FAQ

CIK ILGI JUMS BŪS JĀGAIDA, LAI SAŅEMTU AIZDEVUMU?
Daudzi kredīti izsniegti kreditoram ietvaros 1-4 dienu laikā. Bet ir veidi, lai paātrinātu procesu un, daudzos gadījumos, saņemt viņiem tikai dažas stundas. Lielākā daļa aizdevēji var maksāt tieši tad, ja jums ir vienā bankā, kā viņiem. Jums būs iegūt piekļuvi naudu, ka jau pēc 30 minūtēm, ja jūsu pieteikums ir saņemts pirms termiņa. Jā, vienmēr pārbaudiet, kas par banku aizdevēji ir, lai nodrošinātu maksājumu, vienā un tajā pašā dienā. Daži aizdevēji ir 2 bankas viņi izmaksā pa labi.

KAS IR BEZPROCENTU AIZDEVUMS?
Šī ir tā saucamā bezmaksas kredītus, kuri neattiecas uz procentu maksājumiem, kas nozīmē, ka parādnieks ir jāatdod kredīts, lai tādā mērā, ka tas aizgūts. Lielākā daļa kreditoru, bezprocentu kredītu piešķīra tikai pirmo reizi aizņemoties.

KAS IR SMS KREDĪTI?
Tas ir veida aizdevumu, ko var saņemt, nosūtot pieprasījumu uz kreditoram ĪSZIŅAS veidā.

KĀDI IR AUTO AIZDEVUMI?
Tas ir veida aizdevumu, kas var būt, ko iegūst, ieķīlāt automašīnu. To var arī izmantot aizdevumu, jaunu vai lietotu automašīnu iegādei. Abos gadījumos, līdz brīdim, kamēr aizdevums nav atmaksāts pilnā apmērā, ir auto īpašnieks, kreditors.

KĀDS IR ĀTRI KREDĪTI PROCENTU LIKMES?
Katram kreditoram ir pieteikties uz aizdevumiem atšķirīgas procentu likmes, bet vairumā gadījumu tie svārstās no 0% līdz 10% gadā.

TAS IESPĒJAMS AIZŅEMTIES BEZ IENĀKUMIEM?
Aizņemšanās bez ienākumiem var būt grūti, jo lielākā daļa aizdevēju redzēt peļņu, kā sava veida drošības viņiem, lai saņemtu atpakaļ naudu, un tie sniedz. Tāpēc, tas var būt grūti, lai saņemtu aizdevumu, ja jums nav deklarētos ienākumus. Daži aizdevēji pieņems students vai pensiju, taču ne visi. Ja jums nav nekādu ienākumu vispār, tas var būt ļoti grūti. Aizņemties bez ienākumiem nav ieteicams, un jums vajadzētu pārskatīt savas iespējas iegūt naudu par citu vairāk ilgtermiņā tā, lai nav jāņem par neiespējamu parādu.

KAS JĀŅEM VĒRĀ, SALĪDZINOT AR KREDITORIEM?
Tas ir nepieciešams, lai salīdzinātu visi iespējamie rādītāji, bet galvenais ir gada likmes maksimālo aizdevuma summu un återbetalningslånetiden.

KĀDU IEMESLU DĒĻ, AIZDEVUMU VAR TIKT ATTEIKTS?
To var atteikt, jo daudzi dažādu iemeslu dēļ, bet svarīgākais no iemesliem ir slikta kredītu vēsture vai bankrotu.

KUR ATRAST INFORMĀCIJU PAR VISIEM KREDITORIEM?
Tur ir par kreditoru pašu tīmekļa vietnēm par neto, izmantojot kontaktu ar kreditoriem, kas tieši, kā arī citiem Interneta avotiem, lai sniegtu šo informāciju, kas šajā lapā, kur jūs varat atrast informāciju attiecīgajā sadaļā.

KĀDI IR SODA PROCENTI?
Procentu aprēķina un piemēro gadījumos, ja parādniekam ir kavējis aizdevuma atmaksu. Tas var būt tikai daži procenti no kredīta summas, kas ir noteikta, lai aizņemtos katru dienu.

KĀDIEM NOSACĪJUMIEM JĀBŪT, LAI SAŅEMTU AIZDEVUMU?
Katrs kreditors nosaka nosacījumus atsevišķi, bet vairumā gadījumu, potenciālajiem klientiem ir jāatbilst kritērijiem, kas katram kreditoram – jums ir jābūt zviedrijas pilsonim vai iedzīvotājam un jābūt aktīvam bankas kontam un tālruņa numuru, kā arī ir pozitīva kredīta vēsture, juridisko vecums, lai saņemtu aizdevumu, un spēja maksāt.

VAI IR IESPĒJAMS SAŅEMT AIZDEVUMU JA CITĀ KREDĪTA?
Ja otrā aizdevuma, maksā regulāri, nav nekādu šķēršļu, lai iegūt citu aizdevumu, bet lielākā daļa no kreditoriem nav dot aizdevumus, lai cilvēkiem ar neatmaksāto aizdevumu atlikumi vai novēlotiem maksājumiem (slikta kredītvēsture).

KO DARĪT JA PĒKŠŅI NEVAR ATMAKSĀT KREDĪTU?
Jebkurā gadījumā, kreditoram ir jādodas uz konsultāciju, lai atrastu atbilstošu risinājumu, piemēram, pagarināt termiņu vai kredīta brīvdienas.

TAS IR IESPĒJAMS AIZŅEMTIES KREDĪTU VAIRĀKAS REIZES NO VIENA KREDITORA?
Ja iepriekšējā kredīta iespējas ir pabeigta, ir iespējams aizņemties bez ierobežojumiem, no tā paša kreditoriem.

KĀDA NAUDAS SUMMU AIZŅEMTIES AIZDEVUMU?
Aizdevuma summa var būt no 5 līdz 4000 euro, tas ir atkarīgs no katra indivīda prasību ziņā. Jāatzīmē, ka regulāri un godīgi klienti bieži var palielināt savu kredīta limitu.