Auto kredīts ar sliktu kredītvēsturi iespēja iegādāties automašīnu

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%

Vai jums ir grūtības saņemt auto kredītu dēļ sliktas kredītvēstures?

Nav problēmu! Mēs piedāvājam iespēju iegūt auto kredītu pat ar sliktu kredītvēsturi. Neizmirstiet, mēs neiedziļināmies sīkumos – galvenais, lai jums būtu iespēja iegādāties jūsu sapņu automašīnu.

Ar mūsu auto līzinga pakalpojumu, jūs varat izlemt par auto līzināšanas piedāvājumu ar pirmo iemaksu vai pat bez tās! Mēs nodrošinām iespēju iegādāties automašīnas arī paraudzībniekiem.

Kādas ar mums ir priekšrocības?

 1. Mazlietotu auto līzinga pakalpojumi;
 2. Bez pirmās iemaksas auto līzinga nosacījumi;
 3. Auto kredīts ar sliktu kredītvēsturi nav problēma;
 4. Iespēja iegādāties auto uz nomaksu bez banku starpniecības;
 5. Auto līzinga piedāvājumi arī tiem, kas nav oficiāli ienākumi.

Nezaudējiet cerību uz savu sapņu automašīnu! Sazinieties ar mums un izmantojiet iespēju iegādāties auto ar sliktu kredītvēsturi. Mēs palīdzēsim jums atrast labāko risinājumu!

Mantu auto līzings – uzdrošinieties un iegādājieties automašīnu jau šodien!

Kāpēc ir svarīgi iegādāties automašīnu?

Šeit ir daži iemesli, kāpēc iegādāties automašīnu:

 • Pardod auto uz nomaksu bez banku starpniecības – šobrīd ir pieejams piedāvājums iegādāties auto ar finansējumu, kas ļauj nomaksāt automašīnu uz dažiem mēnešiem bezbanku starpniecības.
 • Auto kredīts bez oficiāliem ienākumiem – ja tu neesi oficiāli nodarbināts, šobrīd ir iespēja saņemt auto kredītu un iegādāties vēlamo automašīnu.
 • Auto līzings – ja tev nav pietiekami daudz naudas, lai uzreiz nopirktu automašīnu, vari izvēlēties auto līzingu, kas ļaus tev iegūt auto par maksājumiem uz noteiktu laika periodu.
 • Auto kredīts ar sliktu kredītvēsturi – ja tev ir slikti kredītvēstures dati, neuztraucies, daži aizdevēji piedāvā auto kredītu pat šādā situācijā.
 • Auto līzings bez pirmās iemaksas ar sliktu kredītvēsturi – ja tavai kredītvēsturei ir negatīvas ietekmes, joprojām vari iegūt auto līzingu bez pirmās iemaksas.
 • Auto līzings pārdotājiem – ja esi pārdotājs, vari saņemt speciālus nosacījumus auto līzingam, kas ļaus reali saņemt labāku piedāvājumu.
 • Auto līzings bez oficiālas darba vietas – ja tev nav oficiāli darba vietas, tomēr vēlies iegādāties automašīnu, ir pieejams auto līzings ar elastīgākiem nosacījumiem.
 • Auto līzings ar pirmo iemaksu – ja vari atļauties samaksāt pirmo iemaksu, vari izvēlēties piedāvājumus, kas ļauj samazināt ikmēneša maksājumus.

Tātad, neatkarīgi no tā, vai tev ir sliktā kredītvēsture vai tev nav oficiālas darba vietas, iespēja iegādāties automašīnu ir reāla un aizvien pieejama.

Sliktas kredītvēstures ietekme uz kredītspēju

Sliktas kredītvēstures ietekme uz kredītspēju

Ir situācijas, kad sliktā kredītvēsture var ietekmēt iespēju saņemt kredītu vai līzingu, it īpaši, ja runa ir par auto iegādi. Tomēr, pat ar sliktu kredītvēsturi ir iespēja iegādāties automašīnu.

Mūsu kompānija piedāvā auto līzingu bez pirmās iemaksas arī tiem, kuriem ir sliktā kredītvēsture. Mēs neprasa banku starpniecību, tādēļ varat būt droši, ka jūsu kredītvēsture nebūs galvenais faktors, kas ietekmēs jūsu iespējas iegādāties automašīnu.

Mūsu piedāvājumā ir iespēja iegādāties automašīnu uz nomaksu bez oficiāliem ienākumiem. Ja jūsu ienākumi nav oficiāli dokumentēti, tas nav šķērslis, lai iegūtu auto kredītu ar sliktu kredītvēsturi. Mēs novērtēsim jūsu individuālo situāciju un atradīsim optimālo risinājumu.

Mēs piedāvājam arī auto līzingu tādam lietotam auto, kurš ir parādījies iepriekšējo īpašnieku rīcībā. Mazlietotu auto līzings ir lieliska iespēja iegūt kvalitatīvu automobili par pieņemamu cenu.

Mūsu kompānija nebūs pārmetīga un piedāvās auto līzingu arī tiem, kuriem nav oficialas darba vietas. Mēs izvērtēsim jūsu finansiālo stāvokli un iespējas atmaksāt kredītu, tādējādi dodot iespēju daudziem iegādāties nepieciešamo transporta līdzekli.

Mūsu piedāvātie auto līzinga pakalpojumi ir pieejami arī paradniekiem. Ja esat nogājis pa grūtībām savā pagātnē, tas nenozīmē, ka jums nevajadzētu sasniegt savus mērķus. Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums iegūt automašīnu un atkal kļūt par neatkarīgu braucēju.

Iespējamie auto līzingu varianti:
Līzinga nosacījumi Piemēri
Auto līzings bez pirmās iemaksas ar sliktu kredītvēsturi Piemērs: Auto vērtība 10 000 €, līzinga termiņš 3 gadi, mēneša maksājums 210 €
Auto lizings uz nomaksu bez banku starpniecības Piemērs: Auto vērtība 15 000 €, nomaksa uz diviem gadiem, ikmēneša maksājums 320 €
Auto kredīts bez oficiāliem ienākumiem Piemērs: Auto vērtība 20 000 €, kredīta atmaksas laiks 5 gadi, ikmēneša maksājums 410 €
Mazlietotu auto līzings Piemērs: Auto vērtība 8 000 €, līzinga termiņš 2 gadi, mēneša maksājums 180 €
Auto līzings bez oficiālas darba vietas Piemērs: Auto vērtība 12 000 €, līzinga termiņš 4 gadi, mēneša maksājums 270 €
Auto līzings paradniekiem Piemērs: Auto vērtība 6 000 €, līzinga termiņš 1 gads, samaksa katru otro mēnesi 150 €

Nereti sliktā kredītvēsture tiek uzskatīta par šķērsli, bet mēs esam šeit, lai mainītu šo leģendu. Saņemiet auto līzingu pat ar sliktu kredītvēsturi un priecājieties par brīvību braukt ar savu jauno vai mazlietoto automašīnu!

Auto kredīta iespējas ar sliktu kredītvēsturi

Auto kredīta iespējas ar sliktu kredītvēsturi

Vai Jums ir sliktā kredītvēsture, bet Jūs sapņojat par savu automašīnu? Nav problēmu! Mēs piedāvājam dažādas iespējas, lai Jūs varētu iegādāties mājās kādu no mazlietotajiem auto:

 • Auto līzings bez pirmās iemaksas ar sliktu kreditvesturi
 • Auto kredīts ar sliktu kredītvēsturi
 • Auto līzings ar pirmo iemaksu
 • Auto līzings bez oficialas darba vietas
 • Auto kredīts bez oficiāliem ienākumiem
 • Pārdod auto uz nomaksu bez banku starpniecības
 • Auto līzings pārādniekiem

Neatkarīgi no Jūsu finansiālās situācijas, mēs esam šeit, lai palīdzētu Jums iegādāties automašīnu, kuru Jūs vēlaties. Nav svarīgs ienākumu apjoms vai kredītvēstures vēsture – mēs atradīsim piemērotāko risinājumu tieši Jums!

Vēlies uzzināt vairāk? Sazinies ar mums jau šodien un sāc realizēt savus automašīnas sapņus!

Kā atrast labāko auto kredīta piedāvājumu?

Meklējot auto kredīta piedāvājumu, ir svarīgi ņemt vērā dažas būtiskas lietas, kas palīdzēs atrast labāko risinājumu tavām vajadzībām. Lai iegūtu auto kredītu ar sliktu kredītvēsturi, ir vairākas iespējas, kas tev var noderēt.

 1. Izmanto internetu un meklē auto kredīta piedāvājumus, kas ir pieejami tiešsaistē. Ir daudzas mājaslapas, kas specializējas auto kredītu un auto līzingu piedāvāšanā.
 2. Salīdzi dažādus auto kredīta piedāvājumus un izvēlies labāko. Ieskaties gan procentu likmēs, gan arī citos nosacījumos, piemēram, termiņā, atmaksas grafikā un citās izdevīgās detaļās.
 3. Apdomā, vai vēlies auto līzingu vai auto kredītu. Abu variantu priekšrocības un trūkumi ir atšķirīgi, tāpēc izvēlies to, kas tev visvairāk derēs.
 4. Vērtē savu kredītvēsturi. Ja tev ir slikti kredītvēstures vēstures, meklē auto kredīta piedāvājumus speciāli tiem, kam ir sliktas kredītvēstures vēstures.
 5. Iegtērē laiku un apmeklē dažādus auto dīlerus un finanšu iestādes, kas piedāvā auto kredītu pakalpojumus. Personiski sarunājies un salīdzi dažādus piedāvājumus, lai atrastu visizdevīgāko.

Galvenais ir izpētīt dažādas iespējas un būt informētam par to, ko vēlies. Neaizmirsti arī par sīkumiem, piemēram, auto līzings ar pirmo iemaksu, auto līzings bez oficiālās darba vietas un auto līzings paradniekiem var būt īpaši izdevīgi varianti, kas var piemēroties tavai situācijai.

Lielisks risinājums var būt arī auto kredīts bez oficiāliem ienākumiem vai auto līzings bez pirmās iemaksas ar sliktu kredītvēsturi. Lai veiksmīgi atrastu visizdevīgāko auto kredīta piedāvājumu, apdomā savas iespējas un vēlmes, izpēti tirgus un sazinies ar speciālistiem, kas palīdzēs tev pieņemt labāko lēmumu.

Auto kredīta varianti Auto līzings varianti
Auto kredīts ar sliktu kredītvēsturi Auto līzings ar pirmo iemaksu
Auto kredīts bez oficiāliem ienākumiem Auto līzings bez oficialas darba vietas
Auto līzings paradniekiem

Ir vairākas iespējas, kā atrast labāko auto kredītu. Izpēti, salīdzi un konsultējies, lai pieņemtu visizdevīgāko lēmumu tavai automašīnas iegādei.