Auto kredīts vai līzings kas ir izdevīgāks

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%

Vai jums ir sapnis par jaunu automašīnu, bet trūkst nepieciešamā naudas summa? Neuztraucieties! Tagad ir vairākas iespējas, kā finansēt savu jauno automašīnu, tai skaitā:

 • Swedbank auto kredīts: Iegūsti iespēju iegādāties savu sapņu automobili ar draudzīgiem nosacījumiem un konkuretspējīgu procentu likmi!
 • Auto kredīts bez oficiāliem ienākumiem: Vai esi pašnodarbināts vai studē? Neuztraucies par ienākumu apliecinošiem dokumentiem – mēs piedāvājam auto kredītu ar īpašiem nosacījumiem!
 • SEB auto kredīts kalkulators: Pateicoties SEB auto kredīta kalkulatoram, tu vari viegli aprēķināt savu ikmēneša maksājumu atkarībā no aizņemtās summas un kredīta termiņa!
 • Citadele auto kredīts: Citadele banka piedāvā plašu auto kredītu klāstu, kas atbilst visdažādākajām vēlmēm un vajadzībām!
 • Auto kredīts: Pie mums vari atrast plašu auto kredītu piedāvājumu, kas atbilst tavām prasībām un finansiālajām iespējām.
 • Bezprocentu kredīts auto iegādei: Ja esi ieinteresēts jaunās automašīnas iegādē, piedāvājam iespēju izmantot bezprocentu kredītu! Pasūti tūlīt un atliek maksājumu uz vēlāku laiku!
 • Auto kredīts vai līzings: Jā, mūsu piedāvājumā ir iespēja izvēlēties starp auto kredītu un līzingu. Atkarībā no tavām vajadzībām, mēs palīdzam izvēlēties visizdevīgāko risinājumu!
 • Labākais auto kredīts: Mūsu komanda ir profesionāli kredītu speciālisti, kas palīdzēs atrast labāko auto kredītu tieši tev – ar draudzīgām procentu likmēm un elastīgiem maksājumu nosacījumiem!

Nezaudē laiku un sazinies ar mums jau šodien, lai atrastu visizdevīgāko auto kredīta vai līzinga risinājumu un īstenotu savu sapni par jaunu automašīnu!

Jaunas auto kredītu iespējas gaida tevi – sasnieg savu mērķi, iegādājoties savu sapņu automobili jau šodien!

Kāda ir atšķirība starp auto kredītu un līzingu?

Ja plānojat iegādāties automašīnu un meklējat finansējumu, jūs, iespējams, esat dzirdējuši par auto kredītu un auto līzingu. Taču kāda ir to atšķirība un kura no šīm finansēšanas iespējām ir izdevīgāka? Šajā rakstā esam apkopojuši galvenās atšķirības, lai jums būtu skaidrs, kurš variants varētu būt jums piemērotāks.

Auto kredīts

Auto kredīts

Auto kredīts ir finanšu pakalpojums, kas ļauj jums iegādāties automašīnu, maksājot kredīta devējam noteiktu summu, un pēc tam par šo summu atmaksāt regulārus maksājumus noteiktā laika periodā. Dažas no galvenajām īpašībām, kas jāņem vērā, izvēloties auto kredītu, ir:

 1. Pieejamība: Auto kredīts ir pieejams plašam spektram klientu, ieskaitot tos, kuriem ir oficiāli vai neoficiāli ienākumi. Daži aizdevēji piedāvā auto kredītu pat bez oficiāliem ienākumiem, kas var būt izdevīgi tiem, kuri strādā pašnodarbinātā statusā.
 2. Maksimālais aizdevuma termiņš: Parasti auto kredītu atmaksā noteiktā laika periodā. Termiņš var svārstīties no dažām mēnešu līdz pat vairākiem gadiem. Pirms aizņemšanās noteikti pārliecinieties, ka jums ir iespēja regulāri atmaksāt kredītu un laika posmā.
 3. Procentu likme: Auto kredīta procentu likme var būt fiksēta vai mainīga. Tas nozīmē, ka jūsu maksājumi var palikt nemainīgi vai mainīties atkarībā no tirgus situācijas un aizdevēja politikas.

Auto līzings

Auto līzings ir finanšu pakalpojums, kas ļauj izmantot automašīnu un maksāt par tās izmantošanu noteiktā laika periodā. Dažas svarīgās atšķirības starp auto līzingu un auto kredītu ietver:

 1. Īpašumtiesības: Auto līzings nozīmē, ka jūs paši neesat automašīnas īpašnieks līguma laikā. Tikai pēc līguma beigām jums var būt iespēja iegādāties automašīnu pērkot to par noteiktu summu, kas ir noteikta līgumā.
 2. Maksājumu struktūra: Auto līzings parasti ietver iedzīvotāja maksājumu, kā arī procentus un kādu citas ar līzinga slēgšanu saistītas izmaksas. Šī maksājumu struktūra var būt izdevīga tiem, kuriem nav nepieciešams liels ieguldījums vai kredīts nepieciešams uz īsu periodu.
 3. Ierobežojumi un noteikumi: Auto līzinga līgumi bieži vien satur ierobežojumus attiecībā uz piekļuvi, transportlīdzekļa izmantošanu vai modificēšanu. Pirms izvēlēties šo finanšu pakalpojumu, noteikti iepazīstieties ar līguma noteikumiem un ierobežojumiem.

Tātad, kā izvēlēties starp auto kredītu un līzingu? Atbildes uz šo jautājumu lielā mērā atkarīgas no jūsu individuālās situācijas, ienākumu līmeņa un finansiālajām vajadzībām. Ieteicams rūpīgi izpētīt gan auto kredīta, gan auto līzinga piedāvājumus no dažādiem aizdevējiem, lai noteiktu vispiemērotāko risinājumu jūsu gadījumā.

Kredīts un līzings izdevīgs auto iegādei

Gribat iegādāties automobili, bet nav nepieciešamās naudas summas vai nevēlaties iztērēt visu pieejamo kapitālu vienā iegādes reizē? Šajā gadījumā auto kredīts vai līzings var būt piemērotas finansēšanas iespējas.

Ja jums ir oficiāli ienākumi un vēlaties veikt kredīta vai līzinga pieteikumu, Seb un Swedbank piedāvā auto kredītu ar zemām procentu likmēm. Varat izmantot SEB auto kredīta kalkulatoru, lai aprēķinātu sava potenciālā kredīta apmēru un ikmēneša maksājumus.

Ja jums nav oficiālu ienākumu, tomēr vēlaties iegādāties automobili, Jūs varat apsvērt iespēju saņemt ātro auto kredītu bez oficiāla darba vai biznesa ienākumu apliecinošiem dokumentiem. Citadele banka piedāvā auto kredītu bez oficiāliem ienākumiem.

Ja esat arī izvēlējies sev piemērotu auto, tad vēl ir jāizlemj, vai vēlaties iegādāties automobili, izmantojot auto kredītu vai auto līzingu. Lai iegūtu pārskatāmu priekšstatu par šīm divām iespējām, nevajadzīgi meklējot informāciju dažādos avotos, varat izmantot SEB auto līzingu.

Auto kredīts vai līzings ir izdevīgas iespējas no iegādes finansēšanas viedokļa. Ir svarīgi apspriest šos variantus ar bankas konsultantu, lai atrastu labāko risinājumu savām finansiālajām iespējām. Izvēlies sev labāko auto kredītu vai līzingu un īsteni savu sapni par jaunu automašīnu!

Daži no populārākajiem auto kredītiem un līzingiem:
Banka Pakalpojums
SEB Auto kredīts
Swedbank Auto kredīts
Citadele Auto kredīts
SEB Auto līzings

Sekojiet savām finanšu vajadzībām un atradīsiet labāko auto kredītu vai līzingu, kas atbilst jūsu iespējām un mērķiem!

Ko izvēlēties – auto kredītu vai līzingu?

Vai plānojat iegādāties jaunu automobili, bet nav pietiekami ar naudu? Jums ir divas galvenās iespējas – auto kredīts vai līzings. Abas šīs iespējas ļauj jums iegūt vēlamo automobili, bet katrs no tiem ir savas īpašības un priekšrocības. Lai palīdzētu jums izlemt, kura no iespējām ir labāka, mēs apkopojām svarīgāko informāciju par abiem variantiem.

Auto kredīts

 • Labākais auto kredīts: Dažādi kredītiestāžu piedāvātie auto kredīti var būt dažādos variantos, un katram ir savi nosacījumi. Pirms izvēlaties auto kredītu, veiciet detalizētu salīdzinājumu un izvēlieties labāko piedāvājumu.

 • Intereses: Auto kredīta gadījumā jums būs jāmaksā procenti par aizdevumu. Procentu likme dažādās kredītiestādēs var atšķirties, tāpēc rūpīgi pārbaudiet un salīdziniet procentus, lai atrastu visizdevīgāko piedāvājumu.

 • Kredīta termiņš: Kadņemot auto kredītu, iespējams izvēlēties kredīta atmaksas termiņu, kas ir ērts jūsu finansiālajai situācijai. Parasti auto kredīta termiņš ir no 1 līdz 7 gadiem.

 • Bankas: Dažas bankas, piemēram, Citadele un Swedbank, piedāvā speciālus auto kredītus, kas ir pielāgoti šai konkrētajai vajadzībai. Šie auto kredīti var piedāvāt vairākas priekšrocības, piemēram, zemākas procentu likmes vai citus speciālus nosacījumus.

Auto līzings

 • Bezprocentu kredīts auto iegādei: Dažas automašīnu dīleru kompānijas piedāvā bezprocentu kredītus, kas nozīmē, ka jūs varat iegādāties automobili bez procentiem un maksāt to ar daļējām maksājumiem noteiktā laika periodā. Šī ir izdevīga iespēja, ja jums nav pieejami pietiekami līdzekļi, lai maksātu par automašīnu uzreiz.

 • SEB auto līzings: SEB banka ir viena no bankām, kas piedāvā auto līzingu, kas ir pielāgots auto iegādei. Līzings ļauj jums maksāt par automašīnu ar noteiktām ikmēneša maksājumu sumām atbilstoši līzinga nosacījumiem.

 • Līzinga termiņš: Līzinga termiņš parasti ir no 2 līdz 5 gadiem, un tas ir atkarīgs no automobiļa vērtības un jūsu finansiālajām iespējām.

Kā izvēlēties starp auto kredītu un līzingu? Tas ir atkarīgs no jūsu personīgajām finansiālajām vajadzībām un iespējām. Ja jums ir pietiekami naudas, lai segtu automašīnas pilno cenu, tad auto līzings var nebūt nepieciešams. Ja jūs vēlaties nokārtot maksājumus ar noteiktu laiku un nepieciešams finanšu risinājums, auto kredīts var būt piemērotāks. Lai izvēlētos labāko risinājumu, izpētiet dažādus piedāvājumus un apspriedieties ar finanšu konsultantu.

Banka Auto kredīts Auto līzings
Citadele
Swedbank
SEB

Atcerieties, ka auto kredīta vai līzingu izvēle ir atkarīga no jūsu individuālajām vajadzībām un finanšu situācijas. Rūpīgi pārbaudiet visus piedāvājumus un aprēķiniet, kura izvēle jums izdosies visizdevīgākā.

Kāpēc izvēlēties auto kredītu?

Ja plānojat iegādāties automobili, auto kredīts ir viena no labākajām finansēšanas iespējām. Šeit ir daži iemesli, kāpēc būtu izdevīgi izvēlēties auto kredītu bez oficiāliem ienākumiem:

 • Tieši auto kredīts var sniegt iespēju iegādāties to automobili, ko tieši vēlaties, jau šodien, nevis gaidīt ilgāku laiku, lai sakrātu nepieciešamo naudas summu.
 • Šodien ir pieejami dažādi auto kredīti, piemēram, SEB auto kredīts, Citadele auto kredīts, Swedbank auto kredīts. Tas ļauj vieglāk izvēlēties labāko auto kredītu Jūsu vajadzībām.
 • Auto kredīts var palīdzēt Jums iegūt nepieciešamo naudas summu, lai iegādātos automobili ar labāku aprīkojumu un funkcijām.

Turklāt auto kredīts dod Jums iespēju izvēlēties kredīta termiņu, kas atbilst Jūsu iespējām un atmaksas spējām.

Tātad, ja ir iespēja izvēlēties starp auto kredītu vai līzingu, auto kredīts, piemēram, SEB auto kredīts vai Citadele auto kredīts, ir jūsu izvēle, lai ātri un vienkārši realizētu jūsu sapņu automobili.

Zemāka procentu likme

Swedbank auto kredīts:

 • Izdevīga procentu likme;
 • Iespēja saņemt auto kredītu bez oficiāliem ienākumiem;
 • Ātra un vienkārša pieteikšanās procesa iespēja.

SEB auto kredīts kalkulators:

 • Vai esi dzīvojis Latvijā vismaz 1 gadu ar pēdējo 3 mēnešu oficiāliem ienākumiem?
 • Vai esi vecāks par 23 gadiem?
 • Vai esi pabeidzis augstāko izglītību vai esi meistarības apliecības īpašnieks?

SEB auto līzings:

 1. Atlaide līzinga procentu likmei;
 2. Ērta termiņa izvēle līzinga atmaksai;
 3. Sadarbība ar vairākām mārketinga organizācijām, kas piedāvā auto līzinga pakalpojumus.

Bezprocentu kredīts auto iegādei:

 • Iespēja iegādāties auto ar 0% procentu likmi;
 • Veikt pirmo maksājumu un atmaksāt kredītu bez procentiem;
 • Ātrs pieteikšanās un apstiprinājuma process.

Citadele auto kredīts:

 • Iespēja iegūt līdzfinansējumu līdz 90% no automašīnas vērtības;
 • Izmantojot īpašu kalkulatoru, vari aprēķināt savas iespējas saņemt auto kredītu;
 • Atkarībā no situācijas, vari izvēlēties arī sevi vislabāk piemēroto kredīta atmaksas termiņu.

Aizdevuma veids (auto kredīts vai līzings) var būt atkarīgs no tā, kāds ir tuvākais mērķis un cik ilga ir vēlama kredīta atmaksas perioda. Lai izvēlētos labāko risinājumu, ieteicams izvērtēt visus līdzekļus. Naudas aizdevums parasti būs vieglāk un ātrāk pieejams, taču līzinga piedāvājumi var dot iespēju iegūt auto ar zemāku procentu likmi vai termiņa pagarinājumu atmaksai.

Tipiskie auto kredīta nosacījumi: Tipiskie auto līzinga nosacījumi:
Procentu likme 4-8% Procentu likme 2-5%
Atkarībā no kredīta termiņa No 1 līdz 7 gadiem
Bez limita aprēķinātais pirmstermiņa atmaksas maksājums Ātrais atmaksas grafiks

Atkarībā no auto vērtības, kredītņēmēja kreditēšanas vēsturēm un citiem apstākļiem noteikti var atrast izdevīgus auto kredīta piedāvājumus. Labāko risinājumu varēsi izvēlēties, salīdzinot gan procentu likmes, gan arī citus nosacījumus.

Nenodrošinātā forma

Vai vēlaties iegādāties jaunu vai lietotu automobili, bet nevēlaties ņemt auto kredītu vai līzingu ar nodrošinājumu? Šobrīd ir pieejama nenodrošinātā forma, kas ļauj jums iegādāties automobili bez jebkādiem oficiāliem ienākumiem.

Izmantojot šo metodi, jums nav jārēķinās ar bankas garantiju vai nodošanu. Tas ir ērts veids, kā iegādāties automobili ātri un vienkārši.

Kā tas darbojas?

 1. Izvēlieties automobili, ko vēlaties iegādāties.
 2. Sazinieties ar Swedbank Auto kreditēšanas speciālistu, lai saņemtu sīkāku informāciju un noskaidrotu, vai esat kvalificēts šai metodei.
 3. Pieņemiet lēmumu un noslēdziet līgumu.
 4. Aizpildiet pieteikumu un sniedziet nepieciešamo informāciju.
 5. Pagaidiet apstiprinājumu un saņemiet naudu savā kontā.
 6. Iegādājieties automobili un baudiet braukšanu ar jaunu transportlīdzekli!

Kāpēc izvēlēties nenodrošināto formu?

 • Nav nepieciešams nodrošinājums vai oficiālie ienākumi.
 • Ātra un vienkārša pieteikuma procesa.
 • Plaša auto izvēles iespēja.
 • Izdevīgi vērtējumi un termiņi.
 • Personīgais konsultants palīdzēs ar visiem dokumentiem.

Kas ir labākais auto kredīts vai līzings?

Kas ir labākais auto kredīts vai līzings?

Labākais auto kredīts vai līzings ir atkarīgs no jūsu individuālajām vajadzībām un finansiālajām iespējām. Ir svarīgi rūpīgi izvērtēt visus piedāvājumus, salīdzināt procentu likmes un termiņus, kā arī apsvērt citus nosacījumus, lai izvēlētos visizdevīgāko variantu.

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties Swedbank auto kredītu, bezprocentu kredītu auto iegādei, SEB auto līzingu vai Citadele auto kredītu, ir svarīgi rūpīgi izpētīt iespējas un nosacījumus, lai nodrošinātu sev visizdevīgāko piedāvājumu.

Kāpēc izvēlēties auto līzingu?

Pērkot jaunu vai lietotu automobili, svarīga lēmumu pieņemšanas daļa ir finansējuma iespējas. Swedbank, SEB, Citadele un citas bankas piedāvā dažādas finansēšanas iespējas, piemēram, auto kredītu vai līzingu. Šajā rakstā iepazīsties ar galvenajiem iemesliem, kāpēc auto līzings ir izdevīgāka izvēle par auto kredītu.

 1. Zemākas ikmēneša izmaksas: Auto līzinga gadījumā ikmēneša maksājumi parasti ir zemāki nekā auto kredīta gadījumā. Tas ļauj ērtāk plānot izdevumus un atļauties labāku automobili, pat ja tavas finanses ir ierobežotas.
 2. Elastīgāki nosacījumi: Auto līzingu parasti ir vieglāk noformēt un noslēgt salīdzinājumā ar auto kredītu. Lai saņemtu auto kredītu, bieži ir jāpierāda savas finansiālās spējas un jāiesniedz dažādi dokumenti, bet auto līzingā šie nosacījumi var būt mazāk strikti.
 3. Automobiļa īpašums: Auto kredīta gadījumā automobilis kļūst par tavu īpašumu tikai pēc kredīta atmaksas beigām, bet auto līzinga gadījumā tu vari izmantot automobili un par to rūpēties, jau no līzinga perioda sākuma.
 4. Kredīta summā: Auto kredīti parasti ir pieejami tikai noteiktām automašīnu cenām vai noteiktam procentsūdzienam no tās vērtības, savukārt auto līzings var būt pieejams arī lielākām automašīnu vērtībām vai pat bez pirmās iemaksas.

Ņem vērā, ka auto līzings ir lieliski piemērots, ja vēlies kādu laiku izmantot jaunu vai labāku automobili, bet nevēlies glabāt to daudzus gadus pēc autostāvvietā. Pirms pieņem lēmumu, izmanto Swedbank auto kredītu, SEB auto kredīta kalkulatoru un Citadele auto kredītu kalkulatoru, lai aprēķinātu gan auto kredīta, gan auto līzinga maksājumus atbilstoši savām vēlmēm un iespējām. Tādēļ, auto līzings bieži vien ir labākais auto kredīts.

Ja esi auto līzinga meklējumos, dod priekšroku līzinga piedāvājumiem, ko piedāvā SEB, Swedbank vai Citadele. Saturn.lv iesaka salīdzināt līzinga nosacījumus un procentus, lai atrastu visizdevīgāko piedāvājumu tieši Tev. Tagad veiksmīgu auto iegādi vai līzingu pirkumu!

Zemākas mēneša maksājuma izmaksas

Gribat iegādāties jaunu automobili, bet nevēlaties tērēt visu savu naudu uzreiz? Izvēlieties auto kredītu vai līzingu, lai izvairītos no lielām ieguldījumu izmaksām vienā reizē. Zemākas mēneša maksājuma izmaksas ļaus jums baudīt jaunu automobili, saglabājot finansiālo stabilitāti.

Labākais auto kredīts ir tas, kas pielāgojas jūsu individuālajām vajadzībām. Izmantojiet SEB auto kredītu kalkulatoru, lai aprēķinātu visizdevīgāko aizdevumu, kas atbilst jūsu ienākumiem un maksātspējai. Ar SEB auto kredītu varat izvēlēties gan pircēja līzingu, gan nomas līzingu, lai nodrošinātu jums ērtu un izdevīgu maksājumu grafiku.

Vai jums nav oficiālu ienākumu, bet joprojām vēlaties iegādāties automobili? Nav problēmu! Auto kredīts bez oficiāliem ienākumiem ir pieejams arī jums. Aizpildiet pieteikumu, norādot savas finansiālās iespējas un iegūstiet aizdevumu, kas ļaus jums iegādāties auto jau šodien.

Auto kredīts vai līzings? Katrs no tiem ir atkarīgs no jūsu finansiālajām vajadzībām un prasībām. Auto kredīts piedāvā jums iespēju iegādāties auto savā īpašumā un to izmantot bez ierobežojumiem. Arī bezprocentu kredīts auto iegādei ir iespējams, ja vēlaties saglabāt finansiālo stabilitāti. Savukārt SEB auto līzings nodrošina elastīgu maksājumu grafiku un auto nomas iespēju, kas noderēs, ja vēlaties regulāri mainīt automobili vai tikai uz pāris gadiem. Izvēlieties to, kas vislabāk atbilst jūsu vēlmēm un situācijai.

Izmantojiet Citadele auto kredītu, lai iegādātos savu sapņu automobili. Citadele piedāvā ērtus un konkurētspējīgus nosacījumus, lai jūs varētu baudīt braucienu ar jaunu auto jau šodien. Pieteikties auto kredītam ir vienkārši un ātri, navigējot cauri pieteikuma procesam tiešsaistē.

Aizmirstiet par finansiālajām grūtībām un neizpalieciet no jauno automobiliķešanas prieka. Izvēlieties auto kredītu vai līzingu un sāciet braukt ar savu sapņu automobili jau šodien!