Auto kredīts

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru:
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju

VAI JUMS IR NEPIECIEŠAMS AUTO KREDĪTS?

Vai jūs domājat, ka tas ir grūti, lai atrastu labāko kredīts pret auto? Auto kredīts – lieta, kuru viegli paņemt – lai jūs gribat atrast auto kredīt, dod mums dažas minūtes un izlasiet zemāk. Tad jūs uzzināt:

 • Kā atrast lētākās auto kredīts.
 • Ko jums vajadzētu apsvērt, pirms jūs izņemt aizdevumu automašīnas iegādei un kredīts pret auto ķīlu.
 • Priekšrocības un trūkumi kreditam auto iegadei.

KĀDA VEIDA AUTO KREDĪTU, JUMS VAJADZĒTU IZVĒLĒTIES?

Jums vajadzētu iegādāties jaunu automašīnu? Vai jūs meklējat labu un lietotu auto? Ja jūs meklējat finansējumu savu auto iegādes, jūs varat izvēlēties starp dažāda veida aizdevumus ar vai bez nodrošinājuma vai uz leju maksājumu. Auto, ka jūs vēlaties, lai nopirktu bieži vien ietekmē, kas aizdevumu, jums vajadzētu pieteikties. Nav svarīgi, ko jūs vēlaties, jūs varat atrast labāku auto kredītu, salīdzinot dažādus piedāvājumus ar mums.

Viens no populārākajiem kredītu veidiem automašīnas iegādei.

AUTO KREDĪTS AR PIRMO IEMAKSU

Visbiežāk auto krediti jānorāda tikai tad, pērkot auto. Šie auto kredīti ir vienkārši, kā jūs veikt šos uzreiz, kad jūs izvēlieties automobili un tādējādi izvairītos no papildu apgrūtinājumus ar citiem aizdevējiem. Šādā veidā, var likt arī iegādāties auto vienā un tajā pašā dienā. Vairumā gadījumu, tomēr, jums ir jāmaksā 20% no automašīnas cenas, kā pirmo iemaksu, jo auto kredits pret auto ķīlu var tikt piešķirts ne vairāk kā 90% no cenas par automašīnu.

Ja jūs nevēlaties, lai pieteikties aizdevumam no tirgotājiem, jūs varat atrast labāku termiņus un procentu likmes, ko piemēro par auto kredītu ar bankas vai cita aizdevēja. Daži aizdevumi ir tā pati prasība ir par 20% uz leju maksājumu, bet tagad jums ir iespēja, lai salīdzinātu lånerbjudanden pirms jums izlemt. Jūs varat izvēlēties lētāko kredītu un ietaupīt naudu, tad Jums ir iespēja paņemt auto bez pirmās iemaksas.

auto kredīts

Dažreiz jūs varat saņemt iepriekš apstiprinājums ar maksimālo aizdevuma summu, pirms jums atrast automašīnu jūs vēlaties – auto uz nomaksu. Pēc tam var iegādāties jebkuru auto, ka jūs vēlaties no pilnvarota izplatītāja ar cenu, kas ir tikpat augsts kā iepriekš-apstiprinājumu. Pretējā gadījumā jums ir nepieciešams, lai zināt, kādu automašīnu jūs gatavojaties ir, pirms jūs pieteikties uz aizdevumu, un pēc tam tas aizņem ilgāku laiku, lai veiktu faktisko iegādāties automašīnu.

Auto līzings ar sabojātu kredītvēsturi

Kad jūs iegādāties automašīnu ar 90% maksājumu, tu bieži lietot automašīnu kā auto līzings ar sabojātu kredītvēsturi. Tas nozīmē, ka aizdevējam ir tiesības pieprasīt, lai jūs pārdot auto, ja jūs nevarat atmaksāt kredītu, bet tāpēc, ka aizdevēja risks ir samazināts par nodrošinājumu, jūs parasti iegūt labāku procentu likmi, ja jūs atstāt savu auto kā nodrošinājumu – kredīts pret auto ķīlu. Dažreiz, jūs arī iegūt, lai aizņemties vairāk nekā 20 000, ja jums ir labas spējas maksāt.

Tomēr, jums nevajadzētu nopirkt veco automašīnu. Daudzos gadījumos auto kredits tiks atmaksāts pilnā apmērā, pirms auto ir 8-12 gadus veci. Ja jūs ņemt kredits auto iegadei ar sliktu kreditvesturi ar bankas, kas nepieciešams, lai jūs atmaksāt aizdevumu pilnībā, pirms auto ir 8 gadus vecs un jums iegādāties auto, kas ir 5 gadus vecs, jums ir jāmaksā off visu aizdevumu tikai trīs gadus.

Jo likums prasa, kredits auto iegadei ar sliktu kreditvesturi, nevar veidot vairāk nekā 90% no cenas par automašīnas, jūs nevarat ņemt kredītu bez pirmās iemaksas. Ja jūs vēlaties, lai aizņemties naudu, lai iegādātos automašīnas un nevaru atļauties 20% uz leju maksājumu, jūs varat tā vietā pieteikties personas aizdevumu, kas ir pilnīgi brīva no nolaižamās maksājumu un drošību.

AUTO KREDĪTI BEZ PIRMĀS IEMAKSAS VAI DROŠĪBAS

Tas parasti nav iespējams veikt automašīnu aizdevumu, ja jūs vēlaties iegādāties automašīnu no privātpersonas vai, ja jūs vēlaties auto kredīts bez pirmās iemaksas, kas ir vecāks par 12 gadiem, pirms jūs norēķināties par visu auto bez pirmās iemaksas. Tad jūs varat iesniegt pieteikumu normālu aizdevumu.

Kad jūs ņemt ārā personas aizdevumu, aizdevējs nav prasību par to, kur jūs pērkat auto uz nomaksu vai automobiļa vecuma. Jūs varat izmantot aizdevumu tieši tā, kā jūs vēlaties, un tāpēc var aizņemties līdz 90% no automašīnas vērtības, vai vairāk, ja jūs vēlaties, lai būtu rezerve apdrošināšanas izmaksas un citi maksājumi. Lielākā daļa aizdevēju, jūs varat aizņemties līdz 20 000 bez drošības.

Procentu likme par personas aizdevumiem mēdz būt nedaudz augstāks, nekā tradicionālā auto kredīts, bet tāpēc, ka dažādi aizdevēji, kas konkurē cits ar citu, jūs varat atrast labu personīgo aizdevumu ar izdevīgiem nosacījumiem un labu procentu likmes. Jums nav nepieciešams zināt, kādu automašīnu jūs vēlaties, iepriekš.

Ja jūs meklējat labu lietotu automašīnu, ir labs, lai ņemtu personas aizdevumu, pirms sākat meklē savu jauno auto. Tad jūs varat nopirkt mašīnu tieši tad, kad jums to atrast, nevis riskējot, ka jūs zaudēsiet automašīnas, lai kāds cits, bet, kas gaida uz naudu no tradicionālāis kredīts auto iegādei.

SALĪDZINĀT KREDĪTU AUTO IEGĀDAI, PIRMS JŪS VEIKT KREDĪTU

Pirms jūs piemērot jaunu kredītu auto iegādei, neatkarīgi no tā, vai jūs vēlaties tradicionālo automašīnu aizdevumu ar nodrošinājumu vai personas aizdevums bez pirmās iemaksas, jums vajadzētu salīdzināt vairāku dažādu lånerbjudanden, lai atrastu labāko auto kredītu.

Pirmā lieta, jums būtu jāapsver, ir faktisko procentu likmi, bet jums vajadzētu arī apsvērt atmaksas likme par aizdevumu ar ilgāku termiņu, vienmēr būs dārgākas, nekā aizdevumu ar īsāku dzēšanas termiņu. Papildus, noteiktas izmaksas piemēro, kā vienošanās maksas, vai ziņas, jo īpaši auto līzings.

Aizdevēji ir jāievada aizdevuma procentu likme visiem aizdevumiem ar vairāk nekā 12 mēnešu termiņu. Jo faktisko procentu likme, kas uzskata, ka visas aizņēmumu izmaksas pirmajā gadā, tā kļūst pat vairāk godīgi rīku, lai salīdzinātu dažādu aizņēmumu izmaksas, jo tas dod reālāku un vairāk ticamu priekšstatu par aizņēmumu izmaksas, kas ir lētākais.

auto līzings

Procentu likme minēto parasti ir mainīgas likmes, un tāpēc tās var tikt mainītas jebkurā laikā. Jo tā parasti nosaka individuāli, tas nav iespējams zināt, tieši to, ko procentu likmi, kas jums būs saņemt, pirms esat pieteicies uz aizdevumu.

Tomēr jūs varat novērtēt, ja aizdevējs parasti piedāvā augstas vai zemas procentu likmes, salīdzinot viņu ränteomfång vai exempelräntor. Aizdevējs, kas ir ränteomfång par 3-15%, visticamāk, piedāvātu zemāku procentu likmi nekā aizdevēju, kas ir ränteomfång par 10-25%.

Kad jūs salīdzināt auto kredīts, jums vajadzētu arī salīdzināt dažādu aizdevumu prasībām. Gandrīz visiem aizdevējiem, veikt pieprasījumu uz jūsu vecums, ienākumi un / vai darba, bet tradicionālo automašīnu aizdevumu, ir arī prasības, kad runa ir par automobiļa vecumu un kuriem auto tirgotājs jūs iegādāties auto uz nomaksu.

AUTO LĪZINGS

Kad jūs ņemt auto līzings no dīlera, jūs varat saņemt zemāku procentu likmi, nekā ar normālu personas aizdevumu, jo auto ir ķīla par aizdevumu. No otras puses, tā nepieciešama pirmā iemaksa 20% no auto vērtības, kas var samazināt jūsu izredzes iegūt tieši to automašīnu, kuru vēlaties. Tur ir arī noteikta nodevas, administratīvās izmaksas un izplatītāju add-ons, kas padara kopējās izmaksas, automašīnu līzingu, var būt pārāk augsts.

Kreditors izsniedz debitoram pilnvaru, kas paredzēta iesniegšanai CSDD.

Jūs varat izvairīties no dažām no šīm izmaksām, un tādējādi iegūt lētāku kredītu ārā personas aizdevumu bez pirmā iemaksa. Jo tur ir tik daudz aizdevējiem, kas tirgū šodien, tas ir vieglāk atrast aizdevumus ar zemām vai nav fiksēto izmaksu.

Bieži vien, ņemot vērā aizdevējam maksu struktūra, un atgādinājumus, bieži vien var izvairīties, ja jūs izvēlaties, lai nomaksātu kredītu, izmantojot tiešo debetu. Jūs varat arī izvēlēties, cik ilgi sevi, un tādējādi jums ir daudz vairāk kontroles pār to, cik liela ir jūsu ikmēneša maksājums būs.

Vēl viens veids, lai ierobežotu izmaksas ir izvēlēties kredītu ar procentu likmes (1,5%). Tas dod papildus drošību, kad jūs ņemt kredītu ar mainīgo procentu likmi. Procentu likmes klp nozīmē, ka procentu likme par jūsu aizdevumu, nekad nevar būt augstāka par noteiktu procentu likmi, ko piemēro, ja tu reģistrējies auto līzingu. Dažreiz jūs pat varat saņemt aizdevumu ar fiksētu procentu likmi noteiktā laika periodā, kas nozīmē, ka jūsu ikmēneša izmaksas nemainīsies jebkurā laikā.

KĀ JŪS PIETEIKTIES AUTO KREDĪTS?

Ja nevēlaties pieteikties automašīnu aizdevumu no dīlera pēc iegādes, jūs varat pieteikties uz aizdevumu tieši aizdevēja mājas lapā. Jums vairs nav nepieciešams apmeklēt bankas un tērēt laiku uz sarežģīta un prasa sanāksmēs. Un lielākajās bankās, kas ļauj pieteikumus, izmantojot viņu mājas lapā šodien, lai jūs varat izvēlēties starp daudziem dažādiem aizdevējiem, gan lieliem, gan maziem.

Ja jums ir, salīdzinot vairāku dažādu låneerbjudanden un izvēlas to, ko jūs vēlaties, aizpildiet formu aizdevēja mājas lapā. Ar personas aizdevumu, jums ir nepieciešams nenodrošināto vienkārši nepieciešams, lai aizpildītu savu personisko informāciju, gada ienākumu, vēlamo aizdevuma summu un dažreiz vajadzīgo termiņu.

Kad jūs iesniedzat veidlapu, jūs bieži saņemt iepriekšēju ziņu tieši uz ekrāna. Aizdevējs pēc tam padara kredīta pārbaude, lai noteiktu, kāda procentu likme un to, ko aizdevuma summu viņi ir gatavi piešķirt un jūs saņemsiet lånerbjudande pa e-pastu vai īsziņu dažas stundas pēc tam, kad esat iesniedzis savu pieteikumu.

Ja jūs pieteikties tradicionālo auto līzings ar pirmo iemaksu un drošību, jums jānorāda arī informācija par automobiļa vecumu, modelis, un dažreiz automašīnas stāvokli. Tas nozīmē, ka jums ir nepieciešams, lai zināt, ko automašīnu jūs vēlaties iegādāties, pirms jūs pieteikties uz aizdevumu.

KAS IETEKMĒ MANU AUTO KREDĪTU?

Ir vairāki faktori, kas ietekmē to, kādu kredīts pret auto, jūs varat veikt, un cik daudz jūs aizņemties. Kas jūs iegādāties auto ir liela nozīme. Ja jūs vēlaties saņemt lētākais auto un izvairīties no izplatītāja maksas jūs varat iegādāties lietotu automašīnu no privātpersonas. Tad jums ir, parasti nav citas izvēles, kā veikt personas aizdevumu.

Ir daži aizdevēji, kas piešķirs tradicionālā auto kredīti ar nodrošinājumu, ja jūs pērkat automašīnu no citas personas. Šajā gadījumā transportlīdzeklis tiek novērtēti pēc trešā persona, kas aizdevēja nosaka. Ja jūs vēlaties iegādāties automašīnas no pilnvarota automašīnu tirgotājs, jums ir vairākas iespējas attiecībā uz auto aizdevumiem.

Automobiļa vecums ietekmē arī auto kredītam. Tas ietekmē ne tikai par aizdevuma summu, bet arī laiks, kad aizdevumu. Bieži vien, jums ir jāmaksā off visu aizdevumu pirms automašīnas ir 8 vai 12 gadus vecs. Tātad, ja jūs pērkat automašīnu, kas ir par 5 gadiem, ir jūsu Atmaksāšanās periodu tikai 3 gadus, ja aizdevējs pieprasa atmaksu pilnā pirms auto ir 8 gadus vecs. Auto var ietekmēt arī auto kredītam.

Daži aizdevēji piedāvā auto kredītu ar atlikušo vērtību, kas nozīmē, ka jūs varat izvēlēties, lai ir pa kreisi parāda par auto, ja līguma termiņš. Jums nav nepieciešams maksāt par visu auto, jo atlikušo vērtību par transportlīdzekļa tirgus vērtība pēc beigām līguma termiņu. Jums jāsamaksā atlikusī parāda caur atstāt auto, kad jūs iegādāties jaunu automašīnu. Jūs varat arī izvēlēties, lai paplašinātu aizdevumu vai nomaksātu visu restskulden laikā.

[kkstarratings]