Kredīti mājas būvniecībai kredīts mājas celtniecībai un hipotekārais kredīts

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%

Izvēlies visizdevīgāko finanšu risinājumu būvējot māju! Mēs piedāvājam dažādas iespējas, lai jūs varētu īstenot savu sapni par mājokli. Ar mūsu kredītu piedāvājumu palīdzību jūs varēsiet sākt būvniecības procesu un dzīvot savā sapņu mājā pēc iespējas ātrāk.

Swedbank hipotekārā kredīta kalkulators jums palīdzēs noteikt aizdevuma summu, kā arī aprēķināt ikmēneša maksājumus un citus svarīgus rādītājus. Šis ērts rīks ļaus jums pārskatīt dažādas kredīta iespējas un izvēlēties izdevīgāko variantu.

Ja jums ir nekustamais īpašums, kas var kalpot par ķīlu, mēs piedāvājam Swedbank kredītu pret ķīlu. Šis kredīts ļaus jums izmantot esošās vērtības, lai saņemtu nepieciešamos līdzekļus mājas būvniecībai vai citiem mērķiem.

Citadele hipotekārais kredīts ir ideāls risinājums, ja plānojat iegādāties jaunu mājokli vai veikt mājas remontu. Ar mūsu piedāvājumu jūs varēsiet saņemt nepieciešamos līdzekļus ērtos un izdevīgos nosacījumos.

Meklējat izdevīgāko hipotekāro kredītu? Mēs piedāvājam izdevīgus nosacījumus un elastīgus maksājumu grafikus. Pie mums jūs vienmēr varat atrast labāko risinājumu, kas atbilst jūsu vēlmēm un finansiālajai situācijai.

Citadele patēriņa kredīts ir ērts veids, kā finansēt jūsu sapņu māju. Izmantojiet mūsu ātro un vienkāršo kredīta pieteikumu, un jau pēc dažām dienām varēsiet sākt būvniecības procesu. Izdevīgākie nosacījumi ir tikai pie mums!

Vai plānojat iegādāties mazu un jauku mājokli? Tad mazais mājokļa kredīts no Swedbank ir tieši tas, kas jums nepieciešams. Izvēlies pievilcīgu procentu likmi un elastīgu atmaksas grafiku, un jau drīz varēsi baudīt savu jauno mājvietu.

Meklējat hipotekāro kredītu no Swedbank? Izvēlieties mūsu piedāvājumu! Mēs garantējam izteikti konkurētspējīgu procentu likmi un ērtus atmaksas nosacījumus. Atrodi visizdevīgāko hipotekāro kredītu pie mums!

Plāns: Kredīti mājas būvniecībai

Atrast piemērotu finansiālo risinājumu mājas būvniecībai ir svarīgs solis, lai sāktu savas sapņu mājas celtniecību. Šajā plānā sniegsim informāciju par labākajiem kredītu piedāvājumiem un tulkošanas aģentūru, kas palīdzēs iegūt mājokļa kredītu.

Kredīti mājas būvniecībai

Ir dažādi finanšu pakalpojumu sniedzēji, kuri piedāvā kredītus mājas būvniecībai. Šie pakalpojumu sniedzēji ietver populāras bankas, piemēram, Swedbank un Citadele.

Swedbank hipotekārā kredīta kalkulators

Swedbank piedāvā hipotekāro kredītu kalkulatoru, kur varat aprēķināt savas atmaksas izmaksas un mēneša maksājumu apmēru. Tas palīdzēs jums plānot savas mājas būvniecību, nodrošinot skaidru priekšstatu par izdevumiem.

Citadele patēriņa kredīts

Citadele piedāvā arī patēriņa kredītu, kas var tikt izmantots mājas būvniecībai. Tas sniedz iespēju mājokļa iegādei veikt plānotās iemaksas, pat ja jums nav pietiekamas summas naudas.

Izdevīgākais hipotekārais kredīts

Ja jūs meklējat izdevīgāko hipotekāro kredītu, varat salīdzināt dažādu banku piedāvājumus. Apziniet visus faktorus, piemēram, mēneša maksājumu apmēru, ieguldījuma lielumu un procentu likmi, pirms pieņemat savu lēmumu.

Hipotekārais kredīts Swedbankā

Swedbank piedāvā hipotekāros kredītus pret ķīlu. Šis ir izdevīgs veids, kā finansēt mājas būvniecību, ļaujot jums izmantot nepieciešamo naudas summu savu sapņu mājas izveidei.

Mazais mājokļa kredīts

Dažas bankas, piemēram, Citadele, piedāvā mazo mājokļa kredītu. Tas ir speciāli izstrādāts produkts, kas ļauj iegādāties mājokli par zemām procentu likmēm un ar zemāku ieguldījumu.

Citadele hipotekārais kredīts

Citadele ir viens no finanšu pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā hipotekāros kredītus. To piedāvājumi ietver gan standarta hipotekārus kredītus, gan arī īpašus kredītus, piemēram, kredītus mājas būvniecībai.

Swedbank hipotekārais kredīts

Swedbank ir banka, kas specializējas hipotekāro kredītu piedāvāšanā. Ar Swedbank hipotekāro kredītu varat nodrošināt nepieciešamo finansējumu savas sapņu mājas uzcelšanai vai renovācijai.

Veiciet pētījumu un atlasiet piemērotāko risinājumu

Pirms pieņemat lēmumu par mājas būvniecības kredīta izvēli, veiciet pētījumu un salīdziniet dažādu banku piedāvājumus. Šāds pētījums ļaus jums atrast visizdevīgāko un piemērotāko hipotekāro kredītu savai mājas būvniecībai.

Tagad, kad zināt dažas no labākajām iespējām mājas būvniecībai, jūs varat sākt plānošanu un pieņemt apzinātus lēmumus, lai sasniegtu savu mājokļa mērķi.

Kredīti mājas būvniecībai

Gribi būvēt savu sapņu māju, bet trūkst līdzekļu? Nav problēmas! Lai palīdzētu Tev īstenot savas dzīves mērķus, pieejami dažādi kredīti mājas būvniecībai. Sāc plānot savu jauno māju jau šodien!

Hipotekārais kredīts – iegūsti nepieciešamos līdzekļus

Vienkāršākais veids, kā iegūt finansējumu mājas būvniecībai, ir hipotekārais kredīts. Ar Swedbank vai Citadele hipotekāro kredītu vari saņemt nepieciešamos līdzekļus, nodrošinot savu māju kā ķīlu. Sazinies ar banku, lai uzzinātu vairāk par šo iespēju.

Citadele patēriņa kredīts – ātrais finansējuma risinājums

Ja nepieciešamais finansējums nav tik liels, vari apsvērt arī Citadele patēriņa kredītu. Tas ir ātrs un ērts veids, kā saņemt nepieciešamos līdzekļus un sākt savas mājas būvniecību uzreiz.

Swedbank kredīts pret ķīlu – turpini būvniecību bez kavēšanās

Ja vēlies turpināt būvniecību bez liekas aizķeršanās ar līdzekļiem, vari izmantot Swedbank kredītu pret ķīlu. Tas ļaus Tev iegūt papildu finansējumu, nodrošinot to ar mājas ķīlu. Sazinies ar Swedbank, lai uzzinātu sīkāku informāciju.

Swedbank hipotekārā kredīta kalkulators – pārskati savu iespēju

Pirms pieņemt lēmumu par hipotekāro kredītu, izmanto Swedbank hipotekārā kredīta kalkulatoru. Tas palīdzēs Tev pārskatīt savas iespējas un izvēlēties izdevīgāko hipotekāro kredītu.

Izdevīgākais hipotekārais kredīts – ietaupi līdzekļus

Izdevīgākais hipotekārais kredīts - ietaupi līdzekļus

Izvēlies izdevīgāko hipotekāro kredītu mājas būvniecībai. Pirms pieņem lēmumu, salīdzini dažādu banku piedāvājumus un noteikumus, lai atrastu visizdevīgāko risinājumu savam mājas projekta īstenošanai.

Mazais mājokļa kredīts – ērts risinājums

Mazais mājokļa kredīts ir ērts risinājums tiem, kam nepieciešams neliels finansējums mājas būvniecībai vai remontam. Šis kredīts būs piemērots, ja tavas vajadzības ir ierobežotas.

Neatliek savu sapņu māju uz vēlāku, izmanto vienu no pieejamajiem kredītiem mājas būvniecībai un sāc īstenot savu sapni jau šodien!

Kredīts mājas celtniecībai

Vai vēlaties īstenot savu sapni par savu mājokli? Mūsu uzņēmums piedāvā izdevīgus risinājumus mājas celtniecībai ar hipotekārajiem kredītiem. Mēs sadarbojamies ar vadošajām Latvijas bankām, piemēram, Swedbank un Citadele, lai nodrošinātu Jums vislabākos nosacījumus.

Ar mūsu piedāvātajiem hipotekārajiem kredītiem jūs varēsiet īstenot savu mājas celtniecības projektu, izmantojot finansiālu atbalstu, ko sniedz bankas.

Piedāvājam dažādu veidu kredītus:

 • Hipotekārais kredīts: šis kredīts ir viens no populārākajiem variantiem mājas celtniecībai. Tas nodrošina ilgtermiņa finansējumu ar zemām procentu likmēm. Ar hipotekārajo kredītu jūs varēsiet iegādāties ne tikai māju, bet arī zemes gabalu vai dzīvokli.
 • Swedbank kredīts pret ķīlu: šis kredīts ir piemērots tiem, kas vēlas ātri saņemt finansējumu. Jums būs nepieciešams nodrošinājums ar ķīlu, piemēram, dzīvokli vai māju, un jūs varēsiet izmantot aizdevumu mājas celtniecībai.
 • Citadele hipotekārais kredīts: Citadele banka arī piedāvā hipotekārajos kredītus mājas celtniecībai. Šis kredīts sniedz iespēju iegūt finansējumu savas mājas celtniecībai ar izdevīgām procentu likmēm un elastīgiem atmaksas nosacījumiem.
 • Izdevīgākais hipotekārais kredīts: mēs piedāvājam jums izvēlēties izdevīgāko hipotekāro kredītu mājas celtniecībai no dažādām bankām. Jūs varēsiet salīdzināt piedāvājumus un izvēlēties to, kas Jums visvairāk atbilst.
 • Swedbank hipotekārais kredīts: Swedbank ir viena no lielākajām bankām Latvijā un piedāvā plašu kredītu izvēli, ieskaitot hipotekāros kredītus mājas celtniecībai. Ar šīs bankas kredītu jūs varēsiet uzsākt savas sapņu mājas būvniecību.
 • Kredīts mājas būvniecībai: šis kredīts ir izstrādāts tieši mājas celtniecībai. Jums būs iespēja saņemt finansējumu, lai uzsāktu savas mājas būvniecību no nulles.
 • Citadele patēriņa kredīts: šis kredīts ir derīgs, ja jums ir nepieciešams neliels finansējums mājas celtniecībai. Ar šo kredītu jūs varēsiet segt dažādas izmaksas, piemēram, iekārtu iegādi vai mazākus darbu apjomus.
 • Mazais mājokļa kredīts: šis kredīts ir paredzēts tiem, kas vēlas iegādāties nelielu mājokli, piemēram, dzīvokli vai māju. Jūs varēsiet saņemt finansējumu, lai iegādātos savu pirmo mājokli.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu piedāvājumiem, sazinieties ar mums un mēs būsim priecīgi Jums palīdzēt realizēt savu sapni par savu mājas celtniecību!

Plašs kredītu piedāvājums

Aicini mūsu ekspertus un atlasi sev piemērotāko kredītu mājas būvniecībai! Piedāvājam dažādus izdevīgus aizdevumu pakalpojumus, kas palīdzēs tev īstenot savas mājas celtniecības vai renovācijas plānus. Izmanto mūsu ātro un ērti noformējamo kredītu piedāvājumu!

Kredīts mājas būvniecībai:

 • Citadele patēriņa kredīts – paņem no 500 līdz 15 000 eiro;
 • Hipotekārais kredīts – saņem lielāku aizdevumu, izmantojot savu nekustamo īpašumu ķīlu;
 • Citadele hipotekārais kredīts – ērti atmaksājams aizdevums ar zemām procentu likmēm un ilgu atmaksas termiņu;

Swedbank hipotekārais kredīts:

 • Izdevīgākais hipotekārais kredīts – mēs garantējam zemākas procentu likmes un ērtu atmaksas grafiku;
 • Swedbank kredīts pret ķīlu – paņem aizdevumu, izmantojot kā ķīlas priekšmetu jebkādu vērtību (auto, nekustamo īpašumu vai citas mantiņas);
 • Swedbank hipotekārā kredīta kalkulators – izmanto rīku, lai aprēķinātu aizdevuma summu, procentu likmes un atmaksas termiņu.

Neaizmirsti, ka mēs piedāvājam arī konsultācijas un palīdzību, lai tu varētu izvēlēties vispiemērotāko kredītu risinājumu tavām vajadzībām. Izmanto mūsu plašo kredītu piedāvājumu un sāc būvēt savu sapņu māju jau tagad!

Zemās procentu likmes

Zemās procentu likmes

Ja plānojat būvēt vai iegādāties nekustamo īpašumu, izdevīgs risinājums ir hipotekārais kredīts. Šobrīd ir daudz dažādu banku piedāvājumi, taču ir vērts pievērst uzmanību tiem kredītu sniedzējiem, kuri piedāvā zemākas procentu likmes un ērtākas kredīta atmaksas nosacījumus.

Viena no bankām, kas piedāvā izdevīgu hipotekāro kredītu ir Swedbank. Ar Swedbank hipotekāro kredītu jums ir iespēja iegādāties vai pārveidot mājokli par izdevīgu procentu likmi. Turklāt Swedbank piedāvā arī hipotekārā kredīta kalkulatoru, ar kura palīdzību var viegli aprēķināt kredīta atmaksas grafiku un izvēlēties piemērotākos atmaksas nosacījumus.

Vēl viena banka, kas piedāvā zemākus procentu likmes nekustamo īpašumu iegādei ir Citadele. Citadele patēriņa kredīts ir piemērots tiem, kam nepieciešams papildu finansējums mājas iekārtošanai vai renovācijai. Citadeles patēriņa kredīts ir elastīgs un ērti pieejams jebkurai personai.

Mēs atvieglosim jūsu izvēli, piedāvājot jums informāciju par izdevīgākajiem hipotekārajiem kredītiem Latvijā. Šodien zemās procentu likmes labvēlīgai mājas celtniecībai vai pirkšanai nekad nav bijušas tik svarīgas!

Piedāvājamās bankas un kredīti:

 • Swedbank: piedāvā gan hipotekāro kredītu, gan kredītu pret ķīlu.

  • Hipotekārais kredīts: zemākas procentu likmes, ērta atmaksas grafika izvēle.
  • Kredīts pret ķīlu: elastīgi nosacījumi, ātra un vienkārša kredīta saņemšana.
 • Citadele: piedāvātā patēriņa kredīta iespējas.

  • Patēriņa kredīts: elastīgi nosacījumi, viegla un ātra kredīta saņemšana.

Ātra un vienkārša aizdevuma apstiprināšana

Ātra un vienkārša aizdevuma apstiprināšana

Vai plānojat uzbūvēt māju vai veikt remontu? Nepieciešams finansējums, bet nevēlaties tērēt mēnešiem aizdevuma pieteikšanai un apstiprināšanai? Swedbank piedāvā risinājumu – ātru un vienkāršu aizdevuma apstiprināšanu!

Kredīts mājas būvniecībai

 • Gādājiet par savu māju un tās vērtības uzturēšanu;
 • Swedbank piedāvā izdevīgus kredītus mājas būvniecībai un remontam;
 • Mūsu nosacījumus var pielāgot atbilstoši jūsu individuālajām vajadzībām;
 • Novērtēsim jūsu iesniegto dokumentāciju un apstiprināsim aizdevumu pēc iespējas ātrāk.

Hipotekārais kredīts

 • Swedbank un Citadele piedāvā izdevīgākos hipotekāros kredītus;
 • Aizdevumu summu, procentu likmes un atmaksas termiņu nosacījumus var pielāgot jūsu finansiālajai situācijai;
 • Mazais mājokļa kredīts ir pieejams ikvienam, kam vajadzīgs finansiāls atbalsts nekustamā īpašuma iegādei;
 • Mūsu komanda izvērtēs jūsu iesniegto dokumentāciju un piedāvās vispiemērotāko risinājumu.

Vēlaties saņemt ātru aizdevumu?

 1. Veiciet pieteikumu tiešsaistes bankā vai dodies uz jūsu tuvāko Swedbank filiāli;
 2. Iesniedziet nepieciešamos dokumentus;
 3. Gaidiet apstiprinājumu – mēs to sniegsim tik drīz kā iespējams!

Ātra un vienkārša aizdevuma apstiprināšana – jūsu ērtībām!

Hipotekārais kredīts

Plānojat jaunu māju vai dzīvokli? Swedbank hipotekārais kredīts ir ideāls risinājums, lai īstenotu savus dzīves sapņus. Ar mazajiem mājokļa kredītiem no Citadeles varēsiet ātri un vienkārši iegādāties mājokli savai ģimenei. Lai īstenojat savus mājokļa plānus un sevišķi mājas būvniecību, piedāvājam izdevīgāko hipotekāro kredītu.

Izmantojiet hipotekāro kredītu no Swedbank, lai nodrošinātu savu īpašumu ar zemiem procentiem. Tāpat ar mums varat saņemt kredītu par ķīlu no Swedbank. Tajā ir fiksēta procentu likme un plānojamais atmaksas laiks.

Citadele patēriņa kredīta pakalpojums ir piemērots, ja nolemjat iegādāties mājokli. Ar to īstenosiet savus sapņus par mājokli. Mūsu banka piedāvā elastīgus un izdevīgus nosacījumus patēriņa kredītam.

Izmantojiet iespēju un izvēlieties labāko hipotekāro kredītu, ko piedāvā Swedbank un Citadele!

 • Inovatīvi risinājumi mājokļa īpašniekiem
 • Pieejamas zemas procentu likmes
 • Plašs kredīta atmaksas termiņš
 • Ērts kredīta pieteikšanas process
 1. Uz kredīta devēja mājas lapu
 2. Izvēlies vēlamo hipotekāro kredīta summu un atmaksas termiņu
 3. Aizpildi pieteikuma anketu un iesniedz to
 4. Gaidi bankas atbildi par kredīta apstiprināšanu
 5. izsauc šāda veida kreditēšanas,lai pieteiktos pie speciālista
 6. Pēc kredīta apstiprināšanas noslēdz kredīta līgumu
 7. Izpildi kredīta nosacījumus un atmaksā kredītu laikā
Banka Procentu likme Atmaksas termiņš
Swedbank 2.5% 30 gadi
Citadele 2.8% 25 gadi

Iegādājieties savu sapņu māju

Sapņojat par savu māju? Mūsu uzņēmums piedāvā plašu kredītu klāstu, kas palīdzēs jums iegādāties sapņu māju.

Mēs sadarbojamies ar vairākām bankām, lai nodrošinātu vislabākos piedāvājumus mājas iegādei. Izvēlieties no dažādiem kredītiem:

 • Citadele patēriņa kredīts – izdevīgs variants, ja plānojat veikt mazākas izmaiņas savā mājoklī;
 • Citadele hipotekārais kredīts – šis kredīts ir piemērots, ja jums ir ķīlas, piemēram, nekustamais īpašums vai citi aktīvi;
 • Swedbank kredīts pret ķīlu – ideāli piemērots, ja jums ir ķīla, bet nevēlaties hipotekāro kredītu;
 • Mazais mājokļa kredīts – ja plānojat pirkt vai būvēt māju, varat izmantot šo kredītu;
 • Swedbank hipotekārais kredīts – attiecoties pie Swedbank, varat saņemt izdevīgāko hipotekāro kredītu uz mājas iegādi vai būvniecību;
 • Hipotekārais kredīts – klasiskais risinājums, ja plānojat iegādāties savu sapņu māju;
 • Kredīts mājas būvniecībai – ja jums ir plāni būvēt māju, šis kredīts ir īpaši piemērots jums.

Mēs piedāvājam izdevīgus nosacījumus un konkuretspējīgas procentu likmes, lai nodrošinātu jums maksimālu atbalstu jūsu sapņu mājas realizācijā. Mūsu speciālisti palīdzēs jums izvēlēties vispiemērotāko kredīta variantu un aprēķināt ikmēneša maksājumus.

Sazinieties ar mums jau šodien, lai sāktu ceļu uz savu sapņu māju!

Izmantojiet kā ķīli pret aizdevēju

Ja plānojat sākt mājas būvniecību vai citu lielu projektu, jums iespējams būs nepieciešams finansējums. Šajā gadījumā varat izmantot kredītu kā ķīli pret aizdevēju, lai iegūtu nepieciešamo finansējumu.

Daži no labākajiem kredītu piedāvājumiem Latvijā ir:

 • Swedbank kredīts pret ķīlu – Swedbank piedāvā dažādus kredītus, ieskaitot kredītu pret ķīlu, kas ļauj jums iegūt lielāku kredīta summu, izmantojot kā ķīlu mājas vērtību.
 • Mazais mājokļa kredīts – Citadele piedāvā mazākām mājsaimniecībām piemērotu kredītu, kas ļauj iegūt nepieciešamo finansējumu mājas būvniecībai vai remontam.
 • Hipotekārais kredīts – Hipotekārais kredīts ir viens no populārākajiem veidiem, kā finansēt mājas būvniecību. Swedbank un Citadele ir divi no galvenajiem banku piedāvātajiem hipotekārajiem kredītiem. Šie kredīti ļauj jums iegūt lielāku kredīta summu, izmantojot mājas vērtību kā ķīlu.

Ja plānojat lielāku pirkumu vai citus patēriņa vajadzības, Citadele piedāvā arī patēriņa kredītu, kas var noderēt, lai segtu izdevumus mājas būvniecībai vai remontam.

Izmantojiet kā ķīli pret aizdevēju un realizējiet savus mājas būvniecības vai citus projektus jau tagad!