Hipotekārais kredīts bez pirmās iemaksas un nekustamā īpašuma kredīts bez pirmās iemaksas – Atšķirības un iespējas

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%

Vai vēlaties iegādāties mājokli vai remontēt esošo nekustamo īpašumu? Meklējat izdevīgāko hipotekāro kredītu bez pirmās iemaksas? Mēs piedāvājam vairākas iespējas no dažādiem finanšu pakalpojumu sniedzējiem, kas palīdzēs realizēt jūsu dzīves sapņus.

Viens no populārākajiem hipotekārajiem kredītiem Latvijā ir Luminor hipotekārais kredīts. Tas ļauj iegūt nepieciešamo finansējumu, izmantojot nekustamā īpašuma vērtību kā nodrošinājumu. Tas ir piemērots gan jaunu mājokļu iegādei, gan esošā nekustamā īpašuma remontam. Ar Luminor hipotekāro kredītu jums nav jāmaksā pirmā iemaksa, kas padara to ļoti pievilcīgu risinājumu daudziem.

Ja vēlaties iegūt ātrāku un mazāku apjomu finansējumu, varat izvēlēties Bigbank hipotekāro kredītu. Šis kredīts piedāvā mazākas aizdevuma summas, kas ir piemērotas mazāku nekustamo īpašumu iegādei vai remontam. Turklāt ar šo kredītu jums nav jāveic pirmā iemaksa.

Citadele hipotekārais kredīts ir vēl viena iespēja, kas pieejama tiem, kuri vēlas iegādāties vai remontēt nekustamo īpašumu. Ar šo kredīta veidu jums ir iespēja izmantot nekustamā īpašuma vērtību kā nodrošinājumu, un nav nepieciešama pirmā iemaksa.

Swedbank hipotekārais kredīts ir arī izdevīgs risinājums, ja vēlaties iegādāties vai remontēt nekustamo īpašumu. Ar šo kredītu jūs varat saņemt vajadzīgo finansējumu, pamatojoties uz nekustamā īpašuma vērtību, un nav jāmaksā pirmā iemaksa.

Mēs piedāvājam arī mazu mājokļa kredītu, kas ir izdevīgs tiem, kas vēlas iegādāties pirmo mājokli vai māju. Šis kredīts ir piemērots, ja jūsu nekustamais īpašums ir līdz 50 kvadrātmetriem un izmaksā līdz 50 000 eiro. Ar mazo mājokļa kredītu jums nav jāveic pirmā iemaksa.

Nekustamā īpašuma kredīts bez pirmās iemaksas ir ērts un pieejams veids, kā iegādāties mājokli vai remontēt esošo nekustamo īpašumu. Izvēlieties izdevīgāko risinājumu un īstenot savus dzīves sapņus jau šodien!

Plāns rakstam

 • Ievads par hipotekārajiem kredītiem bez pirmās iemaksas un nekustamā īpašuma kredītiem bez pirmās iemaksas
 • Izskaidrojums, kas ir hipotekārais kredīts un kā tas darbojas
 • Apstiprinājums par iespēju saņemt izdevīgāko hipotekāro kredītu
 • Izskaidrojums, kas ir hipotekārais kredīts bez pirmās iemaksas un kā tas atšķiras no citiem kredītu veidiem
 • Apraksts par mazā mājokļa kredīta iespējām un priekšrocībām
 • Informācija par hipotekārajiem kredītiem bez pirmās iemaksas no Swedbank, Bigbank, Altum un Luminor
 • Salīdzinājums starp dažādiem hipotekārajiem kredītiem bez pirmās iemaksas
 • Secinājumi un aicinājums izvēlēties piemērotāko hipotekāro kredīta variantu

Atšķirības un iespējas hipotekārajam kredītam bez pirmās iemaksas un nekustamā īpašuma kredītam bez pirmās iemaksas

Ja vēlaties iegādāties nekustamo īpašumu un meklējat finanšu iespējas, jūs varat izvēlēties starp vairākiem kredītu veidiem. Viens no izplatītākajiem ir hipotekārais kredīts, kas ļauj iegādāties nekustamo īpašumu un finansēt to. Tomēr ir divi atšķirīgi hipotekārie kredīti, kas ir pieejami bez pirmās iemaksas – citadele hipotekārais kredīts un altum hipotekārais kredīts.

 1. Citadele hipotekārais kredīts bez pirmās iemaksas:

  • Aprēķini par citadeles hipotekārajiem kredītiem bez pirmās iemaksas ir pietiekami elastīgi un pielāgojami klienta finansiālajai situācijai.
  • Neņemot vērā iegādes cenu, īpašuma statusu, nekustamo īpašumu tipu un atrašanās vietu, jūs varat saņemt hipotekāro kredītu bez pirmās iemaksas.
  • Jūs varat izmantot citadeles hipotekāro kredītu bez pirmās iemaksas, ja jums ir skaidra redzējums par savu finansiālo situāciju un spēju regulāri segt kredīta izmaksas.
 2. Altum hipotekārais kredīts bez pirmās iemaksas:

  • Altum ir valsts garantētais aģentūra, kura sniedz atbalstu iegādājoties nekustamo īpašumu no privātpersonas vai uzbūvējot jaunu māju.
  • Līdzīgi citadeles hipotekārajam kredītam bez pirmās iemaksas, altum hipotekārā kredīta programmas nosacījumi ir elastīgi un var tikt pielāgoti klienta vajadzībām.
  • Ar altum hipotekāraja kredīta palīdzību jūs varat aizņemties līdz 95% no nekustamā īpašuma vērtības, bez nepieciešamības segt pirmo iemaksu.

Vienkārši sakot, gan citadeles hipotekārais kredīts, gan altum hipotekārais kredīts ir iespējas iegādāties nekustamo īpašumu bez nepieciešamības samaksāt pirmo iemaksu. Ir svarīgi apsvērt katru banku, izvērtēt tos priekšnosacījumus un izvēlēties izdevīgāko risinājumu atbilstoši jūsu vajadzībām un finansiālajām iespējām. Gan luminor hipotekārais kredīts, gan swedbank hipotekārais kredīts ir arī pieejami bez pirmās iemaksas, tāpēc ieteicams precīzi izvērtēt visus piedāvājumus, lai atrastu jums piemērotāko.

Banka Hipotekārais kredīts bez pirmās iemaksas
Citadele Pielāgojami nosacījumi, atkarībā no klienta situācijas
Altum Valsts garantēts atbalsts, līdz 95% no īpašuma vērtības
Luminor Pielāgojami nosacījumi, atkarībā no klienta situācijas
Swedbank Pielāgojami nosacījumi, atkarībā no klienta situācijas

Tātad, svarīgi ir apzināties savas finansiālās iespējas un vēlmes pirms izvēlēties citadeles hipotekāro kredītu, altum hipotekāro kredītu vai citu variantu, lai iegādātos nekustamo īpašumu bez pirmās iemaksas. Izvēlieties izdevīgāko risinājumu atbilstoši jūsu konkrētajām vajadzībām un sazinieties ar attiecīgo banku, lai saņemtu sīkāku informāciju par kredīta nosacījumiem un prasībām.

Priekšrocības un trūkumi hipotekārajam kredītam bez pirmās iemaksas

Priekšrocības Trūkumi
 • Izdevīgākais hipotekārais kredīts – bez pirmās iemaksas izņemot mājokli ir iespējams iegūt lielāku aizdevumu summu.

 • Hipotekārais kredīts bez pirmās iemaksas ļauj iegādāties nekustamo īpašumu, ja nav iespējams nopelnīt pietiekamas iekšējās pirmās iemaksas līdzekļus.

 • Swedbank, Luminor, Citadele, Altum un Bigbank piedāvā aizdevumus bez pirmās iemaksas, tādēļ ir pieejami dažādi hipotekāro kredītu varianti un konkurētspējīgas procentu likmes.

 • Hipotekārais kredīts bez pirmās iemaksas var būt saistīts ar augstākiem procentu maksājumiem vai noteiktām prasībām no kredītaņēmēja puses, piemēram, labāku maksātspēju.

 • Mazais mājokļa kredīts var būt piemērots tikai noteiktām nekustamā īpašuma kategorijām, tāpēc iespējams, ka ne visi nekustamie īpašumi kvalificēsies šai kredīta shēmai.

 • Ja neesi pietiekami finansiāli stabils vai nav nodrošinājuma avots, tad var būt grūtības saņemt hipotekāro kredītu bez pirmās iemaksas.

Iespēja iegādāties nekustamo īpašumu bez uzkrājumiem

Ja jums ir sapnis par savu mājokli, bet nevarat atļauties pirmo iemaksu, mēs varam palīdzēt jums to sasniegt. Ar dažādiem hipotekārajiem kredītiem, kā Swedbank hipotekārais kredīts, Luminor hipotekārais kredīts, Citadele hipotekārais kredīts, Bigbank hipotekārais kredīts un Altum hipotekārais kredīts jūs varat iegādāties savu īpašumu pat bez pirmās iemaksas.

Galvenais, kas nepieciešams, lai izmantotu šo iespēju, ir stabilas ienākumu avots un spēja regulāri atmaksāt kredītu. Šīs finanšu institūcijas piedāvā dažādas hipotekārā kredīta shēmas, kas pielāgotas jūsu finansiālajai situācijai un vajadzībām.

Aizdevējs apspriež situāciju ar jums un palīdz izvēlēties piemērotāko maksāšanas plānu. Tas var būt gan fiksēts maksājums katru mēnesi, gan mainīgs maksājums atkarībā no situācijas.

Izveidojiet savu mājokļa sapni realitātē ar hipotekāro kredītu bez pirmās iemaksas.

Augstāka procentu likme un papildu izdevumi

Ja jums ir nepieciešams hipotekārais kredīts vai nekustamā īpašuma kredīts bez pirmās iemaksas, ir svarīgi atcerēties, ka šāda veida aizdevumi parasti nāk ar augstākām procentu likmēm un papildu izdevumiem.

Dažas populāras bankas, kas piedāvā hipotekāros kredītus ar iespēju nenorēķināties no pirmās iemaksas ir Luminor, Citadele, Altum un Swedbank. Šīs bankas piedāvā aizdevumus ar salīdzinoši augstākām procentu likmēm, kas ietver gan procentu maksājumus par aizņēmuma summu, gan dažādas administratīvās un izstrādes maksas.

Tomēr, ja jūs meklējat izdevīgāko hipotekāro kredītu bez pirmās iemaksas, ir vērts aplūkot banku Bigbank. Bigbank ir pazīstama ar savu elastīgo pieeju un individuālu risinājumu piedāvāšanu klientiem, un tās hipotekārais kredīts bez pirmās iemaksas var būt viens no visizdevīgākajiem risinājumiem tirgū.

Ir svarīgi rūpīgi izvērtēt banku un kredīta nosacījumus, pirms pieņemat lēmumu par hipotekāro kredītu bez pirmās iemaksas. Lielas procentu likmes un papildu izdevumi var ievērojami palielināt kopējo atmaksājamo summu. Lai izdarītu pareizu izvēli un nodrošinātu, ka hipotekārais kredīts ir finansiāli izdevīgs un ilgtermiņā neietekmēs jūsu budžetu, konsultējieties ar finanšu ekspertiem un apskatiet dažādas banku piedāvātās iespējas un pakalpojumus.

Iemesli izvēlēties nekustamā īpašuma kredītu bez pirmās iemaksas

Ja sapņojat par savu mājokli, taču nav pieejams pietiekams iemaksas apmērs, izvēloties nekustamā īpašuma kredītu bez pirmās iemaksas, ir daudz iemeslu, kādēļ tas ir izdevīgs risinājums:

 1. Iespēja īpašumā: Ar nekustamā īpašuma kredītu bez pirmās iemaksas varat iegādāties savu mājokli, pat ja nav pieejamas lielas sākotnējās iemaksas. Tas ļauj jums īstenot savus sapņus par savu mājokli bez pārmērīgas finansiālās slodzes.
 2. Ietaupījumi: Izmantojot šo kredītu, jums nav jāiegulda liela naudas summa kā pirmā iemaksa. Tas nozīmē, ka jums paliks vairāk naudas citiem ikdienas tēriņiem vai citiem ieguldījumiem, kas var padarīt jūsu dzīvi ekonomiski stabilāku.
 3. Vairāk finansiālo iespēju: Nekustamā īpašuma kredīts bez pirmās iemaksas dod jums iespēju izmantot savu naudu citām lietām. Jūs varat iegādāties nepieciešamo mēbeļu, veikt remontu vai pat labāk plānot savus ceļojumus, ja nāksies ņemt aizdevumu.
 4. Izvēle starp dažādiem kredītiestāžu piedāvājumiem: Luminor hipotekārais kredīts, Altum hipotekārais kredīts, Bigbank hipotekārais kredīts vai Swedbank hipotekārais kredīts – ir dažādas finanšu iestādes, kas piedāvā nekustamā īpašuma kredītus bez pirmās iemaksas. Jums ir iespēja izvēlēties to, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām un finansiālajām iespējām.
 5. Laika periods atpūšoties: Ar nekustamā īpašuma kredītu bez pirmās iemaksas, jums nav jāatliek sapņi par savu mājokli uz vēlāku laiku. Jūs varat tūlīt sākt dzīvot savā sapņu mājā un novērtēt ikdienu bez nepieciešamības samaksāt pirmo iemaksu.

Atcerieties, ka, izvēloties nekustamā īpašuma kredītu bez pirmās iemaksas, ir svarīgi labi izpētīt dažādas finanšu iestādes piedāvājumus un nosacījumus, lai izvēlēties izdevīgāko risinājumu jums. Šis ir lielisks veids, kā sākt ceļu uz savu sapņu mājokli bez liekas finansiālas sloga.

Ātrāka un vienkāršāka pirkšanas procesa procedūra

Ātrāka un vienkāršāka pirkšanas procesa procedūra

Lai iegūtu izdevīgāko hipotekāro kredītu bez pirmās iemaksas vai nekustamā īpašuma kredītu bez pirmās iemaksas, izvēlies vienu no pieejamajiem aizdevējiem:

 • Citadele hipotekārais kredīts
 • Swedbank hipotekārais kredīts
 • Altum hipotekārais kredīts
 • Luminor hipotekārais kredīts

Pirms aizņemies, izmanto šos padomus:

 1. Sagatavo savu maksimāli izdevīgo hipotekāro piedāvājumu.
 2. Apzini savu kredītreitingu un izpildi visus prasības.
 3. Veic pētījumu par nekustamā īpašuma tirgu un novērtē tā prognozes.
 4. Ātri un precīzi aizpildi kredīta pieteikumu.

Ātri un vienkārši iegūsti ģimenes mājokli ar izdevīgāko hipotekāro kredītu vai nekustamā īpašuma kredītu bez pirmās iemaksas.

Lielāka elastība spējai izmantot līdzekļus citiem mērķiem

Altum hipotekārais kredīts, hipotekārais kredīts bez pirmās iemaksas, mazais mājokļa kredīts, hipotekārais kredīts, Citadele hipotekārais kredīts, Swedbank hipotekārais kredīts, Bigbank hipotekārais kredīts, Luminor hipotekārais kredīts – visas šīs iespējas nodrošina lielāku elastību jūsu finanšu plānošanā.

Ja jums ir nepieciešams finansējums citiem mērķiem, piemēram, remonta veikšanai, izglītībai vai ceļojumam, šīs iespējas dod iespēju izmantot esošo nekustamo īpašumu kā nodrošinājumu bez obligātas pirmās iemaksas.

Altum hipotekārais kredīts, kas sniegts izmantojot valsts atbalstu, ļauj aizņemties līdz pat 85% no nekustamā īpašuma vērtības. Tas nozīmē, ka jums ir lielāka elastība, lai izmantotu aizņemtos līdzekļus citiem mērķiem.

Papildus Altum hipotekārajam kredītam, Citadele, Swedbank, Bigbank un Luminor piedāvā arī savus hipotekārajos kredītus bez pirmās iemaksas. Šīs bankas piedāvā dažādus risinājumus, kuri var piemēroties jūsu konkrētajām vajadzībām un finansiālajai situācijai.

 • Altum hipotekārais kredīts, kura galvenā priekšrocība ir valsts atbalsts un lielāka kredīta summa;
 • Citadele hipotekārais kredīts, kura galvenais pluss ir zemāka aizņēmuma procentu likme;
 • Swedbank hipotekārais kredīts, kas piedāvā elastīgākas aizdevuma atmaksas iespējas;
 • Bigbank hipotekārais kredīts, kura priekšrocība ir ātrs aizdevuma izsniegšanas process;
 • Luminor hipotekārais kredīts, kas sniedz plašu iespēju izvēli un kredīta pielāgošanu.

Izmantojot vienu no šiem hipotekārajiem kredītiem bez pirmās iemaksas, jums ir iespēja iegādāties nekustamo īpašumu vai izmantot jau esošo īpašumu, neriskējot ar savu pirmo iemaksu. Tas nozīmē, ka jūsu pieejamie līdzekļi ir lielāki un izmantojami dažādiem mērķiem.

Tātad, izvēlieties sev piemērotāko hipotekārajo kredītu bez pirmās iemaksas, lai iegūtu lielāku elastību savas finanšu plānošanas procesā un spētu izmantot līdzekļus citiem mērķiem!

Piemēri un pieredze

Daudziem cilvēkiem izdevīgākais hipotekārais kredīts ir tas, kas nepieprasa lielu pirmo iemaksu. Dažādu banku piedāvājumos ir dažādas iespējas, lai iegūtu hipotekāro kredītu bez pirmās iemaksas.

Citadele banka piedāvā hipotekāro kredītu bez pirmās iemaksas, kas ir ļoti izdevīgs cilvēkiem, kuri vēlas pirkt nekustamo īpašumu, bet nav liela ieguldījuma sākuma stadijā. Citadele banka piedāvā lielisku finanšu atbalstu cilvēkiem, kuri vēlas iegādāties dzīvokli vai māju bez jebkādas pirmās iemaksas.

Līdzīgi, arī Bigbank piedāvā hipotekāro kredītu bez pirmās iemaksas. Šāds kredīts ir piemērots cilvēkiem ar mazākiem ienākumiem, kuri nevar atļauties lielu sākotnējo iemaksu. Bigbank piedāvā elastīgu risinājumu, kuru var pielāgot konkrētai personai un viņas finansiālajai situācijai.

Ja interesē nekustamā īpašuma kredīts bez pirmās iemaksas, tad šādu iespēju piedāvā arī ALTUM. ALTUM ir valsts finanšu institūcija, kas sniedz atbalstu nekustamā īpašuma iegādei dažādās situācijās, tai skaitā – bez pirmās iemaksas. ALTUM ir izveidojis speciālu programmu, kas palīdz cilvēkiem ar zemiem ienākumiem iegādāties dzīvokli vai māju bez jebkādas sākotnējās iemaksas.

Arī Swedbank piedāvā iespēju iegūt hipotekāro kredītu bez pirmās iemaksas. Daudziem cilvēkiem Swedbank ir uzticama finanšu iestāde, kurā viņi saņem labāko piedāvājumu savām vajadzībām. Swedbank ir elastīgi risinājumi, kas ļauj iegādāties nekustamo īpašumu bez jebkādas sākotnējās iemaksas.

Tiek piedāvāts arī mazais mājokļa kredīts, kas ir izdevīgs cilvēkiem, kuri vēlas iegādāties mazāku dzīvokli vai māju. Mazo mājokļu kredītu piedāvā daudzas bankas un šādu kredītu var iegūt bez jebkādas pirmās iemaksas. Tas ir piemērots cilvēkiem ar mazākiem ienākumiem un mazāku nekustamā īpašuma apjumu.

Lai izvēlētos vispiemērotāko hipotekāro kredītu vai nekustamā īpašuma kredītu bez pirmās iemaksas, iesakām izpētīt dažādu banku piedāvājumus un konsultēties ar speciālistiem. Katra situācija ir unikāla, tāpēc ir svarīgi izvēlēties risinājumu, kas vislabāk atbilst individuālajām vajadzībām.

Atsauksmes no klientiem, kuri izmantojuši hipotekāro kredītu bez pirmās iemaksas

Atsauksmes no klientiem, kuri izmantojuši hipotekāro kredītu bez pirmās iemaksas

Ja jūs esat domājuši par mājokļa iegādi, bet jums nav pietiekami daudz naudas, lai samaksātu pirmo iemaksu, hipotekārais kredīts bez pirmās iemaksas ir lieliska iespēja. Šis produkts ir daudziem klientiem palīdzējis iegūt savu sapņu māju bez lielām finansiālām slogām.

Šeit ir dažas atsauksmes no klientiem, kuri ir izmantojuši hipotekāro kredītu bez pirmās iemaksas no dažādām bankām:

 • Mazais mājokļa kredīts no Swedbank bija ļoti izdevīgs. Banka man piedāvāja zemu procentu likmi un iespēju atmaksāt kredītu ilgākā laika periodā.
 • Es izmantoju Bigbank hipotekāro kredītu bez pirmās iemaksas. Mani vērtēja ātri un kredīta procesu pabeidza pāris nedēļu laikā. Esmu priecīgs ar savu jauno mājokli!
 • Man bija sapnis par savu māju, bet es nevarēju atļauties pirmo iemaksu. Citadele hipotekārais kredīts bez pirmās iemaksas bija tieši tas, kas man vajadzēja. Es varēju iegūt kredītu, nezaudējot daudz laika un resursu.
 • Ar Luminor hipotekāro kredītu bez pirmās iemaksas, man bija iespēja pārcelties uz jaunu mājokli bez finansiālām grūtībām. Man bija jāsazinās tikai ar bankas pārstāvi, un visa pēckredīta apstrāde notika bez problēmām.

Ja jūs sapņojat par savu māju, bet jums nav pietiekami daudz naudas, lai segtu pirmo iemaksu, ir vairāki pieejami varianti hipotekāro kredītu bez pirmās iemaksas saņemšanai. Sazinieties ar dažādām bankām, lai iegūtu vairāk informācijas un atrastu sev izdevīgāko risinājumu.

Izmantotie produkti:
Banka Izmantotais produkts
Swedbank Hipotekārais kredīts bez pirmās iemaksas
Bigbank Hipotekārais kredīts
Citadele Hipotekārais kredīts
Luminor Hipotekārais kredīts

Reātie gadījumi ar nekustamā īpašuma kredītu bez pirmās iemaksas

Esi sapratis, ka ir pienācis laiks iegādāties savu mājvietu un esi apņēmies izmantot hipotekāraja kredīta iespējas. Tomēr šīs iespējas bieži vien ir saistītas ar nepieciešamību samaksāt pirmo iemaksu. Kāds ir risinājums, ja nevari vai negribi samaksāt pirmo iemaksu? Mums ir atrisinājums – nekustamā īpašuma kredīts bez pirmās iemaksas.

Šajā rakstā mēs piedāvāsim dažus reālus gadījumus, kur klientiem ir izdevies izmantot hipotekāraja kredīta iespējas bez pirmās iemaksas un iegādāties savu nekustamo īpašumu dažādos Latvijas reģionos. Šīs iespējas piedāvā dažādas bankas un kredītiestādes, tostarp:

 • Citadele hipotekārais kredīts: Sniedz dažādus hipotekāros kredītus, tostarp arī bez pirmās iemaksas. Paredzēts gan privātpersonām, gan juridiskajām personām.
 • Altum hipotekārais kredīts: Fokuss ir uz iedzīvotāju apdzīvotām vietām, kur tiek sniegts atbalsts jaunām ģimenēm un individuālajiem klientiem iegādāties nekustamu īpašumu bez pirmās iemaksas.
 • Bigbank hipotekārais kredīts: Piedāvā izdevīgus risinājumus klientiem, kuri plāno iegādāties dzīvojamo māju vai dzīvokli bez pirmās iemaksas.
 • Swedbank hipotekārais kredīts: Banka sniedz iespēju iegādāties nekustamo īpašumu bez pirmās iemaksas gan juridiskajām personām, gan privātpersonām.
 • Luminor hipotekārais kredīts: Plaša kredītu klāsts, kur klientiem ir iespēja iegādāties nekustamo īpašumu bez pirmās iemaksas.

Šīs bankas piedāvā dažādus hipotekāros kredītus, kuri ļauj iegādāties nekustamo īpašumu bez pirmās iemaksas. Lai noskaidrotu izdevīgāko hipotekāro kredītu tieši Tev, iesakām apskatīt piedāvājumus no šīm bankām un veikt salīdzināšanu.

Neļauj pirmās iemaksas trūkums nozust no sapņiem par savu mājvietu. Izvēlies piemērotu hipotekāro kredītu un sāc jauno dzīvi savā sapņu mājā jau šodien!