Hipotekārais kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu | Labākie risinājumi

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%

Kredīts pret auto ķīlu, ir atraktīva un ērta finanšu pakalpojuma forma, kas ļauj jums aizņemties naudu, izmantojot savu automašīnu kā ķīlu. Šis ir ideāls risinājums, ja jums nepieciešams ātrs finansējums un jums ir automašīna, ko varat izmantot kā ķīlu.

Kredits pret nekustamo īpašumu ir piemērots tiem, kuri vēlas iegādāties māju vai dzīvokli, bet vēl nav sapulcējuši pietiekamo naudas summu. Šis kredīts sniedz iespēju izmantot nekustamo īpašumu kā ķīlu, nodrošinot jums iespēju iegūt vajadzīgo finansējumu ātri un vienkārši.

Kredīts pret ķīlu ir elastīgs un izdevīgs risinājums tiem, kuri vēlas aizņemties naudu bez liekiem sarežģījumiem un ilgām gaidīšanām. Šis kredīta veids ļauj jums izmantot dažādas ķīlas, piemēram, nekustamo īpašumu, automašīnu vai citu vērtīgu mantu, lai nodrošinātu aizdevuma atmaksu un saņemtu vajadzīgo finansējumu ātri un vienkārši.

Kredits pret nekustāmo īpašumu ar slikto kredītvēsturi ir īpašs kredīta veids, kas paredzēts klientiem ar slikto kredītvēsturi. Neatkarīgi no tā, vai jums ir vēsturiskas kavētas maksājumus vai ieraksti par neizpildītiem saistību un citu parādu, jūs varat pieteikties šim kredītam un izmantot savu nekustamo īpašumu kā ķīlu.

Luminor kredīts pret ķīlu ir finanšu risinājums, ko piedāvā Luminor banka un kas sniedz iespēju aizņemties naudu, izmantojot kādu no jūsu īpašumu kā ķīlu. Šis ir lielisks veids, kā iegūt vajadzīgo finansējumu ātri un vienkārši, izmantojot jūsu esošos īpašumus.

Hipotekārais kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ir populāra un uzticama kredīta forma, kas sniedz iespēju iegādāties nekustamo īpašumu vai refinansēt esošo hipotekāro kredītu, izmantojot nekustamo īpašumu kā ķīlu. Šis ir ideāls risinājums tiem, kuri vēlas iegūt vajadzīgo finansējumu ātri un izdevīgi.

Seb hipotekārais kredīts kalkulators ir ērts rīks, kas ļauj aprēķināt hipotekārā kredīta maksājumus, pamatojoties uz jūsu ienākumiem, izmaksām un citiem faktoriem. Šis kalkulators palīdzēs jums saprast, kādi būs jūsu maksājumi un vai šis kredīts ir jums piemērots.

Swedbank kredīts pret ķīlu ir finanšu risinājums, ko piedāvā Swedbank un kas sniedz iespēju aizņemties naudu, izmantojot jūsu īpašumu kā ķīlu. Šis kredīts ir ideāls tiem, kuri vēlas iegūt vajadzīgo finansējumu ātri un vienkārši, izmantojot savu nekustamo īpašumu kā ķīlu.

Vieta, kur iegūt hipotekāro kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu

Meklējat hipotekāro kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu? Šeit ir dažas no labākajām vietām, kur varat saņemt šo veida kredītu:

 • Swedbank – piedāvā kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu
 • SEB – izmantojot hipotekāro kredītu kalkulatoru, varat aprēķināt savu kredīta summu un termiņu
 • Luminor – sniedz iespēju saņemt kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu

Ja jums ir slikta kredītvēsture, jūs varat arī apsvērt iespēju saņemt kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu ar šīm bankām:

 • Swedbank – piedāvā kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu ar sliktu kredītvēsturi
 • Luminor – sniedz iespēju saņemt kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu ar sliktu kredītvēsturi

Apmeklējiet šīs bankas mājaslapas, lai iegūtu sīkāku informāciju par kredītu nosacījumiem un kā pieteikties. Neaizmirstiet arī konsultēties ar speciālistiem, lai izvēlētos vispiemērotāko hipotekāro kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu jums!

Pirmās iespējas

Pirmās iespējas

Vai jums ir slikti kredītvēstures ieraksti, bet jūs vēlaties saņemt kreditu, izmantojot nekustamā īpašuma ķīlu? Mēs Jums varam palīdzēt! Piedāvājam dažādas iespējas, ar kurām Jūs varat saņemt kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu:

 • SEB hipotekārais kredīts kalkulators: Izmantojiet mūsu hipotekārā kredīta kalkulatoru, lai noteiktu kredīta summu, termiņu un procentu likmi, kas vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām.
 • Kredīts pret ķīlu: Mēs piedāvājam iespēju saņemt kredītu, izmantojot jebkādu ķīlu, piemēram, auto, elektrotehniku vai citus vērtīgus priekšmetus.
 • Hipotekārais kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu: Ja jums ir nekustams īpašums, piemēram, dzīvoklis vai māja, mēs varam izmantot to kā ķīlu un sniegt Jums kredītu.
 • Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu Swedbank: Swedbank piedāvā kredītu iespējas, izmantojot nekustamā īpašuma ķīlu. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk.
 • Kredits pret nekustamo īpašumu: Vai esat plānojis veikt remontu, iegādāties automašīnu vai citu lielu pirkumu? Izmantojiet mūsu kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu.

Neskatoties uz sliktu kredītvēsturi, mēs varam atrast risinājumu Jūsu situācijai. Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas un pieteiktos konsultācijai!

Bankas hipotekārais kredīts

Luminor kredīts pret ķīlu ir ērts veids, kā saņemt finansējumu, izmantojot savu nekustamo īpašumu kā nodrošinājumu. Šāds kredits ir piemērots, ja vēlaties aizņemties lielāku summu vai ilgākā periodā.

Kredīts pret ķīlu ir pieejams arī tad, ja jums ir slikta kredītvēsture vai negatīvs ieraksts Kredītu reģistrā. Tas nozīmē, ka Luminor banka ir gatava palīdzēt gadījumos, kad citi kredītiestāžu nevar vai negrib izsniegt kredītu.

Swedbank kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ir vēl viena izvēle, kuru varat izmantot, ja nepieciešams finansiāls atbalsts. Šī banka piedāvā dažādas opcijas, piemēram, fiksēto vai mainīgo procentu likmi, kā arī iespēju veikt priekšlaicīgu kredīta atmaksu. Lai saņemtu šo kredītu, jums nepieciešams reģistrēts nekustamais īpašums Latvijā.

SEB hipotekārais kredīts kalkulators palīdz noteikt piemērotu kredīta summu, ilgumu un procentu likmi. Tas ir ērts rīks, ar kura palīdzību varat plānot savu finanšu situāciju un redzēt, cik ilgā laika posmā būs nepieciešams atmaksāt kredītu. Lai izmantotu kalkulatoru, jums būs jāievada daži dati par savu ienākumu līmeni un kredīta nosacījumiem.

Kredīts pret auto ķīlu ir vēl viena iespēja, kuru varat izmantot, ja jums ir automašīna. Šāds kredīts ir ērts, jo tas ļauj izmantot jūsu transportlīdzekli kā ķīlu un tādējādi iegūt vēl labākus aizdevuma nosacījumus. Luminor banka piedāvā kredītus pret auto, kas ļauj aizņemties līdz pat 90% no automašīnas tirgus vērtības.

Alternatīvās finanšu institūcijas

Lūk daži no populārākajiem alternatīvās finanšu institūcijām Latvijā, kas piedāvā kredītu izsniegšanu pret ķīlu:

 • Luminor kredīts pret ķīlu
 • Kredīts pret ķīlu
 • Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu Swedbank
 • SEB hipotekārais kredīts kalkulators
 • Hipotekārais kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu
 • Kredīts pret auto ķīlu
 • Swedbank kredīts pret ķīlu
 • Kredīts pret nekustamo īpašumu

Alternatīvās finanšu institūcijas ir izvēles variants tiem, kuri vēlas iegūt kredītu, bet nevēlas iesaistīties tradicionālā banku procesā. Šādas institūcijas var piedāvāt flexibelākus kredītu nosacījumus un ātrāku apstiprināšanas procesu.

Ir svarīgi atcerēties, ka pirms aizņemšanās vienmēr jāizvērtē savas finansiālās iespējas, jo aizņemties pret ķīlu var būt saistīts ar riskiem un atbildību par kredīta atmaksu.

Institūcija Pakalpojums Ātrums Nosacījumi
Luminor Kredīts pret ķīlu Ātrs apstiprinājums Ķīla jānodrošina
Swedbank Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu Ātrs apstiprinājums Hipotekāra ķīla jānodrošina
SEB Hipotekārais kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu Ātrs apstiprinājums Ķīla jānodrošina

Lai atrastu vispiemērotāko alternatīvo finanšu institūciju un saņemtu vislabāko kredīta piedāvājumu, iesakām izmantot kredītu salīdzināšanas mājaslapas un konsultēties ar finanšu speciālistiem.

Piesakoties kredītam

Izmantojot Swedbank kredītu pret ķīlu, Jums ir iespēja saņemt nepieciešamo finansiālo atbalstu, izmantojot savas nekustamā īpašuma vērtību. Pat, ja Jums ir sliktā kreditvēsture, mēs varam palīdzēt atrast risinājumu.

Swedbank kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ļauj Jums izmantot nekustamo īpašumu, piemēram, māju vai dzīvokli, kā galvojumu par aizdevuma atmaksu. Tas nozīmē, ka Jums būs pieejama lielāka summa un vislabākās procentu likmes, salīdzinot ar citiem kredīta veidiem.

Ja Jūs vēlaties iegādāties jaunu auto, bet jums nav pietiekoši daudz naudas, tad mēs piedāvājam kredītu pret auto ķīlu. Tas ļaus izmantot Jūsu pašreizējo automašīnu kā ķīlu, lai iegūtu nepieciešamo finansējumu. Mēs piedāvājam izdevīgus nosacījumus un elastīgu atmaksas grafiku, lai atbilstu Jūsu vajadzībām.

Ja plānojat iegādāties nekustamu īpašumu, mēs piedāvājam arī kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu. Tas ir labākais veids, kā iegūt nepieciešamo finansiālo atbalstu, izmantojot nekustamā īpašuma vērtību. Mēs nodrošināsim Jums zemas procentu likmes, ilgu atmaksas termiņu un atbilstošus kreditēšanas nosacījumus.

Ja jums ir jautājumi par hipotekārā kredīta atmaksas grafiku vai procentu likmēm, izmantojiet SEB hipotekārā kredīta kalkulatoru. Tas ir ērts un viegls veids, kā aprēķināt mēneša maksājumus un kopējo atmaksas summu. Jūs vienkārši ievadiet vēlamo kredīta summu, atmaksas termiņu un procentu likmi, un kalkulators veiks aprēķinus par Jūsu vajadzībām.

Mēs piedāvājam ātru un vienkāršu procesu, lai piesaistītu kredītu pret ķīlu. Mūsu darbinieki ir gatavi palīdzēt Jums izvēlēties labāko risinājumu, lai sasniegtu Jūsu finansiālos mērķus. Sazinieties ar mums šodien un iesniedziet pieteikumu tiešsaistē vai apmeklējot vienu no mūsu filiālēm.

Swedbank hipotekārais kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu Kredīts pret auto ķīlu
 • Iegūstiet lielāku kredīta summu parasto kredītu salīdzinājumā
 • Zemas procentu likmes un izdevīgi atmaksas termiņi
 • Iespēja refinansēt esošos aizņēmumus
 • Ātrs un vienkāršs veids, kā iegādāties jaunu auto
 • Iegūstiet nepieciešamo finansējumu, izmantojot jau esošo automašīnu
 • Izdevīgas procentu likmes un elastīgs atmaksas grafiks

Nepieciešamie dokumenti un datu sniegšana

Nepieciešamie dokumenti un datu sniegšana

Lai saņemtu kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu, nepieciešams sagatavot un sniegt dažādus dokumentus un datus. Lai šie procesi noritētu gludi un bez problēmām, ir svarīgi nodrošināt, ka visi dokumenti un dati tiek pareizi un pilnībā sniegti. Šeit ir saraksts ar nepieciešamajiem dokumentiem un datiem, kas jāsniedz:

 • Savas personas dokuments (pase vai ID karte) – lai apliecinātu savu identitāti.
 • Dokuments, kas apliecina īpašumu, kurš tiks izmantots kā ķīla (ārvalstu pilsoņiem jāsniedz atļauja no Valsts zemes dienesta).
 • Aktuāls nekustamā īpašuma novērtējums – lai noskaidrotu nekustamā īpašuma vērtību un tā atrunāto kredīta summu.
 • Dati par kredīta ņēmēja finanšu situāciju (iekļaujot darba vietas nosaukumu, amatu, darba stāžu un ienākumus) – lai banka varētu novērtēt kredīta iespējamību.

Ir svarīgi atcerēties, ka katrai bankai var būt savas prasības un dokumentu saraksts var atšķirties. Tāpēc ir ieteicams sazināties ar izvēlētās bankas klientu apkalpošanas centru, lai iegūtu precīzu informāciju par nepieciešamajiem dokumentiem un datiem, kas jāsniedz šis attiecīgajā bankā.

Lai saņemtu kredītu pret auto ķīlu, ir nepieciešami citi dokumenti un dati. Šeit ir saraksts ar tiem:

 • Savas personas dokuments (pase vai ID karte) – lai apliecinātu savu identitāti.
 • Automašīnas tehniskās apskates apliecība un braukšanas licences kopija – lai apliecinātu, ka automašīna ir reģistrēta un droša.
 • Dokuments, kas apliecina īpašumu, kurš tiks izmantots kā ķīla (ārvalstu pilsoņiem jāsniedz atļauja no Valsts zemes dienesta).
 • Dokuments, kas apliecina auto īpašnamaēpašnieku (piemēram, pirkuma vai līguma pārdošanas līgums) – lai apliecinātu, ka jūs esat auto īpašnieks.
 • Aktuāls auto novērtējums – lai noskaidrotu auto vērtību un tā atrunāto kredīta summu.

Jāatceras, ka šie ir tikai pamatprasību saraksti, un dažos gadījumos banka var pieprasīt papildu dokumentus vai datus. Tāpēc ir iespējams, ka jums būs jāsniedz arī papildu informācija un dokumenti. Savlaicīga saziņa ar banku un nepieciešamā dokumentu sagatavošana ir ļoti svarīga, lai nekavējoties izstrādātu kredīta lēmumu un nodrošinātu galamērķa sasniegšanu.

Uzņēmēja darījuma plāna izstrāde

Uzņēmēja darījuma plāna izstrāde

Vai plānojat veikt uzņēmēja darījumu vai paplašināt esošo uzņēmējdarbību? Nepieciešams sākotnējs finanšu atbalsts, bet nav pietiekamu līdzekļu? Mēs varam palīdzēt!

Mūsu piedāvājums ir swedbank kredīts pret ķīlu, kas ļauj jums saņemt nepieciešamo finansējumu, izmantojot ķīlu. Neatkarīgi no tā, vai esat jauns uzņēmējs vai jau pieredzējis biznesmenis, mēs esam šeit, lai nodrošinātu jums vajadzīgo atbalstu.

Mūsu pakalpojumu klāsts ietver:

 • Konsultācijas un izvērtēšana – mūsu eksperti palīdzēs jums izstrādāt un izvērtēt uzņēmēja darījuma plānu, lai nodrošinātu, ka tas ir izdevīgs jums un mums.
 • Finansējuma nodrošināšana – mēs piedāvājam hipotekāro kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu ar sliktu kredītvēsturi, kas ļauj jums ātri saņemt nepieciešamos līdzekļus. Mūsu kalkulators palīdzēs aprēķināt SEB hipotekāro kredītu.
 • Individuālas pieejas – mēs izstrādāsim risinājumu, kas atbilst jūsu konkrētajām vajadzībām un iespējām. Luminor kredīts pret ķīlu ir arī pieejams, lai atvieglotu jūsu finanšu slogu.

Sadarbojoties ar mums, jūs saņemsiet uzticamu un profesionālu atbalstu, kas ļaus jums īstenot savus uzņēmējdarbības plānus un nodrošināt izaugsmi.

Ieinteresēts? Sazinieties ar mums jau šodien un uzsāciet savu uzņēmējdarbības ceļu!

Labākās likmes un nosacījumi

Ja Jums ir nepieciešams finansējums, izvēlies labākās hipotēkas likmes un nosacījumus no mūsu piedāvājuma.

Swedbank kredīts pret ķīlu:

 • Zemāka procentu likme, salīdzinot ar citiem kreditoriem
 • Iespēja aizņemties lielāku summu
 • Atmaksas termiņš līdz 30 gadiem

SEB hipotekārais kredīts kalkulators:

 • Ērts kalkulators, lai aprēķinātu Jūsu iespējamās maksājumu summas
 • Izpildiet savus sapņus ar mūsu elastīgajiem maksājumu plāniem
 • Profesionāla finanšu atbalsta komanda ir gatava Jums palīdzēt kredīta saņemšanā

Kredīts pret auto ķīlu:

 • Ātra un vienkārša kredīta piešķiršana
 • Iespēja izmantot Jūsu automašīnu kā ķīlu
 • Izdevīga procentu likme

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ar sliktu kredītvēsturi:

 • Mēs piedāvājam finansējumu pat tad, ja Jums ir slikti kredītvēstures dati
 • Izdevīgi nosacījumi un elastīga aizdevuma atmaksas grafiks
 • Uzdodiet savu nekustamo īpašumu kā ķīlu un saņemiet vēlamo finansējumu

Kredīts pret nekustamo īpašumu:

 • Iespēja iegādāties vai renovēt nekustamo īpašumu
 • Izdevīga procentu likme
 • Garš atmaksas termiņš līdz 40 gadiem

Kredīts pret ķīlu:

 • Ātra un vienkārša kredīta piešķiršana
 • Iespēja izmantot dažādus kaut ko kā ķīlu
 • Izdevīga procentu likme

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu Swedbank:

 • Iespēja aizņemties vairākas reizes no vienas ķīlas
 • Izdevīgs aizdevuma apjoms un procentu likme
 • Garš atmaksas termiņš līdz 30 gadiem

Ja vēlaties saņemt vairāk informācijas par šiem kredītiem, sazinieties ar mūsu speciālistiem un saņemiet konsultāciju.

Kredīta procentu likme un atmaksas termiņš

Ja jums ir nepieciešams finansiāls atbalsts vai ja vēlaties iegādāties nekustamu īpašumu vai automašīnu, jūs varat atrast vairākas iespējas par kredītu pret ķīlu. Dažas no populārākajām latvijas bankām, kas piedāvā šādu veidu kredītus, ir SEB banka, Swedbank un Luminor.

Ja izvēlaties kredītu pret ķīlu, ir svarīgi pievērst uzmanību kredīta procentu likmei un atmaksas termiņam. Šie faktori ietekmēs to, cik lielas būs jūsu izdevības saistībā ar kredītu un cik ilgi jums būs jāmaksā par to.

Lai labāk izprastu, kā šie faktori ietekmēs jūsu finansiālo situāciju, varat izmantot SEB hipotekārais kredīts kalkulators, Swedbank kredīts pret ķīlu kalkulators vai Luminor kredītu kalkulators. Šie kalkulatori ļaus jums iegūt skaidru iznākumu par kredīta procentu likmi un atmaksas termiņu, atkarībā no aizdevuma summas un citiem parametriem.

Turklāt, ja jums ir slikta kredītvēsture vai jūs vēlaties saņemt kredītu pret auto ķīlu vai nekustamā īpašuma ķīlu, jums visticamāk nāksies piedāvāt augstāku procentu likmi un īsāku atmaksas termiņu. Tomēr, jums vēl joprojām ir iespēja saņemt nepieciešamo finansiālo atbalstu.

Tātad, pirms izvēlaties kredītu pret ķīlu, neaizmirstiet iepazīties ar visiem nosacījumiem un kalkulatoriem, lai izprastu, kā tas ietekmēs jūsu budžetu un iespējas. Atbilstoši izvēloties un plānojot savu atmaksas grafiku, jūs varat nodrošināt ekonomisku drošību un vieglāku finansiālo nasta atmaksu.