Juridisku personu aizdevumi – iegūstiet aizdevumu juridiskai personai

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%

Īpašnieka aizdevums uzņēmumam: Mūsu kredīts uzņēmumam ir ideāla iespēja finansēt jūsu biznesa idejas un attīstīt esošo uzņēmumu. Apskatiet mūsu piedāvājumu un saņemiet ātru un izdevīgu kredītu.

Patēriņa kredīts uzņēmumiem: Ja jums ir nepieciešami papildu līdzekļi, lai iegādātos jaunus iekārtu, materiālu vai cita veida patēriņa preces, izmantojiet mūsu patēriņa kredīta piedāvājumu.

Kredīts uzņēmumam: Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams papildu finansējums darbības paplašināšanai vai likviditātes nodrošināšanai, mēs piedāvājam kredītu uzņēmumam ar elastīgiem nosacījumiem.

Citi krediti: Mūsu pakalpojumu klāstā ir arī citas kredīta iespējas, kas varētu atbilst jūsu vajadzībām. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu citiem kredīta produktiem.

SIA kredīts biznesam: Mēs esam uzticams partneris, kas speciāli izstrādājis kredīta pakalpojumu uzņēmumiem. Izvēlieties mūs, lai ātri un vienkārši iegūtu vajadzīgo finansējumu.

Citadele kredīts uzņēmumiem: Sadarbojoties ar mums, jūs varat gūt labumu no mūsu speciāli veidotā kredīta piedāvājuma uzņēmumiem. Aizņemieties pie mums, lai sāktu vai attīstītu savu biznesu.

Kredīts uzņēmumiem bez ķīlas: Aizņemoties no mums, jums nav jānodrošina ķīla. Mēs piedāvājam kredītu uzņēmumiem bez ķīlas, kas padara mūsu pakalpojumus īpaši pievilcīgus un pieejamus.

Kredīts biznesa uzsākšanai: Ja plānojat uzsākt savu biznesu, mēs piedāvājam kredītu biznesa uzsākšanai. Saņemiet vajadzīgo finansējumu, lai realizētu savus uzņēmējdarbības mērķus.

Iespējas iegūt aizdevumu juridiskai personai

Vai Jums ir nepieciešami finanšu līdzekļi, lai uzsāktu biznesu vai attīstītu jau esošo uzņēmumu? Piedāvājam plašas iespējas iegūt aizdevumu juridiskai personai, lai atvieglotu Jūsu biznesa darbību. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iegādāties jaunu aprīkojumu vai veikt papildu ieguldījumus, mūsu aizdevumu pakalpojumi palīdzēs Jums sasniegt mērķus.

Izvēloties mūsu aizdevuma piedāvājumu juridiskām personām, Jūs varat būt drošs par lieliskām priekšrocībām, kas tiks piedāvātas Jūsu uzņēmumam. Mēs specializējamies biznesa aizdevumos un piedāvājam vairākus dažādus kredītu veidus, lai atbilstu Jūsu konkrētajām vajadzībām.

Mūsu kredītu piedāvājumā juridiskajām personām ietilpst:

 • Citi kredīti – izvēlieties aizdevumu ar elastīgām atmaksas nosacījumiem un pietiekamu summu, lai finansētu Jūsu uzņēmuma vajadzības.

 • Kredīts juridiskām personām – saņemiet aizdevumu speciāli domātu uzņēmumiem, lai nodrošinātu finansiālo stabilitāti un izaugsmi.

 • Kredīts biznesa uzsākšanai – ja plānojat sākt jaunu biznesu, mēs piedāvājam finansējumu, lai realizētu savus idejas un īstenotu savu uzņēmējdarbības plānu.

 • Patēriņa kredīts uzņēmumiem – šis kredīts ļauj veikt nepieciešamos pirkumus vai izdevumus Jūsu uzņēmumam, nepārkāpjot finanšu plānus.

 • Īpašnieka aizdevums uzņēmumam – iegūstiet aizdevumu, izmantojot savas īpašuma vērtību kā ķīlu, lai finansētu svarīgus uzņēmuma projekta vai investīciju plānus.

 • Kredīts uzņēmumiem bez ķīlas – mēs piedāvājam finansējumu ar zemākajām procentu likmēm un bez ķīlas prasības, lai sniegtu Jums vairāk elastības un finanšu brīvību.

 • SIA kredīts biznesam – izmantojiet mūsu speciāli izstrādāto aizdevuma pakalpojumu, kas paredzēts SIA uzņēmumiem, lai veicinātu Jūsu uzņēmuma ilgtspējīgu attīstību.

 • Kredīts uzņēmumam – saņemiet finansiālu atbalstu un palīdzību plānošanā, lai veiksmīgi īstenotu savus uzņēmuma mērķus un ambīcijas.

Ar mūsu aizdevumu pakalpojumiem Jūsu juridiskā persona var viegli un ātri iegūt nepieciešamo finansējumu. Uzziniet vairāk par mūsu kredītu piedāvājumiem un saņemiet īpašu pieeju, kas atbilst Jūsu uzņēmuma vajadzībām. Sazinieties ar mums jau šodien un sāciet attīstīt savu biznesu ar mūsu uzticamiem aizdevumiem!

Bankas piedāvājums aizdevumus juridiskajām personām

Ja Jums ir nepieciešams aizdevums uzņēmumam, Citadele banka piedāvā dažādus kredīta produktus, lai atvieglotu Jūsu biznesa uzsākšanu vai attīstību. Mūsu piedāvājums ietver:

 • Citadele kredīts uzņēmumiem – aizdevums speciāli izstrādāts uzņēmumu vajadzībām, ar elastīgiem atmaksas nosacījumiem un konkurētspējīgu procentu likmi.
 • Citi kredīti – individuālas kredīta iespējas, piemērotas Jūsu uzņēmuma specifiskajām prasībām. Mēs piedāvājam piemērotu risinājumu ikvienai biznesa idejai.
 • Patēriņa kredīts uzņēmumiem – ātra un vienkārša aizdevuma piešķiršana uzņēmumu kārtības vajadzībām. Bez ķīlas un ar draudzīgiem atmaksas nosacījumiem.
 • Kredīts uzņēmumam – izdevīgi nosacījumi aizdevumam, kas palīdzēs Jums realizēt Jūsu uzņēmējdarbības plānus un sasniegt finanšu mērķus.
 • Kredīts juridiskām personām – individuāli pielāgots aizdevums, lai apmierinātu Jūsu uzņēmuma un biznesa vajadzības.
 • Kredīts biznesa uzsākšanai – iespēja saņemt finansiālu atbalstu, lai uzsāktu savu biznesu un sasniegtu darījumu mērķus.
 • SIA kredīts biznesam – kredīta piedāvājums, kas piemērots SIA uzņēmumu vajadzībām. Ātra un vienkārša kredīta piešķiršana jūsu biznesa izaugsmes plāniem.
 • Kredīts uzņēmumiem bez ķīlas – kredīta iespēja, kura neprasa ķīlu vai citu nodrošinājumu, ātri un bez liekām formalitātēm.

Neatkarīgi no Jūsu biznesa plāniem, Citadele banka ir gatava palīdzēt Jums ar mūsu elastīgajiem aizdevumu risinājumiem. Sazinieties ar mūsu speciālistiem, lai uzzinātu vairāk par iespējām un nosacījumiem un saņemtu piemērotu finansiālo atbalstu Jūsu uzņēmumam.

Nefinansiālas organizācijas aizdevumi uzņēmējiem

Nefinansiālas organizācijas aizdevumi uzņēmējiem

Mūsdienās darba tirgus ir ļoti konkurences piesātināts, un jaunie uzņēmumi bieži sastopas ar finansiāliem ierobežojumiem, kas traucē viņu izaugsmei un attīstībai. Lai gan tradicionālās bankas var palīdzēt ar kredītiem, dažreiz ir nepieciešami alternatīvi risinājumi. Kredīti juridiskām personām, ko piedāvā nefinansiālas organizācijas, ir viena no šādām izvēlēm.

Nefinansiālas organizācijas (piemēram, SIA “Kredīts biznesam”) piedāvā dažādus kredītus biznesa uzsākšanai un attīstībai. Šīs organizācijas mērķis ir atbalstīt uzņēmējus, kuri saskaras ar grūtībām saņemt tradicionālus banku kredītus.

Šādiem aizdevumiem ir vairākas priekšrocības. Piemēram, aizdevums var tikt izmantots jebkurai nozarei, nevis tikai īpašiem mērķiem vai ieguldījumiem, kas tiek prasīti tradicionāliem banku kredītiem. Tāpat aizdevums var tikt saņemts pat ja uzņēmums ir jauns un vēl nav uzkrājis ilgtermiņa finanšu vēsturi. Turklāt aizdevumu apstiprināšanas process ir straujāks un mazāk birokrātisks nekā tradicionālo banku gadījumā.

Aizdevumu programmu klāsts ir plašs, tostarp iespējas saņemt īpašnieka aizdevumu uzņēmumam, kredītu uzņēmumiem bez ķīlas vai patēriņa kredītus uzņēmumiem. Šīs programmas tiek pielāgotas atbilstoši uzņēmēja vajadzībām un veicināt uzņēmējdarbības attīstību, neizraisot pārmērīgas finanšu saistības uzņēmējam.

Tātad, ja jūsu uzņēmums saskaras ar finansiālām grūtībām, atcerieties, ka nefinansiālas organizācijas aizdevumi uzņēmējiem ir iespēja, kas jums var palīdzēt. Sazinieties ar SIA “Kredīts biznesam” vai citu organizāciju, kas piedāvā šādu pakalpojumu, un uzziniet, kā tās var atbalstīt jūsu biznesa attīstību.

Aizņēmums no privātpersonām

Ja jums ir nepieciešami līdzekļi jūsu biznesam, aizņēmums no privātpersonām var būt lielisks risinājums. Ar šo īpašo piedāvājumu jūs varat saņemt finansējumu, lai attīstītu savu uzņēmumu vai sāktu jaunu biznesa projektu.

Izvēloties aizņemties no privātpersonām, jums ir daudz priekšrocību. Šis veids, kā iegūt finansējumu, ir mazāk birokrātisks un ātrāks, salīdzinot ar tradicionālajiem aizdevumiem no bankas vai citiem kredītiestāžu uzņēmumiem.

Šādiem aizdevumiem nereti nav nepieciešama ķīla vai citi papildu nodrošinājumi. Tas ļauj jums saņemt aizdevumu ātri un vienkārši, bez liekiem sarežģījumiem un laika zaudēšanas.

Ja jūs vēlaties uzsākt savu biznesu vai attīstīt esošo, izmantojiet mūsu īpašo piedāvājumu – Aizņēmums no privātpersonām. Mēs piedāvājam dažādus kredīta veidus un apjommus, kas atbilst jūsu biznesa vajadzībām.

Kredīta veidi, ko piedāvājam:

 • SIA kredīts biznesam: Finansējums juridiskām personām, kas vēlas attīstīt vai uzsākt savu biznesu.
 • Citi krediti: Dažādu veidu biznesa aizdevumi, piemēram, papildu finansējums produktu iegādei vai darbības pārplānošanai.
 • Īpašnieka aizdevums uzņēmumam: Aizdevums, ko sniedz uzņēmuma īpašnieks savam paša uzņēmumam.
 • Kredīts uzņēmumiem bez ķīlas: Aizdevums, kas tiek piedāvāts bez nepieciešamības nodrošinājuma vai ķīlas ieguldījuma.
 • Kredīts juridiskām personām: Finansiālais atbalsts, kas tiek piešķirts dažādu veidu juridiskām personām, piemēram, SIA, AS vai zemākiem tiešie uzņēmumi.
 • Kredīts biznesa uzsākšanai: Aizdevums, kas paredzēts jaunu biznesu uzsākšanai, nenosakot īpašu pieredzi vai finansiālo vērtējumu.
 • Patēriņa kredīts uzņēmumiem: Finansiālais atbalsts, kas paredzēts darbības paplašināšanai vai jaunu produktu ieviešanai tirgū.
 • Citadele kredīts uzņēmumiem: Kredīts, ko piedāvā Citadele Banka uzņēmuma attīstībai, ar dažādiem apjomiem un termiņiem.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu piedāvājumu un izvēlētos piemērotāko aizdevuma veidu, sazinieties ar mums jau šodien! Mēs gaidām jūsu pieprasījumu un būsim priecīgi palīdzēt jums attīstīt jūsu biznesu.

Juridisko personu aizdevumu nosacījumi un prasības

Juridisko personu aizdevumu nosacījumi un prasības

Ja jums nepieciešams finansējums uzņēmuma vajadzībām vai ja plānojat uzsākt jaunu biznesu, mēs piedāvājam dažādas kredīta iespējas un aizdevumu nosacījumus juridiskām personām. Mūsu finanšu pakalpojumi ietver:

 • Kredīts uzņēmumiem bez ķīlas – aizdevums bez papildu ķīlas vai nodrošinājuma prasībām;
 • Kredīts uzņēmumam – finansējums uzņēmuma darbības paplašināšanai vai finanšu sarežģījumu pārvarēšanai;
 • Kredīts juridiskām personām – iespēja saņemt aizdevumu gan SIA, gan AS, gan citai juridiskai personai;
 • Patēriņa kredīts uzņēmumiem – aizdevums, kas paredzēts materiālo labumu iegādei uzņēmumam;
 • Kredīts biznesa uzsākšanai – finansējums, kas palīdz uzsākt jaunu biznesu vai paplašināt esošo uzņēmumu;
 • Citi kredīti – elastīgs finansējums, kas piemērots dažādām uzņēmējdarbības vajadzībām;
 • Īpašnieka aizdevums uzņēmumam – iespēja kredīta ņēmējam, kurš ir arī uzņēmuma īpašnieks, iegūt finansējumu savam uzņēmumam;
 • Citadele kredīts uzņēmumiem – mēs sadarbojamies ar banku Citadele, kas piedāvā dažādas kredīta iespējas uzņēmumiem.

Mēs piedāvājam pieejamus procentus, elastīgu atmaksas grafiku un individuālu pieeju katram klientam. Lai uzzinātu vairāk par mūsu aizdevumu nosacījumiem un prasībām, sazinieties ar mūsu finanšu konsultantiem vai aizpildiet tiešsaistes pieteikumu.

Uzņēmuma stabilitāte un finanšu rādītāji

Kredīts uzņēmumam ir viens no veidiem, kā nodrošināt finansējumu savai biznesa idejai vai veikt nepieciešamos ieguldījumus uzņēmuma darbībā. Lai iegūtu kredītu uzņēmumam, ir svarīgi uzrādīt stabili darbojas finanšu rādītāji un labu kredītvēsturi.

Kredīts uzņēmumiem bez ķīlas ir vēl viena iespēja, kas ļauj iegūt finansējumu, nelietojot kā ķīlu fiziskas vai juridiskas personas īpašumu. Tā ir izdevīga iespēja, kas sniedz iespēju ātri un vienkārši iegūt nepieciešamos līdzekļus savam uzņēmumam vai biznesam.

Kredīts biznesa uzsākšanai ir lieliska iespēja praktiski realizēt savas biznesa idejas. SIA kredīts biznesam ir vienkāršs un efektīvs veids, kā veikt sākuma ieguldījumus un sākt savu uzņēmējdarbību. Tas sniedz nepieciešamos finanšu līdzekļus uzņēmuma izveidei un attīstībai.

Citi kredīti, piemēram, kredīts juridiskām personām vai patēriņa kredīts uzņēmumiem, piedāvā dažādas iespējas uzņēmuma esošo vai plānoto darbību attīstīt un modernizēt. To pieejamība atvieglo finansējuma piesaisti un ļauj sasniegt izvirzītos uzņēmējdarbības mērķus.

Banka Citadele piedāvā plašu kredītu produktu klāstu, ieskaitot kredītu uzņēmumiem. Lai izvēlētos vispiemērotāko risinājumu savam uzņēmumam, ir svarīgi saprast un novērtēt savas vajadzības, uzņēmuma finanšu situāciju un turpmākos plānus. Citadele ir uzticama partneris, kas piedāvā kredītu pakalpojumus dažādiem uzņēmumiem un situācijām.

Ja Jums nepieciešams finansējums uzņēmuma attīstībai vai investīcijām, iziet gaidāmo izaicinājumu vai sarežģītību dēļ, Citadele banka piedāvā dažādus risinājumus, sākot ar aizdevumiem uzņēmumiem bez ķīlas, līdz pat citiem kredītiem pēc konkrētiem mērķiem un vajadzībām. Izvēlieties risinājumu, kas atbalsta Jūsu uzņēmuma izaugsmi!

Nepieciešamie dokumenti aizdevuma saņemšanai

Lai saņemtu īpašnieka aizdevumu uzņēmumam, nepieciešamo dokumentu saraksts ir atkarīgs no kredīta veida un aizdevēja prasībām. Tomēr pamatdokumenti, kas parasti nepieciešami saņemt SIA kredītu biznesam vai kredītu biznesa uzsākšanai, ir:

 • Uzņēmuma dibināšanas lēmums vai Ministru kabineta lēmums par uzņēmuma izveidi;
 • Uzņēmuma reģistrācijas apliecība vai izņēmuma gadījumos – satursvēstules kopija;
 • Uzņēmuma statūti vai nolikums;
 • Uzņēmuma vadītāja personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte);
 • Uzņēmuma bankas konta izraksts vai konta atvēršanas līgums;
 • Uzņēmuma pēdējo gadu finanšu gada pārskati (bilance, ienesīguma aprēķins, naudas plūsmu pārskats u.c.);
 • Ienākumu dati (piemēram, ieņēmumu deklarācija vai bilance, aplēses par gaidāmajiem ienākumiem);
 • Informācija par esošajiem aizdevumiem un citām parādsaistībām;
 • Nodokļu aģentūras vai Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras apliecinājumi par nodokļu un sociālo iemaksu apmaksu (parasti pēdējo 6 mēnešu dati);
 • Ja nepieciešams, papildu dokumenti, piemēram, uzņēmuma darījumu līgumi, sadarbības vienošanās, garantijas u.c.;

Taču nepieciešamie dokumenti var atšķirties atkarībā no kredīta devēja prasībām un aizdevuma mērķa. Tāpēc ir svarīgi sazināties ar kredīta devēju un precizēt visus dokumentus, kas būs nepieciešami aizdevuma saņemšanai.

Daudzi uzņēmumi piedāvā arī citus kredīta veidus, piemēram, patēriņa kredītu uzņēmumiem vai kredītu uzņēmumiem bez ķīlas. Citadele ir viena no bankām, kas piedāvā kredītus uzņēmumiem. Lai iegūtu informāciju par Nepieciešamajiem dokumentiem Citadele kredītam uzņēmumiem, sazinieties ar bankas pārstāvju komandu.

Tātad, ja jums ir nepieciešams aizdevums uzņēmumam vai jūs plānojat uzsākt biznesu, pirms aizņemšanās iepazīstieties ar nosacījumiem un nepieciešamajiem dokumentiem, lai nodrošinātu veiksmīgu aizdevuma saņemšanu.

Procentu likmes un atmaksas termiņi

Procentu likmes un atmaksas termiņi

Patēriņa kredīti uzņēmumiem ir ideāls risinājums, ja jums nepieciešams finansējums uzņēmuma attīstībai vai kādu īpašu projektu realizācijai. Šādi kredīti piedāvā aizdevumus uzņēmumiem, kuru mērķis ir veicināt jūsu biznesa izaugsmi.

Citi krediti, piemēram, kredīts uzņēmumam vai kredīts juridiskām personām, ir pieejami ar dažādām procentu likmēm un atmaksas termiņiem. Jūs varat izvēlēties to, kas vislabāk atbilst jūsu uzņēmuma vajadzībām.

SIA kredīts biznesam, vai īpašnieka aizdevums uzņēmumam var būt lielisks risinājums, ja jums ir nepieciešams papildu finansējums, lai uzsāktu jaunu biznesu vai attīstītu esošo. Šāda veida kredīti var palīdzēt jums sasniegt savus uzņēmējdarbības mērķus.

Citadele kredīts uzņēmumiem ir pieejams ar atbilstošām procentu likmēm un atmaksas termiņiem, lai nodrošinātu jūsu uzņēmuma finansiālo stabilitāti un attīstību ilgtermiņā.

Lai iegūtu vairāk informācijas par kredītiem uzņēmumiem, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem.

 • Kredīts biznesa uzsākšanai
 • Citi krediti uzņēmumiem
 • Kredīts uzņēmumam
 • Kredīts juridiskām personām

Neatkarīgi no tā, vai jūs plānojat sākt jaunu biznesu vai veikt ieguldījumus esošajā uzņēmumā, patēriņa kredīts uzņēmumiem ir izdevīgs un ērts veids, kā iegūt nepieciešamo finansējumu un sasniegt jūsu uzņēmējdarbības mērķus.