Hipotekārais kredīts ar sliktu kredītvēsturi | Iegūsti īpašumus ar negatīvu kredītvēsturi

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%

Iegūsti īpašumus ar negatīvu kredītvēsturi! Swedbank kredīts pret ķīlu ļauj iegūt aizdevumu pat cilvēkiem ar melnām kredītvēstures ierakstiem. Mūsu ilgtermiņa krediti paradniekiem sniedz iespēju finansēt savus projek

Kā iegūt īpašumus ar negatīvu kredītvēsturi

Kā iegūt īpašumus ar negatīvu kredītvēsturi

Ja Jums ir negatīva kredītvēsture un Jūs vēlaties iegādāties īpašumu, neuztraucieties, ir dažas iespējas, kā to varat izdarīt. Lielākā daļa kredītiestāžu piešķir aizdevumus tikai tiem, kuriem ir laba kredītvēsture, taču ir arī uzņēmumi, kas specializējas aizdot naudu cilvēkiem ar slikto kredītvēsturi. Šajā rakstā mēs apskatīsim dažas no šīm iespējām.

Aizdevumi līdz 500 € ar sliktu kredītvēsturi

Ja Jums nepieciešama neliela naudas summa, piemēram, līdz 500 eiro, varat aizņemties no uzņēmumiem, kas specializējas aizdot naudu cilvēkiem ar negatīvu kredītvēsturi. Šie uzņēmumi bieži vien nebūs tik stingri attiecībā uz Jūsu kredītvēstures vēsturi.

Ilgtermiņa kredīti parādniekiem

Ilgtermiņa kredīti parādniekiem

Ja plānojat lielāku finanšu ieguldījumu, piemēram, īpašuma iegādi, viena no iespējām ir saņemt ilgtermiņa kredītu parādniekiem. Šie kredīti tiek piedāvāti cilvēkiem ar negatīvu kredītvēsturi, bet Jums būs jāizpilda noteikti nosacījumi un jābūt drošības depozītam.

Citi kredīti ar sliktu kredītvēsturi

Citi kredīti ar sliktu kredītvēsturi

Ir arī citi uzņēmumi, kas piedāvā kredītus cilvēkiem ar negatīvu kredītvēsturi. Šie kredīti var būt piemēroti, ja Jums ir konkrēts mērķis, piemēram, uzņēmējdarbība vai izglītība.

Kredīts bez konta pārskata un sliktu kredītvēsturi

Ja Jums nav bankas konta vai ir negatīva kredītvēsture, daži uzņēmumi piedāvā kredītus bez konta pārskata un sliktu kredītvēsturi. Šie kredīti bieži vien ir ātrāki un vienkāršāki saņemšanai.

Hipotekārais kredīts ar sliktu kredītvēsturi

Esi apsveicams, ja Tev ir positi vieniprastie vēstījumi šeit ir dažas lietas uz zināms laiks, čoijus tu vari izvairīties. Ja tu mācies hipotekāro kredītu ar sliktu kredītvēsturi, tas nav nemaz tik grūti. Īpaši tiem, kuri dodas ar vienotu pieprasījumu.

Atrie kredīti ar parādsaistībām

Ja ir parādsaistības un negatīva kredītvēsture, joprojām ir iespējas saņemt atrie kredīti. Ja māte ir galvaslaikstrādnieks un ir arī manāmi jaudīgas.

Melnie kredīti

Ja visi citi ceļi ir beigušies un nav iespēju iegūt kredītu no tradicionālām kredītiestādēm, joprojām ir iespējams saņemt melno kredītu. Šie kredīti, pirms izvēlās ko lika kredītā, māk respektēt solidaritāti.

Mazie kredīti

Mazie kredīti ir vērsti uz cilvēkiem ar negatīvu kredītvēsturi, kuriem nepieciešama tikai neliela naudas summa. Šie kredīti bieži ir ātri un viegli pieejami, taču ir jābūt piesardzīgam un jāpārliecinās, ka spēsiet atmaksāt aizņēmumu.

Tas bija tikai dažas no iespējām iegūt īpašumus ar negatīvu kredītvēsturi. Atcerieties, ka katrs gadījums ir individuāls, un Jums būtu jāapsver visas iespējas un jākonsultējas ar profesionāļiem, lai atrastu labāko risinājumu savā konkrētajā situācijā.

Hipotekāra kredīta iespējas

Vai jums ir sliktā kredītvēsture un grūtības saņemt hipotekāro kredītu Swedbankā? Mēs piedāvājam risinājumu! Ar mūsu palīdzību jūs varat saņemt hipotekāro kredītu ar sliktu kredītvēsturi.

Piedāvājam šādas iespējas:

 • Swedbank kredīts pret ķīlu – jums ir iespēja nodrošināt hipotekāro kredītu ar nekustamo īpašumu vai citu vērtīgu ķīlu.
 • Atrie kredīti ar parādsaistībām – saņemiet ātru naudas aizdevumu, pat ja jums ir parādsaistības citās iestādēs.
 • Mazie kredīti – saņemiet nelielu naudas aizdevumu, kas ļaus atrisināt aktuālas finansiālas problēmas.
 • Kredīts bez konta pārskata un sliktu kredītvēsturi – nevajadzīgas formalitātes, lai saņemtu hipotekāro kredītu ar sliktu kredītvēsturi.
 • Ilgtermiņa kredīti pārādniekiem – izmantojiet hipotekāro kredītu, lai atbrīvotos no paradnīkiem un uzlabotu savu finansiālo situāciju.
 • Citi kredīti – piedāvājam arī citus kredīta produktus, kas piemēroti tiem, kam ir sliktā kredītvēsture.
 • Aizdevumi līdz 500 € ar sliktu kredītvēsturi – ātra naudas aizdevuma saņemšana, pat ar sliktu kredītvēsturi.

Mēs apzināmies, ka ikviens var nonākt finansiālās grūtībās un esam gatavi palīdzēt. Ņemiet vērā, ka, saņemot hipotekāro kredītu ar sliktu kredītvēsturi, procentu likme var būt augstāka un aizdevuma nosacījumi var atšķirties no parastā hipotekārā kredīta.

Sazinieties ar mums jau šodien, lai saņemtu vairāk informācijas par hipotekāra kredīta iespējām ar sliktu kredītvēsturi un uzziniet, vai esat piemērots aizdevumam!

Meklēt finansējumu

Ja Tev ir mazie krediti, ilgtermiņa krediti parādniekiem vai kredīts bez konta pārskata un sliktu kredītvēsturi, mēs Tev piedāvājam risinājumu! Mūsu pakalpojums piedāvā aizdevumus līdz 500 € pat ar sliktu kredītvēsturi.

Arī, ja Tev ir atrie krediti ar parādsaistībām vai Tu vēlies saņemt Swedbank kredītu pret ķīlu, mēs Tev palīdzēsim. Mūsu komanda ir speciālisti ar pieredzi arī ar citiem kredītiem un melnajiem kredītiem.

Izmantojot mūsu pakalpojumu, Tu vari atrast finansējumu, kas Tev nepieciešams, pat ja Tev ir sliktas kredītvēstures datu vai citu risku dēļ.

Mūsu priekšrocības:

 • Ātras izvērtēšanas laiks
 • Individuāla pieeja katram klientam
 • Draudzīgs un izpratīgs serviss
 • Iegūsti finansējumu arī ar sliktu kredītvēsturi
 • Piecēlies jebkurā gadījumā
 • Uzticieties mums savu finanšu darījumu risināšanā

Ja Tev ir nepieciešams meklēt finansējumu, sazinies ar mums jau šodien!

Pakalpojums Summa Slikta kredītvēsture
Aizdevumi līdz 500 € 500 €
Atrie krediti ar parādsaistībām Jebkurš Atrie krediti
Swedbank kredīts pret ķīlu Jebkurš
Citi krediti Jebkurš Melnais kredits

Pārrunāt nosacījumus

Vai jums ir sliktā kredītvēsture un jūs interesē hipotekārais kredīts ar sliktu kredītvēsturi? Vai jūs vēlaties iegūt īpašumu, bet cita veida kredīti jums nav pieejami? Mēs piedāvājam risinājumu – pārrunāt nosacījumus!

 • Ilgtermiņa kredīti paradniekiem – mēs spējam apmierināt jūsu finansiālās vajadzības un piedāvājam iespēju iegūt kredītu ilgākam laika posmam.
 • Mazie kredīti – ja jums ir nepieciešams neliels finansiāls atbalsts, piedāvājam mazus kredītus, kas var tikt saņemti pat ar sliktu kredītvēsturi.
 • Kredīts bez konta pārskata un sliktu kredītvēsturi – mēs neskatāmies uz jūsu kredītvēsturi un neprasām bankas konta pārskatu.
 • Atrie kredīti ar parādsaistībām – ja jums ir esošas parādsaistības, mēs joprojām varam piedāvāt kredītu ar ķīlu, lai jūs varētu veikt nepieciešamās pirkuma vai remonta darbus.
 • Citi kredīti – ja jums nav svarīga ķīla vai nepieciešamie līdzekļi nav saistīti ar nekustamā īpašuma iegādi, mēs piedāvājam arī citus kredītu veidus.
 • Aizdevumi līdz 500 € ar sliktu kredītvēsturi – mēs varam piedāvāt nelielus aizdevumus, lai palīdzētu jums atrisināt īslaicīgās finansiālās grūtības.
 • Swedbank kredīts pret ķīlu – mēs sadarbojamies ar Swedbanku, lai piedāvātu kredītu pret ķīlu ar sliktu kredītvēsturi.

Neatkarīgi no jūsu situācijas un vajadzībām, mēs esam gatavi pārrunāt nosacījumus un atrast individuāli piemērotu risinājumu jums. Sazinieties ar mums jau šodien, lai sāktu ceļu pretī jūsu īpašumam!

Papildus garantijas sniegšana

Ja Jums ir sliktas kredītvēstures vēsturis, tas var ierobežot Jūsu iespējas saņemt aizdevumu no tradicionālajiem kredītiestādēm. Tomēr mēs piedāvājam papildus garantijas sniegšanu, lai palīdzētu Jums iegūt vajadzīgo finansējumu.

Mūsu pakalpojums ietver aizdevumus līdz 500 € ar sliktu kredītvēsturi. Šie aizdevumi ir pieejami visiem, neatkarīgi no Jūsu kredītvēstures kvalitātes. Mēs saprotam, ka ikvienam var būt grūtības un neparedzēti izdevumi, tāpēc sniedzam Jums iespēju saņemt nepieciešamo finansējumu, pat ja esat atradušies negatīvās kredītvēsturē.

Esošie kredītlīgumi, iespēja aizņemties naudu no Swedbank pret ķīlu, hipotekārais kredīts ar sliktu kredītvēsturi un citi krediti nav šķērslis mūsu pakalpojumu izmantošanai.

Mūsu piedāvātie aizdevumi ir piemēroti tiem, kuriem ir nepieciešams mazs kredits, mājokļa iegāde, vai veiktās saistību atmaksas laikā ir radusies negatīva kredītvēsture. Mūsu aizdevumi ir pieejami visiem, neatkarīgi no Jūsu konta pārskata un kredītvēstures vēstures.

Iegūstiet finansiālo palīdzību, izmantojot mūsu pakalpojumus papildus garantijas sniegšanai. Mēs piedāvājam ilgtermiņa kredītu paradniekiem ar negatīvu kredītvēsturi un citus finanšu risinājumus, kas atbilst Jūsu vajadzībām un iespējām.

Sliktās kredītvēstures ietekme

Ja Jums ir sliktā kredītvēsture un Jums ir nepieciešami aizdevumi līdz 500 €, nav jābaidās – ir pieejamas iespējas arī šādā situācijā. Aizdevumi ar sliktu kredītvēsturi ir paredzēti cilvēkiem, kuriem ir bijušas problēmas ar citiem kredītiem vai melnajiem kredītiem.

Vienā no lielākajiem banku noformētiem aizdevumiem ir Swedbank kredīts pret ķīlu. Tas ļauj saņemt ilgtermiņa kredītu paradniekiem ar sliktu kredītvēsturi. Šāds kredīts tiek garantēts pret īpašumu, piemēram, māju vai dzīvokli.

Ir arī pieejami aizdevumi, kur nepieciešams kredīts bez konta pārskata un sliktu kredītvēsturi. Šie ir mazie kredīti, kas tiek piešķirti cilvēkiem, kuriem ir nepieciešama ātra aizdevuma apstiprināšana, pat tad, ja parādsaistības vēl nav pilnībā segtas. Šādi atrie krediti ar parādsaistībām ir iespējami, taču tiem var būt augstāki procentu maksājumi un izdevīgumu nosacījumi.

Lai apzinātu un salīdzinātu piedāvātos aizdevumus ar sliktu kredītvēsturi, būtu ieteicams izveidot tabulu, kurā būtu norādītas pieejamās iespējas, to procentu likmes, nomaksas termiņi un nepieciešamie dokumenti aizdevuma saņemšanai.

Aizdevējs Kredīta summa Procentu likme Nomaksas termiņš Papildus prasības
Swedbank līdz 500 € no 15% atkarīgs no aizdevuma summas priekšrocība kredītvēstures uzlabošanai
Citi aizdevēji atkarīgs no aizdevuma summas var atšķirties atkarīgs no aizdevēja noteikumiem iepriekšējie dokumenti un nodrošinājums īpašumu veidā

Ir svarīgi apzināties, ka aizdevums ar sliktu kredītvēsturi var būt ar augstākiem procentu maksājumiem un stingrākiem noteikumiem nekā aizdevums cilvēkiem ar labu kredītvēsturi. Tāpēc, pirms pieņemt lēmumu, ieteicams veikt rūpīgu izvērtēšanu un salīdzinājumu, lai atrastu vispiemērotāko aizdevuma iespēju savām vajadzībām.

Augstāki procentu maksājumi

Ar hipotekāro kredītu ar sliktu kredītvēsturi ir iespējams iegūt īpašumus, neskatoties uz negatīvo kredītvēsturi. Šāda veida kredīti ir speciāli izstrādāti cilvēkiem ar mazu kreditu vai melno kreditu vēsturi.

Swedbank piedāvā kredītu pret ķīlu, kurā aizdevums tiek sniegts ar nosacījumu, ka īpašums būs aizdevēja ķīla. Tas nozīmē, ka, ja neizpildīsiet aizdevuma saistības, aizdevējs var konfiscēt īpašumu.

Ja nepieciešams ātrie kredīti ar parādsaistībām, ir vairāki citi krediti un aizdevumi, kas pieejami cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi. Šie krediti var būt gan bez ķīlas, gan bez konta pārskata un sliktas kredītvēstures.

Lai nopelnītu procentus par šiem aizdevumiem, tas prasīs augstākus procentu maksājumus. Tomēr tas ir iespējams risinājums tiem, kas nevar iegūt tradicionālu kredītu vai hipotekāru, dēļ sliktas kredītvēstures.

Hipotekārie kredīti ar sliktu kredītvēsturi
Nosaukums Apjoms Procenti
Atrie krediti lidz 500 € ar sliktu kredītvēsturi Līdz 500 € 25%
Swedbank kredīts pret ķīlu Atkarīgs no ķīlas vērtības 30%
Citi krediti ar sliktu kredītvēsturi Atkarīgs no kredīta veida Dažādi

Ja Jums ir sliktā kredītvēsture un vēlaties iegūt īpašumu vai citu nekustamo īpašumu, nepalaidiet garām šo iespēju ar hipotekāro kredītu ar sliktu kredītvēsturi. Lai gan procentu maksājumi būs augstāki, tas ir veids, kā patērētājiem ar negatīvu kredītvēsturi iegūt vēlamo īpašumu.

Ierobežotas izvēles iespējas

Vai jums ir negatīva kredītvēsture? Vai jums ir grūti atrast ilgtermiņa kredītus paradniekiem vai citus aizdevumus? Neuztraucieties, mēs esam šeit, lai palīdzētu jums atrast risinājumu!

Ar mūsu pakalpojumiem jūs varat saņemt:

 • Swedbank kredītu pret ķīlu: ātrs un ērts veids, kā saņemt finansējumu, izmantojot savu īpašumu kā nodrošinājumu.
 • Kredītu bez konta pārskata un sliktu kredītvēsturi: jums nav jāuztraucas par savu kredītvēsturi vai bankas konta pārskata prasībām, lai saņemtu nepieciešamo finanšu atbalstu.
 • Melnie krediti un mazie krediti: piedāvājam dažādas aizdevumu iespējas, lai apmierinātu jūsu finanšu vajadzības neatkarīgi no jūsu kredītvēstures.
 • Ātrie kredīti ar parādsaistībām: mēs nodrošinām aizdevumu iespējas pat tiem, kuriem ir esošas parādsaistības vai finansiālas problēmas.
 • Hipotekārais kredīts ar sliktu kredītvēsturi: mēs palīdzam jums atrast hipotekāros kredītus pat ja jums ir negatīva kredītvēsture.

Saņemiet nepieciešamo finanšu atbalstu un īpašumus ar negatīvu kredītvēsturi jau tagad. Sazinieties ar mums un uzziniet vairāk par mūsu piedāvājumiem!