Kredīts auto iegādei – kredīts mašīnas iegādei bez galvotāja

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%

Vai vēlaties iegādāties savu sapņu automobili, bet trūkst līdzekļu? Mēs piedāvājam risinājumu – kredīts auto iegādei! Ar šo kredītu jūs varēsiet iegādāties mašīnu bez nepieciešamības saņemt galvotāju.

Mūsu piedāvājumā ir dažādas kredītu iespējas atkarībā no jūsu vēlmēm un finansiālās situācijas:

 • Swedbank auto kredīts – pieejama zema procentu likme un elastīgi atmaksas nosacījumi.
 • SEB auto kredīts kalkulators – viegli aprēķiniet kredīta maksājumu apmēru saskaņā ar jūsu ienākumiem un izvēlēto aizdevuma summu.
 • Auto kredīts ar sabojātu kredītvēsturi – neuztraucieties par savu kredītvēsturi, mēs esam gatavi palīdzēt arī šādā situācijā.
 • Auto kredīts vai līzings – izvēlieties paši, kādas ir jūsu prasības un atbilstoša maksājumu shēma.
 • Luminor auto kredīts – piedāvā zemas procentu likmes un ātru kredīta izskatīšanu.
 • Auto kredīts bez oficiāliem ienākumiem – ja jums ir cita veida ienākumi vai nebūt nav oficiāla darba vieta, mēs atradīsim piemērotu risinājumu.
 • Auto kredīts ar sliktu kredītvēsturi – nepieciešamības gadījumā palīdzēsim arī ar sliktu kredītvēsturi.

Nekavējieties un sāciet īstenot savus automobiļa sapņus jau tagad! Mēs piedāvājam kredītu auto iegādei, kas atbilst jūsu vēlmēm un finansiālajai situācijai. Aizpildiet pieteikumu mūsu mājaslapā vai sazinieties ar mūsu pārstāvi, lai uzzinātu vairāk!

Iegādājieties jaunu auto ar pievilcīgu kredīta piedāvājumu

Plānojat iegādāties jaunu auto, bet nesaprotat, kā to finansēt? Piedāvājam risinājumu – kredīts auto iegādei! Šodien jūs varat piepildīt savu sapni par savu izsapņoto automobili, izmantojot mūsu pievilcīgos kredīta piedāvājumus.

Ja nevēlaties zaudēt laiku un naudu ar sarežģītiem kredīta procesiem, izmantojiet mūsu Luminor auto kredīta pakalpojumu. Mūsu kredīta kalkulators palīdzēs jums aprēķināt tieši jums piemērotu kredīta summu un termiņu, lai jūs varētu baudīt savu jauno auto jau šodien!

Ir svarīgi atzīmēt, ka mēs piedāvājam auto kredītu arī tiem, kuriem ir sabojāta kredītvēsture. Neatkarīgi no jūsu pagātnes kredīta problēmām, mēs vēlamies jums palīdzēt iegūt jauno auto un sākt jaunu ceļojumu.

Ja esat bez oficiāliem ienākumiem, neuztraucieties! Mēs aizdevīgi izvērtēsim jūsu situāciju un palīdzēsim jums atrast optimālo risinājumu. Mēs esam šeit, lai atvieglotu jūsu auto iegādi un piedāvātu jums elastīgas maksāšanas iespējas.

Arī tad, ja jums ir sliktā kredītvēsture, jūs varat saņemt auto kredītu. Mūsu speciālisti padomās par jums un palīdzēs atrast piemērotu risinājumu.

Vai esat iepircies Swedbank auto kredītu un meklējat alternatīvu? Piedāvājam jums apsvērt mūsu kredītlīzingu sensiblu risinājumu.

Iegādājieties jaunu auto ar pievilcīgu kredīta piedāvājumu jau šodien! Sazinieties ar mūsu speciālistiem, lai atrastu visizdevīgāko risinājumu tieši jums!

Apstiprināšanas process

Ja plānojat iegādāties jaunu automašīnu, bet nevēlaties vai nevarat samaksāt pilnu summu uzreiz, auto kredīts var būt lielisks risinājums. Auto kredīts ir finanšu pakalpojums, kas ļauj jums iegādāties automašīnu un samaksāt par to daļējos maksājumos.

Jūs varat pieteikties kredītam auto iegādei dažādās bankās, piemēram, Swedbank, SEB, Luminor utt. Ja jums ir slikti kredītvēsturi vai sabojāta kredītvēsture, tas ne vienmēr nozīmē, ka nevarat saņemt auto kredītu. Dažās bankās ir iespēja saņemt auto kredītu arī ar sliktu kredītvēsturi. Katra banka izvērtēs jūsu situāciju individuāli un pieņems lēmumu.

Pirms pieteikties auto kredītam, ir ieteicams izmantot auto kredīta kalkulatoru. Tas palīdzēs jums aprēķināt mēneša maksājumu summu atkarībā no aizņemtās summas, procentu likmes un kredīta termiņa. Kalkulators ļauj jums izvēlēties visizdevīgāko auto kredīta piedāvājumu, kas atbilst jūsu finanšu iespējām.

Pieejama ir arī iespēja izvēlēties starp auto kredītu un auto līzingu. Auto līzings ir noma uz noteiktu laika periodu, kad jūs maksājat nomas maksu un pēc līguma beigām atgriežat automašīnu. Auto kredīts ir kredīta saņemšana, kas ļauj jums iegādāties automašīnu, uzreiz saņemot to savā īpašumā.

Lai saņemtu auto kredītu, ir jāveic daži soļi:

 1. Veiciet auto izvēli un noskaidrojiet tās cenu.
 2. Pieteikieties kredītam izvēlētajā bankā. Aizpildiet pieteikumu un iesniedziet bankā kopā ar nepieciešamajiem dokumentiem.
 3. Gaidiet atbildi no bankas. Parasti banka atbildēs uz jūsu pieteikumu 1-2 darba dienu laikā.
 4. Ja kredīts tiek apstiprināts, jums būs jāparaksta līgums ar banku.
 5. Pēc līguma parakstīšanas jūs varat apmeklēt automašīnas dīlera vietu un apmaksāt automašīnas pirkumu.

Atcerieties, ka auto kredīts prasa jūsu aktīvu izvērtēšanu, un nelietojiet to, ja neesat pārliecināts par savām iespējām atmaksāt aizņēmumu. Lūdzu, sazinieties ar banku, lai uzzinātu pilnu informāciju par auto kredītiem un to piemērošanas nosacījumiem.

Banka Auto kredīta procentu likme Minimālā aizņemšanās summa Maksimālā aizņemšanās summa
Swedbank no 4,9% 500 EUR 100 000 EUR
SEB no 5% 1 000 EUR 50 000 EUR
Luminor no 6% 1 000 EUR 40 000 EUR

Elastīga atmaksas iespēja

Gribi iegādāties jaunu automobili, bet nav gana naudas? Aizdevums ir lieliskš iespēja, lai iegādātos auto, izmantojot elastīgu atmaksas iespēju. Neatkarīgi no tā, vai esi jauns autovadītājs vai pieredzējis braucējs, auto kredīts ir piemērots ikvienam.

Aizņemies līdzekļus auto iegādei un izmanto mūsu auto kredīts kalkulatoru, lai noskaidrotu mēneša maksājumu apmēru un atmaksas termiņu. Ar auto kredītu no Swedbank vai Luminor vari baudīt lieliskas priekšrocības un izdevīgus nosacījumus.

Auto kredīta priekšrocības:

Auto kredīta priekšrocības:

 • Elastīga atmaksas grafika iespēja
 • Atlaides un piedāvājumi jauniem auto pircējiem
 • Ātra lēmumu pieņemšana un aizdevuma izsniegšana
 • Mazākas procentu likmes, ja ir oficiāli ienākumi
 • Iespēja iegādāties auto ar sabojātu kredītvēsturi

Kā pieteikties auto kredītam?

Kā pieteikties auto kredītam?

Pieteikties auto kredītam ir ļoti vienkārši. Aizpildi pieteikumu un iesniedz to internetā vai apmeklē kādu no bankas filiālēm. Iesniedzot pieteikumu, ņem vērā, ka kredīta noformēšanas procesā būs jāiesniedz dokumenti, kas apliecina tavi finansiālie un juridiskie dati.

Ja tev ir problēmas ar kredītvēsturi vai nav oficiāliem ienākumiem, auto kredīts arī ir pieejams. SEB auto kredīts kalkulators palīdzēs aprēķināt iespējamo mēneša maksājumu apmēru un ilgumu.

Neaizdomājies ilgi – aizņemies auto iegādei jau šodien! Piedāvājam izdevīgus auto kredītus un līzingu. Izmanto auto kredītu kalkulatoru, lai atrastu vispiemērotāko risinājumu tieši tev!

Izcila apkalpošana un klientu atbalsts

Izcila apkalpošana un klientu atbalsts

Ja Jums ir vēlme iegādāties jaunu vai lietotu automašīnu, bet Jums trūkst nepieciešamo finansējumu, mēs esam šeit, lai palīdzētu. Mūsu pakalpojumi piedāvā Kredīts auto iegādei, kas ļaus Jums ērti un ātri nokļūt pie savas sapņu mašīnas.

Izmantojot Luminor auto kredītu, SEB auto kredīts kalkulatoru vai Swedbank auto kredītu, Jums ir iespēja aprēķināt un izvēlēties finansējuma summu, atmaksas termiņu un procentu likmi, kas atbilst Jūsu iespējām.

Piedāvājam arī iespēju saņemt auto kredītu bez oficiāliem ienākumiem, ja tas ir nepieciešams. Mēs izskatīsim katru pieprasījumu individuāli un piedāvāsim piemērotu risinājumu.

Ja Jums ir slikti uzrakstīta kredītvēsture, tas vēl nav beigas. Ar auto kredītu vai līzingu ar sliktu kredītvēsturi Jums var būt iespējas iegādāties iecerēto mašīnu.

Mūsu galvenais mērķis ir nodrošināt izcilo apkalpošanu un klientu atbalstu. Mūsu speciālisti palīdzēs Jums atrast vislabāko risinājumu un sniegs atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem un neziņām, kas saistītas ar auto iegādi un finansēšanu.

Uzņemoties auto kredītu, Jūs vari justies pārliecināts un aizsargāts, zinot, ka mēs atbalstīsim Jūs visas līguma termiņa garumā.