Kredīts pret ķīlu Sliktas kredītvēstures iespējas ar nekustamo īpašumu Nordeā

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%

Šobrīd nav viegli saņemt kredītu, ja Tev ir sliktā kredītvēsture vai ierobežots aizdevumu veids. Taču Nordea piedāvā risinājumu – kredītu pret ķīlu ar nekustamo īpašumu!

Ja Tev ir nepieciešams finansējums, bet Tu nevari saņemt kredītu pret auto ķīlu, kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu Swedbank, SEB hipotekārais kredīts kalkulators, Citadele hipotekārais kredīts vai kredītu pret zemes ķīlu, Nordeā Tev ir iespēja saņemt aizdevumu pret ķīlu ar sliktu kredītvēsturi.

SEB kredīta kalkulators un Nordeas kredītu speciālisti palīdzēs Tev izvēlēties izdevīgāko risinājumu un formulēt kredīta piedāvājumu atbilstoši Tavām iespējām un vēlmēm.

Nav iemesla aizmirst par savām finansiālajām iespējām, ja Tu esi nonācis grūtībās. Sazini ar Nordeas kredīta konsultantiem un uzzini vairāk par kredītu pret ķīlu ar sliktu kredītvēsturi un nekustamo īpašumu!

Iespējas saņemt kredītu pret ķīlu

Gribat saņemt kredītu, bet nav laba kredītvēsture vai nav nepieciešamais aizdevuma drošības līdzeklis? Citadele piedāvā risinājumu – hipotekāro kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu.

Ar hipotekārā kredīta palīdzību jūs varat izmantot jūsu nekustamo īpašumu kā ķīlu, lai saņemtu aizdevumu. Tas nozīmē, ka jums nav jābūt labai kredītvēsturei vai citām garantijām, lai saņemtu kredītu.

Ja jums ir automašīna, kas var kalpot kā ķīla, jūs varat izmantot arī kredītu pret auto ķīlu. SEB piedāvā arī hipotekārā kredīta kalkulatoru, lai jūs varat viegli aprēķināt aizdevuma summu un atmaksas termiņu.

Ja jums ir zeme, kas var kalpot kā ķīla, jūs varat saņemt kredītu pret zemes ķīlu. Tas ir ērts risinājums, ja jums ir nekustamais īpašums, bet trūkst pietiekami daudz naudas, lai segtu nepieciešamo izdevumu.

SEB arī piedāvā ērtu kredīta kalkulatoru, lai viegli aprēķinātu aizdevuma summu un atmaksas termiņu, ja jums ir nekustamā īpašuma ķīla.

Jums nav jāuztraucas par sliktu kredītvēsturi, ja vēlaties saņemt kredītu ar nekustamā īpašuma ķīlu. Mūsu kredīti pret nekustamā īpašuma ķīlu arī ir pieejami Swedbank klientiem. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par šo iespēju.

Nezaudējiet cerību saņemt nepieciešamo finansējumu ar sliktu kredītvēsturi. Izmantojiet iespēju saņemt kredītu pret ķīlu un iegūt nepieciešamo naudas summu jau šodien.

Iespēja izmantot nekustamo īpašumu

Lai atrisinātu problēmas ar sliktu kredītvēsturi un gūtu nepieciešamo finansējumu, ir iespēja izmantot nekustamo īpašumu kā ķīlu. Tas ir īpaši izdevīgi, ja jums ir nekustamais īpašums, piemēram, māja vai zeme, kurā ir ieguldīts liels darbs un līdzekļi. Gan privātpersonām, gan uzņēmumiem tas var būt izdevīgs risinājums.

Šajā rakstā mēs aplūkosim dažus nozīmīgus faktorus, kas jāņem vērā, izmantojot nekustamo īpašumu kā ķīlu. Tāpat iepazīstieties ar dažādiem kredītu piedāvājumiem, kas pieejami nozarē, lai atrastu piemērotāko risinājumu tieši jūsu situācijai.

Kredīta piedāvājumi ar nekustamo īpašumu kā ķīlu

Dažas no lielākajām bankām Latvijā, piemēram, SEB banka, Swedbank un Citadele, piedāvā kredītus pret nekustamā īpašuma ķīlu. šī ir lieliska iespēja, ja vēlaties aizņemties lielāku summu un jūs nemazināt ar sliktu kredītvēsturi.

 • SEB kredīta kalkulators: SEB banka piedāvā kredīta kalkulatoru, ar kura palīdzību jūs varat aprēķināt kredīta summu, procentu likmi un atmaksas termiņu. Tas ir ļoti noderīgs rīks, lai izvēlētos visizdevīgāko piedāvājumu un plānotu savu budžetu.
 • Kredīts pret zemes ķīlu: Ja jums pieder zeme, kas atrodas labā vietā vai ir potenciāli izdevīga, jūs varat to izmantot kā ķīlu dažādiem kredīta piedāvājumiem. Tas var būt izdevīgs risinājums, lai iegūtu finansējumu, piemēram, uzņēmējdarbības attīstībai vai dzīvojamo māju remontam.
 • Kredīts pret auto ķīlu: Ja jums ir automašīna, kas ir vērtīga un labā stāvoklī, jūs varat to izmantot kā ķīlu saņemt kredītu. Tas ir viens no populārākajiem veidiem, kā iegūt aizdevumu ar nekustamo īpašumu kā ķīlu, īpaši ja jūs izvēlaties ātro kredītu.
 • Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu Swedbank: Swedbank piedāvā arī iespēju izmantot nekustamo īpašumu kā ķīlu, lai saņemtu kredītu. Jūs varat aizņemties gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, atkarībā no jūsu vajadzībām un iespējām.
 • Kredīts pret auto ķīlu Swedbank: Ja jums ir automašīna un jums ir nepieciešams finansējums, jūs varat apsvērt kredītu, izmantojot to kā ķīlu. Tas ir ērts veids, kā iegūt aizdevumu bez liekiem pavadītājiem procesiem, un tas ir īpaši izdevīgi, ja jūs strauji vēlaties iegūt finansiālu atbalstu.

Sliktas kredītvēstures iespējas ar nekustamo īpašumu

Ja jums ir sliktas kredītvēstures vēsture, jūs varat saskarties ar grūtībām, mēģinot saņemt aizdevumu. Tomēr, izmantojot nekustamo īpašumu kā ķīlu, jums ir lielākas iespējas gūt nepieciešamo finansējumu, pat ar sliktu kredītvēsturi. Tas ir tāpēc, ka ķīla sniedz bankām lielāku pārliecību par aizdevuma atmaksas drošību.

Tāpat, gūstot piekļuvi ieguldījumiem, piemēram, hipotekārajam kredītam pret nekustamā īpašuma ķīlu, jums ir iespēja lietot jūsu nekustamā īpašuma vērtību kā nodrošinājumu. Tas ļauj jums iegūt nepieciešamo finansējumu, lai izpildītu dažādus plānus un mērķus.

Ieguvumi no kredīta ar nekustamo īpašumu kā ķīlu

Ieguvumi no kredīta ar nekustamo īpašumu kā ķīlu

Izvēloties kredītu ar nekustamo īpašumu kā ķīlu, jūs varat gūt vairākus ieguvumus:

 1. Tas ir labs risinājums cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi, kas vēlas atrisināt finansiālas problēmas un uzlabot savu finansiālo situāciju.
 2. Tas sniedz iespēju saņemt lielāku aizdevumu, jo ķīla palielina bankas uzticēšanos un samazina riskus.
 3. Tas ir ērts veids, kā iegūt nepieciešamo finansējumu bez liekiem dokumentiem un pavadītājiem procesiem.
 4. Tas dod iespēju izmantot nekustamo īpašumu, kurā ir ieguldīti līdzekļi un darbs, kā nodrošinājumu, nezaudējot to.

Kopumā, izmantojot nekustamo īpašumu kā ķīlu, jūs varat atrisināt finansiālas problēmas un gūt nepieciešamo finansējumu. Bankas piedāvā dažādus kredītu veidus un summas, kas atbilst jūsu vajadzībām un iespējām. Ņemot vērā iepriekš minētās iespējas un ieguvumus, tas ir vērts apsvērt, ja jums ir nekustamais īpašums un sliktas kredītvēstures vēsture.

Kreditā ņēmējam Varbūtējie ieguvumi
iepriekšējās kredītvēstures vēsture lielākas iespējas saņemt aizdevumu
vajadzība pēc finansējuma nepieciešamās summās, lai sasniegtu mērķus
nekustamais īpašums īpašuma vērtības izmantošana kā ķīla

Lūdzu, ņemiet vērā, ka kredīta saņemšana ar nekustamo īpašumu kā ķīlu prasa rūpīgu plānošanu un izvērtēšanu. Pirms nolemjat to izmantot, jums ir jāsaprot riski un jāpārliecinās, ka jūs varēsiet laicīgi atmaksāt kredītu. Vienmēr konsultējieties ar finanšu ekspertiem un izpētiet dažādus kredīta piedāvājumus, lai izvēlētos visizdevīgāko risinājumu.

Īpašības, kas palielina iespējas

Īpašības, kas palielina iespējas

Ja jums ir sliktā kredītvēsture vai jūsu kredīta lietderīgums pie citiem aizdevējiem ir apšaubāms, Nordea piedāvā iespēju saņemt kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu.

 • Swedbankā piedāvā kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu, pat ja jums ir sliktā kredītvēsture.
 • Kredits pret nekustama ipasuma kilu ar sliktu kreditvesturi arī ir pieejams Nordeā.
 • Jūs varat saņemt hipotekāro kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu arī ar Zemes ķīlu.
 • SEB kredīta kalkulatora palīdzību jūs varat aprēķināt kredīta summu, procentu likmi un atmaksas termiņu.
 • SEB hipotekārais kredīts kalkulators palīdzēs jums aprēķināt hipotekārā kredīta procentu likmi, atmaksas termiņu un citus parametrus.
 • Ja jums ir automobilis, jūs varat saņemt kredītu pret auto ķīlu.
 • Citadele piedāvā hipotekāro kredītu ar pievilcīgu procentu likmi un zemām komisijas maksām.

Nezaudējiet cerību uz kredītu ar sliktu kredītvēsturi vai apšaubāmu kredīta lietderīgumu pie citiem aizdevējiem – sazinieties ar Nordeu un atrisiniet savus finanšu jautājumus jau šodien!

Nepieciešamie dokumenti un nosacījumi

 • Personas apliecība – derīgs Latvijas pilsonības apliecība vai ārvalstu pasažieru apliecība
 • Ienākumu aplēse vai nodokļu deklarācija – lai apliecinātu savu spēju atmaksāt kredītu
 • Pirkuma līgums par nekustamo īpašumu – apliecinājums par nodrošinājumu
 • Nekustamā īpašuma vērtējuma veikšanas izziņa – veiktās vērtēšanas rezultāti
 • Seb hipotekārais kredīts kalkulators – aprēķina kredīta summu un atmaksas termiņu
 • Citadele hipotekārais kredīts – alternatīva iespēja saņemt kredītu
 • Kredīts pret zemes ķīlu – ja kredīta ņēmējs nodrošina aizdevumu ar zemes ķīlu
 • Hipotekārais kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu – iespēja saņemt kredītu, nodrošinot to ar nekustamā īpašuma ķīlu
 • Seb kredīta kalkulators – līdzeklis, kas palīdz veikt kredīta izdevumu aprēķinus
 • Kredits pret nekustama ipasuma kilu ar sliktu kreditvesturi – iespēja saņemt kredītu ar sliktu kredītvēsturi, nodrošinot to ar nekustamā īpašuma ķīlu
 • Kredīts pret auto ķīlu – iespēja saņemt kredītu, nodrošinot to ar auto ķīlu
 • Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu Swedbank – iespēja saņemt kredītu Swedbank, nodrošinot to ar nekustamā īpašuma ķīlu

Lūdzu, ņemiet vērā, ka kredīta saņemšanas nosacījumi var atšķirties atkarībā no aizdevēja un klienta individuālajām apstākļiem.

Riska faktori un iespējamās problēmas

Pieņemot hipotekāro kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu Nordeā, ir svarīgi apzināties dažus riska faktorus un iespējamās problēmas, kas var rasties šāda veida aizdevuma saņemšanas procesā. Šeit ir daži no tiem:

 • Kredītvēsture: Ja Jums ir sliktas kredītvēstures vai bijušas aizkavētas maksājumu saistības citos aizdevumos, tas var ietekmēt Jūsu iespējas saņemt hipotekāro kredītu.
 • Nekustamā īpašuma vērtība: Banka izvērtēs nekustamā īpašuma vērtību, lai noteiktu aizdevuma apjomu un procentu likmi. Ja nekustamā īpašuma vērtība ir zemāka nekā nepieciešamais aizdevuma apmērs, tas var radīt problēmas.
 • Aizņemšanās spēja: Lai saņemtu hipotekāro kredītu, ir jāpierāda spēja regulāri atmaksāt aizdevumu. Banka var prasīt apliecinājumus par Jūsu ienākumiem un izdevumiem, lai novērtētu Jūsu aizņemšanās spēju.
 • Papildu izdevumi: Saņemot hipotekāro kredītu, Jums būs jāsedz dažādi izdevumi, piemēram, notāra izdevumi, zemesgrāmatas izdevumi, apsardzes nodrošināšanas izdevumi utt. Ir jābūt pietiekamiem līdzekļiem, lai segtu šos izdevumus.
 • Nekustamā īpašuma pārdošana: Ja vēlaties pārdot nekustamo īpašumu, kam ir hipotekārais kredīts, tas var radīt sarežģījumus pārdošanas procesā. Jums būs jāatmaksā atlikusī aizdevuma summa vai jānoslēdz jauns kredīts ar jauno īpašuma īpašnieku.

Visi šie riska faktori un iespējamās problēmas ir jāņem vērā pirms pieņemam lēmumu par hipotekāro kredītu saņemšanu pret nekustamā īpašuma ķīlu Nordeā. Ieteicams konsultēties ar bankas speciālistu un rūpīgi izvērtēt savas iespējas un finansiālo stāvokli, lai izvairītos no neatgriezeniskām sekām.

Iespējamās sekas sliktai kredītvēsturei

Ja jums ir sliktā kredītvēsture, tas nenozīmē, ka visas iespējas aizdoties ir zudušas. Joprojām ir dažas iespējas saņemt kredītu, izmantojot īpašumu kā ķīlu. Dažas no iespējām, kas var būt pieejamas jums ar sliktu kredītvēsturi, ir sekojošas:

 • Hipotekārais kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu: Nordeā jums ir iespēja saņemt hipotekāro kredītu, ja jums ir nekustamais īpašums, kuru varat izmantot kā ķīlu. Tas nozīmē, ka, neskatoties uz jūsu vēstures problēmām, jūs varat saņemt nepieciešamo finansējumu.
 • Kredīts pret ķīlu: Citadele banka piedāvā kredītu pret ķīlu ar sliktu kredītvēsturi. Tas nozīmē, ka jums ir iespēja saņemt kredītu, izmantojot nekustamo īpašumu vai citas vērtīgu mantu kā ķīlu. Šī iespēja ļauj jums izmantot jūsu īpašumu, lai nodrošinātu aizdevējam apdrošinājumu un samazinātu risku.

Lai precīzāk izvēlētos atbilstošo kredītu, ir gudri izmantot kredīta kalkulatorus, kas ir pieejami banku mājaslapās:

 • SEB hipotekārais kredīts kalkulators: SEB piedāvā ērtu hipotekāro kredīta kalkulatoru, kas ļauj jums aprēķināt, cik lielu kredītu varat saņemt un kādas būs jūsu maksājumu izredzes.
 • SEB kredīta kalkulators: Ja vēlaties izmantot kredītu citiem mērķiem, piemēram, patēriņa preču vai citu vajadzību finansēšanai, izmantojiet SEB kredīta kalkulatoru. Tas ļaus jums precīzi aprēķināt kredīta summu un maksājumus atkarībā no jūsu ienākumiem un izdevumiem.
 • Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu Swedbank: Swedbank piedāvā kalkulatoru, ar kura palīdzību jūs varat aprēķināt, cik lielu kredītu varat saņemt, izmantojot nekustamo īpašumu kā ķīlu.

Šīs iespējas sniedz cerību arī tiem, kuriem ir sliktā kredītvēsture. Lai precīzi noskaidrotu savas iespējas, sazinieties ar banku pārstāvi un uzziniet vairāk par konkrēto kredīta piedāvājumu.

Ķīlas nepietiekamības problēmas

Ķīlas nepietiekamības problēmas

Ja Jums ir slikta kredītvēsture, bet Jums ir nekustamais īpašums, tas ne vienmēr garantē, ka varēsiet saņemt kredītu pret ķīlu. Dažos gadījumos bankas var atteikties no šādas iespējas vai piedāvāt augstākas procentu likmes.

Tomēr joprojām ir dažas iespējas saņemt kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu ar sliktu kredītvēsturi. Šeit ir daži veidi, kā varat pārbaudīt, vai Jums piemērotu kredītu:

 1. Piesakieties kredītam pret auto ķīlu vai zemes ķīlu, ja Jums ir attiecīgi transportlīdzeklis vai zeme. Dažas bankas piedāvā šādas iespējas ar mazākiem riskiem.
 2. Izmantojiet citādu nekustamā īpašuma ķīlu, ja Jums nav piemērota nekustamā īpašuma vērtība. Dažas bankas var pieņemt arī citus īpašumus kā ķīlu, piemēram, dārza māju vai zemes gabalu.
 3. Izmantojiet hipotekāro kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu. Swedbank, SEB un Citadele ir dažas no bankām, kas piedāvā šādu iespēju. Izmantojiet hipotekārā kredīta kalkulatoru, lai aprēķinātu savas iespējas.

Atcerieties, ka katra banka varētu būt atšķirīga attiecībā uz to, kāda ķīla ir pieņemama ar sliktu kredītvēsturi. Tāpēc ir ieteicams konsultēties ar bankas konsultantu un pārbaudīt savas iespējas pirms iesniegšanas kredīta pieprasījumam.

Uzmanīgi izvērtējiet savas finansiālās iespējas un rūpīgi apsvērsiet visus iespējamos riskus, pirms izlemjat saņemt kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu ar sliktu kredītvēsturi.

Riski, saistīti ar nekustamo īpašumu

Saskaņā ar nekustamā īpašuma hipotekāro kredītu, kredītņēmējs aizņemas naudu, izmantojot kā ķīlu savu nekustamo īpašumu. Šāds kredīts ir izdevīgs risinājums, ja Jums ir nepieciešama liela naudas summa, piemēram, lai iegādātos mājokli vai veiktu remontu. Tomēr, ir svarīgi apzināties, ka ar nekustamo īpašumu saistītas arī dažas risku situācijas.

 1. Nespēja atmaksāt kredītu: Ja Jums rodas finansiālie grūtības un Jūs nevarēsiet atgriezt aizņemto naudu, var tikt zaudēts Jūsu īpašums, kas darbojas kā kredīta ķīla.

 2. Kredīta procentu likmes: Hipotekārajiem kredītiem parasti ir zemākas procentu likmes, taču jāpatur prātā, ka tās var mainīties atkarībā no tirgus situācijas. Procentu likmes var pieaugt, un tādā gadījumā Jūsu kredīta izmaksas palielināsies.

 3. Nekustamā īpašuma vērtības samazināšanās: Ja nekustamā īpašuma vērtība samazinās, tas var ietekmēt arī Jūsu kredītu. Ja Jūsu īpašums kļūst mazāk vērtīgs par aizņēmto summu, Jums var rasties grūtības atteikties no kredīta.

 4. Problēmas ar pārdošanu: Ja Jums kādreiz būtu jāpārdod nekustamais īpašums, kas darbojas kā ķīla, var rasties grūtības atrast pircēju vai saņemt vēlamo cenu.

 5. Papildu maksājumu pienākumi: Lai nodrošinātu apdrošināšanu pret zaudējumiem, kredīta devējs var prasīt papildu apjomu, kas jāmaksā kopā ar kredīta maksājumiem.

Lai labāk saprastu, kādi ir ar nekustamo īpašumu saistītie riski un kā iegūt hipotekāro kredītu ar sliktu kredītvēsturi, izmantojiet SEB hipotekāro kredītu kalkulatoru. Uzziniet, cik daudz Jums ir jāmaksā katru mēnesi un cik lielu kredītu Jūs varat saņemt, izmantojot nekustamo īpašumu kā ķīlu. Veiciet apdomīgu lēmumu, ņemot vērā visus riskus un priekšrocības!

Lai saņemtu vairāk informācijas un konsultētos par hipotekārajām kredītiem pret nekustamā īpašuma ķīlu un citiem finanšu risinājumiem, sazinieties ar mums un izmantojiet SEB kredīta kalkulatoru. Mūsu pieredzējušie konsultanti palīdzēs Jums atrast piemērotāko risinājumu atbilstoši Jūsu vajadzībām un iespējām.