Kā iegādāties auto bez pirmās iemaksas – auto kredīts bez pirmās iemaksas

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%

Vai vēlaties iegādāties automobili, bet trūkst līdzekļu pirmās iemaksas veikšanai? Mēs piedāvājam risinājumu – auto kredīts bez pirmās iemaksas! Tagad Jūs varat iegādāties jaunu vai lietotu automobili, neveicot pirmo iemaksu. Pieejami dažādi aizdevēji un auto kredītu piedāvājumi, kas ļaus Jums realizēt Jūsu automašīnas sapni.

Iegādājieties automobili ar SEB auto kredītu bez pirmās iemaksas. Viena no populārākajām bankām Latvijā – SEB banka piedāvā piedāvājumu par auto kredītu bez pirmās iemaksas. Ja izvēlaties šo piedāvājumu, Jums būs iespēja iegādāties automobili un atmaksāt to pakāpeniski, neveicot sākotnējo iemaksu.

Citadele auto kredīts ir vēl viena iespēja iegādāties automobili bez pirmās iemaksas. Citadele banka piedāvā dažādus auto kredītu piedāvājumus, kas ļauj Jums iegādāties vēlamo automobili un atmaksāt to ērtos mēneša maksājumos bez pirmās iemaksas.

Swedbank ir cits uzticams partneris auto iegādes gadījumā ar auto kredītu bez pirmās iemaksas. Swedbank piedāvā dažādus auto kredīta piedāvājumus, kas ļauj Jums iegādāties automobili un veikt maksājumus pakāpeniski, sākot no otrā mēneša.

Vai ir sabojāta kredītvēsture? Tas nav problēma! Pat ar sabojātu kredītvēsturi ir iespējams iegādāties automobili ar auto kredītu bez pirmās iemaksas. Dažādi aizdevēji piedāvā auto kredītus ar sabojātu kredītvēsturi, kas nodrošina iespēju iegādāties automobili arī tiem, kuriem ir bijušas problēmas ar kredītvēsturi.

Vai Jums nav oficiālu ienākumu? Tas nav šķērslis auto iegādei! Daudzi aizdevēji piedāvā auto kredītus bez oficiāliem ienākumiem. Tas nozīmē, ka Jums nav jābūt regulāriem oficiāliem ienākumiem, lai varētu iegādāties automobili ar auto kredītu bez pirmās iemaksas.

Ja Jums patiešām nav iespēju maksāt pirmo iemaksu, varbūt Jums derēs bezprocentu kredīts auto iegādei. Daži aizdevēji piedāvā iespēju iegādāties automobili ar bezprocentu kredītu, kas nozīmē, ka Jums nebūs jāmaksā procenti no aizdevuma summas. Tas ir lielisks risinājums, ja Jums nav līdzekļu pirmās iemaksas veikšanai, bet vēlaties iegādāties jaunu automobili.

Kurš ir labākais auto kredīts bez pirmās iemaksas? Atbilde ir atkarīga no Jūsu vajadzībām un iespējām. Katrs aizdevējs piedāvā savus auto kredīta nosacījumus, tāpēc ir svarīgi izvēlēties risinājumu, kas atbilst Jūsu individuālajām vajadzībām un iespējām. Lai izvēlētos labāko auto kredītu, izmantojiet SEB auto kredīts kalkulatoru, Citadele auto kredīts kalkulatoru vai Swedbank auto kredīts kalkulatoru, kas palīdzēs Jums salīdzināt dažādus piedāvājumus un izvēlēties labāko variantu.

Atcerieties, ka auto kredītu bez pirmās iemaksas ir svarīgi rūpīgi apsvērt un izvēlēties atbildīgi. Pirms pieņem šādu lēmumu, pārbaudiet savas finansiālās iespējas un izpētiet visus piedāvājumus. Iegādājoties automobili ar auto kredītu bez pirmās iemaksas, atcerieties veikt savlaicīgus maksājumus un atbildīgi izturēties pret savu kredīta saistību.

Izmantojiet iespēju iegādāties automobili ar auto kredītu bez pirmās iemaksas un īstenojiet savus automašīnas sapņus jau šodien!

Plan

Sniedzam iespēju iegādāties auto bez pirmās iemaksas ar dažādiem auto kredītiem. Mūsu piedāvājumā ir dažādas iespējas un nosacījumi, lai iegādātos auto pēc savām iespējām un vēlmēm.

 • Piedāvājam bezprocentu kredītu auto iegādei, lai varētu izmantot auto kādu laiku bez procentiem.
 • Iespēja saņemt auto kredītu ar sabojātu kredītvēsturi, lai arī tiem, kam ir bijušas finansiālas grūtības, būtu iespēja iegādāties auto.
 • Mēs piedāvājam labāko auto kredītu, ņemot vērā klienta vēlmes un finansiālās iespējas.
 • Varam palīdzēt ar auto kredītu arī klientiem, kuri jau ir Swedbank, Citadele vai SEB bankas klienti.

Piedāvājam auto kredītu kalkulatoru, lai klientiem būtu iespēja aprēķināt savus maksājumus un termiņus ērti un vienkārši.

Mēs esam viena no retajām kompānijām, kas piedāvā auto kredītu bez oficiāliem ienākumiem, tāpēc arī tiem, kuriem nav regulāru ienākumu apliecinošu dokumentu, ir iespēja iegādāties auto.

Piedāvājam auto kredītu arī klientiem, kuriem ir slikta kredītvēsture, izmantojot mūsu sadarbības partneru – Bigbank. Bigbank auto kredīts ir pieejams ar atsevišķiem nosacījumiem, bet iespēja ir.

Ja vēlies iegādāties auto bez pirmās iemaksas, mēs esam te, lai palīdzētu un piedāvājam visdažādākos auto kredītus, izvēloties atbilstošāko tev!

Kā iegādāties auto bez pirmās iemaksas

Kā iegādāties auto bez pirmās iemaksas

Ja vēlies iegādāties auto, bet tev nav iespēju veikt pirmo iemaksu, mēs piedāvājam dažādas iespējas, kā to realizēt. Apsver šādas iespējas:

 • Bezprocentu kredīts auto iegādei: Atrodi finanšu iestādi, kas piedāvā bezprocentu kredītu auto iegādei bez jebkādām pirmām iemaksām. Šādiem kredītiem ir noteikti atlīdzības prasības un ierobežojumi, tāpēc pirms saņemt šādu kredītu, rūpīgi izpēti nosacījumus.
 • Bigbank auto kredīts: Bigbank ir finanšu iestāde, kas piedāvā ātru un vienkāršu auto kredītu iegādei. Aizpildi pieteikumu un saņem atbildi par kredīta piešķiršanu ļoti īsā laikā.
 • Labākais auto kredīts: Vienmēr izvēlies labāko auto kredītu, kas atbilst tavām vajadzībām. Salīdzi dažādu banku un kredītu piedāvājumus, izvēlies labāko procentu likmi un nosacījumus.
 • Auto kredīts Swedbank: Swedbank ir viena no vispopulārākajām bankām Latvijā, kas piedāvā kredītus auto iegādei. Uzzini vairāk par Swedbank auto kredīta piedāvājumu un nosacījumiem.
 • SEB auto kredīts kalkulators: Apmeklē SEB bankas mājaslapu un izmanto auto kredīta kalkulatoru, lai aprēķinātu nepieciešamo kredīta summu un atmaksas termiņu. Plānojot savu budžetu, šāds kalkulators var būt noderīgs.
 • Kredīts auto iegādei bez pirmās iemaksas: Ja tev nav iespēju veikt pirmo iemaksu auto iegādei, saņem kredītu, kas nepieprasa pirmo iemaksu. Ir finanšu iestādes, kas izsniedz kredītus bez pirmās iemaksas, taču šiem kredītiem, iespējams, būs augstākas procentu likmes.
 • Auto kredīts bez oficiāliem ienākumiem: Ja tev nav oficiālu ienākumu apliecinošu dokumentu, tas nenozīmē, ka tu nevari saņemt auto kredītu. Dažas finanšu iestādes piedāvā auto kredītus bez oficiālu ienākumu apliecinošiem dokumentiem, tomēr procentu likmes šādiem kredītiem, iespējams, būs augstākas.
 • Auto kredīts ar sabojātu kredītvēsturi: Pat ja tev ir sabojāta kredītvēsture, neesi bezcerīgs. Dažas finanšu iestādes piedāvā auto kredītus ar sabojātu kredītvēsturi, taču šiem kredītiem, iespējams, būs augstākas procentu likmes.

Izvēlies sev piemērotu variantu un iegādājies auto bez pirmās iemaksas jau šodien!

Finanšu iestāde Piedāvājums Procentu likme Pirmā iemaksa
Bigbank Auto kredīts ar ātru piešķiršanu No 7% Nav nepieciešama
Swedbank Auto kredīts ar konkuretīgu procentu likmi No 5% Atkarīgs no automašīnas vērtības
SEB Auto kredīts bez pirmās iemaksas No 6% Nav nepieciešama

Izvēlies vēlamo automašīnu

Ja vēlies iegādāties automašīnu, bet esi sabojājis savu kredītvēsturi, mēs piedāvājam auto kredītu speciāli tev! Atceries, mums nav nekādas nozīmes tava iepriekšējās kredītvēstures informācijai!

Ja esi ieinteresēts iegādāties auto bez pirmās iemaksas, iespējams iemaksu vari veikt vēlāk, kad jau esi saņēmis automašīnu.

Ieskaties mūsu piedāvātajos līzinga produktos:

 • Bezprocentu kredīts auto iegādei – iegādājies jaunu automašīnu un nemaksā procentus!
 • Kredīts auto iegādei bez pirmās iemaksas – nevajadzēs likt naudu uzreiz, maksāsiet tikai par masīnas cenu!
 • Auto kredīts bez oficiāliem ienākumiem – vari saņemt kredītu, pat ja esi bez darba vai strādājat “uz rokas”.

Apmeklē mūsu mājaslapu, lai uzzinātu vairāk par šiem un citiem auto kredīta produktiem! Mūsu sabiedrotais banka “Citadele” un “SEB banka” būs gatavi tev palīdzēt ar auto kredītu ar ērtu atmaksas grafiku. Ar “Swedbank” auto kredīta kalkulatoru vari aprēķināt līzinga maksu atbilstoši savām iespējām.

Pārbaudi nosacījumus

Iespējams iegādāties auto bez pirmās iemaksas ar auto kredītu!

Jūs sapņojat par jaunu automašīnu, taču nepietiek līdzekļu pirmās iemaksas veikšanai? Nav problēmu! Pie mums ir pieejams auto kredīts bez pirmās iemaksas, kas ļaus Jums realizēt savus sapņus par jaunu automašīnu jau šodien!

Piesakies auto kredītam jau šodien un iegūsti iespēju:

 • Pirkt automašīnu arī bez pirmās iemaksas
 • Saglabāt sākotnējos iekrājumus citiem mērķiem
 • Plānot finanšu līdzekļus ilgtermiņā

Auto kredīts bez pirmās iemaksas ir ērts un pieejams risinājums, kas ļauj iegādāties auto bez liekām finansiālām grūtībām. Programma, kas piedāvā kredītu bez pirmās iemaksas, ir piemērota gan klientiem ar oficiāliem ienākumiem, gan tiem, kuriem ir sabojāta kredītvēsture.

Auto kredīta nosacījumu pārbaudei izmantojiet mūsu kredītkalkulatoru. Ar šo kalkulatoru varat aprēķināt cik lielu kredītu varat saņemt un uz kādiem maksājumiem tas jums izdosies.

Lai pieteiktos auto kredītam bez pirmās iemaksas vai iegūtu papildu informāciju par kredīta nosacījumiem, sazinieties ar mūsu speciālistiem jau šodien!

Banka Auto kredīta nosacījumi
Swedbank Auto kredīts bez pirmās iemaksas
SEB banka Auto kredīta kalkulators
Bigbank Auto kredīts ar sabojātu kredītvēsturi

Taigi, pārbaudi nosacījumus un ļauj mums palīdzēt tev iegādāties savu sapņu auto bez pirmās iemaksas!

a. Kādi ir aizdevēja prasības

a. Kādi ir aizdevēja prasības

Labākais auto kredīts – tas ir tavs sapnis par jaunu automašīnu, kas tiek piepildīts ar ātro auto kredītu no Citadeles. Lai pieteiktos auto kredītam bez pirmās iemaksas, ir jāievēro dažas prasības:

 • Jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai rezidentam;
 • Jābūt vecumā no 20 līdz 65 gadiem;
 • Jābūt stabiliem ienākumiem, kas ļauj atmaksāt kredītu;
 • Bez negatīvas kredītvēstures.

Ja pildi šīs prasības un esi apsveicams auto kredīta ņēmējs, vari izbaudīt jaunu automašīnu bez pirmās iemaksas!

SEB auto kredīts arī piedāvā iespēju iegādāties auto bez pirmās iemaksas. Lai šāds auto kredīts tiktu apstiprināts, ir jāpiedāvā stabili ienākumi un pozitīva kredītvēsture. Izmantojot SEB auto kredīta kalkulatoru, vari aprēķināt auto kredīta apmēru un atmaksas termiņu, lai tas atbilstu tavām finansiālajām iespējām.

Bigbank rūpējas par to, lai ikviens varētu iegādāties auto bez pirmās iemaksas. Šādai iespējai jābūt stabiliem un regulāriem ienākumiem, nedrīkst būt negatīva kredītvēsture, kā arī pabeigts 20 gadu vecums.

Swedbank auto kredīts arī piedāvā iespēju iegādāties auto bez pirmās iemaksas. Lai to izdarītu, ir jāpiedāvā regulāri ienākumi, jānokārto apdrošināšanas nolīgums un jāveic visas pieteikuma procedūras.

Pavisam vienkārši iespējams iegādāties auto ar:
Kredīts auto iegādei bez pirmās iemaksas
Citadele
SEB
Bigbank
Swedbank

b. Kādas ir iespējas izvēlēties auto

b. Kādas ir iespējas izvēlēties auto

Ja vēlaties iegādāties auto bez pirmās iemaksas, jums ir dažādas iespējas, kuras varat apsvērt un atrast piemērotāko:

 • Auto kredīts ar sabojātu kredītvēsturi – ja jums ir sabojāta kredītvēsture, vēl joprojām varat saņemt auto kredītu. Šajā gadījumā var būt nepieciešams norādīt kādu noformētāju vai iedrošinātāju.
 • Kredīts auto iegādei bez pirmās iemaksas – dažas aizdevumu institūcijas piedāvā kredītu, kuram nepieciešama pirmā iemaksa. Tas nozīmē, ka jums nav jāmaksā nekāda summa uzreiz, lai iegādātos auto.
 • Bezprocentu kredīts auto iegādei – dažreiz tiek piedāvāti īpaši piedāvājumi, kurām ir bezprocentu kredīti auto iegādei. Tas nozīmē, ka jums nav jāmaksā procentu maksājumi par aizdevumu.
 • SEB auto kredīts kalkulators – SEB banka piedāvā auto kredītu kalkulatoru, kur jūs varat aprēķināt aizdevuma apmēru un atmaksas termiņu, lai vieglāk saprastu, cik tas ir finansiāli izdevīgi.
 • Labākais auto kredīts – dažādas bankas un aizdevumu institūcijas piedāvā dažādus auto kredītus. Lai atrastu labāko piedāvājumu, jums ir jāsalīdzina un jāizvērtē dažādi faktori, piemēram, procentu likmes, atmaksas termiņu, nodevu un citus nosacījumus.
 • Auto kredīts Swedbank – Swedbank ir viena no Latvijas populārākajām bankām, kas piedāvā arī auto kredītus. Lai uzzinātu vairāk par to, jums varat apmeklēt viņu mājaslapu.
 • Citadele auto kredīts – Citadele banka ir citviet populāra aizdevēja iespēja, kad runa ir par auto kredītiem. Arī viņi piedāvā saviem klientiem dažādus auto kredītu variantus.
 • Auto kredīts bez oficiāliem ienākumiem – dažreiz var būt grūti saņemt auto kredītu, ja jums nav oficiāliem ienākumiem, piemēram, ja esat pašnodarbināts vai strādājat neoficiāli. Tomēr joprojām ir iespējas saņemt kredītu, ar kuru varat iegādāties auto.

Ir svarīgi atcerēties, ka dažādas piedāvājumu un noklausīšanās iespējas var būt pieejamas dažādās aizdevumu iestādēs. Pirms pieņemiet lēmumu un noslēdzat līgumu, rūpīgi izpētiet un salīdziniet dažādus piedāvājumus, lai izvēlētos vislabāko auto kredītu jūsu vajadzībām.

Veic pieteikumu tiešsaistē

Vēlaties iegādāties auto bez pirmās iemaksas? Vai ir sabojāta kredītvēsture? Nav oficiāli ienākumi? Mēs piedāvājam auto kredītu bez pirmās iemaksas. Ar mūsu pakalpojumiem jūs varat piekļūt vairākiem auto kredītu iespējām, piemēram:

 • Auto kredīts ar sabojātu kredītvēsturi
 • SEB auto kredīts kalkulators
 • Bezprocentu kredīts auto iegādei
 • BIGBANK auto kredīts
 • Auto kredīts bez oficiāliem ienākumiem
 • Labākais auto kredīts
 • Citadele auto kredīts
 • Kredīts auto iegādei bez pirmās iemaksas

Veicot pieteikumu tiešsaistē, jums būs iespēja saņemt auto kredītu, kas piemērots jūsu konkrētajiem apstākļiem. Pieteikšanās process ir vienkāršs un ātrs. Mēs nodrošināsim jums atbilstošu auto kredītu, lai ātri un ērti iegādātos savu sapņu auto. Nezaudējiet brīdi – veiciet pieteikumu tiešsaistē jau tagad!