Citadeles hipotekārā kredīta kalkulators – aprēķini un svarīga informācija par kredītiem Citadele bankā

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%

Saņemiet izdevīgu citadele hipotekāro kredītu, izmantojot mūsu ērtu kredīta kalkulatoru! Tas palīdzēs jums aprēķināt, cik daudz jūs varat aizņemties un cik maksātu par kredītu.

Ar citadele hipotekāro kredītu kalkulatoru jūs varat viegli izvēlēties labāko risinājumu saviem vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai plānojat iegādāties mājokli, veikt remontu vai refinansēt esošo aizdevumu, mēs piedāvājam elastīgu un izdevīgu hipotekāro kredītu.

Izmantojot citadele hipotekāro kredītu kalkulatoru, jūs varat:

 • Aprēķināt mēneša maksājumu summu;
 • Iegūt informāciju par aizņemšanās iespējām;
 • Salīdzināt citadele hipotekāro kredītu ar citiem piedāvājumiem, piemēram, seb kredīta kalkulatoru, citadele patēriņa kredītu un swedbank kredītu pret ķīlu;
 • Uzzināt par mazā mājokļa kredītu un citām mūsu hipotekāro kredītu iespējām.

Nešaubieties – izmantojiet citadele hipotekāro kredītu kalkulatoru un atrakstiet mums, lai saņemtu vēl vairāk informācijas par mūsu izdevīgajām hipotekāro kredītu iespējām!

Citadele hipotekārais kredīts – labākais risinājums jūsu finanšu plānošanai!

Aprēķiniet un saņemiet informāciju par Citadele hipotekāro kredītu ar kalkulatoru

Ja jums ir nepieciešams hipotekārais kredīts, kas nodrošinās finansiālu atbalstu jūsu mājokļa iegādei vai uzlabošanai, Citadele ir šeit, lai palīdzētu. Mēs piedāvājam īpašus hipotekārajos kredītus, kas pielāgoti jūsu individuālajām vajadzībām. Lai aprēķinātu un saņemtu informāciju par mūsu hipotekārajiem kredītiem, izmantojiet mūsu ērtās un vienkāršās kredīta kalkulatora darbības.

Ar Citadele hipotekāraja kredīta kalkulatoru jūs varat aprēķināt aizdevuma summu, kredīta termiņu, procentu likmi un maksājumu apmēru. Tas palīdzēs jums izprast, cik daudz jums būs jāmaksā kredīta atmaksas laikā un kāda būs jūsu ikmēneša maksājuma apmēru.

Neatkarīgi no tā, vai jūs esat pirms pirkuma procesa vai jau esat mājokļa īpašnieks un vēlaties veikt renovācijas darbus, Citadele piedāvā aizdevumus, kas piemēroti jūsu vajadzībām. Mūsu hipotekārie kredīti ir pielāgoti gan jaunām, gan esošām ēkām, tāpēc nekavējoties sāciet aprēķināt, cik lielu aizdevumu jūs varētu saņemt.

Kāpēc izvēlēties Citadeles hipotekāro kredītu?

 • Pielāgoti jūsu individuālajām vajadzībām
 • Konkurētspējīgas procentu likmes
 • Ātra un vienkārša kredīta iesniegšana
 • Profesionāla un uzticama apkalpošana

Neaizmirstiet arī pārbaudīt mūsu citus aizdevuma kalkulatorus, piemēram, kalkulatoru hipotekārajai kredītam no Swedbank vai kalkulatoru mazajam mājokļa kredītam. Mēs arī piedāvājam patēriņa kredītu un kredītu pret ķīlu ar ērtiem aprēķiniem, izmantojot mūsu kalkulatorus. Citadele ir šeit, lai palīdzētu jums atrast vislabāko risinājumu jūsu finanšu vajadzībām. Sāciet aprēķināt un saņemiet informāciju par mūsu kredītiem jau šodien!

Visaptverošs Citadele hipotekārais kredīts kalkulators

Ja plānojat nopirkt mājokli vai refinansēt esošo hipotekāro kredītu, izmantojiet mūsu visaptverošo hipotekārā kredīta kalkulatoru, kas sniegs jums detalizētu aprēķinu par jūsu aizdevuma atmaksas plānu.

Kā tas darbojas?

Kā tas darbojas?

 1. Ievadiet kredīta summu, ko plānojat aizņemties.
 2. Izvēlieties kredīta termiņu.
 3. Ievadiet procentu likmi.
 4. Iegūstiet informāciju par mēneša maksājumu, kopējo atmaksu un procentu izdevumiem.

Papildus funkcijām, mūsu kalkulators arī ļauj salīdzināt dažādus hipotekāro kredītu piedāvājumus no Citadeles un citiem bankām, kā arī izvēlēties optimālo risinājumu, kas atbilst jūsu individuālajām vajadzībām.

Galvenie funkcionalitātes punkti:

 • Aizdevuma atmaksas plāna aprēķināšana
 • Mēneša maksājumu aprēķināšana
 • Kopējās atmaksas aprēķināšana
 • Procentu izdevumu aprēķināšana
 • Papildu salīdzināšanas funkcijas

Merķa mājokļa kredīts

Merķa mājokļa kredīts

Citadeles hipotekārais kredīts ir īpaši izstrādāts, lai palīdzētu cilvēkiem iegūt savu sapņu mājokli. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iegādāties dzīvokli vai māju, mūsu kredīta piedāvājums ir pielāgotas jūsu vajadzībām. Informējiet mūsu speciālistus par savu konkrēto situāciju, un mēs atradīsim risinājumu, kas atbilst jūsu finansiālajām un personiskajām prasībām.

Ko jūs iegūsiet, izmantojot mūsu hipotekāro kredīta kalkulatoru?

Ko jūs iegūsiet, izmantojot mūsu hipotekāro kredīta kalkulatoru?

 • Detalizēti aprēķini par jūsu atmaksas plānu
 • Informācija par mēneša maksājumu, kopējo atmaksu un procentu izdevumiem
 • Papildu salīdzināšanas iespējas ar citu banku hipotekāro kredīta piedāvājumiem
 • Optimāla risinājuma izvēle, kas atbilst jūsu individuālajām vajadzībām

Lai iegūtu vairāk informācijas par mūsu hipotekāro kredītu piedāvājumiem un izmantotu mūsu visaptverošo kalkulatoru, sazinieties ar mūsu speciālistiem vai apmeklējiet mūsu mājas lapu. Atrodi savu sapņu mājokli kopā ar Citadeles hipotekārajiem kredītu piedāvājumiem!

Izpētiet vairākus kredīta scenārijus

Ja jums ir nepieciešams aizņemties naudu, ir svarīgi izvērtēt dažādus kredīta scenārijus, lai atrastu vispiemērotāko risinājumu. Mēs piedāvājam vairākus kalkulatorus, kas palīdzēs jums aprēķināt dažādu kredītu izmaksas un noskaidrot, kāda būs jūsu ikmēneša maksājuma summa. Aizpildot nepieciešamos datus, jūs varēsiet ātri un viegli pārskatīt dažādu kredītu piedāvājumu izmaksas un noskaidrot, kāds kredīts jums vislabāk pieliksies.

Swedbank kredīts pret ķīlu

Swedbank kredīts pret ķīlu ir piemērots tiem, kas vēlas aizņemties lielāku summu un ir gatavi sniegt mantu kā nodrošinājumu. Ķīlu var būt kustamā un nekustamā īpašums, piemēram, māja vai automašīna. Izpētiet Swedbank kredīta kalkulatoru, lai uzzinātu, cik daudz jums būs jāmaksā ik mēnesi un kopējā summa.

Citadele patēriņa kredīts

Citadele patēriņa kredīts ir piemērots tiem, kas vēlas aizņemties naudu mērķtiecīgam patēriņam un nevēlas sniegt mantu kā nodrošinājumu. Šis kredīts ir ar fiksētu procentu likmi un noteiktu atmaksas termiņu. Izpētiet Citadele kredīta kalkulatoru, lai uzzinātu, cik daudz jums būs jāmaksā ik mēnesi un kopējā summa.

SEB kredīta kalkulators

SEB kredīta kalkulators palīdz aprēķināt kredīta izmaksas, ņemot vērā procentu likmi, atmaksas termiņu un kredīta summu. Izpētiet SEB kredīta kalkulatoru, lai uzzinātu, cik daudz jums būs jāmaksā ik mēnesi un kopējā summa. Jūs varat arī salīdzināt dažādus kredīta piedāvājumus, lai atrastu izdevīgāko variantu.

Swedbank hipotekārais kredīts

Swedbank hipotekārais kredīts ir piemērots tiem, kas plāno iegādāties nekustamo īpašumu. Šāds kredīts piedāvā izdevīgus nosacījumus, jo tas ir nodrošināts ar hipotēku uz iegādātās īpašuma vērtību. Izpētiet Swedbank hipotekārā kredīta kalkulatoru, lai uzzinātu, cik daudz jums būs jāmaksā ik mēnesi un kopējā summa.

Citadele kredīta kalkulators

Citadele kredīta kalkulators ir ērts rīks, kas ļauj jums aprēķināt dažādu kredītu izmaksas. Jūs varat ievadīt aizņemšanās summu, atmaksas termiņu un procentu likmi, lai uzzinātu, cik daudz jums būs jāmaksā ik mēnesi un kopējā summa. Izpētiet Citadele kredīta kalkulatoru, lai atrastu izdevīgāko risinājumu savām finansiālajām vajadzībām.

Hipotekārais kredīts

Hipotekārais kredīts ir piemērots tiem, kas plāno iegādāties nekustamo īpašumu. Šis kredīts piedāvā ilgtermiņa maksājumu plānu un fiksētu procentu likmi. Izpētiet hipotekāro kredītu kalkulatoru, lai uzzinātu, cik daudz jums būs jāmaksā ik mēnesi un kopējā summa.

Mazais mājokļa kredīts

Mazais mājokļa kredīts ir piemērots tiem, kas vēlas iegādāties vai remontēt mājokli. Šis kredīts piedāvā izmaksai draudzīgus nosacījumus un tiek izsniegts personai ar stabilām ienākumiem. Izpētiet mazo mājokļa kredītu kalkulatoru, lai uzzinātu, cik daudz jums būs jāmaksā ik mēnesi un kopējā summa, kā arī kādi ir aizdevuma noteikumi.

Citadele hipotekārais kredīts kalkulators

Ja jums ir plāni par lielu pirkumu vai nekustamā īpašuma iegādi, izpētiet Citadele hipotekāro kredītu kalkulatoru. Tas palīdzēs jums aprēķināt kredīta izmaksas, atmaksas termiņu un ikmēneša maksājumu summu. Izpētiet Citadele hipotekāro kredītu kalkulatoru, lai atrastu visizdevīgāko risinājumu jūsu finansiālajām vajadzībām.

Izmantojot mūsu kalkulatorus, jūs varat ātri un viegli izpētīt dažādus kredītu scenārijus un atrast visizdevīgāko risinājumu savām finansiālajām vajadzībām. Lai izmantotu kalkulatorus, aizpildiet nepieciešamos laukus ar informāciju par aizņemšanās summu, atmaksas termiņu un procentu likmi. Izvēlieties visizdevīgāko kredītu, kas atbilst jūsu vajadzībām un iespējām!

Noteikti nepieciešamās kreditēšanas summas aprēķins

Ja plānojat iegādāties nekustamo īpašumu vai citus lielus pirkumus, tad visbiežāk nepieciešams kredīts, lai segtu šo izdevumu. Lai precīzi izprastu, cik lielu kredītu nepieciešams, jūs varat izmantot citadele hipotekāro kredītu kalkulatoru vai swedbank hipotekāro kredītu kalkulatoru. Abi šie rīki palīdzēs jums veikt aprēķinus un saprast, cik lielu summu jūs varat aizņemties.

Šeit ir daži kalkulatori, ko varat izmantot:

 • Citadele hipotekārais kredīts kalkulators: Šis kalkulators palīdzēs jums aprēķināt jūsu maksimāli pieejamo kredītu atkarībā no jūsu ienākumiem un citiem faktoriem. Tas ir lielisks rīks, lai uzzinātu, cik daudz jūs varat aizņemties, ja plānojat iegādāties māju vai dzīvokli.
 • Swedbank hipotekārais kredīts: Ja interesē swedbank hipotekārais kredīts, tad šis kalkulators palīdzēs jums aprēķināt pieejamo kredītu atbilstoši jūsu finansiālajai situācijai un citiem faktoriem. Tas ir noderīgs rīks, ja plānojat pieteikties hipotekārajam kredītam swedbankas filiālē.
 • Citadele patēriņa kredīts: Ja jums ir nepieciešams neliels kredīts, lai segtu ikdienas izdevumus vai neparedzētus tēriņus, tad citadele kredīta kalkulators palīdzēs jums noteikt pieejamo kredīta summu un atmaksas termiņu.
 • SEB kredīta kalkulators: SEB kredīta kalkulators ir lielisks veids, kā aprēķināt, cik lielu kredītu jūs varat saņemt no SEB bankas. Šis rīks ņem vērā jūsu maksātspēju un citus faktorus, lai noteiktu piemēroto kredīta summu un atmaksas termiņu.

Lai izmantotu kādu no šiem kalkulatoriem, vienkārši ievadiet savus finanšu datus un citus nepieciešamos parametrus. Kalkulators ātri aprēķinās jūsu maksimāli pieejamo kredītu un citus svarīgus datus. Tas palīdzēs jums izprast, kāda summa jums ir nepieciešama, lai segtu jūsu plānotos izdevumus.

Iegūstiet informāciju par kredīta termiņiem un procentu likmēm

Gribat uzzināt vairāk par hipotekārajiem un patēriņa kredītiem? Izmantojiet mūsu kredīta kalkulatorus, lai ātri un viegli aprēķinātu kredīta termiņus un procentu likmes, izmantojot Latvijas vadošo banku – Citadele, Swedbank vai SEB.

Mūsu kredīta kalkulatori palīdz:

 • Aprēķināt mēneša maksājumus un atmaksas termiņus
 • Salīdzināt procentu likmes un piedāvājumus
 • Aptuveni izvērtēt kredīta izmantošanas iespējas

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iegādāties nekustamo īpašumu ar hipotekāro kredītu vai nokārtot neparedzētas izmaksas ar patēriņa kredītu, kredīta kalkulators ir noderīgs rīks, kas palīdzēs jums veikt informētu lēmumu.

Izmantojiet kredīta kalkulatoru, lai apskatītu visus iespējamos aizdevēju piedāvājumus un izvēlētos visatbilstošāko iespēju. Salīdzinot bankas, piemēram, Citadele, Swedbank un SEB, jūs varēsiet redzēt gan hipotekāro, gan patēriņa kredītu procentu likmes, atmaksas termiņus un citus nosacījumus.

Salīdzinošs kredītu piedāvājums
Banka Hipotekārais kredīts Patēriņa kredīts
Citadele
Swedbank
SEB

Lai uzzinātu vairāk un izmantotu kalkulatoru, apmeklējiet oficiālās mājaslapas sadaļu “Kredīts” vai “Kredītu kalkulators”. Tur jūs atradīsiet detalizētāku informāciju par noteikumiem, prasībām un nepieciešamiem dokumentiem.

Salīdziniet kredīta piedāvājumus un izvēlieties visizdevīgāko

Gribētu iegādāties jaunu mājokli vai veikt remontu? Izmantojiet mūsu kredīta kalkulatoru, lai apskatītu, kādi ir jūsu iespējamie maksājumi un procenti. Salīdziniet dažādus kredīta piedāvājumus no vairākām bankām un izvēlieties visizdevīgāko.

Šeit ir daži no populārākajiem kredīta piedāvājumiem, ko piedāvā dažās Latvijas bankās:

 • Swedbank kredīts pret ķīlu: Ātra un viegla kredīta apstiprināšana, izmantojot jūsu īpašumu kā ķīlu. Zemas procentu likmes un elastīgi atmaksas nosacījumi.
 • Hipotekārais kredīts: Ideāls, ja plānojat iegādāties nekustamo īpašumu. Maksimālais aizdevuma apjoms un ilgāks atmaksas termiņš.
 • Mazais mājokļa kredīts: Piemērots, ja plānojat iegādāties pirmo mājokli. Zemas procentu likmes un elastīgi atmaksas nosacījumi.
 • SEB kredīta kalkulators: Ātri un vienkārši izveidojiet savas kredīta maksājumu plānu un uzziniet maksājumu summas un procentu likmes.
 • Citadele hipotekārais kredīts: Elastīgi nosacījumi un zemas procentu likmes. Ērti veikt pieteikumu tiešsaistē un saņemt atbildi īsā laikā.
 • Citadele patēriņa kredīts: Bez ķīlas un galvotāja. Ātra kredīta izsniegšana un elastīga atmaksas iespēja.
 • Citadele hipotekārais kredīts kalkulators: Ievadiet vēlamo kredīta summu un termiņu, lai uzzinātu savus maksājumus un procentu likmes.
 • Citadele kredīta kalkulators: Salīdziniet vairākus Citadeles kredīta piedāvājumus un izvēlieties visizdevīgāko.

Nav svarīgi, vai esat pirmo reizi pirkšanās interesentu vai jau pieredzējis iegādātājs, mēs esam šeit, lai palīdzētu atrast visizdevīgāko risinājumu jūsu vajadzībām. Lai uzzinātu vairāk par mūsu kredīta piedāvājumiem, apmeklējiet mūsu mājaslapu un sazinieties ar mūsu kredīta konsultantiem.

Apvienotās summas aprēķins vairākiem kredīta sniedzējiem

Apvienotā summas aprēķins ir lielisks veids, kā novērtēt kredīta iespējas no vairākiem kredīta sniedzējiem. Ja plānojat iegādāties mājokli un vajadzīgs finansējums, šāds aprēķins var palīdzēt izvēlēties visizdevīgāko piedāvājumu. Lai veiktu aprēķinu, izmantojiet zemāk norādītos citadele hipotekārajā kredītā kalkulatorus, kā arī seb, swedbank kredītu kalkulatorus.

Citadele hipotekārais kredīts kalkulators:

SEB kredīta kalkulators:

Swedbank hipotekārais kredīts kalkulators: