Izmantojiet Citadeles patēriņa kredīta kalkulatoru un saņemiet izdevīgus nosacījumus!

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%

Citadele banka piedāvā izdevīgāko patēriņa kredītu Latvijā. Mūsu patēriņa kredītu kalkulators ir rīks, kas palīdzēs Jums precīzi un viegli aprēķināt patēriņa kredīta izmaksas un atmaksas grafiku.

Citadeles patēriņa kredīts ir viens no vispievilcīgākajiem produktiem Latvijas finanšu tirgū. Pateicoties mūsu elastīgajiem nosacījumiem un izdevīgajām procentu likmēm, Jūs varat ērti un ātri iegūt nepieciešamo finansiālo atbalstu bez liekiem formālumiem.

Vai Jums jāveic lielāki pirkumi vai plānojat iegādāties kaut ko nozīmīgu savas dzīves uzlabošanai? Citadele patēriņa kredīts ir jūsu ideālais partneris. Izmantojiet mūsu kredīta kalkulatoru, lai aprēķinātu ideālo atmaksas grafiku un plānojiet savu budžetu atbilstoši savām iespējām.

Citadele patēriņa kredīts piedāvā elastīgu atmaksas grafiku, kuram ir iespējams piemērot individuālus maksājumu termiņus. Mūsu patēriņa kredīta procentu likmes ir vienas no izdevīgākajām Latvijas banku tirgū, kas nozīmē, ka Jūs ietaupīsiet naudu un samazināsiet savas ikmēneša izmaksas.

Aizņemies ar Cerību – Citadele patēriņa kredītu!

Patēriņa kredīts – ērts un izdevīgs risinājums

Ja Jums ir nepieciešama finansiālā palīdzība, lai segtu ikdienas izdevumus vai iegādātos ilglaicīgu iekārtu, patēriņa kredīts ir ērts un izdevīgs risinājums, kas ir pieejams daudziem cilvēkiem.

Saņemot patēriņa kredītu, Jūs varat ātri un vienkārši atrisināt finansiālās problēmas bez liekad uztraukuma.

Lai izvēlētos visizdevīgāko patēriņa kredītu, iesakām izmantot seb patēriņa kredīta kalkulatoru vai citadele patēriņa kredīta kalkulatoru, kas palīdzēs Jums aprēķināt aizdevuma termiņu, procentu likmi un atmaksas summu.

Citadele patēriņa kredīts ir ideāls risinājums, ja vēlaties saņemt aizdevumu ar zemu procentu likmi un elastīgu atmaksas grafiku.

Ja nepieciešams lielāks aizdevums, citadele kredīts pret ķīlu ir iespēja, kas ļaus Jums izmantot īpašumu vai citas mantas kā nodrošinājumu aizdevuma saņemšanai.

Izmantojot bankas pakalpojumus, Jūs varat atrast izdevīgāko patēriņa kredītu, kas atbilst Jūsu vēlmēm un finansiālajām iespējām.

Swedbank patēriņa kredīts ir cits populārs piedāvājums, kas piedāvā dažādas izdevīgas nosacījumus un ātru aizdevuma saņemšanu.

Aizdevējs Procentu likme
Citadele 2.9%
Swedbank 3.5%

Skatīt visus aizdevumu piedāvājumus un izvēlēties izdevīgāko patēriņa kredītu Zeltītās lapās!

Kā strādā patēriņa kredīts?

Patēriņa kredīts ir finanšu pakalpojums, kas ļauj jums iegādāties preci vai pakalpojumu, neiztērējot visas naudas uzreiz. Citadele piedāvā dažādus patēriņa kredīta risinājumus, kas pielāgoti jūsu individuālajām vajadzībām.

Lai iegūtu patēriņa kredītu no Citadeles, ir nepieciešams veikt šādus soļus:

 1. Izmantojiet Citadeles kredīta kalkulatoru, lai aprēķinātu kredīta summu un atmaksas termiņu, kas jums vislabāk atbilst.
 2. Aizpildiet kredīta pieteikuma veidlapu Citadeles mājaslapā vai apmeklējiet tuvāko Citadeles filiāli, lai saņemtu papildus informāciju un veiktu pieteikumu personīgi.
 3. Banka izskata jūsu iesniegumu un pēc nepieciešamības veic papildu dokumentu vai informācijas pieprasījumu.
 4. Pēc līguma noslēgšanas un līdzekļu izmaksas varat izmantot patēriņa kredītu, lai iegādātos pieprasīto preci vai pakalpojumu.
 5. Izveidojiet atmaksas grafiku un noteiktajā termiņā regulāri veiciet kredīta atmaksu.

Patēriņa kredītu var izmantot dažādiem mērķiem, piemēram, automašīnas vai tehnikas iegādei, ceļojumiem, apmācībām vai mājas remontam. Citadeles kredīts pret ķīlu nodrošina zemākas procentu likmes, tāpēc tas var būt izdevīgs risinājums, ja rēķinātājs nepieciešama lielāka kredīta summa.

Izmantojiet Citadeles patēriņa kredīta kalkulatoru, lai viegli aprēķinātu kredīta izmaksas un atmaksas nosacījumus, izvēloties vispiemērotāko risinājumu jūsu individuālajām vajadzībām. Neatliekot, apmeklējiet tuvāko Citadeles filiāli vai aplūkojiet mūsu mājaslapā, lai uzzinātu vairāk sīkāku informāciju par patēriņa kredīta iespējām un nosacījumiem.

Pieejams visiem pilngadīgiem Latvijas iedzīvotājiem

Pieejams visiem pilngadīgiem Latvijas iedzīvotājiem

Meklē hipotekārā kredīta kalkulatoru? Vai interesē SEB patēriņa kredīts? Vēlaties atrast izdevīgāko Swedbank patēriņa kredītu? Vai jums ir nepieciešams Citadele kredīts pret ķīlu? Lai aprēķinātu saņemamā patēriņa kredīta summu un termiņu, izmantojiet Citadele patēriņa kredīta kalkulatoru.

Lai izrēķinātu Jūsu pagarinošus maksājumus, aizpildiet nelielu anketu, norādot vajadzīgo kredīta summu un termiņu. Kalkulators nekādā gadījumā neprasa iemaksāt avansa maksājumu un reģistrācijas maksu!

Atceries, ka patēriņa kredītu var saņemt ikviens piepildīts 18 gadu vecums Latvijas iedzīvotājs ar pareiziem datiem. Tādēļ, ja atbilsti šiem nosacījumiem un esi mūsu patēriņa kredīta kalkulatora lapā – tu esi uz pareizās sliedes!

Kas ir patēriņa kredīts?

Patēriņa kredīts ir īstermiņa aizdevums, kas tiek izmantots ikdienas izdevumu segšanai vai vēlamu pirkumu veikšanai. To var izmantot, lai nopirktu mēbeles, tehniku, ceļojumu vai citas nepieciešamās lietas. Citadele piedāvā plašu kredītu piedāvājumu, kas ļauj ietaupīt naudu un izvēlēties izdevīgāko risinājumu saviem vajadzībām.

Kas ir Citadele patēriņa kredīts?

Kas ir Citadele patēriņa kredīts?

Citadele patēriņa kredīts ir viens no populārākajiem kredītiem Latvijā. Tas piedāvā elastīgus aizdevuma nosacījumus, izdevīgu procentu likmi un pieejamību visā Latvijā. Izvēloties Citadele patēriņa kredītu, jūs saņemsiet ērtus maksājumus un labvēlīgos nosacījumus.

Kā izmantot Citadele patēriņa kredīta kalkulatoru?

Lai aprēķinātu Jums piemērotāko patēriņa kredīta summu un termiņu, dzīvokļa kredīta kalkulators palīdzēs Jums izdibināt visus sīkumus. Lūk, daži soļi, kā to izdarīt:

 1. Apmeklējiet Citadeles mājaslapu
 2. Atrastiet “Patēriņa kredīta kalkulatoru”
 3. Aizpildiet nepieciešamo informāciju, piemēram, vēlamo kredīta summu un termiņu
 4. Piesakieties kredītam un saņemiet tiešsaistes atbildību
 5. Izmaksājiet kredītu un baudiet savu pirkumu!

Izvēloties patēriņa kredīta kalkulatoru, Jūs ietaupīsiet laiku, jo tas ļauj jums apskatīt dažādus kredīta piedāvājumus un salīdzināt tos vienuviet.

Kas ir svarīgi zināt par patēriņa kredītu?

Patēriņa kredīts ir jāatmaksā noteiktā termiņā, parasti mēnesī. Ja neatmaksājat kredītu laikā, var rasties soda procenti un kredītvēstures negatīve ietekme. Tādēļ pirms aizņemšanās ir svarīgi pārliecināties, ka varēsit pieņemt maksājumus. Ja šaubāties vai neesat pārliecināts par savām finanšu iespējām, konsultējieties ar finanšu ekspertiem pirms lēmuma pieņemšanas.

Kāpēc izvēlēties Citadele patēriņa kredītu?

Citadele ir viena no vadošajām bankām Latvijā, kas piedāvā plašāko patēriņa kredītu klāstu. Mūsu klientiem ir dažādas iespējas izvēlēties vispiemērotāko aizdevuma summu un termiņu. Mūsu izdevīgākais piedāvājums, zemākās procentu likmes un elastības nosacījumi padara mūsu patēriņa kredītu par vislabāko izvēli.

Apkopojot

Tātad, ja Jūs meklējat izdevīgāko patēriņa kredīta piedāvājumu, izmantojiet Citadeles kredīta kalkulatoru, lai atrastu vislabāko risinājumu jūsu vajadzībām. Apmeklējiet mūsu mājaslapu un aizpildiet īso anketu, lai aprēķinātu jūsu maksāšanas iespējas. Izvēloties Citadeles patēriņa kredītu, tu vari būt pārliecināts, ka esi izvēlējies uzticamu un iecienītu banku Latvijā.

Izvēlies Citadele – izvēlies drošību un uzticību!

Vienkārša un ātra pieteikšanās tiešsaistē

Gribat izmantot patēriņa kredītu, bet nevēlaties tērēt laiku, dodoties uz banku vai aizpildot garus pieteikuma veidlapas? Citadele piedāvā vienkāršu un ātru pieteikšanos tiešsaistē, kas ļaus jums iesniegt pieteikumu savā ērtībā.

Ar Citadeles patēriņa kredītu jūs varat viegli iegādāties visu, kas jums nepieciešams. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties veikt remontu mājā, iegādāties jaunu sadzīves tehniku vai doties ceļojumā, Citadeles patēriņa kredīts ir lielisks risinājums.

Pieteikšanās procesa gaitā jūs varat izmantot Citadeles patēriņa kredīta kalkulatoru, lai noteiktu precīzu aizdevuma summu un atmaksas termiņu, kas atbilstu jūsu finansiālajām iespējām un vēlmēm. Tas ļaus jums labāk plānot savu budžetu un izvēlēties izdevīgāko piedāvājumu.

Ar Citadeles patēriņa kredīta kalkulatoru jūs varat viegli salīdzināt dažādos aizdevuma piedāvājumus un izvēlēties to, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Jums būs iespēja redzēt, cik daudz jums būs jāmaksā kopumā, ieskaitot procentu likmi, izsniegšanas maksu un citus papildus izdevumus.

Pieteikties patēriņa kredītam tiešsaistē ir ātri un ērti. Jums tikai būs jāaizpilda pieteikuma veidlapa, norādot savus personas datus, ienākumus un citus nepieciešamos datus. Pēc tam jums būs jāsagaida atbilde no Citadeles, kas tiks nosūtīta uz jūsu norādīto e-pasta vai mobilo tālruņa numuru.

Tātad, ja jums ir nepieciešams patēriņa kredīts, izvēlieties Citadeles ātro un ērto pieteikšanos tiešsaistē. Izvēlieties izdevīgāko piedāvājumu, izmantojot Citadeles patēriņa kredīta kalkulatoru, un saņemiet naudu savā bankas kontā ļoti ātri. Sāciet plānot savus iepirkumus jau šodien!

Izvēle starp dažādiem atmaksas termiņiem

Lai atrastu izdevīgāko patēriņa kredītu, izmantojiet Citadeles patēriņa kredīta kalkulatoru. Ar šo kalkulatoru jūs varat aprēķināt atmaksas summu un termiņu, kas vislabāk atbilstu jūsu finansiālajām iespējām un plāniem.

Ja jums jau ir SEB patēriņa kredīts un vēlaties to refinansēt, izmantojiet Citadeles patēriņa kredīta kalkulatoru, lai noskaidrotu, vai tas ir izdevīgs piedāvājums. Jūs varēsiet salīdzināt dažādus atmaksas termiņus un apskatīt, kā tas ietekmēs jūsu maksājumus.

Papildus Citadeles patēriņa kredīta kalkulatoram, jūs varat izmantot arī hipotekārā kredīta kalkulatoru, ja plānojat iegādāties nekustamo īpašumu. Ar šo kalkulatoru jūs varat aprēķināt mēneša maksājumus atkarībā no aizņemtās summas, procentu likmes un atmaksas termiņa.

Izmantojot Citadeles patēriņa kredīta kalkulatoru, jūs varat viegli salīdzināt Citadeles patēriņa kredīta piedāvājumu ar citu banku piedāvājumiem, piemēram, Swedbank patēriņa kredītu. Salīdzinot dažādus atmaksas termiņus, jūs varat atrast izdevīgāko piedāvājumu, kas labāk atbilst jūsu finansiālajām iespējām un plāniem.

Izmantotās saites:

Kā izmantot patēriņa kredīta kalkulatoru?

Ja Jums ir nepieciešams patēriņa kredīts un vēlaties izmantot Citadeles kredīta kalkulatoru, sekot šiem soļiem:

 1. Ievadiet kredīta summu, kādu plānojat aizņemties. Piemēram, 1000 eiro vai 5000 eiro.
 2. Izvēlieties termiņu, uz kādu vēlaties aizņemties. Piemēram, 12 mēneši vai 24 mēneši.
 3. Izvēlieties aizņēmuma procentu likmi. Atkarībā no bankas, likmes var atšķirties. Pārbaudiet aktuālās procentu likmes uz bankas mājaslapas vai konsultējieties ar bankas pārstāvi.

Pēc tam, kad esat ievadījis šos trīs parametrus, patēriņa kredīta kalkulators aprēķinās Jūsu maksājumu summu katru mēnesi. Tas ietvers gan kredīta pamatsummu, gan procentu maksājumus.

Šādi aprēķini var palīdzēt Jums izvēlēties labāko kredīta piedāvājumu un saprast, cik lielas būs Jūsu maksājumu saistības katru mēnesi.

Izmantojot Citadeles patēriņa kredīta kalkulatoru, Jūs varat salīdzināt dažādu banku piedāvātās procentu likmes un atrast piemērotāko kredīta risinājumu. Tas palīdzēs Jums veikt informētu lēmumu un ietaupīt naudu.

Turklāt, Citadele piedāvā arī citus rīkus, piemēram, hipotekāro kredīta kalkulatoru un kredīta kalkulatoru pret ķīlu, kas ļauj aprēķināt hipotekārā vai ķīlas kredīta maksājumus un noskaidrot aizdevuma nosacījumus.

Apmeklējiet Citadeles mājaslapu, lai izmantotu šos rīkus un iegūtu vairāk informācijas par patēriņa kredīta iespējām!

Ievadiet vēlamo aizdevuma summu

Izvēloties izdevīgāko kredītu, jūs varat ietaupīt naudu un nodrošināt finansiālu stabilitāti. Citadeles patēriņa kredīts ir viens no labākajiem piedāvājumiem tirgū, kas ļauj jums izmantot aizdevumu, lai īstenotu jūsu sapņus un vajadzības.

Izmantojiet Citadeles patēriņa kredīta kalkulatoru, lai aprēķinātu, cik daudz jums būs jāatmaksā, izmantojot šo kredītu. Ievadiet vēlamo aizdevuma summu, un kalkulators izrēķinās jums mēneša maksājumu un kopējo atmaksas summu.

Pirms izmantot kalkulatoru, jums ir jāzina svarīgākās lietas par patēriņa kredītu. Tas ir kredīts, kurā nav jānorāda iemesls, lai to saņemtu. Jūs varat izmantot šo kredītu jebkurai nepieciešamībai, sākot no virtuves remonta līdz brīvdienām ārzemēs.

Lai saņemtu patēriņa kredītu no Citadeles, jums ir jābūt vismaz 20 gadus vecam un pastāvīgiem ienākumiem. Tā ir viena no labākajām iespējām iegūt finansiālu atbalstu ātri un ērti.

Galvenie ieguvumi:

 • Zems procentu likmes
 • Izdevīgs atmaksas grafiks
 • Bez ķīlas un galvotājiem
 • Ērta un vienkārša kredīta pieteikšanās
 • Ātra kredīta izskatīšana un lēmuma pieņemšana

Izmantojiet Citadeles patēriņa kredīta kalkulatoru, lai aprēķinātu, cik daudz jūs varat saņemt kredīta, atbilstoši jūsu vēlmēm un iespējām. Neatliekot, izmantojiet šo iespēju un sāciet realizēt savus sapņus jau šodien!

Hipotekārā kredīta kalkulators Izdevīgākais patēriņa kredīts
Citadele kredīts pret ķīlu Citadele patēriņa kredīts kalkulators
SEB patēriņa kredīts Patēriņa kredīts
Citadele patēriņa kredīts Swedbank patēriņa kredīts

Izvēlieties atmaksas termiņu

Vēlaties aizņemties naudu ar patēriņa kredītu? Izmantojiet kalkulatoru, lai aprēķinātu savas atmaksas iespējas!

Ar Citadeles patēriņa kredītu Jums ir iespēja finansēt dažādas vajadzības vai lietas, piemēram, auto, mājokli vai ceļojumu. Izvēlieties sev izdevīgāko atmaksas termiņu, kas atbilst Jūsu finansiālajām iespējām.

Šeit ir dažas labākās bankas piedāvātās opcijas:

 • SEB patēriņa kredīts – elastīgi nosaka aizdevuma summu un atmaksas termiņu, piedāvājot ērtu maksājumu grafiku.
 • Citadele patēriņa kredīts – ar ātrdarbīgu un viegli saprotamu kredīta kalkulatoru, lai izvēlētos piemērotu aizdevuma summu un atmaksas laiku.
 • Swedbank patēriņa kredīts – piedāvā izņēmuma gadījumos pagarināt atmaksas termiņu, ja rodas grūtības to segt.

Izmantojiet mūsu hipotekāro kredīta kalkulatoru, lai aprēķinātu rentablu un izdevīgu atmaksas grafiku savam patēriņa kredītam.

Atveriet Citadeles patēriņa kredīta kalkulatoru, lai izvēlētos izdevīgāko atmaksas termiņu un atrastu labāko citadele kredīta kalkulatoru, kas atbilst Jūsu vajadzībām!

Uzziniet mēneša maksājumu un procentu likmi

Vai jūs plānojat iegādāties jaunu automašīnu, veikt remontu mājās vai dodaties ceļojumā? Citadeles patēriņa kredīts varētu būt tas, kas palīdzēs jums īstenot jūsu plānus! Lai uzzinātu, cik liels būs mēneša maksājums un procentu likme, izmantojiet Citadeles patēriņa kredīta kalkulatoru.

Iegādājoties patēriņa kredītu no Citadeles, jums ir iespēja aizņemties no 500 līdz 20 000 eiro uz termiņu no 12 līdz 60 mēnešiem. Tieši šī elastīgā termiņa dēļ Citadeles patēriņa kredīts ir piemērots gan lielākiem, gan mazākiem plāniem un izdevīgs risinājums, lai realizētu jūsu vēlmes jau šodien.

Lai izmantotu Citadeles patēriņa kredīta kalkulatoru, nekādas īpašas zināšanas vai pieredze nav nepieciešama. Ievadiet summu, kuru vēlaties aizņemties, izvēlieties atmaksas termiņu un jūs redzēsiet tikai dažās sekundēs mēneša maksājumu un procentu likmi, kas būs jāmaksā par jūsu patēriņa kredītu.

Patēriņa kredīts ir viens no izdevīgākajiem finanšu risinājumiem, ko piedāvā Citadele. Salīdzinot ar citām populārām bankām, piemēram, SEB un Swedbank, Citadeles patēriņa kredīts ir ar īpaši izdevīgām procentu likmēm un elastīgu atmaksas grafiku. Tāpat, izmantojot citadele patēriņa kredīta kalkulatoru, jūs varat pārliecināties, ka jūsu izvēlētais patēriņa kredīts būs tieši tas, kas jums ir nepieciešams.

Kā aizņemties patēriņa kredītu no Citadeles?

 1. Apmeklējiet jebkuru Citadeles filiāli vai ienāciet Citadeles mājaslapā.
 2. Izvēlieties summu, kuru vēlaties aizņemties, un atmaksas termiņu.
 3. Piepildiet pieteikuma formu un sniedziet nepieciešamos dokumentus.
 4. Pēc pieteikuma apstiprināšanas jūs saņemsiet savu patēriņa kredītu.

Mēs varam piedāvāt arī Citadeles patēriņa kredītu pret ķīlu, kas ļaus jums pagarināt kredīta atmaksas termiņu un aizņemties lielāku summu. Būtisks nosacījums ir kustamās vai nekustamās īpašuma izmantotā ķīla.

IZVĒLIES Citadeles patēriņa kredītu un īstenosi savus sapņus un plānus jau šodien!