus jau šodien, izmantojot altum hipotekāro kredītu bez slēgšanas maksas un mūsu altum kredīta kalkulatoru!

Kā izmantot altum hipotekāro kredītu un kalkulatoru?

 1. Apmeklējiet mūsu mājaslapu un izvēlieties altum hipotekāro kredītu.
 2. Aizpildiet pieteikumu un sagatavojiet nepieciešamos dokumetus.
 3. Sagaidiet mūsu speciālistu atbildi un saņemiet apstiprinājumu par kredīta piešķiršanu.
 4. Izmantojiet altum kredīta kalkulatoru, lai aprēķinātu kredīta summu un atmaksas termiņu, kas labāk atbilst Jūsu finansiālajām iespējām.
 5. Veiciet savu pirmo maksājumu un sāciet īstenot savus sapņus par jaunu mājokli vai renovācijas darbiem.

Kas ir altum hipotekārais kredīts?

Altum hipotekārais kredīts ir kredīta veids, kuram, izmantojot nekustamā īpašuma hipotēku, tiek noteikts zemāks procentu likmes tarifs. Tas nozīmē, ka Jums ir iespēja saņemt kredītu ar zemākām procentu likmēm un ilgāku atmaksas termiņu. Altum hipotekārais kredīts ir ļoti izdevīgs risinājums, ja Jums ir nepieciešams liels finansējuma apjoms, piemēram, mājokļa iegādei vai renovācijas darbiem.

Kā izmantot altum hipotekāro kredītu kalkulatoru?

Altum hipotekārais kredīts kalkulators ir ļoti vienkāršs un ērti lietojams rīks, kas ļauj aprēķināt kredīta summu un atmaksas termiņu. Lai izmantotu kalkulatoru, Jums jāievada nepieciešamie dati, piemēram, kredīta summa un ar to saistītās izmaksas, kā arī procentu likme un atmaksas termiņš. Pēc tam kalkulators automātiski aprēķinās Jūsu mēneša maksājumu un kopējās izmaksas par kredītu. Tas ļauj Jums viegli salīdzināt dažādos kredīta variantus un izvēlēties visizdevīgāko risinājumu savai situācijai.

Saņemiet altum hipotekāro kredītu bez slēgšanas maksas un īstenojiet savus sapņus par jaunu mājokli ar altum kredīta kalkulatoru jau šodien!