Hipotekārais kredīts kalkulators izmantojot hipotekārais kredīts kalkulātorsu plānojiet savu hipotekāro kredītu

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%

Ja jums ir nepieciešams hipotekārais kredīts, tas ir svarīgi, lai jūs varētu plānot to atbilstoši savām iespējām un vajadzībām. Ar mūsu altum hipotekāro kredīta kalkulatoru jūs varat vienkārši aprēķināt savu mēneša maksājumu un izvēlēties izdevīgāko hipotekāro kredītu.

Mūsu hipotekārais kredīts kalkulators piedāvā informāciju par dažādiem hipotekārajiem kredītiem no vadošajām bankām, piemēram, Citadele un SEB. Jūs varat salīdzināt procentu likmes, aizdevuma termiņu un maksimālo kredīta summu, lai atrastu visizdevīgāko piedāvājumu sev.

Ja jūs interesēSwedbank hipotekārais kredīts, mēs arī piedāvājam kalkulatoru, kas palīdzēs jums aprēķināt mēneša maksājumu atbilstoši jūsu izvēlētajam aizdevuma termiņam. Tas ļauj jums plānot savu budžetu un adaptēt kredītu savām vajadzībām.

Izmantojiet mūsu hipotekārajo kredīta kalkulatoru, lai:

 • Atrastu izdevīgāko hipotekāro kredītu, kas atbilst jūsu iespējām
 • Iegūtu informāciju par hipotekārā kredīta procentu likmēm un termiņiem
 • Salīdzinātu dažādu banku piedāvājumus, piemēram, Citadele un SEB
 • Plānotu savu budžetu, izmantojot mēneša maksājumu aprēķinu
 • Iegūt skaidrību par mēneša maksājumu apjomu, ja interesē Swedbank hipotekārais kredīts

Neatkarīgi no tā, vai jūs meklējat hipotekāro kredītu pirmās mājas iegādei vai vēlaties refinansēt esošo hipotekāro kredītu, mūsu hipotekārais kredīts kalkulators palīdzēs jums plānot finanses un izvēlēties visizdevīgāko hipotekāro kredītu.

Plānojiet savu hipotekāro kredītu ar hipotekārā kredīta kalkulatoru

Ja jums ir plāns iegādāties mājokli vai renovēt esošo īpašumu, hipotekārais kredīts var būt ideāls finanšu risinājums. Lai jūs varētu plānot savu hipotekāro kredītu, Jums būs nepieciešams izmantot hipotekāro kredītu kalkulatoru. Tas ir ērts rīks, kas palīdzēs jums aprēķināt kredīta summu, atmaksas termiņu un procentu likmes.

 • Mazais mājokļa kredīts: Izvēlieties mazāko iespējamo kredīta summu, kurai ir zemākas procentu likmes un īsāks atmaksas termiņš.
 • Swedbank hipotekārais kredīts: Pārbaudiet Swedbank piedāvātās hipotekāro kredītu iespējas un noskaidrojiet, kādas ir tā procentu likmes un atmaksas nosacījumi.
 • Altum hipotekārais kredīts: Saņemiet finanšu atbalstu no Altuma, kas var palīdzēt iegādāties vai remontēt mājokli, piedāvājot izdevīgus hipotekāra kredīta nosacījumus.
 • Hipotekārā kredīta procentu likmes: Izpētiet dažādu banku piedāvātās procentu likmes, lai atrastu visizdevīgāko piedāvājumu savam hipotekārajam kredītam.
 • SEB kredīta kalkulators: Izmantojiet SEB kredīta kalkulatoru, lai aprēķinātu kredīta atmaksas grafiku un kopējo atmaksas summu.
 • Patēriņa kredīta kalkulators: Ja plānojat finansēt arī citas izmaksas, piemēram, automašīnas iegādi vai ceļojumu, izmantojiet patēriņa kredīta kalkulatoru, lai aprēķinātu savas maksājumu spējas un summu.
 • Izdevīgākais hipotekārais kredīts: Salīdziniet dažādas banku piedāvātās hipotekāro kredītu iespējas, lai atrastu visizdevīgāko variantu savai situācijai.
 • Hipotekārais kredīts kalkulators: Izmantojiet hipotekāro kredīta kalkulatoru, lai aprēķinātu mēneša maksājumu, atmaksas termiņu un kopējo atmaksas summu.

Ir svarīgi izmantot hipotekāro kredīta kalkulatoru, lai izvēlētos vispiemērotāko hipotekāro kredītu, kas atbilst jūsu finansiālajām iespējām. Ar šo rīku jūs varēsiet saprast, cik ilgu laiku būs nepieciešams maksāt kredītu atpakaļ un kādas būs kredīta izmaksas. Tas palīdzēs jums veikt informētu lēmumu par savu hipotekāro kredītu un saglabāt finanšu stabilitāti.

Hipotekāra kredīta izmantošana

Vai plānojat iegādāties mājokli vai veikt remontu? Hipotekārais kredīts var būt lielisks risinājums, lai īstenotu jūsu dzīves sapņus. Izvēloties hipotekāro kredītu, tiek nodrošināta ilgtermiņa finansiāla stabilitāte, kā arī iespēja iegūt vēlamo mājokli vai atjaunot esošo.

Lai jūsu lēmums attiecībā uz hipotekāra kredītu būtu dzīvotspējīgs, ir svarīgi rūpīgi apsvērt dažādas finanšu iespējas un atrast izdevīgāko hipotekāro kredītu. Šajā procesā var palīdzēt hipotekārais kredīta kalkulators, kas ļauj salīdzināt dažādu banku piedāvātās procentu likmes un noskaidrot, kura banka piedāvā izdevīgāko hipotekāro kredītu.

Apskatāmo faktoru vidū ir dažādas bankas, kuras piedāvā hipotekāra kredīta pakalpojumus. Starp populārākajiem bankas nosaukumiem ir Swedbank, Citadele un Altum. Katra banka piedāvā savas hipotekārā kredīta procentu likmes un nosacījumus, tāpēc ir svarīgi tos salīdzināt.

Pirms sākat salīdzināt hipotekārajā kredīta procentu likmes, ieteicams izmantot patēriņa kredīta kalkulatoru. Tas ļaus jums aprēķināt, cik lielu hipotekāro kredītu jūs varētu saņemt, pamatojoties uz savu maksimālo kredīta limitu un atmaksas iespējām.

Kad esat apzinājušies sava maksimāli pieņemamo kredītu, sāciet salīdzināt dažādu banku piedāvātās procentu likmes un nosacījumus. Swedbank, Citadele un Altum bieži tiek uzskatīti par izdevīgākajiem hipotekāro kredītu devējiem. Pēc tam, kad esat izvēlējies izdevīgāko variantu, varat sākt kredīta noformēšanas procesu.

Neaizmirstiet arī par mazā mājokļa kredītu, kas var būt piemērots, ja jums ir mazākas finansiālas iespējas vai esat jauna ģimene. Mazā mājokļa kredīts ļauj iegūt jums nepieciešamos līdzekļus, lai iegādātos vai remontētu mājokli pēc iespējamām izdevīgām procentu likmēm.

Kopumā, hipotekārais kredīts ir izdevīgs veids, kā īstenot dzīves sapņus par jaunu mājokli vai remontētu dzīvesvietu. Sagatavojieties un plānojiet savu hipotekāro kredītu, izmantojot hipotekārā kredīta kalkulatoru, lai atrastu izdevīgāko bankas piedāvājumu saskaņā ar savām vajadzībām un finansiālajām iespējām.

 1. Izmantojiet patēriņa kredīta kalkulatoru, lai noteiktu savu maksimāli pieņemamo kredīta limitu.
 2. Salīdziniet dažādu banku hipotekārā kredīta procentu likmes un nosacījumus.
 3. Izvēlieties izdevīgāko banku un sāciet kredīta noformēšanas procesu.
 4. Apzinieties arī mazā mājokļa kredītu kā alternatīvu, ja jums ir mazākas finansiālas iespējas.

Neatlieciet savu sapņu realizāciju uz vēlāku un plānojiet savu hipotekāro kredītu jau tagad, izmantojot hipotekārā kredīta kalkulatoru un atrastu izdevīgāko risinājumu, kas piemērots tieši jums.

Banka Procentu likmes
Swedbank 4.5%
Citadele 4.8%
Altum 5.2%

Ieguvumi no hipotekāra kredīta

Hipotekārais kredīts ir viens no visizdevīgākajiem veidiem, kā iegūt finansējumu mājokļa iegādei vai remontam. Pievērsiet uzmanību šiem ieguvumiem:

 • Zemākas hipotekārās kredīta procentu likmes: Salīdzinot ar citiem aizdevumu veidiem, hipotekārās kredīta likmes ir zemākas, kas ļaus samazināt jūsu kopējās atmaksas izmaksas.
 • Iespēja izmantot hipotekārā kredīta kalkulatoru: Pirms aizņēmšanās, jūs varat izmantot hipotekārā kredīta kalkulatoru, lai aprēķinātu maksimālo aizdevuma summu un atmaksas grafiku.
 • Mazāka patēriņa kredīta likme: Izņemot hipotekāro kredītu, jūs varat samazināt patēriņa kredīta likmi savai mājokļa iegādei vai remontam.
 • Uzlaboti nosacījumi no bankām: Bankas piedāvā dažādus ieguvumus hipotekārā kredīta saņēmējiem, piemēram, mazāku procentu likmi, izdevīgus maksājumu grafikus un citus bonusus.
 • Atbalsts no bankām: Bankas, piemēram, Citadele un SEB, piedāvā īpašus kredīta kalkulatorus un profesionālu konsultāciju pakalpojumus saviem klientiem.

Tātad, nekavējoties izmantojiet hipotekāro kredītu kalkulatoru un izvēlieties izdevīgāko hipotekāro kredītu, lai iegūtu sava sapņu mājokli vai veiktu iecerētos remontdarbus.

Ilgu laika periodu piedāvājums

Izvēlies hipotekāro kredītu, kas tev piedāvā ilgu atmaksas laika periodu, lai iegādātos savu sapņu mājokli vai renovētu esošo dzīvokli.

Ar hipotekārās kredīta procentu likmēm, kas ir pieejamas šobrīd, vari izvēlēties izdevīgāko hipotekāro kredītu tirgū.

Izmantojot hipotekārais kredīts kalkulātoru, vari viegli aprēķināt, cik lielu kredītu vari saņemt un kādas būs tā nosacījumi. Citadele hipotekārais kredīts un Altum hipotekārais kredīts ir divi no populārākajiem piedāvājumiem.

Aplūkojot SEB kredīta kalkulatoru, vari viegli iegūt informāciju par kredīta atmaksas grafiku un pieejamajām procentu likmēm.

Patēriņa kredīta kalkulators ir vēl viens noderīgs rīks, kas ļauj aprēķināt kredīta atmaksas summu, pamatojoties uz aizņemto summu, procentu likmēm un atmaksas termiņu.

Izvēlies mājokļa kredīta veidu:

 • Mazais mājokļa kredīts
 • Lielais mājokļa kredīts
 • Kredīts jauna mājokļa iegādei
 • Kredīts mājokļa renovācijai

Neatkarīgi no tā, vai tu vēlies iegādāties jaunu mājokli vai renovēt esošo dzīvokli, hipotekārais kredīts ir viens no labākajiem risinājumiem, lai īstenotu tavus mājokļa plānus.

Izmantojot hipotekārais kredīts kalkulatoru, vari viegli izvēlēties visizdevīgāko un piemērotāko hipotekāro kredītu savām vajadzībām. Neatliek palikt vēlāk – sāc plānot savu hipotekāro kredītu jau tagad!

Zemākas procentu likmes

Zemākas procentu likmes

Vai jums ir nepieciešams hipotekārais kredīts? Vai jūs meklējat zemākas procentu likmes un labākās finanšu iespējas?

Izmantojiet mūsu ērtās un viegli lietojamās hipotekāro kredītu kalkulatora rīkotnes, lai plānotu savu hipotekāro kredītu un atrastu izdevīgāko risinājumu savai situācijai.

Ātri un viegli aprēķiniet hipotekārajā kredītu izmantojot mūsu ērtos kalkulatorus, piemēram:

 • Patēriņa kredīta kalkulators
 • Altum hipotekārais kredīts
 • Citadele hipotekārais kredīts
 • Mazais mājokļa kredīts
 • Izdevīgākais hipotekārais kredīts
 • SEB kredīta kalkulators
 • Swedbank hipotekārais kredīts
 • Hipotekārais kredīta kalkulators

Mūsu kalkulatori palīdzēs jums atrast hipotekāro kredītu ar zemākām procentu likmēm un labākajiem nosacījumiem.

Nekavējiet! Izmantojiet mūsu hipotekāro kredītu kalkulatorus jau tagad, lai sāktu plānot savas finanses un atrastu izdevīgāko risinājumu tev!

Kā izmantot hipotekāro kredīta kalkulatoru

Kā izmantot hipotekāro kredīta kalkulatoru

Hipotekārais kredīts ir izdevīgākais veids, kā finansēt mājokļa iegādi vai remontu. Lai atrastu visizdevīgāko hipotekāro kredītu, izmantojiet hipotekāro kredīta kalkulatoru.

Hipotekārais kredīts kalkulators ir ļoti noderīgs rīks, kas ļauj aprēķināt jūsu kredīta maksājumus un procentu likmes. Tas ir vienkāršs un intuitīvs rīks, kas ļauj jums iepazīties ar dažādu banku piedāvājumiem un salīdzināt tos vienkāršā veidā.

Lai izmantotu hipotekāro kredīta kalkulatoru, jums ir jāievada dažādi dati par jūsu kredīta summu, kredīta termiņu un procentu likmi. Pēc tam kalkulators aprēķinās jūsu mēneša maksājumus un sniegs jums skaidru priekšstatu par jūsu hipotekāro kredītu.

Izmantojot hipotekāro kredīta kalkulatoru, jūs varat salīdzināt dažādu banku piedāvājumus. Piemēram, Citadele hipotekārais kredīts, SEB kredīta kalkulators vai Swedbank hipotekārais kredīts. Tas palīdzēs jums izvēlēties visizdevīgāko piedāvājumu un ietaupīt naudu.

Turklāt, izmantojot hipotekāro kredīta kalkulatoru, jūs varat aprēķināt arī citu veidu aizdevumus, piemēram, patēriņa kredītu vai mazo mājokļa kredītu. Tas sniegs jums skaidru priekšstatu par jūsu iespējām un ļaus veikt apdomīgu finanšu plānošanu.

Tāpēc, ja plānojat ņemt hipotekāro kredītu vai citu veidu aizdevumu, iesakām izmantot hipotekāro kredīta kalkulatoru. Tas ir ērts un uzticams rīks, kas palīdzēs jums izvēlēties visizdevīgāko risinājumu un samazināt finanšu izmaksas.

Ievadiet savus finanšu datus

Lai plānotu savu hipotekāro kredītu, jums ir nepieciešama informācija par saviem finanšu datiem. Ievadiet šos datus un saņemiet aprēķinus, lai atrastu visizdevīgāko hipotekāro kredītu Tev!

Svarīgie finanšu dati, kurus jāievada:

 • Aizņēmuma summa – norādiet, cik daudz naudas Jums nepieciešams aizņemties.

 • Hipotekārā kredīta procentu likme – izvēlieties hipotekārā kredīta procentu likmi, kas atbilst Jūsu iespējām un bankas piedāvājumam.

 • Kredīta termiņš – izvēlieties laiku, uz kuru plānojat atmaksāt hipotekāro kredītu.

Lai veiktu precīzus aprēķinus, pievienojiet arī šādus datus:

 • Ikmēneša ienākumi – norādiet, cik daudz naudas Jūs nopelnāt katru mēnesi.

 • Ikmēneša izdevumi – norādiet, cik daudz naudas Jūs tērējat katru mēnesi (izmaksas par dzīvi, ēdienu, rēķiniem utt.).

Kad būsit ievadījis šos finanšu datus, mūsu hipotekārais kredīta kalkulators sniegs Jums aprēķinus par mēneša maksājumiem, kopējo summu, kas ir jāatmaksā, un citus svarīgus rādītājus, lai palīdzētu Jums plānot savu hipotekāro kredītu.

Izmantojiet šo kalkulatoru, lai viegli un precīzi plānotu savu hipotekāro kredītu Latvijas banku piedāvājumu ietvaros:

 1. Swedbank hipotekārais kredīts – izvēlieties labāko piedāvājumu no vienas no lielākajām bankām Latvijā.

 2. Citadele hipotekārais kredīts – izvēlieties bankas piedāvāto hipotekāro kredītu, kas vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām.

 3. Mazais mājokļa kredīts – plašāka informācija un iespējas par mazā mājokļa kredītu, ko piedāvā vairākas bankas Latvijā.

 4. SEB kredīta kalkulators – izmantojiet SEB bankas kredīta kalkulatoru, lai veiktu aprēķinus par hipotekārajiem kredītiem.

 5. Altum hipotekārais kredīts – saņemiet informāciju par hipotekārajiem kredītiem, ko piedāvā Altum.

Neatkarīgi no tā, kura banka Jūs izvēlaties, hipotekāraja kredīta plānošana ir svarīga, lai izvēlētos izdevīgāko hipotekāro kredītu un nodrošinātu finansiālo stabilitāti ilgtermiņā.

Tiesību subjekts Hipotekārais kredīts Procentu likme
Swedbank Jūsu Māja 3,0% – 5,0%
Citadele Mājokļa Kredīts 2,5% – 4,5%
SEB Jauns mājokļa kredīts 3,5% – 5,5%

Ja vēlaties uzzināt vairāk vai saņemt konkrētas piedāvājumus par hipotekārajiem kredītiem, lūdzu, sazinieties ar attiecīgo banku, izmantojot sniegtos kontaktus.

Aprēķiniet maksimālo aizdevumu

Ar mūsu hipotekārā kredīta kalkulatoru ir iespējams viegli aprēķināt maksimāli pieejamo aizdevumu jūsu mājokļa iegādei. Izmantojot jūsu mājas iepirkuma cenu, pašaizmaksu un citus faktorus, kalkulators ātri un precīzi noteiks, cik daudz jūs varētu aizņemties.

Arī mazais mājokļa kredīts nav problēma. Izmantojot patēriņa kredīta kalkulatoru, jūs varat aprēķināt maksimālo aizdevumu, lai iegādātos mazāku dzīvokli vai māju. Tas ļauj plānot savu budžetu un saprast, kādi ikmēneša maksājumi būs nepieciešami.

Steidzaties atrast izdevīgāko hipotekāro kredītu? Mūsu hipotekārais kredīts kalkulators palīdzēs salīdzināt dažādu banku piedāvājumus un noteikt, kurā bankā Jums būtu izdevīgāk aizņemties. Izmantojiet kalkulatoru un atrakstieties uz labāko piedāvājumu!

Meklējat hipotekāra kredīta likmi? Izjaukt galvu ikvienam, taču mūsu kalkulators to vienkāršo. Ievadiet nepieciešamo informāciju, un jums tiks sniegta informācija par dažādu banku hipotekārā kredīta procentu likmēm. Ar šo informāciju jūs varat salīdzināt banku piedāvātos nosacījumus un izvēlēties izdevīgāko variantu.

Aizrakstieties uz hipotekāra kredīta piedāvājumu tieši Jums! Ziniet, ka Citadele bankā jūs vienmēr varat atrast izdevīgus un individuālus risinājumus. Mūsu hipotekārais kredīts ir pieejams klientiem ar dažāda lieluma un veida ķīlu. Izmantojiet hipotekāra kredīta kalkulatoru un uzziniet, kādas iespējas mēs piedāvājam tieši Jums!

Arī SEB bankas hipotekārais kredīts ir ļoti pieprasīts klientu vidū, jo tas nodrošina izdevīgus nosacījumus un elastīgas maksājumu iespējas. Izmantojiet SEB kredīta kalkulatoru, lai aprēķinātu maksimālo aizdevumu un noskaidrotu savas iespējas iegādāties mājokli!

Dodieties uz Swedbank, lai atrastu hipotekāra kredīta nosacījumus, kas atbilst jūsu vēlmēm un vajadzībām. Izmantojiet Swedbank hipotekārā kredīta kalkulatoru, lai aprēķinātu maksimāli pieejamo aizdevumu un daudz ko citu. Swedbank vienmēr palīdzēs Jums savākt nepieciešamos dokumentus un atrast labāko risinājumu!

Kopumā, mūsu hipotekārais kredīta kalkulators ir lielisks instruments, kas var palīdzēt jums plānot hipotekāro kredītu un atrast izdevīgāko variantu jūsu vajadzībām. Izmantojiet to, lai izvēlētos vispiemērotāko banku un sāktu īstenot savu mājokļa iegādes plānu jau šodien!