Kredīti auto iegādei – atrisinājums auto finansēšanai | Kreditslv

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%

Kredīti auto iegādei – ideāls risinājums tiem, kas plāno iegādāties jaunu vai lietotu automobili. Neatkarīgi no tā, vai jums ir sabojāta kredītvēsture, vai esat bankas klienti, ir pieejami daudzveidīgi un izdevīgi auto kredīti ar sabojātu kredītvēsturi. Mūsu partneri piedāvā auto kredītus seb, auto kredītu ar izdevīgu procentu likmi, auto kredītus ar elastīgu atmaksas grafiku un citus piedāvājumus, kas piemēroti jūsu vajadzībām.

Ja vēlaties izprast, kāds būs jūsu auto kredīts kalkulators un kādas būs izdevīgākās seb auto kredīts kalkulators vai auto kredīts vai līzings iespējas, mēs jums palīdzēsim. Mūsu speciālisti sniegs jums visus nepieciešamos padomus un informāciju, lai izvēlētos vislabāko risinājumu. Arī Swedbank auto kredīts ir viena no iespējām, ko varat izskatīt, lai atrastu visizdevīgāko risinājumu jūsu vajadzībām.

Zināms, ka auto kredīts varētu būt sarežģīts finanšu solis, taču mēs piedāvājam jums atvieglus risinājumus, dziļi jūs neievilcinot. Iegādājieties savu sapņu automobili jau tagad ar mūsu palīdzību!

Kredīti auto iegādei – atrisinājums auto finansēšanai

Ja vēlies iegādāties automašīnu, bet Tev ir sliktā kredītvēsture, nenoraidi cerības! Mēs piedāvājam auto kredītu ar sliktu kredītvēsturi, kas ļauj Tev realizēt savu sapni par jaunu vai lietotu automašīnu.

Swedbank auto kredīts ir viena no labākajām iespējām, ko varēsi atrast tirgū. Ar tā palīdzību vari finansēt automašīnu, kā arī saņemt labvēlīgus nosacījumus un ilgtermiņa atmaksas grafiku. Aizpildi pieteikumu un saņem atbildi īsā laikā!

Seb auto kredīts ir vēl viena iespēja, kuru vērts izpētīt. Ar seb auto kredīta kalkulatoru vari aprēķināt, cik lielus ikmēneša maksājumus būsi spiests veikt, kā arī kopējo summu ar procentiem. Aizpildi pieteikumu jau šodien un pērc savu sapņu automašīnu ar seb auto kredītu!

Mūsu piedāvātie kredīti auto iegādei ļauj Tev realizēt sapni par automašīnas iegādi, pat ja Tava kredītvēsture nav ideāla. Mēs saprotam, ka cilvēkiem gadās grūti brīži, un tādēļ esam izveidojuši vairākas iespējas, lai sniegtu Tev palīdzību. Neatkarīgi no Tavas situācijas, auto kredīts ir pieejams arī Tev!

Apdomā, vai Tev vajadzīgs auto kredīts vai līzings. Auto kredīts ir ērts un elastīgs risinājums, kas ļauj visu summu iegādāties uzreiz un atmaksāt to pa daļām. Savukārt, līzinga iespēja ļauj tev iznomāt automašīnu noteiktu laiku un pēc tam to nopirkt. Apsver savas iespējas un izvēlies to, kas Tev visvairāk atbilst!

Ja vēlies uzzināt vairāk par kredītiem auto iegādei, sazinies ar mūsu speciālistiem vai aizpildi pieteikumu mūsu mājaslapā. Mēs ļoti gaidām Tavu zvanu vai pieteikumu!

Kāpēc izvēlēties Kredits.lv?

1. Izdevīga procentu likme: Mūsu uzņēmums piedāvā vienu no labākajām procentu likmēm tirgū. Ar Kredits.lv varat iegūt auto kredītu, kas atbilst jūsu budžetam un finansiālajai situācijai.

2. Viegla un ātra kredīta piešķiršana: Pieteikties auto kredītam Kredits.lv ir ļoti vienkārši. Jums nebūs jāaizpilda garas un sarežģītas pieteikuma formas. Mūsu mērķis ir nodrošināt ātru un vienkāršu piekļuvi aizdevumam, lai jūs varētu atrast savu sapņu auto ātri un bez liekiem birokrātiskiem procesiem.

3. Pieejamie kredītlīnijas: Kredits.lv piedāvā auto kredītus arī tiem, kuriem ir sliktas vai sabojātas kredītvēstures. Mūsu uzņēmums ļauj cilvēkiem ar dažādām finansiālām situācijām saņemt nepieciešamo finansiālo atbalstu, lai iegādātos vēlamo automobili.

4. Elastīgi atmaksas nosacījumi: Kredits.lv sniedz iespēju izvēlēties atbilstošu atmaksas grafiku, kas ir pielāgots jūsu iespējām un vajadzībām. Mēs apzināmies, ka katram kredītņēmējam ir atšķirīgas finansiālās iespējas, un mēs esam gatavi atrast labāko risinājumu katram klientam individuāli.

5. Ērts un viegli saprotams SEB auto kredīts kalkulators: Mūsu mājaslapā ir pieejams ērts kalkulators, kas palīdzēs jums aprēķināt auto kredīta izmaksas atbilstoši jūsu ienākumiem un vēlamo finansējuma termiņam. Tas ļauj jums papildus saprast savas iespējas un labāk plānot savu budžetu.

Tātad, neieiet apgrūtinošos kredīta procesos, nevērsties pie citiem kredītdevējiem, kuri var būt ierobežojoši un sarežģīti. Izvēlieties Kredits.lv un saņemiet auto kredītu, kas jums piestāv!

Zemās procentu likmes

Zemās procentu likmes

Iegādājoties jaunu vai lietotu auto, bieži vien nepieciešama finansējuma palīdzība. Kredīti auto iegādei ir ideāls risinājums, kas ļauj jums iegādāties savu sapņu automobili bez lielām iemaksām vai ilgtermiņa uzkrājumiem.

Swedbank auto kredīts ir viena no populārākajām un uzticamākajām finanšu iestādēm, kas piedāvā auto kredītu ar zemām procentu likmēm. Tas nozīmē, ka jūs maksāsiet mazākas procentu likmes, kas padarīs jūsu auto finansēšanu daudz izdevīgāku.

Neatkarīgi no tā, vai jums ir sabojāta kredītvēsture vai slikti kredītrezultāti, jums joprojām ir iespēja saņemt auto kredītu. Swedbank auto kredīts ar sabojātu kredītvēsturi ir pieejams arī tiem, kas sastopas ar finansiālām grūtībām vai citām problēmām ar kredītvēsturi.

Izmantojot auto kredīta kalkulatoru, varat aprēķināt, cik daudz jums būs jāmaksā ik mēnesi par auto kredītu. Tas palīdzēs jums plānot savus finanšu resursus un izvēlēties labāko piedāvājumu, kas ir pielāgots jūsu budžetam.

Ja nevēlaties izmantot auto kredītu, iespējams, ka auto līzings ir piemērotāka izvēle. Gan auto kredīts, gan auto līzings ir veidi, kā iegādāties auto par daļu no tās cenas, maksājot ikmēneša maksājumus. Atšķirība starp abiem ir tas, ka ar auto līzingu auto paliek īpašuma tiesību turētāja īpašumā līdz līguma beigām, bet ar auto kredītu auto ir jūsu īpašumā pēc līguma noslēgšanas.

Ja interesē auto kredīts, Jums ir arī iespēja apvienot to ar seb auto kredītu. Seb ir vēl viena populāra finanšu iestāde, kas piedāvā iespēju iegūt auto finansējumu par izdevīgiem nosacījumiem.

Auto kredīts Auto līzings Seb auto kredīts
Iegādājieties auto par daļu no tās cenas Auto paliek līzinga kompānijas īpašumā Piedāvā izdevīgus auto finansēšanas nosacījumus
Izvēlieties auto pēc savām vēlmēm Atgrieziet auto vai izlemiet to izpirkt Nekustamā īpašuma ķīlas nav nepieciešama
Izmantojiet auto uzreiz pēc iegādes Samaksājiet ikmēneša maksājumus Aprēķiniet maksājumu plānu saskaņā ar savu budžetu

Ja Jums ir sliktas kredītvēstures dēļ problēmas saņemt auto kredītu, vērsieties pie mums un mēs palīdzēsim atrisināt jūsu situāciju. Nekļūstiet par kredītvēstures ķīlnieku un iegūstiet savu sapņu auto jau šodien ar zemām procentu likmēm!

Ātra un vienkārša kredīta piešķiršana

Gribi iegādāties jaunu vai lietotu auto, bet finansējuma iespējas ir ierobežotas? Kredīti auto iegādei ir atrisinājums tavām finansiālajām vajadzībām.

Ar auto kredītu vari saņemt vajadzīgo finansējumu, lai iegādātos savu sapņu automobili. Neatkarīgi no tā, vai esi mazs vai liels uzmundrinājums, vai arī vēlies nopirkt vieglās klases auto vai luksusa džipu, auto kredīti sniedz finansiālu atbalstu tavai automašīnas pirkšanas plānā.

Kredīti auto iegādei piedāvā dažādas priekšrocības:

 • Tūlītēja kredīta piešķiršana. Ar auto kredītu vari būt drošs, ka nepalaidīsi garām labu pārdošanas piedāvājumu.
 • Kredīts arī ar sliktu kredītvēsturi. Ja esi iepriekš nespējis atmaksāt kādu aizdevumu, tas ne vienmēr nozīmē, ka esi bez cerībām saņemt auto kredītu. Ir iespējas arī ar sliktu kredītvēsturi saņemt finansējumu.
 • Dažādi kredīta termiņi. Vari izvēlēties termiņu, kurš vislabāk atbilst tavām finansiālajām iespējām.
 • Zemākas procentu likmes. Auto kredītiem bieži vien ir zemākas procentu likmes nekā ierastajiem kredītiem vai kredītkartēm.

Ja esi interesēts par auto kredītu, aicinām izmantot SEB auto kredīta kalkulatoru, lai aprēķinātu savas iespējas un izvēlētos labāko piedāvājumu.

Auto kredīts ir vienkāršs un ērti izmantojams risinājums, lai iegādātos savu sapņu auto. Nav svarīgi, vai izvēlies jaunu vai lietotu auto, vai arī plāno līzingu – auto kredīti ir piemēroti visos gadījumos.

Apvienojot mūsdienīgu tehnoloģiju ar gudru finanšu risinājumu piedāvājumu, Swedbank auto kredīts palīdzēs tev īstenot sapni par jaunu automobili. Sniegtās iespējas atbilst dažādām vajadzībām un palīdz izvēlēties vislabāko risinājumu priekš katra klienta individuālās situācijas.

Vai izvēlēties auto kredītu vai līzingu? To ir jāizlems atbilstoši saviem vēlējumiem un iespējām. Auto kredīts dod tev iespēju uzreiz kļūt par auto īpašnieku, savukārt līzings sniedz iespēju apmaksāt izvēlēto automobili pa mazākām ikmēneša maksājumu summām un tad, kad nepieciešams, pieļaut arī ienākumus ne tik īpaši slogošus maksājumus.

Individuāla pieeja klientam

Mēs, Kreditslv, esam uzņēmums, kas piedāvā plašu kredītu auto iegādei izvēli no dažādām bankām, tai skaitā SEB un Swedbank. Mūsu mērķis ir palīdzēt klientiem realizēt savus sapņus par jaunu vai lietotu automašīnu, neatkarīgi no kredītvēstures stāvokļa.

Ar mūsu palīdzību jūs varat izmantot SEB auto kredīta kalkulatoru vai saņemt informāciju par auto kredītu SEB bankā. Ja jums ir slikta kredītvēsture, mēs esam šeit, lai jums palīdzētu. Mēs spēsim atrast jums auto kredītu ar sliktu kredītvēsturi vai auto kredītu ar sabojātu kredītvēsturi, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Ja vēlaties saņemt auto kredītu no Swedbank, mēs varēsim jums palīdzēt arī ar to. Izmantojiet mūsu pakalpojumus, lai atrastu Swedbank auto kredītu, kas piemērots tieši jums.

Mūsu pieredzējušais personāls nodrošinās jums individuālu pieeju. Mēs sadarbosimies ar bankām, lai nodrošinātu jums vēlamo automašīnu finansējumu.

Lai sāktu, izmantojiet mūsu auto kredīta kalkulatoru, lai aprēķinātu kredīta summu, procentu likmi un atmaksas termiņu. Pēc tam, sāciet apskatīt mūsu piedāvājumu un saskaņojiet tikšanās ar mūsu speciālistiem, lai saņemtu pilnu konsultāciju par kredīta nosacījumiem un iespējām.

Aizpildiet mūsu pieteikuma formu, un mēs jums atradīsim piemērotu risinājumu. Mēs piedāvājam kredītus auto iegādei visiem – neatkarīgi no jūsu kredītvēstures stāvokļa. Sazinieties ar mums jau šodien, lai sāktu ceļu uz savas sapņu automašīnas sasniegšanu!

Kādas ir nosacījumi?

Ja vēlies iegādāties jaunu vai lietotu automobili, bet nepieciešams finansējums, tev ir divas iespējas – auto kredīts vai līzings.

Auto kredīts ar sliktu kredītvēsturi ir piemērots tiem klientiem, kuriem ir sabojāta kredītvēsture vai pārāk daudz kredītu. Šādos gadījumos banka vai kredītiestāde var piešķirt auto kredītu, bet procentu likme var būt augstāka.

Swedbank auto kredīts ir viens no piedāvājumiem, kas piedāvā iespēju iegādāties automobili, izmantojot kredītu. Swedbank piedāvā arī auto kredīta kalkulatoru, kas palīdz aprēķināt ikmēneša maksājumu atbilstoši taviem finanšu iespējām un izvēlētajam aizdevuma termiņam. Lai saņemtu auto kredītu no Swedbank, ir jāievēro noteikti nosacījumi un jāpierāda kreditēšanas spējība.

SEB auto kredīts ir arī viens no populārajiem auto finansēšanas veidiem. SEB piedāvā auto kredīta kalkulatoru, kas palīdz aprēķināt kredīta summu, termiņu un ikmēneša maksājumu. Lai saņemtu auto kredītu no SEB, ir jāpierāda regulāra ienākumu avots un laba kredītvēsture.

Auto kredīts ar sabojātu kredītvēsturi ir iespēja tiem klientiem, kuriem ir zemi kredīta vērtējumi, bet vēlētos iegādāties automobili. Šādos gadījumos procentu likme var būt augstāka un termiņš var būt īsāks.

Auto kredīts ir viena no iespējām finansēt auto iegādi. Lai saņemtu auto kredītu, ir jāievēro noteikti nosacījumi, piemēram, jāpierāda stabils ienākumu avots, jābūt labai kredītvēsturei un jāapmaksā visi visas saistības.

Auto kredīta kalkulators palīdzēs izskaidrot, kādi būs ikmēneša maksājumi atbilstoši tavām vēlmēm un finanšu iespējām.

Tātad, ja vēlies iegādāties jaunu vai lietotu automobili, bet nepieciešams finansējums, auto kredīts ir viena no iespējām. Lai saņemtu auto kredītu no Swedbank vai SEB, ir jāpierāda kreditēšanas spējība un jāievēro noteikti nosacījumi. Izmanto auto kredīta kalkulatoru, lai aprēķinātu ikmēneša maksājumu atbilstoši tavām vēlmēm.

Piemēroti noteikumi par aizdevuma atmaksu

Auto kredīts ir finanšu risinājums, kas palīdz finansēt auto iegādi. Bieži vien cilvēkiem ir grūti saņemt auto kredītu ar sabojātu kredītvēsturi, bet mūsu kompānija piedāvā piemērotus noteikumus par aizdevuma atmaksu arī šādos gadījumos.

Ja vēlaties izmantot auto kredītu, varat izmantot auto kredīta kalkulatoru, lai aprēķinātu aizdevuma summu, termiņu un saskaņotu to ar savām iespējām. Auto kredīts vai līzings ir izvēles jautājums, un mēs piedāvājam abas iespējas.

Seb auto kredīta kalkulators palīdzēs jums aprēķināt ikmēneša maksājumu un atmaksas summu. Auto kredīts ir ērts un plaši izmantots risinājums auto iegādei, un mēs piedāvājam konkuretspējīgas procentu likmes un elastīgus atmaksas nosacījumus.

Kredīti auto iegādei tiek izsniegti, pamatojoties uz jūsu kredītvēsturi un finanšu iespējām. Swedbank auto kredīts piedāvā elastīgas iespējas un ērto procesu, lai jūsu auto iegāde būtu vienkārša un ātra.

Ir svarīgi izvēlēties auto kredītu, kas atbilst jūsu vajadzībām un finanšu spējām. Mēs piedāvājam dažādas auto kredīta iespējas, kas ļauj izvēlēties piemērotāko risinājumu.

Auto kredīta priekšrocības Auto kredīta nosacījumi
 • Zemāka procentu likme
 • Maksimāla aizdevuma summa
 • Gada procentu likme
 • Elpojoša atmaksas grafika izvēle
 • Iespēja segt līdz pat 90% no transportlīdzekļa cenas
 • Elastīgi aizdevuma atmaksas nosacījumi
 • Minimālās prasības klientam
 • Atbildes laiks līdz 1 dienai

Auto kredīts ir pieejams klientiem, kuriem ir stabils ienākumu avots un laba kredītvēsture. Mēs piedāvājam profesionālu pakalpojumu un atbalstīsim jūs visā auto iegādes procesā.

Neatliekiet auto iegādi uz vēlāku, izmantojiet iespēju saņemt auto kredītu jau tagad!

Minimāla dokumentu iesniegšana

Minimāla dokumentu iesniegšana

Vai vēlies iegādāties jaunu vai lietotu automašīnu, bet baidies, ka kredītu pieteikšanai būs nepieciešami daudzi dokumenti un liels formalitāšu klāsts? Nav jāuztraucas! Piedāvājam tev auto kredītu ar minimālu dokumentu iesniegšanu, kas ļaus tev ātri un ērti iegūt vajadzīgo finansējumu!

Auto kredīts ar sabojātu kredītvēsturi ir ideāls risinājums tiem, kas pagātnē ir cietuši kredītu un parādu problēmās. Mēs saprotam, ka visi pelnām otrās iespējas, tāpēc piedāvājam tev iespēju saņemt auto kredītu ar sabojātu kredītvēsturi bez liekas birokrātijas un papildu dokumentiem.

Seb auto kredīts kalkulators ļaus tev viegli iespērot vajadzīgo kredīta summu un noteikt kredīta termiņu, kas vislabāk atbilst tavām iespējām un vēlmēm. Tas ļoti vienkāršosi tev auto kredīta pieteikšanas procesu!

Mūsu pakalpojumi ir pieejami arī tiem, kam ir sliktu kredītvēsturi. Auto kredīts ar sliktu kredītvēsturi dod iespēju tiem, kas ir bijuši maksātnespējas, parādu vai citās finansiālās grūtībās, iegūt nepieciešamo finanšu atbalstu, lai iegādātos sapņu automobili.

Ar auto kredīta kalkulatoru vari ērti izrēķināt mēneša maksājumu apjomu un termiņu atkarībā no izvēlētās kredīta summas. Tas ļaus tev veidot budžetu un plānot savus finanšu resursus, lai auto kredīts tev būtu izdevīgs un viegli atmaksājams.

Vai tu jau zini, vai izvēlēsies auto kredītu vai līzingu? Mēs tev piedāvājam abus variantus, lai tu varētu izvēlēties to, kas tuvāk sirdij. Swedbank auto kredīts ir izturīgs un uzticams risinājums, kas nodrošinās tev labas nosacījumus un ilgtermiņa finansējumu. Ja vēlies elastīgu un viegli maināmu auto finansēšanas modeli, tad auto līzings ir tavai uzmanībai – tas ļauj mainīt automobili pēc noteikta termiņa beigām vai izpirkt automašīnu par nemainīgu rezidualās vērtības summu.

Nezaudē laiku un sāc plānot savu jauno auto iegādi jau tagad! Mūsu minimālā dokumentu iesniegšana tev ļaus ātri un vienkārši saņemt vajadzīgo auto kredītu. Sazini ar mums un tu tiksi soli tuvāk savai jaunajai automašīnai!