Altum kredīts jaunajām ģimenēm – atraktīva iespēja iegūt mājokli

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%

Ja esi jaunā ģimenē un plāno iegādāties savu pirmo mājokli, tad Altum kredīts ir ideāla iespēja, kas palīdzēs tev realizēt šo sapni. Altum ir valsts finanšu institūcija, kas piedāvā altum hipotekārajā kredīta kalkulatorā izvērtēt savas iespējas un aprēķināt kredīta maksu. Altum kredīts ir pieejams jaunajiem speciālistiem un ir pielāgots viņu vajadzībām.

Altum ir uzticams un pieredzējis partneris, kas palīdz jaunajām ģimenēm sasniegt savus dzīves mērķus. Ar altum kredītu tu vari bez uztraukuma uzsākt jaunu dzīvi un pārceļoties savā jaunajā mājā. Altum kredīta kalkulators palīdzēs precīzi izvērtēt kredīta apmēru, termiņu un procentu likmi, lai tu varētu plānot savu budžetu un atrast optimālāko risinājumu.

Altum kredīts jaunajām ģimenēm ir īpašs produkts, kas nodrošina zemākas procentu likmes, elastīgus atmaksas nosacījumus un īpašas priekšrocības. Ar altum kredītu tu varēsi iegādāties savu sapņu mājokli un radīt stabilu pamatu priekš savas ģimenes. Altum ir uzticams finanšu partneris, kurš nodrošina kvalitatīvu servisu un profesionālu atbalstu visos finanšu jautājumos.

“Mūsu misija ir palīdzēt jaunajām ģimenēm sasniegt savus mājas meklējumus un radīt drošu vidi, kurā dzīvot un izaugt. Ar altum kredītu tu vari ātri un viegli iegūt savu mājokli.”

Zini, ka altum kredīts palīdzēs pārvarēt finansiālās šķēršļus un ļaus tev iegūt mājokli, ko esi vienmēr vēlējies. Aizpildi altum kalkulatoru un uzzini, cik liels kredīts tev ir pieejams un kādas būs tā atmaksas nosacījumi. Altum ir finanšu izdevība, kas dos tev iespēju iegūt kvalitatīvu mājokli un radīt labāku nākotni savai ģimenei. Izvēlies altum kredītu jaunajiem un sāc ceļu uz savu sapņu mājokli jau šodien!

Altum kredīts jaunajām ģimenēm – drošs solis pretī labākai nākotnei!

Altum kredītu piedāvā Swedbank.

Jaunām ģimenēm pieejams Altum kredīts

Jaunām ģimenēm pieejams Altum kredīts

Ja esi jaunā ģimenē un vēlies iegādāties mājokli, tad Altum kredīts ir izdevīga iespēja. Altum kredīts ir valsts atbalsta programma, kas ļauj jaunajām ģimenēm iegūt finansiālu atbalstu mājokļa iegādei.

Altum kredīta apmēru un nosacījumus vari izskaidrot kalkulatorā. Swedbank Altum kalkulators palīdzēs aprēķināt, cik lielu kredītu vari saņemt un kādas būs aizdevuma maksājumu summās. Altum kalkulators ir vienkāršs un viegli saprotams rīks, kas palīdzēs tavai ģimenei veidot stabīgu un ilgtermiņa plānu mājokļa iegādei.

Altum kredīts jaunajām ģimenēm ir izdevīgs tāpēc, ka tas nodrošina zemākus procentu līmeņus, salīdzinot ar citiem kredītu veidiem. Turklāt, jaunajām ģimenēm ir pieejamas arī papildu atlaides un priekšrocības kredīta izmantošanai.

Altum ir valsts attīstības finanšu institūcija, kas nodrošina finansiālo atbalstu dažādām nozarēm, tostarp arī jaunajām ģimenēm mājokļa iegādei. Altum ir uzticams partneris un nodrošina periodisku pārskatu veikšanu, lai pārliecinātos par kredīta izmantošanas atbilstību noteiktajiem nosacījumiem. Tas garantē tā maksimālu pārredzamību un drošību jaunām ģimenēm.

Lai iegūtu vairāk informācijas par altum kalkulatoru un citiem kredīta iespējām, vari apmeklēt Swedbank Altum kredīta kalkulatoru un uzzināt kompetentus speciālistus funkciju šifrēšanas paradumos. Tie speciālisti palīdzēs tev saprast altum hipotekāriskā kredīta kalkulatoru un palīdzēs izveidot plānu tavas ģimenes ieceres un sapņu piepildīšanai.

Par kredīta iespējām

Kas ir Altum?

Altum ir Latvijas Valsts attīstības finanšu institūcija, kuras galvenais uzdevums ir atbalstīt Latvijas iedzīvotāju un uzņēmumu izaugsmi, nodrošinot finansējumu un garantijas. Altum piedāvā dažādus kredīta produktus, tostarp Altum kredītu jaunajām ģimenēm.

Swedbank Altum kalkulators

Swedbank Altum kalkulators ir noderīgs rīks, ar kura palīdzību var aprēķināt Altum kredīta izmaksas un maksājumus atbilstoši individuālajām prasībām un iespējām.

Altum kredīts jaunajām ģimenēm

Altum kredīts jaunajām ģimenēm ir iespēja iegūt finansējumu, lai iegādātos savu mājokli. Altum sniedz atbalstu jaunām ģimenēm, kuras vēlas dibināt savu māju un veidot stabilu nākotni.

Altum jaunajiem speciālistiem

Altum jaunajiem speciālistiem ir izdevīga kredīta programma, kura ļauj jaunajiem profesionāļiem iegūt finansējumu, lai iegādātos savu dzīvokli vai māju. Šī iespēja ļauj jaunajiem speciālistiem ātrāk un vieglāk nodrošināt sevi ar dzīvesvietu.

Altum hipotekārais kredīts kalkulators

Altum hipotekārais kredīts kalkulators ir noderīgs rīks, ar kura palīdzību var aprēķināt Altum hipotekārā kredīta izmaksas un maksājumus, pamatojoties uz aizdevuma summu un atmaksas termiņu.

Altum kredīts jaunu mājokļu iegādei

Swedbank altum ir kreditēšanas programma, kas piedāvā iespēju jaunajām ģimenēm iegādāties savu pirmo mājokli. Ar altum kredītu vari īstenot savu sapni par dzīvi mājā, kurā patiesi jūties mājās.

Altum kalkulators ir noderīgs rīks, kas palīdzēs noteikt, cik lielu kredītu Tu vari saņemt un kāda būs Tavas ikmēneša maksājuma summa. Ar altum kalkulatoru būs viegli plānot savu budžetu un pārliecināties, ka jaunais mājoklis atbilst Tavām iespējām.

Kas ir altum? Altum ir valsts attīstības finanšu institūcija, kas veicina ieguldījumus Latvijas ekonomikā. Altum kredits ir viena no altum piedāvātajām iespējām, kas palīdz cilvēkiem iegūt īpašumu sākotnējo ieguldījumu, kas var būt grūti sasniedzams jaunajām ģimenēm.

Altum kredīts jaunajiem speciālistiem ir vēl viena altum iespēja, kas ir domāta jauniešiem, kas nesen ir ieguvuši augstākās izglītības grādu. Ar altum kredītu jaunajiem speciālistiem Tu vari sasniegt savu mājokļa iegādes mērķi agrāk, nekā to būtu darījis parasti.

Altum hipotekārais kredīts kalkulators būs ļoti noderīgs ceļš, lai aprēķinātu kredīta izmaksas atbilstoši Tavai mājokļa cenas klasei, kredīta termiņam un kredīta summai. Tādējādi vari būt drošs par to, ka altum kredīts ir piemērots Tev un Tavām vajadzībām.

Ar altum kredītu ir iespējams pārvarēt finansiālās šķēršļus un īstenot savu mājokļa sapni. Nezaudē vēlamo dzīves kvalitāti, sāc veidot savas mājokļa plānus jau šodien!

Altum kredīta nosacījumi

Altum ir Latvijas valsts attīstības finanšu institūcija, kas piedāvā dažādus finanšu produktus un pakalpojumus, lai veicinātu ekonomisko izaugsmi un uzņēmējdarbību valstī.

Altum kredīts jaunajiem speciālistiem ir īpašs kredīta produkts, kas paredzēts nesamaksātas summās Latvijā studējošiem un pirmās darba vietas ieguvējiem. Tas ļauj jaunajiem speciālistiem iegādāties mājokli ar zemākiem procentu maksājumiem un ilgāku atmaksas laiku.

Altum kredīts jaunajām ģimenēm ir vēl viena iespēja saņemt finansiālu atbalstu mājokļa iegādei. Jaunām ģimenēm ir pieejams zemāks procentu likme un iespēja atmaksāt kredītu ar mazākām ikmēneša maksājumiem, padarot mājokļa iegādi vieglāk sasniedzamu.

Altum hipotekārais kredīts kalkulators ir noderīgs rīks, kas ļauj aprēķināt kredīta summu, atmaksas termiņu un ikmēneša maksājumus. Ar šo kalkulatoru ir viegli saprast, cik daudz kredīta vari saņemt un kādas būs tā atmaksas iespējas.

Swedbank Altum ir sadarbības programma starp Swedbank un Altum, kas piedāvā īpašus kredīta pakalpojumus jaunajiem speciālistiem un jaunajām ģimenēm. Swedbank Altum kredīts ļauj iegādāties mājokli ar vēl labākām nosacījumiem un finansiālu atbalstu.

Altum kalkulators ir ērts rīks, kas ļauj veikt finanšu aprēķinus un izvērtēt dažādas finansēšanas iespējas. Tādējādi varat ātri un viegli saprast, vai Altum kredīts ir piemērots jums un kādas būs tā nosacījumi.

Swedbank Altum kalkulators ir Swedbank sadarbībā ar Altum izstrādāts kalkulators, kas palīdzēs jums izvēlēties un plānot altum kredītu, pamatojoties uz jūsu finansiālo situāciju.

Kā pieteikties kredītam

Kā pieteikties kredītam

Lai pieteiktos altum kredītam, jaunajiem speciālistiem ir jāizpilda daži svarīgi soļi:

 1. Apzināt savas finansiālās iespējas un plānot mājokļa iegādi.
 2. Pieteikties altum kredītam mājoklim tiešsaistē vai sazinoties ar altum speciālistiem.
 3. Apmeklēt altum izdevumu pārbaudi (altum jums palīdzēs to organizēt).
 4. Analizēt altum piedāvātos hipotekāra kredīta noteikumus un izvēlēties visizdevīgākos.
 5. Sagatavot nepieciešamos dokumentus (darba līgums, gada pārskats, bankas izraksti utt.).
 6. Iesniegt kredīta pieteikumu un gaidīt atbildi no altum.
 7. Kādā noteiktā laikā saņemt atbildi no altum par jūsu kredīta apstiprināšanu vai noraidīšanu.
 8. Jāsatiecas pie notāra, lai noslēgtu līgumu par īpašuma iegādi.
 9. Veikt maksājumu par altum kredītu un sākt baudīt savu jauno mājokli.

Ja ir papildus jautājumi vai nepieciešama palīdzība, jūs varat sazināties ar altum klientu atbalstu vai apmeklēt swedbank altum kalkulatoru, lai aprēķinātu kredīta kopējos izdevumus un procentu likmi.

Mājokļu iegādes priekšrocības

Altum kredīts jaunajām ģimenēm ir viena no atraktīvākajām iespējām iegūt savu mājokli. Izvēloties iegādāties mājokli ar altum kredītu, jūs varat gūt daudzas priekšrocības.

 • Altum kredīts jaunajām ģimenēm: Tas ir speciāli izstrādāts kredīts jaunajiem speciālistiem, kuri tikko ieguvuši izglītību un ir tikko sākuši strādāt. Tas nozīmē, ka jums ir labākas iespējas iegūt aizdevumu, pat ja jums nav lielas kredītvēstures.
 • Kas ir altum: Altum ir valsts finanšu institūcija, kas sniedz atbalstu un aizdevumus dažādu mērķu sasniegšanai. Viens no tās mērķiem ir palīdzēt jaunajām ģimenēm iegūt mājokli.
 • Altum kredīts mājoklim: Altum kredīts mājoklim ir piemērots, ja vēlaties iegādāties dzīvokli vai māju. Tas palīdzēs jums segt daļu no iegādes izmaksām, un jūs varēsiet atmaksāt kredītu ērtos maksājumos.
 • Altum jaunajiem speciālistiem: Ja esat jauns speciālists, tad altum kredīts ir piemērots arī jums. Tas ir paredzēts tiem, kas ir tikko pabeiguši augstāko izglītību un vēlas iegādāties mājokli.

Nav svarīgi, vai esat gatavi iegādāties pilnīgi jaunu vai lietotu mājokli – ar altum kredītu jums ir iespēja iegūt nepieciešamo finansējumu. Lai precīzi uzzinātu, cik lielā apmērā jūs varētu saņemt aizdevumu, izmantojiet Swedbank altum kalkulatoru vai altum hipotekāro kredītu kalkulatoru.

Pārvācieties sapņu mājoklī jau šodien

Pārvācieties sapņu mājoklī jau šodien

Vai nekad neesat iedomājies pārvākties uz savu sapņu mājokli? Tagad, ar Altum kredītu jaunajām ģimenēm, tas ir iespējams!

Altum ir Latvijas valsts atbalsta programma, kura palīdz jaunajām ģimenēm iegūt savu mājokli. Programma tiek realizēta sadarbībā ar Swedbank Altum, kurš ir pierādīts un uzticams finanšu partneris.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par kredītu mājoklim, vai vēlaties izmantot Altum hipotekāro kredītu kalkulatoru, lai redzētu mēneša maksājumu plānu, tad esiet gaidīti!

Altum kredīts jaunajām ģimenēm ir īpaši piemērots jaunajiem speciālistiem, kuri tikko ir sākuši karjeru un vēlas nodrošināt sev un savai ģimenei stabilitāti un komfortu.

Izvēloties Altum kredītu, jūs varēsiet izvēlēties kredīta nosacījumus, kas vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām:

 • Zemāka procentu likme
 • Ilgāks atmaksas termiņš
 • Elastīgs maksājumu grafiks

Apmeklējiet Swedbank Altum kalkulatoru, lai aprēķinātu savus potenciālos mēneša maksājumus, un iepazīstieties ar piedāvātajām iespējām!

Tagad ir laiks pārvākties uz sapņu mājokli – izvēlieties Altum kredītu jaunajām ģimenēm un nodrošiniet sev ērtu un stabilu dzīvi!

Izdevīgi nosacījumi jaunajiem īpašniekiem

Ja esi jauna ģimene vai jaunais speciālists, un sapņo par savu mājokli, Altum piedāvā izdevīgu kredītu ar draudzīgiem nosacījumiem. Ģimenes un speciālisti ir prioritāte, tāpēc mūsu mērķis ir palīdzēt jums iegūt savu mājokli bez liekas birokrātijas un sarežģītībām.

Ar altum kredītu jaunajām ģimenēm varēsi sākt dzīvot savā mājā jau šodien! Lai noskaidrotu, kāds kredīts tev būtu piemērots, izmanto mūsu altum kalkulatoru. Tas ļaus tev aprēķināt atlaižu apmēru, ikmēneša maksājumu summu un citus svarīgus kritērijus.

Pasniedzam kredītu ar altum hipotekārajiem kredītu kalkulatoru mēs esam atvieglojuši procesu, lai tu varētu izveidot ģimenes mājvietu sevīm un saviem bērniem bez liekiem sarežģījumiem.

Ar altum kredītu jaunajiem speciālistiem arī piedāvājam uzlabotu hipotekāraā kredītu ieguvi. Tas ir plāns īpaši jaunajiem speciālistiem, kuri tikko ieguvuši augstāko izglītību un vēlas iegādāties savu mājokli.

Lai uzzinātu vairāk, apmeklē Swedbank altum kalkulatoru un izvēlies to kredītu, kas vislabāk atbilst tavām vēlmēm un iespējām. Izdari pirmo soli uz sava sapņu mājokļa iegūšanu!

Apmeklē https://altum.lv/, lai uzzinātu vairāk par altum kredītu jaunajām ģimenēm un altum kredītu jaunajiem speciālistiem. Šie kredīti ir atbalsts tavās dzīves sākumposmās un palīdzēs tev piepildīt savus sapņus par savu mājokli.

Atbalsts no valsts un Altum

Ja Jums ir plāns iegādāties vai īstenot mājokļa remontu, bet jums trūkst līdzekļu vai vēlaties optimizēt izdevumus – Swedbank un Altum ir šeit, lai palīdzētu!

Altum ir valsts institūcija, kas sniedz atbalstu jaunajiem speciālistiem, ģimenēm un visiem, kuri vēlas iegūt vai remontēt mājokli.

Altum kredīts jaunajām ģimenēm ir īpaša iespēja iegūt mājokli pirmo reizi īpaši izdevīgiem nosacījumiem. Tas nodrošina zemāku procentu likmi un elastīgu atmaksas plānu, lai atbalstītu Jūsu mājokļa iegādi un mazinātu finansiālos slogus.

Ja vēlaties precīzi aprēķināt, cik lielu kredītu varat saņemt un kāda būs atmaksas maksa – izmantojiet Swedbank Altum kalkulatoru. Tas palīdzēs jums noskaidrot visus svarīgos skaitļus un izvēlēties vislabāko risinājumu Jūsu vajadzībām.

Altum hipotekārais kredīts kalkulators ir ērts un vienkāršs rīks, kas palīdzēs Jums izplānot un novērtēt Jūsu iespējas attiecībā uz mājokļa iegādi vai remontu. Tas ņem vērā Jūsu ienākumus, izdevumus un citus faktorus, lai sniegtu Jums visprecīzāko informāciju.

Altum ir arī daudzas citas kredītu iespējas, kas ir pieejamas gan jaunajiem speciālistiem, gan ģimenēm. Sazinieties ar Swedbank, lai uzzinātu vairāk par visiem iespējamajiem variantiem un iesākt savu mājokļa iegādi vai remontu jau šodien!

Altum kredīts jaunajām ģimenēm – tas ir ceļš uz sapņu mājokli!

Pieteikties kredītam ir vienkārši

Jaunajām ģimenēm, kuras plāno iegādāties savu pirmo mājokli, Altum piedāvā īpašu iespēju – altum kredīts jaunajām ģimenēm. Tas ir īpašs aizdevums, kas paredzēts, lai palīdzētu jaunajām ģimenēm iegūt savu sapņu mājas atslēgu.

Kredīta summa un atmaksas termiņš tiek noteikts individuāli, un tas ir atkarīgs no ģimenes ienākumiem un citiem faktoriem. Lai aprēķinātu, cik lielu kredītu vari saņemt un kādi būtu tavi maksājumi, izmanto altum hipotekārais kredīts kalkulatoru, kas atrodas mūsu mājaslapā. Tas ļaus tev noskaidrot, vai altum kredīts ir piemērots tieši tev.

Ja esi Swedbank kliente, atceries, ka pie mums vari pieteikties uzreiz, izmantojot Swedbank Altum kalkulatoru. Šī iespēja ļauj viegli un ātri noformēt pieteikumu un uzzināt, vai esi tiesīga saņemt altum kredītu.

Kas ir Altum? Altum ir valsts finanšu institūcija, kas palīdz realizēt valdības mājokļu politiku. Viens no Altum mērķiem ir nodrošināt, ka ikviens varētu paša izvēlēties un iegādāties savu mājokli.

Neesi pārliecināts, vai altum kredīts jaunajām ģimenēm ir tev piemērots? Sazinies ar mūsu speciālistiem, kuri pēc taviem individuālajiem apstākļiem varēs dot tev konkrētus padomus un sniegt vajadzīgo informāciju par altum kredīta nosacījumiem.

Izvēlies savu sapņu māju jau šodien!