Kredīti mājokļa iegādei – ātrie un izdevīgie mājokļa iegādes kredīti

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%

Iedomājies savu sapņu māju, bet trūkst līdzekļu tās iegādei? Mēs piedāvājam ātros un izdevīgos kredītus mājokļa iegādei, kas palīdzēs tev īstenot tavus sapņus.

SEB hipotekārais kredīts kalkulators: izskaitļo mēneša ikmēneša maksājumu atbilstoši taviem ienākumiem un aizdevuma summai.

Vai tev ir nepieciešams neliels aizdevums mājokļa iegādei? Pieteicies mazajam mājokļa kredītam un saņem pieejamu summu ātri un vienkārši.

Ja esi sabojājis savu kredītvēsturi, tas nenozīmē, ka tu nevari iegādāties mājokli. Mēs piedāvājam kredītu mājokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi – pievienojies mūsu klientiem, kuri ir panākuši savus mērķus.

Altum hipotekārais kredīts ir piemērots tiem, kuri vēlas iegādāties mājokli Latvijas lauku apvidos. Atbalstīsim tevi no sapņojotā līdz īstenojam!

Swedbank hipotekārā kredīta kalkulators palīdzēs izvēlēties labāko kredīta piedāvājumu un pieņemt informētu lēmumu par mājokļa iegādi.

Kas ir hipotekārais kredīts? Tas ir aizdevums, kas tiek izsniegts nekustamajam īpašumam, kurš kalpo kā nodrošinājums kredītam. Tas ir īpaši izdevīgs un populārs līdzeklis, lai iegādātos savu mājokli.

Citadele hipotekārais kredīts ir jūsu finansiālais atbalsts, lai sasniegtu mērķus un iegādātos mājokli, kas tev ir vienmēr sapņos radījis smejas.

Pieteicies jau šodien un sāc īstenot savus sapņus! Kredīti mājokļa iegādei – tā ir iespēja iegādāties savu mājokli šodien un dzīvot laimīgi katru dienu.

Ātrie un izdevīgie mājokļa iegādes kredīti

Vai jums nepieciešams finansējums mājoklim? Mēs piedāvājam dažādus ātrus un izdevīgus kredītus mājokļa iegādei. Lai atrastu labāko risinājumu tieši jūsu vajadzībām, iepazīstieties ar mūsu piedāvājumu:

 • Mazais mājokļa kredīts: Ja jums nepieciešama maza aizdevuma summa mazākam mājoklim, šis kredīts būtiski atvieglos jūsu procesu.
 • Citadele hipotekārais kredīts: Citadele banka piedāvā dažādus hipotekāros kredītus, kas piemēroti mājokļa iegādei ar elastīgām atmaksmes iespējām.
 • Swedbank hipotekārā kredīta kalkulators: Lai precīzi aprēķinātu jūsu atmaksas grafiku, izmantojiet mūsu hipotekārā kredīta kalkulatoru.
 • Kredīti mājokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi: Ja jums ir sabojāta kredītvēsture, jūs vēl joprojām varat pieteikties kredītam mājokļa iegādei.
 • Seb hipotekārais kredīts kalkulators: Atrodiet izdevīgāko hipotekāro kredītu, izmantojot mūsu kalkulatoru, kas palīdzēs jums aprēķināt mēneša maksājumu summu.
 • Kas ir hipotekārais kredīts: Iepazīstieties ar pamatinformāciju par hipotekārajiem kredītiem un saprotiet tā priekšrocības un funkcijas.
 • Altum hipotekārais kredīts: Altum piedāvā hipotekāros kredītus, kas ļaus jums realizēt savus mājokļu iegādes plānus.

Neatkarīgi no tā, vai jūs plānojat iegādāties pirmo mājokli vai jau domājat par otru, mēs esam šeit, lai jums palīdzētu. Sazinieties ar mums jau tagad un atradīsim vispiemērotāko risinājumu jūsu vajadzībām!

Iespējas mājokļa iegādei

Iegādājoties mājokli, visbiežāk ir nepieciešamas finanšu iespējas, lai segtu lielāko daļu no pirkuma vērtības. Šobrīd tirgū ir dažādi aizdevumu piedāvājumi, kas palīdzēs iegādāties mājokli jau šodien.

Paredzētajiem mājokļa pirkuma aizdevumiem ir vairāki izdevīgi piedāvājumi:

Citadele hipotekārais kredīts

Citadele hipotekārais kredīts

Hipotekārais kredīts no Citadeles bankas ir viena no iespējamām finanšu palīdzības iespējām mājokļa iegādē. Tas nodrošina iespēju segt lielu daļu no mājokļa vērtības.

Altum hipotekārais kredīts

Altum bankas hipotekārais kredīts ir ideāla iespēja tiem, kuriem pirkuma procesā ir nepieciešama finanšu palīdzība. Altum piedāvā izdevīgus un ērtus nosacījumus, lai iegūtu vēlamo mājokli.

Kredīti mājokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi

Ja Tev ir sabojāta kredītvēsture, tas nenozīmē, ka Tu nevari iegādāties mājokli. Ir pieejami arī kredīti mājokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi, kas sniedz iespēju iegūt vajadzīgos līdzekļus mājokļa iegādei.

Hipotekārais kredīts bez pirmās iemaksas

Vēlies iegādāties mājokli, bet nav pietiekamu līdzekļu, lai samaksātu sākotnējo iemaksu? Hipotekārais kredīts bez pirmās iemaksas ir risinājums, kas ļauj sākt jauno dzīvi mājā, neveicot lielu sākotnējo investīciju.

Mazais mājokļa kredīts

Mazais mājokļa kredīts

Mazais mājokļa kredīts ir tāda paša hipotekārā kredīta veids, bet paredzēts mazākām sumām un īsākam atmaksas termiņam. Tas ir īpaši piemērots mājokļu iegādei ar mazāku vērtību.

SEB hipotekārais kredīts kalkulators

SEB bankas hipotekārais kredīts kalkulators palīdzēs izvēlēties sev piemērotāko kredīta summu, atmaksas termiņu un procentu likmi. Tas ir noderīgs rīks, kas nodrošina ātru un ērtu aprēķinu, lai plānotu mājokļa iegādi.

Izvēloties mājokļa iegādes kredītu, ir svarīgi rūpīgi izpētīt piedāvātos nosacījumus un salīdzināt dažādu banku piedāvājumus. Šādā veidā būs iespējams atrast izdevīgāko risinājumu savām vajadzībām.

Kāpēc iegādāties mājokli?

Kāpēc iegādāties mājokli?

Pirkt mājokli ir svarīgs solis ikvienas ģimenes dzīvē. Tas ir drošs un stabils ieguldījums nākotnē, kas nodrošina jums un jūsu ģimenei komfortu un patvērumu.

Lai palīdzētu jums veikt pareizo izvēli, mēs piedāvājam dažus labākos risinājumus mājokļa iegādei:

SEB hipotekārais kredīts

SEB banka piedāvā ātro un izdevīgo mājokļa iegādes kredītu. Izmantojot SEB hipotekāro kredītu kalkulatoru, jūs varat viegli aprēķināt kredīta termiņu un ikmēneša maksājumu, atbilstoši savām vēlmēm un iespējām.

Citadele hipotekārais kredīts

Citadele banka piedāvā plašu hipotekāro kredītu klāstu, kas ir piemērots dažādām vajadzībām. Sākot no mazā hipotekārā kredīta līdz pat kredītam mājokļa iegādei ar sabojāto kredītvēsturi. Citadele hipotekārais kredīts ir praktisks risinājums jebkurai situācijai.

Mazais mājokļa kredīts

Mazais mājokļa kredīts ir piemērots tiem, kuri vēlas iegādāties pirmo mājokli, bet vēl nepieciešams neliels finansiāls atbalsts. Tas ir ērts un izdevīgs risinājums, lai sāktu savu dzīvi jaunā mājā.

Swedbank hipotekārā kredīta kalkulators

Swedbank piedāvā hipotekāro kredītu, kas ir piemērots gan dzīvokļa, gan mājas iegādei. Ar Swedbank hipotekārā kredīta kalkulatoru jūs varat viegli aprēķināt kredīta summu, termiņu un procentu likmi, lai veiktu pareizo izvēli.

Altum hipotekārais kredīts

Altum ir valsts finanšu institūcija, kas piedāvā hipotekāro kredītu ar zemākām procentu likmēm. Altum hipotekārais kredīts ir laba iespēja iegādāties mājokli ar zemākām ikmēneša maksājumiem.

Tātad, izvēloties kredītu mājokļa iegādei, jūs varat paļauties uz dažādiem piedāvājumiem no SEB, Citadele, Swedbank, Altum un citiem financējuma sniedzējiem. Atceries ņemt vērā savas vēlmes un iespējas, lai izvēlētos iespējami labāko risinājumu.

Veici pareizu izvēli un sāc jauno dzīvi savā sapņu mājā!

Pieejamās aizdevuma summas

 • citadele hipotekārais kredīts – no 10 000 līdz 100 000 eiro;
 • hipotekārais kredīts bez pirmās iemaksas – no 10 000 līdz 150 000 eiro;
 • kredīts mājokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi – no 5 000 līdz 50 000 eiro;
 • seb hipotekārais kredīts kalkulators – no 10 000 līdz 150 000 eiro;
 • altum hipotekārais kredīts – no 5 000 līdz 70 000 eiro;
 • mazais mājokļa kredīts – no 1 000 līdz 10 000 eiro.

Nosacījumi un prasības

 • Hipotekārais kredīts bez pirmās iemaksas ir pieejams tikai tiem klientiem, kuriem ir pietiekami laba kredītvēsture un stabils ienākumu avots.
 • Kredīts mājokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi var būt pieejams klientiem, kuriem ir izdevies atrisināt iepriekšējās maksātnespējas problēmas un kuriem ir stabili ienākumi.
 • Swedbank hipotekārā kredīta kalkulators ir rīks, kurā var aprēķināt mēneša maksājumu apmēru atkarībā no aizņēmuma summas, procentu likmes un atmaksas termiņa.
 • Kredīti mājokļa iegādei ir pieejami no dažādiem kreditoriem un bankām, piemēram, Citadele hipotekārais kredīts un SEB hipotekārais kredīts.
 • Mazais mājokļa kredīts ir ideāls risinājums klientiem, kuriem nepieciešama neliela aizdevuma summa, lai iegādātos vai remontētu mājokli.
 • Nosacījumi un prasības hipotekārajam kredītam var būt atšķirīgi atkarībā no kreditora vai bankas politikas, tāpēc ir svarīgi rūpīgi izpētīt visu nepieciešamo informāciju.

Lai iegūtu hipotekāro kredītu, ir jāņem vērā dažas prasības:

 1. Kredīta ņēmējam ir jābūt Latvijas pilsonim vai rezidentam ar pastāvīgu uzturēšanās atļauju.
 2. Kredīta ņēmējam ir jābūt vismaz 18 gadus vecam un pilngadīgam.
 3. Kredīta ņēmējam ir jābūt stabiliem ienākumiem, lai spētu segt kredīta maksājumus.
 4. Būtu ieteicams, bet ne obligāti, lai kredīta ņēmējam būtu savs iedzīvotāju (ja runa ir par dzīvojamu īpašumu) vai komercdarbības (ja runa ir par komerctelpu) atbilstošais kredīta nodrošinājums.
 5. Kredīts jāatmaksā noteiktā laikā saskaņā ar kredīta līgumu.

Visi hipotekāro kredītu nosacījumi un prasības ir jāprecizē tieši ar kreditoru vai banku, jo tie var atšķirties atkarībā no dažādiem faktoriem, piemēram, kredīta summas, procentu likmes, atmaksas termiņa un īpašuma vērtības.

Pirms ņemt hipotekāro kredītu, iepazīsties ar visiem nosacījumiem un prasībām, un apspriedies ar finanšu ekspertu, lai izvēlētos piemērotāko risinājumu!

Kredītu procesa pārskats

Ja jūs plānojat iegādāties mājokli un meklējat piemērotu finansējumu, dažādas iespējas ir pieejamas kredītiem mājokļa iegādei. Lai jums būtu labāka izpratne par kredītu procesu, šeit ir pārskats par dažādām iespējām un instrumentiem, kas jums var palīdzēt:

Seb hipotekārais kredīts kalkulators: Pirms jūs pieteikaties hipotekārajam kredītam, ir vērts izmantot Seb hipotekāro kredītu kalkulatoru. Tas ļauj aprēķināt, cik lielu kredītu varat atļauties atkarībā no sava ienākuma, izdevumu un citiem faktoriem.

Kredīts mājokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi: Ja jums ir sabojāta kredītvēsture, jūs varat mēģināt pieteikties kredītam mājokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi. Dažas aizdevēju institūcijas piedāvā alternatīvas iespējas sliktas kredītvēstures gadījumā.

Altum hipotekārais kredīts: Altum ir valsts aģentūra, kas piedāvā dažādus hipotekārus kredītus, tostarp kredītus mājokļa iegādei. Altum kredīti var būt izdevīgs risinājums, jo tie piedāvā zemākas procentu likmes un citus priekšrocības salīdzinājumā ar citiem kredītu sniedzējiem.

Mazais mājokļa kredīts: Mazais mājokļa kredīts ir finansējuma veids, kas paredzēts tieši nelielām mājokļu iegādēm. Tas var būt piemērots risinājums, ja jūs meklējat mazāku dzīvesvietu vai studiju māju.

Hipotekārais kredīts bez pirmās iemaksas: Dažas bankas piedāvā hipotekāros kredītus bez pirmās iemaksas, kas nozīmē, ka jums nav jāmaksā sākotnējā iemaksa, lai iegādātos mājokli. Tas var būt vērtīgs risinājums, ja jums nav iespējas vai vēlmes maksāt lielu sākotnējo summu.

Kas ir hipotekārais kredīts: Hipotekārais kredīts ir aizdevums, kas tiek izsniegts, izmantojot nekustamo īpašumu kā ķīlu. Jūs saņemat kredītu pret jūsu iegādāto mājokli, un banka vai aizdevējs tiek noteikts kā īpašuma īpašnieks līdz kredīts ir pilnībā atmaksāts.

Swedbank hipotekārā kredīta kalkulators: Ja jūs esat Swedbank klienti un plānojat pieteikties hipotekāram kredītam, varat izmantot Swedbank hipotekāro kredīta kalkulatoru. Tas palīdzēs jums aprēķināt, cik lielu kredītu varat saņemt un kādas būs mēneša maksājumu apmēri.

Lai iegūtu detalizētu informāciju par kredītiem mājokļa iegādei vai pieteikšanās prasībām, jūs varat sazināties ar aizdevēju vai banku, kas piedāvā šādus kredītus. Ņemot vērā savas finanšu iespējas un vēlmes, jūs varat izvēlēties piemērotu kredītu, kas ļaus jums iegādāties savu sapņu mājokli.

Pieteikšanās

Ja esat nolēmis iegādāties mājokli un plānojat izmantot hipotekāro kredītu, mēs esam šeit, lai jums palīdzētu. Mūsu kompānija piedāvā plašu hipotekāro kredītu klāstu, kas atbilst visdažādākajām vajadzībām.

Lai sāktu savu ceļu uz sapņu mājokli, izmantojiet mūsu hipotekāro kredīta kalkulatoru, lai noskaidrotu visizdevīgāko piedāvājumu. Tādējādi jūs varēsiet iegūt visprecīzākos aprēķinus par to, cik lielu kredītu varēsiet atļauties un kādas būs jūsu ikmēneša maksājumu izmaksas.

Kad esat noskaidrojis savu budžetu un gatavs doties tālāk, mēs piedāvājam vairākus dažādus hipotekāros kredītus, ieskaitot:

 • SEB hipotekārais kredīts kalkulators – labs risinājums jebkuram, kas vēlas izmantot SEB bankas piedāvājumu;
 • Altum hipotekārais kredīts – piemērots jaunajiem mājas pircējiem ar budžeta ierobežojumiem;
 • Hipotekārais kredīts bez pirmās iemaksas – iespēja iegādāties mājokli bez jebkādām sākotnējām iemaksām;
 • Swedbank hipotekārā kredīta kalkulators – iespēja iegūt hipotekāro kredītu no Swedbankas par visizdevīgākajiem nosacījumiem;
 • Kredīts mājokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi – risinājums tiem, kuriem ir slikta kredītvēsture, bet vēlas iegādāties mājokli;
 • Mazais mājokļa kredīts – piemērots tiem, kuriem ir mazāks budžets, bet vēlas iegādāties mājokli.

Turklāt, mūsu speciālisti ir gatavi jums palīdzēt izvēlēties piemērotāko risinājumu un sniegt visaptverošu informāciju par kredītiem mājokļa iegādei.

Ja jums ir kādi jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, droši sazinieties ar mums. Mēs gaidām jūsu pieteikumu un palīdzēsim jums sasniegt mērķus – iegādāties savu sapņu mājokli!

Dokumentu iesniegšana

Pirms saņem kredītu mājokļa iegādei, būs nepieciešams iesniegt dažus obligātos dokumentus. Šeit ir saraksts ar dokumentiem, kas jāiesniedz, lai nokārtotu kredīta pieprasījumu:

 • Personas apliecība vai pase
 • Dokuments, kas apliecina ienākumus (darba līgums, algu apliecība, uzņēmēja gada pārskats utt.)
 • Bankas konta izraksts pēdējo sešu mēnešu laikā
 • Ķīlas vai ķīlas dokumenti (ja nepieciešams)
 • Dokuments par mājas novērtējumu vai pirkuma pieteikumu

Lai atvieglotu dokumentu iesniegšanas procesu, daudzas bankas ir izveidojušas tiešsaistes kredīta pieteikumu veidlapas. Ievadot datus tiešsaistē, Jūs varat viegli un ātri pabeigt iesniegšanas procesu. Ir vērts apmeklēt mājaslapas kā Swedbank un Citadele, kur var atrast vairāku banku hipotekāros kredītu kalkulatorus kredītu aprēķinam un iespējamo atmaksu.

Ja Jums ir jautājumi par dokumentu iesniegšanu, Jūs varat sazināties ar mums pa telefonu vai elektronisko pastu. Mūsu speciālisti palīdzēs Jums ar visiem jautājumiem, kas saistīti ar kredīta dokumentiem un procesu.

Tātad, ja Jums ir jāiesniedz dokumenti mājokļa iegādes kredītam, izmantojiet šo sarakstu kā norādi un sagatavojiet visus nepieciešamos dokumentus iepriekš. Tas padarīs Jūsu kredīta pieteikuma procesu gludāku un ātrāku!

Kredīta apstiprināšana

Plānojat iegādāties mājokli, bet jums vēl nav pietiekoši līdzekļu? Aizņemieties uz izdevīgiem nosacījumiem un saņemiet kredītu mājokļa iegādei! Mūsu kreditēšanas pakalpojumi piedāvā dažādas iespējas, lai īstenotu jūsu sapņus par savu mājvietu.

Neatkarīgi no tā, vai interesē hipotekārais kredīts bez pirmās iemaksas vai mazais mājokļa kredīts, mēs nodrošināsim jums izdevīgu risinājumu. Mūsu speciālisti strādās kopā ar jums, lai atrastu piemērotāko aizdevuma veidu un termiņu pēc jūsu vēlmēm un iespējām.

Vai jums ir sabojāta kredītvēsture? Nav problēmu! Piedāvājam arī kredītu mājokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi. Mēs izvērtēsim jūsu situāciju individuāli un strādāsim, lai atrastu vislabāko risinājumu jūsu vajadzībām.

Runājot par aizdevumu summu, mēs piedāvājam arī augstāku finansējumu. Altum hipotekārais kredīts vai SEB hipotekārais kredīts kalkulators palīdzēs jums aprēķināt maksimāli pieejamo summu un atmaksas termiņu. Šis ir lielisks veids, kā plānot savu budžetu un saprast, cik lielu kredītu jūs varat atļauties.

Lai vairāk izprastu, kas ir hipotekārais kredīts, mēs sniedzam detalizētu informāciju par mūsu piedāvājumiem. Citadele hipotekārais kredīts vai Swedbank hipotekārā kredīta kalkulators ļaus jums viegli saprast, kāds hipotekārais kredīts būtu piemērots tieši jums. Mēs piedāvājam izmantot šos rīkus, lai nopietni izvērtētu savas iespējas un sagatavotos pieteikšanai.

Sazinieties ar mūsu konsultantiem un uzziniet vairāk par kredīta apstiprināšanas procesu. Mūsu komanda būs gatava atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem un palīdzēt jums īstenot savu mājas iegādes projektu.

Mājokļa iegādes kredītu nosacījumi

Ir daudzi veidi, kā iegādāties mājokli, bet viens no visizdevīgākajiem ir hipotekārais kredīts. Tas ļauj iegādāties mājokli, nemaksājot pirmās iemaksas. Citadele piedāvā hipotekāro kredītu bez pirmās iemaksas, kas ir ļoti piemērots tiem, kuri nevēlas veikt lielu iemaksu.

Mazais mājokļa kredīts ir izdevīgs tiem, kuri vēlas iegādāties nelielu mājokli. Tas dos iespēju pagarināt atmaksas termiņu, kā rezultātā maksājumus samazinās, bet kredīts tiek atmaksāts ilgākā laika periodā.

Ja ir nepieciešams ātri aprēķināt Seb hipotekāro kredītu, ir pieejams hipotekārais kredīts kalkulators. Tas palīdzēs aprēķināt mēneša maksājumu summu atbilstoši aizņēmuma summai un procentu likmei.

Swedbank arī piedāvā hipotekārā kredīta kalkulatoru, kas palīdzēs atrast visizdevīgāko hipotekārā kredīta piedāvājumu. Tas ļauj salīdzināt dažādus piedāvājumus un izvēlēties to, kas vislabāk atbilst tavām vajadzībām.

Ja tev ir sabojāta kredītvēsture, nav iemesla vilcināties. Ir pieejami kredīti mājokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi. Šādi kredīti piedāvā iespēju iegādāties mājokli, neņemot vērā pagātnes problēmas.

Kredīta veids Pirmās iemaksas summa Atmaksas termiņš Procentu likme
Hipotekārais kredīts bez pirmās iemaksas Nav nepieciešama Līdz 30 gadiem No 2%
Mazais mājokļa kredīts Atkarīgs no objekta vērtības Līdz 25 gadiem No 3%
Kredīts mājokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi Atkarīgs no apstākļiem Līdz 30 gadiem No 4%