Jaunu ģimeņu hipotekārajais kredīts – risinājums mājokļa iegādei

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%

Altum kredīts jaunajiem speciālistiem tagad arī jaunajām ģimenēm! Ja tu esi nesen iestājies darbā un plāno nopirkt savu pirmo mājokli, mēs piedāvājam atraktīvu hipotekāro kredītu, kas piemērots tieši tev.

Jaunākais hipotekārais kredīts Swedbank ir paredzēts, lai palīdzētu jaunajām ģimenēm realizēt sapni par savu mājokli. Mūsu kredīta piedāvājums ietver zemāku procentu likmi un pārdomātas atmaksas nosacījumus, lai veicinātu ģimeņu mājvietas iegādi.

Ar Altum kredītu, kas piedāvāts sadarbībā ar Swedbank, mājokļa iegāde kļūst vieglāka un pieejamāka kā jebkad agrāk.

Altum hipotekārais kredīts kalkulators un Swedbank Altum kalkulators palīdzēs tev aprēķināt savas iespējas un apmēru, lai izvēlētos pareizo finansējuma risinājumu.

Neķerieties aiz rokas un atrakstiet mājokļa iegādi – izmantojiet jaunu ģimeņu hipotekārajo kredītu no Swedbank un Altum, lai sāktu savu nākotni jau šodien!

Laba izvēle – Jaunu ģimeņu hipotekārais kredīts

Ja esi jaunais speciālists un sapņo par savu mājokli, tad Swedbank ALTUM ir labākais risinājums mājokļa iegādei. Pateicoties ALTUM kalkulatoram, Tu vari viegli aprēķināt, cik lielu kredītu Tu vari saņemt.

Ar Swedbank hipotekāro kredītu Tu vari iegādāties mājokli, kas pienākas Tev un Tavai ģimenei. Šis kredīts ir īpaši izstrādāts, lai atvieglotu jaunajiem speciālistiem un jaunajām ģimenēm iespēju iegādāties savu pirmo mājokli.

Izmantojot ALTUM hipotekāro kredīta kalkulatoru, Tu vari aprēķināt, cik lielu kredītu vari saņemt, kā arī izvēlēties piemērotāko kredīta termiņu un procentu likmi.

Šīs ir tikai dažas priekšrocības, kas sagaida Tevi, ja izvēlies ALTUM hipotekāro kredītu no Swedbank. Neaizmirsti konsultēties ar mūsu ekspertiem, kas palīdzēs Tev saprast visus sarežģījumus un izvēlēties vislabāko risinājumu.

Kādas ir ALTUM hipotekāro kredītu iespējas jaunajiem speciālistiem un jaunajām ģimenēm?

 • Īpaši zemi procenti, kas atvieglo mājokļa iegādi;
 • Izdevīgi aizdevuma nosacījumi, kas atbilst jauniešu vajadzībām;
 • Maksimālais aizdevuma termiņš – līdz 35 gadiem, lai nodrošinātu zemākas ikmēneša maksājumus;
 • Bez ķīlas vai ar mazāku ķīlu, padarot kredīta saņemšanu vieglāku;
 • Iespēja aizņemties papildus naudu, lai remontētu mājokli vai veiktu citus plānotus uzlabojumus;
 • Ātra kredīta apstiprināšana un izmaksa.

Kā izmantot ALTUM hipotekāro kredīta kalkulatoru?

ALTUM hipotekāro kredīta kalkulators ir vienkāršs un ērts rīks, kas ļauj Tev aprēķināt hipotekārā kredīta maksimālo summu, kādu Tu vari saņemt. Lai to izmantotu, ievadi vajadzīgos datus, piemēram:

 1. Kopējo mēneša ienākumu apjomu;
 2. Mēneša izdevumu apjomu;
 3. Aizdevuma termiņu, uz kādu plāno aizņemties;
 4. Procentu likmi, ar kādu esi gatavs aizņemties.

Pēc tam, uzzināsi, cik lielu aizdevumu vari saņemt un cik būs Tavi ikmēneša maksājumi. Tik vienkārši un izdevīgi ir iegūt hipotekāro kredītu, kas palīdzēs Tev iegādāties savu sapņu mājokli.

Nezaudē laiku un izmanto iespēju iegūt ALTUM hipotekāro kredītu no Swedbank jau šodien! Dodies uz mūsu mājas lapu un uzzini vairāk par šo izdevīgo piedāvājumu, kas ir speciāli izstrādāts, lai atvieglotu jaunajiem speciālistiem un jaunajām ģimenēm mājokļa iegādi.

Iegādājieties savu jauno mājokli ar mūsu palīdzību

Iegādājieties savu jauno mājokli ar mūsu palīdzību

Vai jums ir sapnis par savu mājokli? Saprotam, ka iegādāties mājokli var būt sarežģīts process, īpaši ja esat jauna ģimene. Ar mūsu palīdzību jūs varēsiet viegli un ātri iegūt hipotekāro kredītu, kas palīdzēs jums realizēt šo sapni.

Mēs sadarbojamies ar Swedbank, vienu no vadošajām finanšu iestādēm Latvijā. Ar hipotekārajiem kredītiem, kas piedāvāti Swedbank, jūs varat iegūt pietiekami lielu summu, lai iegādātos savu jauno mājokli. Turklāt, izmantojot Altum hipotekāro kredītu kalkulatoru, jūs varat viegli aprēķināt, cik lielu kredītu jūs varat atļauties.

Mūsu altum hipotekāro kredītu kalkulators darbojas vienkārši – jums tikai jāievada savas finansiālās iespējas, un tas aprēķina, kāds kredīts ir jums pieejams. Šis kalkulators prot arī ņemt vērā Swedbank altum programmu jaunajām speciālistu ģimenēm, kas sniedz papildu atbalstu jauniem ģimenes dalībniekiem, kuri ir sākuši strādāt.

Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs saņemsiet profesionālu un kompetentu atbalstu no Swedbank altum programmas speciālistiem. Viņi palīdzēs jums ar visām nepieciešamajām formalitātēm un dokumentiem, lai jūs varētu viegli un ātri iegūt hipotekāro kredītu. Jūs varat būt droši, ka mēs strādājam tikai ar uzticīgiem un pieredzējušiem partneriem, lai jūs saņemtu tikai labāko apkalpošanu un pakalpojumu.

Takādējādi, ja vēlaties iegādāties jaunu mājokli, nekavējoties sazinieties ar mums! Mēs palīdzēsim jums saprast, cik liels hipotekārais kredīts jums ir pieejams, un sniegsim nepieciešamo atbalstu, lai jūs varētu īstenot savu sapni par savu mājokli.

Atbalstīsim jūs visā procesā

Altum hipotekārais kredīts kalkulators ir lielisks instruments, kas palīdzēs jums aprēķināt, cik daudz jūs varat aizņemties, lai iegādātos savu sapņu mājokli. Šis kalkulators ļaus jums plānot savas finanses gudri un atbildīgi. Izvairieties no nepareizu lēmumu pieņemšanas!

Gudri izmantojiet arī Swedbank Altum kalkulatoru, lai aprēķinātu, cik daudz jūs varat saņemt kredīta no Altum, ja esat jauns speciālists. Šis ir lielisks veids, kā sākt savu dzīvi ar jaunu ģimeni un iegādāties mājokli, kuru vienmēr esat vēlējies!

Nav nekādu šķēršļu, lai izdzīvotu savu sapni par savu mājokli! Ar jauno ģimeņu hipotekāro kredītu jūs varēsiet iegādāties mājokli, kā arī veikt nepieciešamos remontus vai pērkamo mājokļa preci. Izvietojot mājokli kā zemesgabalu tiek nodrošināta vienīgi Jūsu mājokļa aizņēmējam paredzētā privātīpašuma tiesība.

Hipotekārais kredīts Swedbank ir ticams un uzticams risinājums, kas var būt jūsu pirmā solis ceļā uz saviem mājokļa sapņiem. Mēs esam pieredzējuši un profesionāli bankas speciālisti, kas jums palīdzēs sasniegt jūsu mājokļa iegādes mērķi ātri un efektīvi.

Kredīts jaunajām ģimenēm ir iespēja, kas sniedz jums iespēju iegādāties mājokli, lai izveidotu mājīgu un siltu vidi jūsu jaunajai ģimenei. Izmantojiet šo iespēju, lai izbēgtu no īres maksāšanas sloga un ieguvu savu mājokli, kurā jūsu ģimene varēs augt un attīstīties.

Mēs zinām, cik svarīgi ir iegādāties savu mājokli un cik sarežģīts tas var būt finansiālā ziņā. Tāpēc mēs esam te, lai jums palīdzētu visā hipotekārā kredīta procesā. Ar mūsu bankā jums būs pieejams šis izdevīgais un saprātīgais kredīta piedāvājums. Nezaudējiet iespēju sasniegt savu sapni par īpašu mājokli, sazinieties ar mums jau šodien un atbalstīsim jūs visā procesā!

Nekādas liekas formālības

Ja tu esi jauns speciālists vai jauna ģimene, kura plāno iegādāties mājokli, tad Altum kalkulators ir tas, kas tev vajadzīgs. Altum kredīts jaunajiem speciālistiem ir īpašs hipotekārais kredīts, kas tiek piedāvāts sadarbībā ar Swedbank.

Ar Swedbank hipotekāro kredītu kalkulatoru viegli un ātri vari aprēķināt savas iespējas un noskaidrot, vai atbilsti kredīta saņemšanas prasībām. Altum hipotekāro kredītu kalkulators palīdzēs tev plānot kredīta atmaksas grafiku un saprast, kāds būs tavas ikmēneša maksājuma apmērs.

Ar Swedbank Altum kalkulatoru vari ērti un ātri aprēķināt, kāda būs tavas ikmēneša maksājuma summa un cik lielu kredītu vari saņemt, lai iegādātos savu sapņu mājokli. Swedbank Altum kredīts jaunajām ģimenēm ir piemērots risinājums, kas sniegs tev iespēju sākt jaunu dzīves posmu savā jaunajā mājā.

Ar mums nekādas liekas formālības! Izvēlies ērtu risinājumu un sāc plānot savas īpašās nedrošās lapas ar Altum kredītu jaunajiem speciālistiem un Swedbank hipotekāro kredītu kalkulatoru.

Maksimālais komforts mājokļa iegādē

Vai sapņojat par saviem četriem sienām? Plānojat iegādāties mājokli un dzīvot bez īres maksas? Swedbank ir šeit, lai palīdzētu jums īstenot šo sapni!

Ar Swedbank hipotekārā kredīta kalkulatoru jūs viegli varat aprēķināt sava nākamā mājokļa ikmēneša maksājumus. Tas ir lielisks instruments, lai jūs sagatavotu finanšu plānošanu un izvēlētos kredītu, kas atbilst jūsu iespējām. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iegādāties dzīvokli vai māju, mūsu kalkulators sniegs jums precīzu skaitli.

Ja jūs esat jauns speciālists un vēlaties iegādāties savu pirmo mājokli, Swedbank sadarbojas ar Altum, lai nodrošinātu jums izdevīgus nosacījumus. Ar Altum kredītu jaunajiem speciālistiem jūs varat saņemt atbalstu un finansējumu, lai iegādātos savu pirmo mājokli. To veic viegli, izmantojot Altum hipotekārā kredīta kalkulatoru.

Swedbank Altum sadarbībai sniedz īpašas priekšrocības jaunajām ģimenēm. Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums sasniegt mājokļa iegādes mērķus. Lai uzzinātu vairāk par Altum un tā iespējām, izmantojiet Swedbank Altum kalkulatoru un saņemiet skaidrību par savām iespējām.

Ar mūsu hipotekāro kredītu jūs varat iegādāties sapņu mājokli un nodrošināt maksimālu komfortu jūsu ģimenei. Mēs piedāvājam elastīgus nosacījumus un konkuretspējīgu procentu likmi, lai jūs varētu ērti atmaksāt savu kredītu. Vienkārši izmantojiet Swedbank hipotekāro kredītu kalkulatoru un sāciet plānot savu jauno dzīvi!

Ieguvumus, ko jūs saņemsiet:

 • Hipotekārais kredīts Swedbank – Iespēja saņemt hipotekāro kredītu no Swedbank, kas būs piemērots jūsu ģimenes finansiālajai situācijai. Swedbank ir viena no uzticamākajām bankām Latvijā, kas piedāvā izdevīgus kredīta nosacījumus un ātru kredīta apstiprināšanu.
 • Kredīts jaunajām ģimenēm – Ja jūs esat jaunā ģimenē, jūs varat saņemt īpašu kredītu, kas pieejams tikai jaunajām ģimenēm. Šis kredīts piedāvā īpaši izdevīgus procentu likmes, atlaides un citus labumus, lai palīdzētu jums iegādāties savu pirmo mājokli.
 • Altum hipotekārais kredīts kalkulators – Altum ir valsts finansēts aģentūra, kas piedāvā īpašus kredīta produktus jaunajiem speciālistiem. Lai noteiktu, vai jūs esat tiesīgs uz Altum hipotekāro kredītu, jūs varat izmantot Altum hipotekāro kredīta kalkulatoru, kas palīdzēs jums aprēķināt savu kredīta summu, procentu likmi un atmaksas termiņu.
 • Swedbank Altum kalkulators – Swedbank piedāvā kredītu sadarbībā ar Altum, kas palīdzēs jaunajiem speciālistiem iegādāties savu pirmo mājokli. Lai aprēķinātu maksājumus un noskaidrotu, vai jūs atbilstat kritērijiem šim kredītam, jūs varat izmantot Swedbank Altum kalkulatoru, kas sniedz visaptverošu informāciju par jūsu kredīta iespējām.
 • Hipotekārais kredīts – Šis kredīts nodrošina iespēju iegādāties mājokli, pat ja jums nav pietiekami daudz naudas uzreiz. Hipotekārais kredīts ļauj jums saņemt finansējumu no bankas, un nekustamā īpašuma tiesības tiek izmantotas kā nodrošinājums. Jūs varat izvēlēties ilgtermiņa kredīta atmaksas grafiku, kas piemērots jūsu finansiālajai situācijai.
 • Altum kalkulators – Lai noskaidrotu, vai jūs esat tiesīgs uz Altum hipotekāro kredītu jaunajiem speciālistiem, jūs varat izmantot Altum kalkulatoru. Tas aprēķina jūsu maksājumus, pamatojoties uz jūsu ienākumiem, kredīta summu un citiem faktoriem. Kalkulators sniedz skaidru priekšstatu par jūsu kredīta iespējām un atmaksas grafiku.
 • Swedbank hipotekārais kredīts kalkulators – Lai aprēķinātu un plānotu savu hipotekāro kredītu no Swedbank, jūs varat izmantot Swedbank hipotekāro kredītu kalkulatoru. Tas palīdzēs jums izvēlēties piemērotu kredīta summu, procentu likmi un atmaksas laiku, lai nodrošinātu, ka jūs varat segt ikmēneša maksājumus un galu galā atmaksāt kredītu bez problēmām.

Zemākas procentu likmes

Hipotekārais kredīts Swedbank ir lielisks risinājums jaunu ģimeņu mājokļa iegādei. Mēs piedāvājam zemākas procentu likmes, kas padara mājokļa iegādi vēl pieejamāku un izdevīgāku.

Izmantojot mūsu īpašo kredītu jaunajām ģimenēm, ātri varēsi sākt jaunu dzīvi mājīgā un komfortablā mājoklī. Neatkarīgi no tā, vai esi jauns speciālists vai jau strādājošs, altum hipotekārais kredīts būs piemērots tavām vajadzībām.

Izmantojot Swedbank hipotekārā kredīta kalkulatoru, vari ātri un viegli aprēķināt savas iespējas un noskaidrot, vai mūsu piedāvājums ir piemērots tieši tev. Altum kredīta jaunajiem speciālistiem ir izdevīga iespēja iegādāties savu pirmo mājokli ar īpaši zemām procentu likmēm.

Altum hipotekārais kredīts kalkulators:

Altum hipotekārais kredīts kalkulators:

 1. Apmeklē Swedbank altum kredīta kalkulatoru uz mūsu mājaslapas.
 2. Izvēlies vajadzīgo kredīta summu un termiņu.
 3. Aprēķini procentu likmi un maksājumu apmēru arī ilgtermiņa perspektīvā.
 4. Piesakies hipotekārajam kredītam un mēs palīdzēsim padarīt tavus sapņus par realitāti.

Atceries, ka mūsu kredītiem ir elastīgi noteikumi un atbilstība tavām iespējām! Mēs būsim priecīgi palīdzēt tev sasniegt mērķus un iegādāties savu sapņu mājokli ar Swedbank hipotekāro kredītu. Nesaudi jauno dzīvi un saņemies iegādē kuplām svētku aizraušanās.

Nāc un izmanto jaunās iespējas jau šodien!

Iespēja iegādāties mājokli ar minimālu ieguldījumu

Vai esi sapņojis par savu mājokli, bet finanšu ierobežojumi tev šķiet nesasniedzami šim mērķim? Tagad tas ir iespējams ar hipotekāro kredītu no Swedbank un ALTUM!

Ar Swedbank hipotekāro kredītu jaunajām ģimenēm, tu vari iegādāties savu dzīvesvietu ar minimālu ieguldījumu. Vienkārši izmanto Swedbank hipotekāro kredīta kalkulatoru, lai aprēķinātu izdevīgus noteikumus, kas tev varētu piemēroties.

ALTUM – valsts konsultāciju un garantiju aģentūra – piedāvā finansējumu jaunajiem speciālistiem, kas ļauj iegādāties mājokli arēnās ar attīstītu infrastruktūru.

Ja esi apmierināts ar šiem risinājumiem, varbūt ir laiks sākt veidot savu dzīvi savā sapņu mājā?

 • Minimāls ieguldījums mājokļa iegādē
 • Swedbank hipotekārais kredīts ar labvēlīgiem nosacījumiem
 • ALTUM finansējums jaunajiem speciālistiem
 • Izmanto kalkulatoru un aprēķini sev piemērotu risinājumu

Neaizmirsti, ka mājoklis ir ne tikai ieguldījums, bet arī vieta, kur veidosies daudzi brīnišķīgi mirkļi un atmiņas. Tāpēc sāc rīkoties un iegūsti savu mājvietu jau šodien!

Izcili klientservisa pakalpojumi

Mēs, Swedbank, vēlamies piedāvāt jums vislabākos klientservisa pakalpojumus, ja jūs plānojat iegādāties jaunu mājokli. Mūsu hipotekārā kredīta programma jaunajām ģimenēm – tas ir risinājums, kas ļaus jums īstenot savus sapņus par mājokļa iegādi.

Izmantojot mūsu altum hipotekāro kredītu kalkulatoru, jūs varat viegli aprēķināt savas iespējas saņemt hipotekāro kredītu no Swedbank. Mūsu altum kalkulators sniegs jums detalizētu informāciju par aizdevuma noteikumiem un maksimālo aizdevuma apmēru.

Swedbank altum hipotekāro kredītu izmanto jau tūkstošiem klientu, kuri ir sasnieguši savus mājokļa iegādes mērķus. Mūsu speciālisti piedāvā īpašus altum kredītus jaunajiem speciālistiem, sniedzot priekšrocības un labus nosacījumus klientiem, kuri tikko ir iestājušies darbā.

Ja jums ir kādi jautājumi par hipotekārajiem kredītiem vai altum kredītu, mēs stipri iesakām sazināties ar mūsu konsultantiem. Mūsu speciālisti palīdzēs jums izprast un izvēlēties vislabāko risinājumu jūsu konkrētajai situācijai.

Kredīti jaunajām ģimenēm Swedbank altum
 • Draudzīgi nosacījumi
 • Ilgu kredīta termiņu
 • Atbalsts jaunajiem speciālistiem
 • Ātrs un vienkāršs kredīta pieprasījuma process
 • Ātra kredīta izskatīšana un piešķiršana
 • Zemāks sākuma līdzekļu apjoms

Kā saņemt Jaunu ģimeņu hipotekāro kredītu?

Kā saņemt Jaunu ģimeņu hipotekāro kredītu?

Gribat nopirkt mājokli jaunajā Latvijas ģimenes īpašuma programmas (Jaunā ģimene) ietvaros? Tas ir iespējams ar jaunu ģimeņu hipotekāro kredītu, ko piedāvā Swedbank un Altum.

Ja jūs esat jauni speciālisti, kas strādā valsts vai pašvaldības iestādēs, tad jūs varētu kvalificēties šim speciālajam kredītam. Tas ir paredzēts mājokļa iegādei un ir pieejams tikai jaunajām ģimenēm.

Lai saņemtu šo kredītu, jums jāizpilda šādi nosacījumi:

 1. Jums jābūt jaunai speciālistei, kas strādā valsts vai pašvaldības iestādēs
 2. Jums jāatbilst programmas Jaunā ģimene nosacījumiem
 3. Jums jāievēro Swedbank un Altum kredītu piedāvājuma noteikumi

Svarīga informācija ir arī par hipotekārajām procentu likmēm, atmaksas termiņu un maximālo aizdevuma summu. Lai iegūtu detalizētu informāciju, varat izmantot Swedbank un Altum mājas lapās pieejamo hipotekāro kredītu kalkulatoru.

Pasūtiet Swedbank Altum kalkulatoru, lai tiktu pie personīgākajām programmās pieejamajām sumām, kā arī paraugrēķinātu mēneša maksājumus. Tas palīdzēs jums izvēlēties visizdevīgāko risinājumu un saprast, cik lielo kredītu varētu saņemt.

Altum kredīta nosacījumi Swedbank kredīta nosacījumi
Maximālais aizdevuma apjoms: 95% no mājokļa izmaksām Maximālais aizdevuma apjoms: 95% no mājokļa izmaksām
Atmaksas termiņš: līdz 40 gadiem Atmaksas termiņš: līdz 40 gadiem
Procentu likme: no 1.8% Procentu likme: no 1.8%

Tātad, ja jūs esat jauna ģimene un vēlaties iegādāties savu mājokli, izmantot Swedbank un Altum hipotekāro kredītu piedāvājumu var būt izdevīgs risinājums!