Kredīts jaunam uzņēmumam risini biznesa iegādes un attīstības finansēšanai

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%

Vai plānojat uzsākt savu uzņēmumu, bet trūkst finansējuma? Mums ir risinājums jūsu problēmai! Piedāvājam kredītu jauniem uzņēmumiem, kas palīdzēs jums iegādāties nepieciešamos līdzekļus un attīstīt savu biznesu.

Mūsu kredīts uzņēmumiem bez ķīlas ir ātrs un vienkāršs risinājums, kas sniedz iespēju saņemt nepieciešamo naudas aizdevumu juridiskajām personām. Neprasām ķīlu vai garantijas, tādēļ varat būt drošs, ka Jūsu personas vai uzņēmuma īpašumi netiks apdraudēti.

Sāciet savu biznesu jau šodien ar mūsu kredītu jaunam uzņēmumam! Mēs piedāvājam labvēlīgus nosacījumus, elastīgu atmaksas grafiku, un profesionālu atbalstu visā finansēšanas procesā. Neatliekiet savu sapni par jaunu uzņēmumu uz ilgu laiku, sazinieties ar mums un saņemiet nepieciešamo finansējumu jau tagad!

“Mūsu kredīts jaunam uzņēmumam ir vislabākais veids kā sākt savu uzņēmējdarbību! Pateicoties šim kredītam, es spēju realizēt savus plānus un iegādāties nepieciešamo aprīkojumu. Liels paldies!” – Anna, uzņēmēja

Patēriņa kredīts uzņēmumiem ir piemērots, ja vēlaties paplašināt klientu bāzi vai veikt mārketinga aktivitātes. Mūsu īpašnieka aizdevums uzņēmumam ir pieejams jebkurā nozarē, un mūsu klienti ir apmierināti ar mūsu pakalpojumu kvalitāti.

Luminor kredīts uzņēmumiem un Citadele kredīts uzņēmumiem ir pieejams arī ar labvēlīgām procentu likmēm un ērtu atmaksas grafiku. Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu kredītu piedāvājumu!

Kāpēc ir svarīgi saņemt kredītu jaunam uzņēmumam?

Kāpēc ir svarīgi saņemt kredītu jaunam uzņēmumam?

Ja esi noraizējies par savas jaunās uzņēmējdarbības attīstību un finanšu līdzekļu pietiekamību, noteikti apsver iespēju saņemt kredītu. Kredīts jaunam uzņēmumam var būt lielisks risinājums, lai nodrošinātu naudas plūsmu un veiktu nepieciešamos ieguldījumus.

Dažas būtiskas priekšrocības, kāpēc ir svarīgi apsvērt iespēju saņemt kredītu jaunam uzņēmumam, ir:

 • Nepieciešamie finanšu līdzekļi: Kredīts nodrošina nepieciešamo naudas apjomu biznesa uzsākšanai un attīstībai. Tas ļauj īstenot iecerēto uzņēmējdarbības plānu, veikt iegādes vai ieguldījumus, kā arī segt regulārās izmaksas.
 • Stabilitāte un izaugsme: Ar pareizi izmantoto kredītu ir iespējams nodrošināt finansiālo stabilitāti jaunajam uzņēmumam un veicināt tā izaugsmi. Tas ļauj atrast jaunus klientus, palielināt ražošanas apjomus un attīstīt biznesa jomu.
 • Investīcijas biznesā: Kredīts ir iespēja veikt nepieciešamās investīcijas, piemēram, iegādāties jaunas iekārtas vai tehniku, palielināt produkcijas apjomus vai uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Tas palīdz arī paaugstināt konkurētspēju un gūt vairāk ienākumu.
 • Ātra pieejamība un elastīgums: Pieprasot kredītu jaunam uzņēmumam, varēsi izvēlēties piemērotāko risinājumu saviem finansiālajiem plāniem. Ir iespējams izvēlēties aizdevuma summu, termiņu un citus nosacījumus atbilstoši savām vajadzībām.

Tādēļ, apsvērdams iespēju saņemt kredītu jaunam uzņēmumam, vari nodrošināt finansiālo stabilitāti un izaugsmi savai uzņēmējdarbībai. Sazinies ar citadele kredītu uzņēmumiem, luminor kredītu uzņēmumiem vai citu finanšu iestādi un saņem naudas aizdevumu, kas palīdzēs sasniegt sava uzņēmuma mērķus!

Nepieciešamība finansējumam

Nepieciešamība finansējumam

Ja esi jauns uzņēmums vai plāno sākt savu biznesu, iespējams, nepietiek tikai ar paša sākotnējiem līdzekļiem. Lai attīstītu savu biznesu vai iegādātos nepieciešamo aprīkojumu, var noderēt finansiāla palīdzība. Piedāvājam dažus populārus finansējuma risinājumus uzņēmumiem:

 • Īpašnieka aizdevums uzņēmumam: Šis aizdevums ir paredzēts uzņēmuma īpašniekiem, kuri vēlas iegādāties vai attīstīt savu biznesu. Tas ir ātrs un ērts veids, kā saņemt nepieciešamo finansējumu bez lielām galvojuma formalitātēm.
 • Naudas aizdevums juridiskām personām: Ja jums ir nepieciešama lielāka summa, lai iegādātos vai attīstītu savu uzņēmumu, šāds naudas aizdevums var būt piemērots risinājums. Tas sniedz iespēju saņemt finansējumu, pamatojoties uz uzņēmuma finansiālo stāvokli un attīstības plānu.
 • SIA kredīts biznesam: Šis kredīts ir piemērots SIA ar ierobežotu atbildību formā uzņēmumiem, kas vēlas iegādāties vai attīstīt savu biznesu. Tas piedāvā iespēju saņemt finansējumu, balstoties uz uzņēmuma kapitālu un darbības plānu.
 • Citadele kredīts uzņēmumiem: Citadele banka piedāvā dažādus kredīta risinājumus uzņēmumiem, sākot no īstermiņa aizdevuma līdz ilgtermiņa finansējuma iespējām. Kredīts tiek piešķirts, ņemot vērā uzņēmuma finansiālo stāvokli un attīstības plānu.
 • Patēriņa kredīts uzņēmumiem: Ja vēlaties uzlabot uzņēmuma darbību vai iegādāties nepieciešamos resursus, patēriņa kredīts uzņēmumiem var būt piemērots risinājums. Šāds kredīts sniedz iespēju saņemt finansējumu, lai veiktu vajadzīgos ieguldījumus.
 • Luminor kredīts uzņēmumiem: Luminor banka piedāvā dažādas kredīta iespējas uzņēmumiem, sākot no īstermiņa finansējuma līdz ilgtermiņa biznesa attīstības aizdevumiem. Finansējums tiek piešķirts, ņemot vērā uzņēmuma vajadzības un potenciālu.
 • Kredīts uzņēmumam: Ja vēlaties attīstīt savu biznesu vai iegādāties nepieciešamos resursus, kredīts uzņēmumam var būt ideāls risinājums. Tas ļauj saņemt nepieciešamo finansējumu, lai veiktu iecerētos ieguldījumus vai paaugstinātu uzņēmuma kapitālu.
 • Kredīts uzņēmumiem bez ķīlas: Ja vēlaties saņemt finansējumu uzņēmumam, bet nevēlaties nodrošināt to ar īpašumu vai citiem materiāliem aktīviem, kredīts uzņēmumiem bez ķīlas var būt piemērots risinājums. Tas ļauj saņemt finansējumu, balstoties uz uzņēmuma potenciālu un attīstības plānu.

Ja interesē kāds konkrēts finansējuma risinājums vai vēlies uzzināt vairāk informācijas, sazinies ar mums un mūsu finanšu eksperti palīdzēs atrast vislabāko risinājumu tieši tavai biznesa vajadzībai!

Atbalsts biznesa veidošanai

Patēriņa kredīts uzņēmumiem ir lielisks risinājums, ja Jums nepieciešams papildu finansējums biznesa attīstībai vai iegādei. Mūsu banka piedāvā elastīgus un izdevīgus kredīta nosacījumus, kas pielāgoti Jūsu vajadzībām un iespējām.

Ar mūsu kredītu uzņēmumam varat ātri un vienkārši iegūt nepieciešamo finansējumu savam biznesam. Mēs sadarbojamies ar dažādām partnerbankām, piemēram, Luminor un Citadele, lai piedāvātu Jums visizdevīgākos un individuāli pielāgotus risinājumus.

Mūsu īpašnieka aizdevums uzņēmumam ļauj Jums iegūt vēl vairāk finansējuma, ja Jums ir nepieciešams. Mēs spējam piedāvāt naudas aizdevumu juridiskām personām ar īpašiem nosacījumiem un atrisināt Jūsu biznesa finanšu grūtības.

SIA kredīts biznesam ir ideāls risinājums, ja Jums ir vai plānojat dibināt SIA. Mēs piedāvājam izdevīgākos kredīta nosacījumus uzņēmumu dibināšanai un ātrumu, ar kuru Jūs varat saņemt finansējumu.

Mūsu banka piedāvā arī kredītu uzņēmumiem bez ķīlas, lai dotu Jums iespēju iegūt finansējumu, pat ja Jums nav iespēju piedāvāt ķīlu vai garantiju.

Nezaudējiet iespēju attīstīt savu biznesu! Sazinieties ar mums un atradīsim vispiemērotāko risinājumu, lai veidotu, attīstītu vai uzlabotu savu biznesu!

Iespēja ātri attīstīties

Jūsu uzņēmums ir jauns un jums nepieciešami finanšu līdzekļi, lai attīstītu savu biznesu? Citadele kredīts uzņēmumiem var būt lielisks risinājums jūsu vajadzībām. Citadele Banka piedāvā kredītu pakalpojumus jaunajiem uzņēmumiem, kuriem nav iespējams nodrošināt ķīlu. Tas ir izdevīgs un ātrs risinājums, kas palīdzēs jūsu uzņēmumam augt.

SIA kredīts biznesam no Citadele Bankas var sniegt finanšu stabilitāti un iespēju investēt savu uzņēmumu. Mūsu kredīts jaunam uzņēmumam ir piemērots risinājums, lai iegādātos nepieciešamos uzņēmējdarbības līdzekļus un attīstītu savu biznesu.

Mēs piedāvājam arī patēriņa kredītu uzņēmumiem, kas ir noderīgs risinājums, ja jums ir nepieciešami līdzekļi uzņēmējdarbības uzlabošanai vai papildu investīcijām. Mūsu kredīts uzņēmumam ir pieejams ar izdevīgiem nosacījumiem, lai palīdzētu jums sasniegt savus uzņēmējdarbības mērķus.

Meklējot iespēju ātri attīstīties, neaizmirstiet par īpašnieka aizdevumu uzņēmumam. Tas ir elastīgs risinājums, kas ļauj jums iegūt nepieciešamos līdzekļus, izmantojot savu uzņēmuma aktīvus kā nodrošinājumu.

Izmantojiet Luminor kredītu uzņēmumiem, lai iegūtu nepieciešamos finanšu līdzekļus savam biznesam. Luminor ir pierādījusi sevi kā uzticamu sadarbības partneri, kas piedāvā plašu kredītu pakalpojumu klāstu uzņēmumiem.

Turpiniet veidot savu uzņēmumu un ātri attīstīties ar mūsu uzņēmējdarbības finansēšanas risinājumiem. Sazinieties ar mums un uzziniet vairāk par Citadele kredītu iespējām uzņēmumiem!

Kas ir kredīts jaunam uzņēmumam?

Kredīts jaunam uzņēmumam ir finanšu risinājums, kas ļauj jaunajiem uzņēmumiem iegūt nepieciešamo finansējumu savas biznesa idejas īstenošanai un attīstībai. Šāds kredīts palīdz uzņēmumiem sākt darboties vai paplašināt esošās darbības, nodrošinot nepieciešamo finansējumu uzņēmējdarbības veicināšanai.

Citadele kredīts uzņēmumiem ir viena no iespējām, kā saņemt finansējumu savam jaunajam uzņēmumam. Šī iespēja piedāvā ātru un plašu aizdevuma piešķiršanu jaunajiem uzņēmējiem, kuriem nepieciešama papildus nauda biznesa attīstībai.

Īpašnieka aizdevums uzņēmumam ir vēl viena iespēja, kā saņemt finansējumu. Šis aizdevums ļauj uzņēmuma īpašniekam ieguldīt savus līdzekļus savā uzņēmumā, nodrošinot vēlamo finanšu atbalstu.

SIA kredīts biznesam ir vēl viens veids, kā saņemt nepieciešamo finansējumu uzņēmuma darbības attīstībai. Šī iespēja piedāvā aizdevumu uzņēmumu juridiskajām personām, nodrošinot finansējumu investīcijām, darba kapitālam vai citiem biznesa mērķiem.

Naudas aizdevums juridiskām personām ir ērti un izdevīgi nosacījumi, ar kuru palīdzību uzņēmumi var saņemt nepieciešamo naudas līdzekļu atbalstu savai darbībai.

Patēriņa kredīts uzņēmumiem ir finanšu risinājums, kas nodrošina uzņēmumiem iespēju finansēt dažādus patēriņa vai investīciju mērķus, piemēram, izpētes, mārketinga vai infrastruktūras izveidei.

Kredīts uzņēmumiem bez ķīlas ir vēl viens veids, kā saņemt finansējumu uzņēmuma biznesa attīstībai. Šī iespēja piedāvā iespēju saņemt aizdevumu bez nepieciešamības sniegt ķīlu vai garantiju.

Kredīts jaunam uzņēmumam ir iespēja jaunajiem uzņēmumiem saņemt nepieciešamo finansējumu savai darbībai un attīstībai. Šāda veida kredīts ļauj sākt vai paplašināt biznesu bez lielām administratīvām procedūrām un nodrošina pieejamu un ātru finansējumu, kas ir svarīgi savlaicīgi īstenot uzņēmējdarbības plānu.

Aizdevums jaunizveidotam uzņēmumam

Ja esi jaunais uzņēmējs un vēlies sākt savu biznesu vai attīstīt esošo, īpaši izstrādāts aizdevums ir ideāls risinājums Tavām vajadzībām. Mūsu aizdevuma piedāvājums ir pielāgots jaunizveidotiem uzņēmumiem, lai palīdzētu Tev ātri sākt biznesu un sasniegt savus mērķus.

Ar šo aizdevumu Tavi iesniegtie projekti un plāni var ātri pārvērsties realitātē. Pateicoties vienkāršotajai procedūrai un mazākajai administratīvajai slodzei, Tu varēsi koncentrēties uz savas idejas īstenošanu. Mēs piedāvājam izdevīgus nosacījumus un elastīgu kredīta atmaksas grafiku.

Iegūsti nepieciešamo finanšu atbalstu sava biznesa sākšanai vai attīstībai ar šiem piedāvājumiem:

 • Citadele kredīts uzņēmumiem – īpaši izstrādāts aizdevuma piedāvājums jaunizveidotiem uzņēmumiem.
 • Kredīts jaunam uzņēmumam – sniedz finanšu atbalstu jaunradi sākot vai esošo biznesu attīstot.
 • Patēriņa kredīts uzņēmumiem – sniedz iespēju finansēt vajadzīgos iepirkumus un iegādes.
 • Kredīts uzņēmumiem bez ķīlas – neprasa apdrošinājumu vai ķīlas nodrošinājumu.
 • SIA kredīts biznesam – īpaši pielāgots finansiālais atbalsts SIA uzņēmumiem.
 • Īpašnieka aizdevums uzņēmumam – sniedz iespēju izmantot personīgos līdzekļus savas firmas vajadzībām.
 • Luminor kredīts uzņēmumiem – piedāvā plašu izvēli no kredīta veidiem un nosacījumu piemēriem.

Ja vēlies uzzināt vairāk par pieejamajiem aizdevuma piedāvājumiem un nosacījumiem, sazinies ar mūsu speciālistiem, kuri palīdzēs Tev izvēlēties vislabāko risinājumu Tavam biznesam. Neļauj finanšu trūkumam kavēt savus uzņēmējdarbības plānus – ļauj mums sniegt nepieciešamo atbalstu un palīdzēt Tev īstenot savus biznesa mērķus!

Finansējums biznesa plāna realizācijai

Vai plānojat uzsākt jaunu uzņēmumu vai attīstīt esošo? SIA Kredīts biznesam ir risinājums jūsu finanšu vajadzībām! Mēs specializējamies sniegt naudas aizdevumus juridiskām personām, piedāvājot vairākus elastīgus un piemērotus maksājumu termiņus.

Mūsu piedāvājumā ietilpst gan ilgtermiņa kredīti uzņēmumiem, kas ļaus jums veikt ieguldījumus attīstībā un biznesa plāna realizācijā, gan arī īstermiņa patēriņa kredīti, kas sniegs nepieciešamo naudu īsā laikā. Neatkarīgi no jūsu vajadzībām – mēs esam gatavi palīdzēt!

Izmantojiet mūsu ātro un vienkāršo licencēto ātro kredīta pakalpojumu, kas tiek piedāvāts kopā ar partnermeteorologu citadelekreditamsnolaimes aizdevumiem. Šajā pakalpojumā ir pieejami gan aizdevumi, kas būs piemēroti maziem uzņēmumiem, gan arī plašs sortiments aizdevumiem uzņēmumiem:

 • Īpašnieka aizdevums uzņēmumam – ja vēlaties turpināt attīstīt savu biznesu vai iegādāties papildus tehnisko aprīkojumu;
 • Kredīts uzņēmumiem bez ķīlas – ja jums nav attiecīgo īpašumu, ko varētu piedāvāt par ķīlu;
 • Kredīts jaunam uzņēmumam – ja plānojat uzsākt jaunu biznesu un vēlaties sākt to ar stabiliem finansējuma līdzekļiem.

Nezaudējiet iespēju īstenot savus uzņēmējdarbības plānus! Saņemiet nepieciešamo finansējumu, sadarbojoties ar SIA Kredīts biznesam. Mūsu speciālisti rūpēsies par to, lai jūsu biznesa ideja kļūtu par realitāti. Sazinieties ar mums jau šodien!

Iegādes vai uzņēmuma attīstības projekta apmaksāšana

Iegādes vai uzņēmuma attīstības projekta apmaksāšana

Vai tu plāno iegādāties jaunu uzņēmumu vai attīstīt jau esošo projektu? Mums ir risinājums tavam finanšu plānam!

Mēs piedāvājam naudas aizdevumu juridiskajām personām, kas ir izmantojams iegādes vai uzņēmuma attīstības projekta apmaksāšanai. Bez ķīlas un ar elastīgu atmaksas grafiku, mūsu kredīts uzņēmumiem ir piemērots gan jaunam, gan jau esošam uzņēmumam.

Kāpēc izvēlēties mūs?

 • Zems procentu likmju līmenis: Mūsu kredītu uzņēmumiem nodrošina pieprasītākās zemas procentu likmes tirgū. Tas nozīmē, ka izdevīgus nosacījumus iegūtu jebkurš uzņēmums, neatkarīgi no tā, vai tas strādā jau vairākus gadus vai ir tikko iesācis savu darbību.
 • Patiešām elastīgs atmaksas grafiks: Mēs saprotam, ka katram uzņēmumam ir savu tempu un attīstības plānu. Tāpēc mūsu kredīti uzņēmumiem piedāvā dažādus atmaksas grafikus, lai vislabāk atbilstu tavām vajadzībām. Tu vari izvēlēties, vai maksāt mēnesī, ceturksnī vai gadā.
 • Iesaistīti konsultanti: Mūsu konsultanti ar pieredzi finanšu nozarē ir gatavi palīdzēt tev saprast savas iespējas un izstrādāt piemērotu finanšu plānu. Viņi ir te, lai tev palīdzētu visā procesā, no pirmās konsultācijas līdz aizdevuma atmaksai.

Ja tev ir vajadzīgs kredīts jaunam uzņēmumam vai īpašnieka aizdevums uzņēmumam, nekavējoties sazinies ar mums! Mēs ar prieku palīdzēsim tev sasniegt savus biznesa mērķus.

Mūsu piedāvātie aizdevuma nosacījumi
Aizdevuma summa Procentu likme Atmaksas termiņš
€10,000 – €100,000 no 2% līdz 5 gadiem
€100,000 – €500,000 no 1% līdz 10 gadiem
€500,000 un vairāk no 0,5% līdz 15 gadiem

Kā saņemt kredītu jaunam uzņēmumam?

Rakstā izskatāmies visu aizdevumu iespējas, ko piedāvā Latvijas bankas un citi finanšu pakalpojumu sniedzēji. Gadījumā, ja esi nolēmis uzsākt savu uzņēmējdarbību un vajadzīgs finansējums, ir daudzas iespējas saņemt kredītu jaunam uzņēmumam.

Izmantojot Citadele kredītu uzņēmumiem, tu vari saņemt naudas aizdevumu juridiskām personām ātri un vienkārši. Šāda veida kredīts uzņēmumam dod iespēju sevai iesākt izvēžot iespējamo risku.Luminor kredīts uzņēmumi ir vēl viena iespēja, kas piedāvā kredītu jaunam uzņēmumam.

Pēc citiem pakalpojumu sniedzējiem, patēriņa kredītu uzņēmumiem var dot iespēju kredītu saņemt uz īpašnieka aizdevumu uzņēmumam. Šis veids ir ērts ceļš, kā veiksmīgi turpināt biznesa attīstību.

Vienkārši iegūstot šādu kredītu jaunam uzņēmumam, tu vari sākt risku mazinošā veidā finansēt savu ideju un uzņēmuma attīstību. Izvēlies sev vispiemērotāko risinājumu un sāc attīstīt savu biznesu!