Kredīts mājokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi | Kredīts dzīvokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%

Vai vēlaties iegādāties mājokli, bet saskaraties ar problēmām savā kredītvēsturē? Neuztraucieties! Mēs esam šeit, lai palīdzētu Jums sasniegt savus mērķus pat ar sabojātu kredītvēsturi.

Mūsu komanda specializējas kredītu salīdzināšanā un piedāvā plašu izvēli no hipotekārajiem kredītiem ar īpašiem nosacījumiem. Neskatoties uz to, vai jums ir zemā kredītvēstures vērtējums vai pat vairāki kredītoņi, mēs atradīsim piemērotu risinājumu Jūsu individuālajai situācijai.

Neziniet, kā atrisināt pirmo iemaksu dzīvoklim? Mēs piedāvājam iespēju saņemt kredītu pret auto ķīlu, kas ir lielisks risinājums, ja esat automašīnas īpašnieks. Jums nav nepieciešams nekāds papildus nodrošinājums, tikai Jūsu automašīna kā ķīla Jūsu jaunā mājokļa iegādei.

Ir jauka iespēja saņemt hipotekāro kredītu arī ar sabojātu kredītvēsturi. Mēs nevēlamies Jūs ierobežot ar pirmās iemaksas prasību, tāpēc piedāvājam hipotekāro kredītu bez pirmās iemaksas. Tas ļauj Jums vienkāršoti iegūt dzīvokli vai māju, nemaksājot lielāko daļu no cenas uzreiz.

Ja vēlaties iegādāties dzīvokli bez pirmās iemaksas, mēs Jums to nodrošinām. Mūsu specializētais kredītu pakalpojums ļauj Jums realizēt savus sapņus par paša dzīvokļa pirkšanu, nemaksājot pirmo iemaksu.

Vai vēlaties iespēju saņemt mazo mājokļa kredītu? Mēs piedāvājam piemērotus kredītu risinājumus ar zemiem procentu maksājumiem un elastīgām atmaksas nosacījumiem.

Ja Jūsu kredītvēsture ir sabojāta, tas nenozīmē, ka jums nav iespēju iegādāties mājokli. Mēs piedāvājam altum kredītu, kas ir alternatīva banku piedāvātajiem risinājumiem. Apskatiet mūsu piedāvāto altum kredītu, kurš ir piemērots Jūsu kredītvēsturei, lai realizētu savas dzīvošanas vajadzības.

Iegādājieties savu sapņu mājokli pat ar sabojātu kredītvēsturi. Mēs palīdzēsim Jums atrast piemērotu kredītu risinājumu, lai jūs varētu staigāt pa savu mājokli jau tuvākajā laikā!

Kas ir Kredīts mājokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi?

Kredīts mājokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi ir finanšu pakalpojums, kas piedāvā iespēju iegādāties mājokli, pat ja jums ir problēmas ar kredītvēsturi. Tas ir piemērots tiem, kuriem ir slikti kredīta vēstures dati, un bankas vai cita veida tradicionālie aizdevēji atteikuši dot aizdevumu mājokļa iegādei.

Kredīts ar sabojātu kredītvēsturi bieži tiek dēvēts par riskantu kredītu, jo aizdevējiem var būt bažas par to, vai jūs spēsiet laikus atmaksāt aizdevumu. Tāpēc, šāda veida kredīts varbūt būs pieejams tikai ar augstāku procentu likmi vai ar citiem papildu noteikumiem, kas aizsargā aizdevēju no iespējamām finansiālām zaudējumiem.

Kredīta veidi ar sabojātu kredītvēsturi

Ir vairāki veidi, kā var saņemt kredītu mājokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi:

 • Altum kredīts: Ja jums ir ķīla, piemēram, automašīna, varat saņemt kredītu ar ķīlu un tādējādi uzlabot savas iespējas saņemt aizdevumu mājokļa iegādei.
 • Kredīts pret auto ķīlu: Ja jums pieder auto, varat izmantot to kā ķīlu, lai saņemtu aizdevumu mājokļa iegādei.
 • Hipotekāro kredītu salīdzināšana: Jūs varat salīdzināt dažādu banku piedāvātos hipotekāros kredītus un izvēlēties to, kas labāk atbilst jūsu vajadzībām ar sabojātu kredītvēsturi.
 • Dzīvoklis bez pirmās iemaksas: Daži aizdevēji piedāvā iespēju iegādāties dzīvokli bez pirmās iemaksas, kas var būt noderīgi tiem, kuriem nav pietiekami daudz naudas sākotnējai iemaksai.
 • Hipotekārais kredīts bez pirmās iemaksas: Līdzīgi kā iepriekš, ir pieejama arī iespēja saņemt hipotekāro kredītu bez pirmās iemaksas.
 • Mazais mājokļa kredīts: Daži aizdevēji piedāvā speciālus kredītus maziem mājokļiem ar sabojātu kredītvēsturi.
 • Kredīts mājas būvniecībai: Ja plānojat būvēt māju, varat apsvērt iespēju saņemt kredītu mājas būvniecībai, pat ja jums ir sabojāta kredītvēsture.

Kā saņemt Kredītu mājokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi?

Kredītu mājokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi var saņemt, sasniedzot papildu kritērijus un priekšnoteikumus. Bieži vien jums būs jāparāda aizdevējam, ka esat pietiekami stabils finansiāli, lai spētu atmaksāt aizdevumu, piemēram, ar regulāriem ienākumiem un citiem aktīviem.

Tomēr, kā jau minēts iepriekš, aizdevējs var piemērot augstāku procentu likmi vai pievienot papildu noteikumus, tāpēc ir svarīgi rūpīgi izvērtēt piedāvājumus un izvēlēties to, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām un spējām.

Kāds ir labākais Kredīts mājokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi?

Nav iespējams noteikt vienu konkrētu aizdevēju vai kredītu, kas ir vislabākais visiem. Katram indivīdam būs atšķirīgas vajadzības un iespējas, tāpēc izvēloties kredītu mājokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi, ir svarīgi veikt rūpīgu salīdzinājumu.

Lai atrastu labāko piedāvājumu, ieteicams apmeklēt dažādus aizdevējus, pētīt to nosacījumus un izmantot internetā esošos salīdzināšanas rīkus, kas ļauj salīdzināt dažādu banku un apdrošinātāju piedāvātās hipotekāro kredītu iespējas.

Atcerieties arī apsvērt riskus un izvērtēt to, vai jūs spēsiet atbilstoši atmaksāt aizdevumu un izvairīties no tālākām finansiālām problēmām. Ir svarīgi izprast savu finansiālo situāciju un rūpīgi plānot, lai jaunais mājoklis būtu ilgtermiņa ieguldījums un nekļūtu par nastu jūsu finansiālajai stabilitātei.

Aizdevējs Procentu likme Minimālā kredīta summa Maksimālā kredīta summa
Aizdevējs A 10% 1000 EUR 50000 EUR
Aizdevējs B 12% 2000 EUR 40000 EUR
Aizdevējs C 14% 1500 EUR 55000 EUR

Kā darbojas Kredīts mājokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi?

Kā darbojas Kredīts mājokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi?

Iespējas, ko piedāvā Kredīts mājokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi

Ja Jums ir sabojāta kredītvēsture, jums iespējams ir bijusi grūtības saņemt kredītu dzīvokļa iegādei. Tomēr, ar Kredītu mājokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi, Jums ir iespēja iegādāties dzīvokli vai māju pat ar sabojātu kredītvēsturi.

Kā tas darbojas?

Kredīts mājokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi dod Jums iespēju saņemt hipotekāro kredītu ar slikto kredītvēsturi. Lai izbaudītu šo iespēju, Jums jāpaveic daži soļi:

 1. Apmeklējiet Kredītu salīdzināšanas mājaslapu, lai atrastu labāko piedāvājumu;
 2. Izvēlieties kredītu, kas atbilst jūsu vajadzībām: hipotekāro kredītu salīdzināšana var palīdzēt saprast dažādu piedāvājumu atšķirības;
 3. Aizpildiet kredīta pieteikumu tieši mājaslapā. Nepieciešamie dokumenti tiks norādīti mājaslapā;
 4. Tiks veikta kredītvēstures pārbaude, kuras rezultātā tiks pieņemts lēmums par kredīta piešķiršanu;
 5. Pēc apstiprinājuma, jums būs iespēja iegādāties savu mājokli ar saņemto kredītu.

Kādu mājokli var iegādāties?

Ar Kredītu mājokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi Jūs varat iegādāties gan dzīvokli, gan māju. Šī iespēja ļauj Jums realizēt sapni par savu mājokli pat tad, ja Jums ir sabojāta kredītvēsture.

Papildus iespējas

Ja Jūsu kredītvēsture ir sabojāta, šāda veida kredīts var dot Jums papildus iespējas, piemēram:

 • Kredīts mājas būvniecībai – iespēja veidot savu sapņu māju no sākuma;
 • Hipotekārais kredīts bez pirmās iemaksas – iespēja iegādāties mājokli, neieguldot sākotnējo iemaksu;
 • Kredīts pret auto ķīlu – iespēja izmantot savu automašīnu kā ķīlu un saņemt kredītu mājokļa iegādei;
 • Dzīvoklis bez pirmās iemaksas – iespēja iegādāties dzīvokli, neveicot sākotnējo iemaksu;
 • Mazais mājokļa kredīts – iespēja iegādāties nelielu mājokli ar piemērotu kredīta summu;
 • Altum kredīts – iespēja saņemt kredītu ar zemām procentu likmēm;

Iegūstiet savu kredītu jau tagad!

Ja Jums ir sabojāta kredītvēsture, tas nenozīmē, ka Jums nav iespēju iegādāties savu mājokli. Kredīts mājokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi dod Jums iespēju īstenot savus dzīves sapņus. Izvēlieties kredītu, piesakieties tieši mājaslapā un iegūstiet savu kredītu jau tagad!

Ieguvumi no Kredīta mājokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi

Ja jums ir sabojāta kredītvēsture, tas ne vienmēr nozīmē, ka jums nav iespēju iegādāties mājokli vai dzīvokli. Ar Kredītu mājokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi, jūs joprojām varat realizēt savus sapņus par mājas iegādi.

Piedāvājamie pakalpojumi:

 • Kredītu salīdzināšana – Mēs palīdzēsim jums atrast vislabāko hipotekāro kredītu, kas piemērots jūsu situācijai, lai iegādātos mājokli ar sabojātu kredītvēsturi.
 • Kredīts pret auto ķīlu – Ja jums ir auto ķīla, mēs piedāvājam iespēju iegūt kredītu mājokļa iegādei, izmantojot jūsu transportlīdzekli kā nodrošinājumu.
 • Pirmā iemaksa dzīvoklim – Ja jums ir pieejami tikai ierobežoti finanšu līdzekļi, mēs spēsim atrast risinājumu, lai jūs varētu iegādāties dzīvokli, izmantojot minimālo pirmo iemaksu.
 • Dzīvoklis bez pirmās iemaksas – Mēs piedāvājam iespēju iegādāties dzīvokli pat bez jebkādas pirmās iemaksas, ļaujot jums sākt savu mājas īpašumu īpašnieka ceļu bez apgrūtinājumiem.
 • Kredīts mājas būvniecībai – Ja jūs vēlaties būvēt māju, mēs piedāvājam iespēju iegūt kredītu mājas būvniecībai, pat ja jums ir sabojāta kredītvēsture.
 • Mazais mājokļa kredīts – Ja jums ir nepieciešams mazs kredīts mājokļa iegādei, mēs varēsim palīdzēt atrast piemērotu finansējumu, lai jūs varētu iegādāties savu sapņu mājokli.
 • Hipotekārais kredīts bez pirmās iemaksas – Mēs piedāvājam iespēju iegādāties mājokli pat bez jebkādas pirmās iemaksas, ļaujot jums sākt savu īpašuma īpašnieka ceļu bez liekām grūtībām.
 • Altum kredīts – Ja jums ir nepieciešams ātrs finanšu līdzeklis, lai iegādātos mājokli ar sabojātu kredītvēsturi, mēs piedāvājam altum kredītu ar izdevīgiem nosacījumiem.

Neatkarīgi no jūsu situācijas ar kredītvēsturi, mēs esam šeit, lai palīdzētu jums iegūt mājokli, ko vienmēr esat vēlējies. Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem un atrastu piemērotu risinājumu jūsu vajadzībām.

Nosacījumi un prasības Kredīta mājokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi

Tikai daži cilvēki var atļauties iegādāties mājokli ar pārkāpumu vēsturi vai zemu kredīta vērtējumu. Tomēr nav jāielaiž cerības, jo ir pieejami dažādi nosacījumi un prasības, kas var palīdzēt jums saņemt kredītu:

 1. Darba stāžs: Daži kredīti mājokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi var pieprasīt, lai jums būtu noteikts darba stāžs. Parasti tas ir vismaz 6 mēneši, lai nodrošinātu, ka jums ir stabilas ienākumu avoti.
 2. Ienākumi: Kredītdevēji var prasīt, lai jūsu ienākumi pārsniegtu noteiktu minimālo apjomu, lai nodrošinātu, ka spējat segt kredīta maksājumus.
 3. Papildu ķīlas: Dažreiz ir iespēja veikt papildu ķīlas, piemēram, auto, lai nodrošinātu kredītu saņemšanu ar sabojātu kredītvēsturi.
 4. Pielāgots progrāms: Daži kredīti var piedāvāt pielāgotas programmas, kas ņem vērā jūsu individuālos apstākļus un var palīdzēt jums saņemt kredītu, pat ja ir kredītvēstures problēmas.

Tie ir tikai daži no nosacījumiem un prasībām, kas var tikt piemērotas kredīta mājokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi. Ir vērts apspriesties ar kredīta speciālistu vai banku, lai izprastu visas iespējas, kas jums ir pieejamas.

Ja vēlaties iegādāties mājokli, bet jums ir sabojāta kredītvēsture, neatsakieties no savām sapņu mājām. Izmantojot kredītu salīdzināšanas pakalpojumu, piemēram, “hipotekāro kredītu salīdzināšana”, jūs varat atrast piemērotu risinājumu, kas atbilst jūsu individuālajām vajadzībām.

Kā saņemt Kredītu dzīvokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi?

Ja Jums ir sabojāta kredītvēsture, tas nenozīmē, ka Jums nav iespēju iegādāties savu sapņu dzīvokli. Lai arī kredītvēstures sabojājums var ietekmēt Jūsu iespējas saņemt kredītu, ir dažas iespējas, kā atrast finansējumu dzīvokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi.

1. Mājokļa kredīts ar ķīlu vai galvojumu

Viena iespēja ir meklēt banku vai kredītu sabiedrību, kas piedāvā mājokļa kredītu ar ķīlu vai galvojumu. Šādā gadījumā Jums būs jārod persona, kas ir gatava būt Jūsu galvojums vai nodrošinājums, lai aizdevējs jums piešķirtu kredītu.

2. Alternatīvi kredītu devēji

Ja tradicionālās bankas atteiktas kredīta dēļ, Jūs varat apsvērt iespēju saņemt kredītu no alternatīviem kredītu devējiem. Šie kredītu devēji bieži vien ir elastīgāki un var piedāvāt kredītu pat sabojātas kredītvēstures gadījumā. Tomēr ir svarīgi analizēt procentu likmes un citus nosacījumus, lai izvēlētos visizdevīgāko aizdevēju.

3. Hipotekārais kredīts ar pirmo iemaksu

Viennozīmīgi viena no labākajām iespējām ir meklēt banku vai kredītu sabiedrību, kas piedāvā hipotekāro kredītu ar pirmo iemaksu eseju. Tas nozīmē, ka Jums nebūs jāmaksā pirmā iemaksa, kas bieži vien ir liels summas daļa no dzīvokļa cenas. Dažas bankas un kredītu devēji piedāvā šādu iespēju, bet ir svarīgi izvērtēt procentu likmes un citus nosacījumus, lai pēc iespējas vairāk ietaupītu.

4. Mazais mājokļa kredīts

Citi iespējamie risinājumi ir mazais mājokļa kredīts, kas ir paredzēts tieši mazas vērtības nekustamā īpašuma iegādei. Šāda tipa kredīts var būt izdevīgs, ja Jūsu kredītvēsture ir sabojāta, jo bieži vien prasības un procentu likmes ir zemākas.

5. Hipotekārais kredīts bez pirmās iemaksas

Ja Jums nav iespēju samaksāt pirmo iemaksu dzīvoklim, varat meklēt banku vai kredītu sabiedrību, kas piedāvā hipotekāro kredītu bez pirmās iemaksas. Tas nozīmē, ka Jums nebūs jāsamaksā liela naudas summa uzreiz, bet gan varēsiet atmaksāt aizdevumu pakāpeniski.

Secinājums

Ja Jums ir sabojāta kredītvēsture, nav iemesla satraukties. Ir daudz iespēju saņemt kredītu dzīvokļa iegādei, un tikai Jums jāizvēlas piemērotākā. Lai atrastu visizdevīgākos nosacījumus, ieteicams izpētīt dažādus banku un kredītu devēju piedāvājumus un salīdzināt tos pirms lēmuma pieņemšanas.

Kredīta dzīvokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi pieejamie dokumenti

Ja Jums ir sabojāta kredītvēsture, tas nenozīmē, ka Jums uzreiz jāatsakās no sapņa par savu mājokli. Piedāvājam kredītu dzīvokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi. Lai tiktu galā ar šādu situāciju, ir nepieciešami daži dokumenti.

Pieejamie dokumenti:

 • Izvilkums no kredītvēstures: Lai precīzi novērtētu Jūsu maksātspēju un kredītspēju, mums nepieciešams izvilkums no Jūsu kredītvēstures.

 • Darba vietas apliecinājums: Attēlosiet savu stabilitāti darba vietā, iesniedzot mums darba vietas apliecinājumu no darba devēja.

 • Ienākumu apliecinājums: Lai novērtētu Jūsu finansiālo stāvokli, mums būs vajadzīgs dokumentāls apliecinājums par Jūsu ienākumiem. Tas var būt algu saraksts, pabalsti vai mājokļa īre.

 • Nekustamā īpašuma apliecinājums: Ja Jums jau ir kāds nekustamais īpašums, tā apliecinājums var būt noderīgs kā papildu nodrošinājums par kredīta atmaksmi.

Šie ir tikai daži no dokumentiem, kas var būt nepieciešami, lai saņemtu kredītu dzīvokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi. Mūsu speciālisti palīdzēs Jums sīkāk izprast visu nepieciešamo dokumentu sarakstu un sniegs konsultācijas, lai Jūs varētu sākt jauno dzīvi savā sapņu mājoklī.

Kā iesniegt pieteikumu Kredītam dzīvokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi?

Kad jūsu kredītvēsture ir sabojāta, ir grūti vai pat neiespējami saņemt tradicionālu hipotekāro vai mazā mājokļa kredītu. Tomēr tas nenozīmē, ka jūs nevarat iegādāties savu sapņu dzīvokli ar šādu situāciju. Altum piedāvā alternatīvu risinājumu – kredītu dzīvokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi.

Lai pieteiktos uz kredītu dzīvokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi, ievērojiet šos soļus:

 1. Pierādiet savu ienākumu avotu: Lai apliecinātu savu spēju atmaksāt kredītu, būs jāiesniedz dokumenti, kas apliecina jūsu regulāros ienākumus. Tas var ietvert darbavietas koplīgumu, bankas konta izrakstu vai deklarāciju par nodokļu maksu. Atkarībā no aizdevēja prasībām, šie dokumenti var atšķirties.
 2. Iespējas depozīta jautājumā: Nopelnīt nokārtotu kredītvēsturi parasti ir prasība, bet ir arī alternatīvas, kas ļaus jums saņemt kredītu, nesniedzot pirmo iemaksu dzīvoklim. Šādos gadījumos būs jāapspriež situācija ar aizdevēju un jānosaka, kāda ir depozīta nepieciešamība.
 3. Pieteikšanās process: Jums būs jāaizpilda pieteikuma veidlapa, kurā jums jāsniedz informācija par jūsu personīgajām un finansiālajām apliecībām. Jums būs jānorāda arī apstiprinātais dzīvokļa pirkuma līgums un jāiesniedz visi nepieciešamie dokumenti.
 4. Pieteikuma izskatīšana un apstiprināšana: Kad esat iesniedzis savu pieteikumu, aizdevējs izskatīs jūsu informāciju un veiks kredītkonta vēstures pārbaudi. Ja visi nosacījumi ir izpildīti, jūs saņemsiet apstiprinājuma lēmumu un tiksiet norunāts tikšanās laiks, lai pabeigtu dokumentāciju un noslēgtu kredīta līgumu.

Izmantojot šo alternatīvo risinājumu, jūs varat iegādāties dzīvokli pat ar sabojātu kredītvēsturi. Atcerieties, ka katrā gadījumā aizdevējiem var būt atšķirīgas prasības un līguma nosacījumi, tāpēc ir svarīgi izpētīt dažādus aizdevējus un salīdzināt hipotekāros kredītus, lai atrastu labāko risinājumu jums.

Atbildes saņemšana un lēmuma pieņemšana par Kredītu dzīvokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi

Atbildes saņemšana un lēmuma pieņemšana par Kredītu dzīvokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi

Piedāvājam ātru atbildes saņemšanu un lēmuma pieņemšanu par Kredītu dzīvokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi

Vai vēlaties iegādāties dzīvokli, bet jums ir sabojāta kredītvēsture? Nepaļaujieties uz banku atteikumiem. Mēs esam šeit, lai jums palīdzētu. Mūsu komanda ātri un efektīvi novērtēs jūsu situāciju un piedāvās risinājumu.

Mūsu pakalpojumi

 • Novērtēsim jūsu kredītvēsturi un sniegsim atbildi par kredīta iespējām
 • Salīdzināsim dažādus hipotekāros kredītus, lai atrastu piemērotāko risinājumu
 • Piedāvāsim kredītu pret auto ķīlu, ja tas ir nepieciešams
 • Sniegsim iespēju saņemt ātro kredītu dzīvokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi
 • Palīdzēsim atrast dzīvokli bez pirmās iemaksas
 • Piedāvāsim mazo mājokļa kredītu, lai atvieglotu iegādes procesu
 • Sniedzam iespēju saņemt hipotekāro kredītu bez pirmās iemaksas
 • Sniegsim konsultācijas un palīdzēsim iegūt kreditēšanu dzīvokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi
 • Palīdzēsim atrast risinājumu pirmās iemaksas jautājumam

Kā saņemt atbildi

 1. Aizpildiet pieteikuma anketu uz mūsu mājaslapas
 2. Ņemiet vērā, ka atbilde var tikt sniegta tikai pēc kredītvēstures izpētes
 3. Mūsu komanda ātri un profesionāli novērtēs jūsu situāciju
 4. Mēs sniegsim detalizētu ziņu par pieejamajām kredīta iespējām un nosacījumiem
 5. Ar mūsu palīdzību jūs varēsiet pieņemt informētu lēmumu par kredīta dzīvokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi

Sazinieties ar mums

Nezaudējiet cerību iegādāties savu sapņu dzīvokli ar sabojātu kredītvēsturi. Sazinieties ar mūsu komandu un saņemiet profesionālu atbalstu šajā jautājumā. Mēs gaidām jūsu zvanu vai e-pasta ziņu!

Kredīta dzīvokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi noteikumi

Kredīta dzīvokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi noteikumi

Ja Jums ir sabojāta kredītvēsture, tomēr vēlaties iegādāties dzīvokli, mēs piedāvājam speciālus noteikumus, kas varētu Jums palīdzēt. Ar mūsu kredītu dzīvokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi programmu, Jums ir iespēja saņemt finansējumu dzīvokļa iegādei, pat ja ir bijušas problēmas ar Jūsu kredītvēsturi.

Programmas noteikumi:

 • Kredītam ir nepieciešama ķīla īpašumā.
 • Kredīts tiks izsniegts uz mājokļa iegādi.
 • Nav nepieciešama pirmā iemaksa.
 • Programmai ir noteikta gada procentu likme.
 • Kreditējamā summa ir atkarīga no mājokļa vērtības un Jūsu kredītvēstures situācijas.

Būvniecības un jaunu mājokļu piedāvājumi:

Mūsu komplektācijā ietilpst arī iespēja saņemt kredītu dzīvokļa iegādei, ja Jums ir sabojāta kredītvēsture. Tas ir īpaši izdevīgi tiem, kuriem ir vēlme iegādāties īpašumu būvēšanai vai jaunu dzīvokli. Mēs palīdzam Jums atrast vispiemērotāko risinājumu, ņemot vērā Jūsu kredītvēstures stāvokli un finansiālās iespējas.

Salīdziniet un atlasiet labāko risinājumu:

Mūsu komanda piedāvā konsultācijas par hipotekāro kredītu salīdzināšanu, lai Jūs varētu salīdzināt dažādu kredītdevēju piedāvājumus un atlasīt labāko risinājumu Jūsu individuālajām vajadzībām. Mēs strādājam ar uzticamiem kredītiestāžu partneriem, kas ir gatavi palīdzēt Jums ar kredītu dzīvokļa iegādei, pat ja Jums ir sabojāta kredītvēsture.

Atlasiet drošu un uzticamu aizdevēju:

Mēs sadarbojamies ar kredītiestāžu partneriem, kas ir pierādījuši savu uzticamību un drošumu. Mēs nodrošinām, ka Jūsu kredīts dzīvokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi tiks nodrošināts ar vispiemērotāko drošību.

Sazinieties ar mums:

Lai uzzinātu vairāk par kredīta dzīvokļa iegādei ar sabojātu kredītvēsturi noteikumiem un iespējām, aicinām Jūs sazināties ar mūsu speciālistiem. Mēs sniegsim nepieciešamo informāciju un palīdzēsim Jums atrast vislabāko risinājumu Jūsu situācijai.