Kā atrast visizdevīgāko autokredītu – Rīkojieties ar labāko risinājumu!

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%

Vai vēlaties iegādāties jaunu automašīnu? Мeklējat labāko risinājumu, lai realizētu savu sapni? Šeit Jūs atradīsiet visu, kas nepieciešams, lai izvēlētos visizdevīgāko auto kredītu vai līzingu Latvijā.

Mūsu izdevīgākie auto kredīti piedāvā plašu produktu klāstu, ieskaitot:

 • Citadele auto kredīts: Izvēlieties auto kredītu no Citadele bankas, lai iegādātos jaunu vai lietotu automašīnu. Citadele piedāvā dažādas kredīta iespējas, kas pielāgotas jūsu vajadzībām.
 • SEB auto kredīts kalkulators: Izmantojiet SEB auto kredīta kalkulatoru, lai aprēķinātu savas maksājumu iespējas. SEB piedāvā elastīgas nosacījumus un konkurētspējīgu procentu likmi, lai palīdzētu jums iegūt labāko auto kredītu.
 • Labākais auto kredīts: Meklējat banku, kas piedāvā labāko auto kredītu? Mūsu salīdzināšanas rīks palīdzēs jums atrast labāko piedāvājumu, ņemot vērā maksimālo aizdevuma summu, atmaksas termiņu un procentu likmi.
 • SEB auto līzings: Ja vēlaties iznomāt automašīnu uz noteiktu laiku, SEB auto līzings var būt labākā izvēle. Ar SEB auto līzingu jūs varat baudīt jaunu automašīnu bez tās iegādes.
 • Bezprocentu kredīts auto iegādei: Vai vēlaties iegādāties jaunu automašīnu, bet nevēlaties maksāt procentus? Izvēlieties bezprocentu kredītu auto iegādei un baudiet jaunu automašīnu bez papildu izmaksām.

Neatkarīgi no jūsu vajadzībām un iespējām, mēs esam šeit, lai palīdzētu jums atrast izdevīgāko auto kredītu vai līzingu. Nepalaist garām iespēju iegūt savu sapņu automašīnu – sāciet meklēt tagad!

Pierakstieties uz bezmaksas konsultāciju, lai uzzinātu vairāk par mūsu piedāvājumiem un atrastu vispiemērotāko risinājumu jums!

Kas ir auto kredīti un kā tie darbojas?

Auto kredīts ir finanšu pakalpojums, kas ļauj jums iegādāties automašīnu, samaksājot par to pakāpeniski ar mēneša maksājumiem. Auto kredīts ir ērts veids, kā iegūt īstermiņa finansējumu, lai iegādātos automašīnu, neatkarīgi no tā vai tas ir jauns vai lietots automobilis.

Ir vairākas bankas un finanšu iestādes, kas piedāvā auto kredītus Latvijā. Dažas no populārākajām iespējām ir SEB Auto Līzings, Swedbank Auto Kredīts, Luminor Auto Kredīts, un Citadele Auto Kredīts. Katra no šīm bankām piedāvā dažādas kredīta iespējas un nosacījumus, tāpēc ir svarīgi veikt pietiekamu pētījumu un salīdzinājumu, lai atrastu izdevīgāko auto kredīta piedāvājumu.

Dažas bankas piedāvā arī bezprocentu kredītu auto iegādei, kas nozīmē, ka jums nav jāmaksā procentu maksājumi par auto kredītu noteiktā laika periodā. Šādi kredīti var būt izdevīgi, jo jums nav jāmaksā procenti, taču ir svarīgi pārbaudīt, vai nav citu slēptu maksu vai nosacījumu, kas padara kopējo izmaksu daudzumu augstāku.

Pirms izvēlaties konkrētu auto kredītu, jums būtu jāizmanto SEB auto kredīta kalkulators, Swedbank auto kredīta kalkulators, vai citi līdzīgi rīki, kas palīdzēs jums aprēķināt kopējās izmaksas, ikmēneša maksājumus un citus svarīgus faktorus, kas saistīti ar noteiktu auto kredīta piedāvājumu.

Visbeidzot, ir svarīgi atcerēties, ka auto kredīti ir saistīti ar noteiktiem riskiem, tāpēc būtu jāizvēlas kredīta piedāvājums, kas atbilst jūsu finansiālajai situācijai un spējai regulāri veikt kredīta maksājumus. Pirms pieņemat lēmumu, pārbaudiet citu banku piedāvājumus, lai atrastu izdevīgākos un piemērotākos auto kredītus.

Auto kredīts – definīcija

Auto kredīts ir finanšu pakalpojums, kurā banka vai kredītiestāde sniedz kredītu klientam, lai viņš varētu iegādāties automašīnu. Auto kredīts ir ērts veids, kā iegādāties automašīnu, ja nav pietiekami daudz naudas. Tas ļauj klientam izvēlēties vēlamās automašīnas modeli un veikt pirkumu, samaksājot to ar nelielu procentu maksājumu katru mēnesi uz noteiktu laiku.

Auto kredīts var tikt piedāvāts dažādās bankās un kredītiestādēs, piemēram:

 • Luminor auto kredīts
 • Citadele auto kredīts
 • Izdevīgākais auto kredīts
 • SEB auto līzings
 • Swedbank auto kredīts

Auto kredīts var būt arī bezprocentu kredīts auto iegādei, kurā klientam nav jāmaksā papildus procenti par aizdevumu. Tomēr šādi kredīti parasti ir ar īsāku atmaksas termiņu.

Ja plānojat iegādāties automašīnu, bet nepietiek naudas, auto kredīts var būt labākais risinājums. Izvēlieties piemērotu auto kredītu no piedāvātajiem variantiem un sāciet baudīt jaunās automašīnas prieku jau šodien!

Kā darbojas auto kredīti

Auto kredīts ir populārs finanšu instruments, kas palīdzēs jums iegādāties jaunu vai lietotu automobili. Lai izvēlētos visizdevīgāko auto kredītu, ir svarīgi saprast, kā tas darbojas un kādas iespējas jums ir pieejamas.

Bezprocentu kredīts auto iegādei ir viens no izdevīgākajiem variantiem, kas tiek piedāvāts dažādos laikos. Bezprocentu kredīts nozīmē, ka jums nav jāmaksā procenti par aizdevumu, bet ir jāveic tikai pašu pirkuma cena.

Tomēr, ir svarīgi pievērst uzmanību līguma noteikumiem, jo parasti bezprocentu kredīts ir saistīts ar īpašiem nosacījumiem, piemēram, noteiktu summu ieguldīšanu uz konta vai apdrošināšanu. Tāpēc, pirms izvēlaties bezprocentu kredītu, rūpīgi izpētiet visus noteikumus un izvērtējiet savas iespējas.

Ja jums nav iespējas iegādāties automobili ar bezprocentu kredītu, tad jums jāizvēlas izdevīgākais auto kredīts no citām piedāvātajām iespējām. Luminor auto kredīts, SEB auto līzings, Swedbank auto kredīts un Citadele auto kredīts ir populārākie auto aizdevumu devēji Latvijā.

Vispirms, kada pieteiksieties auto kredītam, banka vai aizdevējs pārbaudīs jūsu finansiālo stāvokli un vēsturi, lai noteiktu, cik lielu kredītu jums ir iespējams piešķirt un kādu procentu likmi piemērot. Parasti jums būs jāveic sākotnējā iemaksa par automobili, kas var būt no 10% līdz 20% no kopējās summas.

Pēc tam, kad jums ir piešķirts kredīts, jūs varat iegādāties automobili no jebkura

Kā izvēlēties izdevīgāko auto kredītu

Auto kredīts ir lielisks risinājums, ja vēlaties iegādāties jaunu automobili, un vēlaties to darīt ar maksimālo labumu sev. Īpaši, ja runājam par izdevīgāko auto kredītu, ir daži faktori, kas jāņem vērā, pirms izvēlaties labāko risinājumu.

 1. Salīdzini dažādus banku piedāvājumus: Luminor auto kredīts, SEB auto līzings, Citadele auto kredīts – dažādas bankas piedāvā dažādus nosacījumus. Vērtējiet procentu likmes, maksājumu termiņu un citus faktorus, kas ietekmēs kopējās izmaksas.
 2. Izmantojiet auto kredīta kalkulatoru: SEB auto kredīta kalkulators ir noderīgs rīks, kas ļauj aprēķināt mēneša maksājumu atkarībā no aizņemtās summas, procentu likmes un maksājumu termiņa. Tas palīdzēs jums skaidri redzēt, cik lielas būs jūsu ikmēneša izmaksas un vai tās ir pieņemamas jūsu finansiālajai situācijai.
 3. Izvērtējiet bezprocentu kredīta iespējas: Daži kredīti var piedāvāt 0% procentu likmi uz noteiktu laika periodu. Tas var būt ļoti izdevīgi, ja spējat atmaksāt aizdevumu šajā laika periodā. Lai gan šādi piedāvājumi var izskatīties pievilcīgi, noteikti pētiet, kādas būs procentu likmes pēc bezprocentu perioda beigām.
 4. Uzmanieties no slēptiem maksājumiem: Pirms pieņemat auto kredītu, iepazīstieties ar visām noteiktajām maksājumu prasībām. Mans auto kredīts ir jābūt skaidri saprotamam, un jums jāzina par iespējamiem sodiem un uzkrājumiem, kas var ietekmēt kopējās izmaksas.

Droši izmantojiet šos padomus, lai atrastu izdevīgāko auto kredītu, neatkarīgi no tā, vai izvēlēsieties Luminor auto kredītu, SEB auto līzingu vai Citadele auto kredītu. Dariet savu pētījumu, salīdziniet un izvēlieties labāko risinājumu, kas atbilst jūsu vajadzībām un finansiālajai situācijai.

Salīdzināt auto kredītu piedāvājumus

Vairāki finanšu pakalpojumu sniedzēji piedāvā auto kredītu pakalpojumus Latvijā. Lai atrastu izdevīgāko auto kredītu, ir svarīgi salīdzināt dažādu banku un kredītu kompāniju piedāvājumus. Šeit ir daži no pieejamajiem auto kredītu piedāvājumiem Latvijā:

Swedbank auto kredīts

Swedbank auto kredīts

Swedbank piedāvā plašu auto kredītu iespēju klāstu, kā arī iespēju iegādāties jaunu vai lietotu automašīnu. Swedbank auto kredīts palīdzēs jums realizēt automašīnas iegādi, nodrošinot dažādus maksājumu termiņus un procentu likmes.

Bezprocentu kredīts auto iegādei

Vairāki auto dīleri piedāvā bezprocentu kredītus auto iegādei. Šādi kredīti ļauj jums iegādāties jaunu automašīnu bez nepieciešamības maksāt procentus par aizņemto summu. Šī ir viena no izdevīgākajām auto kredītu iespējām.

Luminor auto kredīts

Luminor auto kredīts

Luminor ir banka, kas piedāvā auto kredītu pakalpojumus Latvijā. Šis auto kredīts ļauj jums iegādāties jaunu vai lietotu automašīnu, piedāvājot elastīgus maksājumu grafikus un zemās procentu likmes.

SEB auto līzings

SEB ir otra banka, kas piedāvā auto kredītu pakalpojumus Latvijā. SEB auto līzings ļauj jums iegādāties jaunu vai lietotu automašīnu, nodrošinot vēlamo aizdevuma summu, procentu likmi un ilgumu.

Citadele auto kredīts

Citadele auto kredīts

Citadele ir banka, kas piedāvā auto kredītu pakalpojumus Latvijā. Citadele auto kredīts sniedz iespēju iegādāties jaunu vai lietotu automašīnu ar konkurētspējīgām procentu likmēm un maksājumu termiņiem, kas piemēroti jūsu finansiālajai situācijai.

Lai salīdzinātu dažādus auto kredītu piedāvājumus un izvēlētos izdevīgāko variantu, ir vērts izmantot auto kredītu salīdzināšanas rīku vai kalkulatoru, piemēram, SEB auto kredīta kalkulatoru. Tas ļaus jums izvēlēties labāko auto kredīta piedāvājumu, kas atbilst jūsu vajadzībām un finansiālajai situācijai.

Aprēķināt auto kredīta izmaksas

Apmeklējiet mūsu mājas lapu, lai aprēķinātu auto kredīta izmaksas visdažādākajiem auto kredītu piedāvājumiem Latvijā. Mēs strādājam ar vadošajiem kreditoriem, lai nodrošinātu jums vislabāko risinājumu.

Daudzi auto kredītu sniedzēji Latvijā piedāvā dažādus risinājumus un priekšrocības:

 • Citadele auto kredīts – Zemas procentu likmes un elastīgi atmaksas nosacījumi.
 • SEB Auto Līzings – Izmantojot SEB Bankas pakalpojumus, jūs varat iegādāties jaunu vai lietotu automašīnu.
 • Luminor auto kredīts – Piedāvā ērtus maksājumu plānus un konkuretspējīgas procentu likmes.
 • SEB auto kredīts kalkulators – Izmantojot SEB kalkulatoru, jūs varat aprēķināt auto kredīta izmaksas pēc savām vēlmēm un vajadzībām.
 • Swedbank auto kredīts – Piedāvā individuālus risinājumus auto iegādei ar zemām procentu likmēm un elastīgiem atmaksas nosacījumiem.

Mūsu mājas lapā jūs varat viegli salīdzināt visus šos auto kredītus, izvēlēties labāko un aprēķināt sava auto kredīta izmaksas, lai nodrošinātu visizdevīgāko risinājumu jūsu iegādātajai automašīnai.

Kredīta sniedzējs Procentu likme Atmaksas termiņš Maksimālais aizdevuma apjoms
Citadele auto kredīts 2.5% 5 gadi 20 000 EUR
SEB Auto Līzings 3% 7 gadi 30 000 EUR
Luminor auto kredīts 2.9% 6 gadi 25 000 EUR
SEB auto kredīts kalkulators 2.8% 5 gadi 15 000 EUR
Swedbank auto kredīts 2.7% 4 gadi 18 000 EUR

Neatkarīgi no tā, vai plānojat iegādāties jaunu vai lietotu automašīnu, mēs palīdzēsim jums atrast labāko auto kredītu, kas atbilst jūsu vajadzībām un finansiālajām iespējām.

Izmantot auto kredītu kalkulatoru

Ja Jums ir plāns iegādāties jaunu automobili, bet neskaidrs, kādā veidā to finansēt, izmēģiniet mūsu auto kredītu kalkulatoru! Tas ir ērts un vienkāršs rīks, kas palīdzēs Jums atrast izdevīgāko auto kredītu, atbilstoši Jūsu finansiālajām iespējām.

Izmantojot mūsu auto kredītu kalkulatoru, Jūs varēsiet salīdzināt dažādu auto kredītu piedāvājumus no vairākiem Latvijas bankām un kredītiestādēm, piemēram:

 • SEB Auto līzings
 • Izdevīgākais auto kredīts
 • Luminor Auto kredīts
 • Swedbank Auto kredīts
 • Labākais Auto kredīts
 • Citadele Auto kredīts

Ar kalkulatora palīdzību Jūs varēsiet ievadīt nepieciešamo aizdevuma summu, uzņemšanās termiņu un citus nosacījumus, lai izvēlētos vispiemērotāko auto kredītu piedāvājumu. Tas ietaupīs Jūsu laiku un palīdzēs izvērtēt dažādu aizdevēju piedāvājumus.

Taču pirms lēmuma pieņemšanas, rūpīgi izpētiet visus aizdevuma nosacījumus, ieskaitot procentu likmi, apdrošināšanas prasības un citus atbilstošos noteikumus. Lai būtu drošs, ka esat izvēlējies labāko un izdevīgāko auto kredītu, izmantojiet mūsu kalkulatoru un salīdziniet dažādus piedāvājumus!

Auto kredītu piedāvājumi Latvijā

Auto kredīti ir populāra finanšu iespēja, kas ļauj cilvēkiem iegādāties savu sapņu automobili. Latvijā ir vairāki izdevīgi auto kredītu piedāvājumi no dažādām bankām un finanšu iestādēm. Apskatīsim dažus no tiem:

Luminor auto kredīts

Luminor banka piedāvā plašu auto kredītu klāstu ar dažādām procentu likmēm un atmaksas termiņiem. Luminor auto kredīts ir izdevīga iespēja iegādāties automobili ar elastīgiem nosacījumiem.

Citadele auto kredīts

Citadele banka piedāvā auto kredītu ar zemu procentu likmi, lai palīdzētu cilvēkiem iegādāties automobili. Citadele auto kredīts ir ērts un vienkāršs veids, kā iegūt finansējumu savam transportam.

Swedbank auto kredīts

Swedbank ir viena no lielākajām bankām Latvijā, kas piedāvā auto kredītu ar zemu procentu likmi un ilgu atmaksas termiņu. Swedbank auto kredīts ir ideāla izvēle, ja jums ir nepieciešams finansējums automašīnas iegādei.

SEB auto kredīts kalkulators

SEB banka sniedz iespēju izmantot auto kredīta kalkulatoru, kas ļauj jums aprēķināt, cik lielu kredītu varat saņemt un kāda būs jūsu maksājumu pilnvarība. SEB auto kredīta kalkulators ir noderīgs rīks, lai plānotu automašīnas iegādi.

Tā kā ir daudz auto kredītu piedāvājumu, ir svarīgi salīdzināt tos un atrast izdevīgāko risinājumu, kas atbilst jūsu vajadzībām. Izvēloties auto kredītu, ir svarīgi ņemt vērā procentu likmes, atmaksas termiņu un citus nosacījumus, kas var ietekmēt jūsu nākotnes finanses.

Neatkarīgi no tā, kāda ir jūsu automašīnas izvēle, auto kredīts ir finanšu instruments, kas var palīdzēt jums īstenot jūsu automobiļa sapni. Izmantojiet auto kredītu piedāvājumus Latvijā un iegādājieties automobili ar izdevīgiem nosacījumiem!

Banku auto kredītu piedāvājumi

Meklējot izdevīgāko auto kredītu, ir svarīgi izpētīt dažādu banku piedāvājumus. Šeit ir daži no izceltajiem auto kredītu piedāvājumiem, kas pieejami dažādās Latvijas bankās:

1. SEB auto kredīts kalkulators

SEB banka piedāvā detalizētu auto kredīta kalkulatoru, kas ļauj aprēķināt, cik liela būs jūsu maksājuma summa un procenti atkarībā no aizņemtās summas un kredīta termiņa.

2. Luminor auto kredīts

Luminor banka piedāvā vairākus auto kredītu pakalpojumus, piemēram, ātro auto kredītu un auto līzingu. To galvenā priekšrocība ir ātra un vienkārša kredīta piešķiršana, kā arī elastīgi maksājumu grafiki.

3. Swedbank auto kredīts

Swedbank ir viena no lielākajām bankām Latvijā, kas piedāvā dažādas auto kredītu iespējas. Tās piedāvājumā ir gan standarta auto kredīts, gan bezprocentu kredīts auto iegādei, kam ir skaidri noteikti nosacījumi.

4. Labākais auto kredīts

Ja vēlaties atrast visizdevīgāko auto kredītu no dažādām bankām, izmantojiet auto kredītu salīdzināšanas servisus, kuri apkopo visus esošos piedāvājumus un jums sniegs vislabāko risinājumu.

5. SEB auto līzings

SEB banka piedāvā arī auto līzingu, kurā varēsiet izmantot jaunākos auto modeļus bez jāmaksā visu summu uzreiz. Tas ir ērts veids, kā iegūt vēlamo auto un samaksāt par to pēc daļām.

Tas ir tikai dažu no banku auto kredītu piedāvājumiem, kas ir pieejami Latvijas tirgū. Lai atrastu visizdevīgāko risinājumu tieši jums, ieteicams izpētīt visus pieejamos piedāvājumus un izmantot auto kredītu salīdzināšanas servisus, kas palīdzēs izvēlēties labāko piedāvājumu atbilstoši jūsu vēlmēm un finanšu iespējām.