Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu – aizdevums pret īpašuma ķīlu | Kredīts pret ķilu | Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%

Kredīts pret zemes ķīlu, kredīts pret ķīlu, kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu – visi šie aizdevumi ir pieejami jums ar Luminor banku. Mēs piedāvājam kredītus pret ķīlu dažādām īpašībām.

Ja jums ir nepieciešams finansiāls atbalsts, bet jūs nevēlaties riskēt ar savu likviditāti vai vēlaties izmantot īpašumu kā ķīlu, Luminor ir šeit, lai palīdzētu. Ar mūsu ērtām aizdevumu iespējām jūs varat ērti iegūt kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu.

Izmantojot Luminor hipotekāro kredītu, jūs varat saņemt aizdevumu ar zemām procentu likmēm un ērtiem atmaksas apstākļiem. Mūsu profesionālie speciālisti palīdzēs jums izvēlēties labāko risinājumu atbilstoši jūsu vajadzībām un iespējām.

Kredīts pret auto ķīlu un kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu arī ir pieejami ar slikto kredītvēsturi. Mūsu prioritāte ir palīdzēt jums atrast risinājumu, kas atbilst jūsu finansiālajām vajadzībām. Mēs saprotam, ka norēķinu vēsture var būt sarežģīta, un mēs esam šeit, lai jums palīdzētu.

Arī Swedbank kredīts pret ķīlu ir pieejams mūsu klientiem, kas vēlas ātri un ērti saņemt finanšu atbalstu. Izmantojot Swedbank hipotekāro kredīta kalkulatoru, jūs varat viegli aprēķināt savas atmaksas iespējas un izvēlēties visizdevīgāko risinājumu.

Neatkarīgi no tā, vai jūs plānojat iegādāties jaunu mājokli, renovēt esošo īpašumu vai veikt citus ilgtermiņa ieguldījumus, Luminor un Swedbank ir šeit, lai palīdzētu. Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk par kredītu iespējām un atrastu labāko risinājumu tieši jums!

Ķīlas pakalpojumi izdevīgām finanšu iespējām

Aizņemies atbildīgi un izmanto ķīlas pakalpojumus, lai gūtu nepieciešamos finanšu līdzekļus savām vajadzībām. Mēs piedāvājam plašu klāstu aizdevumu, kas ir nodrošināti ar ķīlu, lai nodrošinātu atbildīgu finanšu risinājumu jūsu situācijai.

Iespējas:

 • Kredīts pret auto ķīlu: Ātri un ērti aizdevums, izmantojot savu transportlīdzekli kā ķīlu. Ideāli piemērots, ja nepieciešami lieli vai mazi aizdevumi ar izdevīgām procentu likmēm.
 • Kredīts pret ķīlu: Izdevīgs aizdevums, kuram ir nepieciešama jūsu nekustamā īpašuma ķīla. Lietojot nekustamā īpašuma vērtību, jūs varat aizņemties lielāku summu uz ilgāku laika periodu.
 • Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu: Finansiāla palīdzība, kas balstās uz jūsu nekustamā īpašuma vērtību. Atbilstoši īpašuma vērtībai, ir iespējams saņemt lielāku aizdevumu ar zemākām procentu likmēm.

Kredītu veidi:

 1. SEB hipotekārais kredīts kalkulators: Sekošanas plānošanas finanšu rīks, kas palīdz jums aprēķināt aizdevuma summu, procentu likmi un atmaksas termiņu atbilstoši jūsu vajadzībām.
 2. Swedbank kredīts pret ķīlu: Aizņemies ar procentu likmi, kas atspoguļo tava auto, nekustamā īpašuma vai citu ķīlas vērtību. Ērts veids, kā iegūt vajadzīgo finansējumu ātri un vienkārši.
 3. Kredīts pret nekustamo īpašumu: Izmantojot savu nekustamo īpašumu, aizņemies ar lielāku summu, lai sasniegtu savus finanšu mērķus. Atmaksājiet aizdevumu vairāku gadu laikā ar zemām procentu likmēm.

Izdevīgs risinājums arī ar sliktu kredītvēsturi:

Ja jums ir sliktas vai negatīvas kredītvēsture, neuztraucieties – mēs piedāvājam kredītu pakalpojumus, kas ir piemēroti arī cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi. Mūsu mērķis ir palīdzēt jums atrast izdevīgu finanšu risinājumu, neatkarīgi no jūsu pagātnes.

Luminor kredīts pret ķīlu:

Ja jums ir nepieciešami papildus finanšu līdzekļi, izmantojot jūsu nekustamā īpašuma vērtību, Luminor piedāvā aizdevumu ar zemām procentu likmēm. Atrodiet izdevīgu risinājumu savām vajadzībām un īstenotiet savus projektus ar Luminor aizdevumu pret ķīlu.

Apsveriet ķīlas pakalpojumus, lai gūtu nepieciešamos finanšu līdzekļus, izmantojot savu ķīlu. Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums realizēt jūsu plānus un radīt iespējas jūsu finanšu vajadzībām. Saņemiet aizdevumu jau šodien!

Daudzpusīgs īpašuma ķīlas kredīts

Luminor kredīts pret ķīlu ir vienkāršs un pieejams veids, kā saņemt aizdevumu, izmantojot nekustamo īpašumu kā ķīlu. Luminor piedāvā dažādus aizdevuma veidus, piemēram, kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu, kredītu pret auto ķīlu un kredītu pret zemes ķīlu. Ar Luminor kredītu pret ķīlu Jūs varat ātri un ērti iegūt vajadzīgo finansējumu, izmantojot savu īpašumu kā nodrošinājumu.

Swedbank kredīts pret ķīlu ir vēl viena iespēja saņemt aizdevumu pret nekustamo īpašumu. Swedbank piedāvā dažādus kredīta veidus, kas piedāvā elastīgas atmaksas iespējas un zemas procentu likmes. Ar Swedbank kredītu pret ķīlu Jūs varat realizēt savus plānus un sapņus, izmantojot savu īpašumu kā nodrošinājumu.

 • Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu – ērts un ātrs finansējuma saņemšanas veids, kas ļauj izmantot nekustamo īpašumu kā nodrošinājumu un saņemt vēlamo aizdevumu.
 • Kredīts pret auto ķīlu – ja Jums ir automašīna, kuru var izmantot kā nodrošinājumu, Swedbank piedāvā iespēju saņemt aizdevumu pret to.
 • Kredīts pret zemes ķīlu – ja Jums ir zeme vai zemes gabals, kurus var izmantot kā nodrošinājumu, Jūs varat saņemt finansējumu pret to.

SEB hipotekārais kredīts kalkulators ir noderīgs rīks, kas palīdz izvērtēt aizdevuma nepieciešamību un atmaksas iespējas. Izmantojiet SEB hipotekārā kredīta kalkulatoru, lai aprēķinātu iespējamo kredīta apmēru un termiņu, kā arī ikmēneša maksājumus.

Kopumā, izvēloties īpašuma ķīlas kredītu, Jums ir plašas iespējas atbilstoši Jūsu vajadzībām un finansiālajām iespējām. Veiciet pamatīgu izpēti, salīdziniet dažādu banku piedāvājumus un izvēlieties to, kas vislabāk atbilst Jūsu prasībām un vēlmēm.

Apraksts par īpašuma ķīlas kredītu

Apraksts par īpašuma ķīlas kredītu

Vai Jums ir slikti kredītvēstures ieraksti? Vai Jums ir nepieciešams aizdevums, bet nezināt, kā to iegūt? Mēs esam šeit, lai palīdzētu! Piedāvājam kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu, kas ir lieliska iespēja saņemt finansiālu atbalstu, pat ja Jums ir slikti kredītvēstures ieraksti.

Mūsu piedāvātie īpašuma ķīlas kredīti sniedz iespēju izmantot Jūsu nekustamo īpašumu, lai iegūtu nepieciešamos līdzekļus. Jums nav jāuztraucas par sliktu kredītvēsturi vai zemām kredītvērtējuma rezultātiem, jo kredītu piešķiršana ir pamatota uz īpašuma vērtību un nevis Jūsu kredītvēsturi.

Mūsu ieguvumi:

 • Elastīgi atmaksas nosacījumi
 • Līdzekļu saņemšana ātri un vienkārši
 • Augsta apdrošināšanas aizsardzība
 • Atbilstība Jūsu vajadzībām

Ar mūsu kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu varat izmantot finanšu resursus vairākiem mērķiem, piemēram:

 • Mājas vai dzīvokļa remonts
 • Kredītu apvienošana
 • Iespēja izmantot lielāku skaitu naudas līdzekļus
 • Uzņēmējdarbības vai investīciju plānošana

Lai iegūtu aizdevumu pret ķīlu, Jums nepieciešams nodrošināt nekustamo īpašumu, piemēram, dzīvokli vai māju, kā nodrošinājumu. Mēs izvērtēsim īpašuma vērtību un piedāvāsim atbilstošos kredīta nosacījumus. Lūdzam sazināties ar mums, lai saņemtu papildus informāciju un uzzinātu vairāk par mūsu īpašuma ķīlas kredītu.

Vairāk informācijas un īpašuma vērtēšanas rezervēšanai aicinām sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem pa tālruni … vai rakstot uz e-pastu …

Sniegtais finansiālais atbalsts

Mūsu uzņēmums piedāvā dažādas finanšu pakalpojumu iespējas, lai atbalstītu jūsu finansiālās vajadzības. Mēs speciāli piedāvājam kredītu pret ķīlu veidus, kas būtiski atvieglos jūsu finanšu situāciju.

Ar mūsu kredītu pret zemes ķīlu jūs varat izmantot savu nekustamo īpašumu, lai iegūtu vēlamo summu. Tas ir lielisks veids, kā realizēt savus plānus un nodrošināt finansiāli stabilitāti.

Ja jums ir automašīna, tad mēs piedāvājam kredītu pret auto ķīlu. Šī iespēja ir ātra un ērta, jo jums nav nepieciešams pārdot savu automobili, lai iegūtu naudu. Mēs strauji novērtēsim jūsu automašīnas vērtību un piedāvāsim atbilstošu kredītu.

Swedbank ir viena no mums sadarbojošām bankām, kurā jūs varat iegūt kredītu pret ķīlu. Swedbank kredīts pret ķīlu ir uzticama un droša izvēle, kas nodrošinās jūsu finanšu vajadzības un palīdzēs jums sasniegt iecerēto.

Ar kredītu pret nekustamo īpašumu jūs varat izmantot savu īpašumu kā ķīlu un iegūt nepieciešamo finansiālo atbalstu. Šī iespēja ir piemērota, ja jums ir nekustams īpašums, piemēram, māja vai dzīvoklis, un jūs vēlaties to izmantot kā nodrošinājumu kredītam.

Luminor ir otra banka, ar kuru sadarbojamies, un kas piedāvā kredītu pret ķīlu. Luminor kredīts pret ķīlu ir viegli pieejams un ātri novērtējams. To ir droši un uzticami izmantot, lai atrisinātu jūsu finansiālās grūtības vai sasniegtu svarīgus mērķus.

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ar sliktu kredītvēsturi

Ja jums ir sliktā kredītvēsture, tas nenozīmē, ka jūs nevarat saņemt finansiālo atbalstu. Mēs piedāvājam kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu ar sliktu kredītvēsturi, kas ļauj jums atrisināt finanšu problēmas un atgūt stabilu situāciju.

SEB ir banka, kura piedāvā hipotekāro kredītu kalkulatoru. Tas ir noderīgs rīks, kas ļauj izskaitļot un plānot savu kredītu atkarībā no vēlamo summu un atmaksas termiņa. Šis kalkulators palīdzēs jums veikt labāko un saprātīgāko finanšu lēmumu.

Neatkarīgi no jūsu vajadzībām un situācijas, mēs esam gatavi sniegt finansiālo atbalstu jums. Sazinieties ar mums šodien un uzziniet vairāk par mūsu piedāvājumiem!

Kāpēc izvēlēties ķīlas kredītu?

Ķīlas kredīts ir viens no populārākajiem aizdevuma veidiem Latvijā. Tas tiek izsniegts pret nekustamā īpašuma ķīlu, un tas sniedz daudzas priekšrocības gan kredīta ņēmējam, gan kredīta devējam.

Priekšrocības kredīta ņēmējam:

 • Ekonomiskās iespējas: Jums ir iespēja izmantot nekustamo īpašumu kā ķīlu un iegūt lielāku aizdevumu, kas palīdzēs realizēt jūsu finanšu plānus vai iegādāties vēlamo īpašumu.
 • Zemāks procentu likme: Salīdzinot ar citiem aizdevumu veidiem, ķīlas kredīts parasti piedāvā zemākas procentu likmes, kas nozīmē mazākus izdevumus par kredīta atmaksu.
 • Ilgs atmaksas termiņš: Jums ir iespēja izvēlēties ilgu atmaksas termiņu, kas ļaus piemērot kredīta maksājumus saviem finansiālajiem iespējām un plāniem.
 • Kredīta pārskatāmība: Ņemot kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu, jūs saņemsiet skaidru informāciju par kredīta nosacījumiem un atmaksas grafiku, kas palīdzēs plānot savu budžetu.

Priekšrocības kredīta devējam:

 • Drošība: Ķīlas kredīts nodrošina lielāku drošību kredīta devējam, jo faktiski tiek piedāvāta materiāla ķīla, kas mazina riskus.
 • Augstāka aizņēmēja kārtība: Ķīlas kredīts ļauj aizdevējam ieņemt pirmo vietu kā aizņēmumu atmaksas prioritātes ziņā, kas nozīmē, ka tas ir vieglāk iegūt savu naudu atpakaļ, ja aizņēmējs nespēj izpildīt saistības.
 • Pievilcīgāka procentu likme: Aizdevēji var piedāvāt labākas procentu likmes aizņēmējam, kam ir īpašums ķīlā, kas palīdz piesaistīt vairāk klientu.
 • Izcila investīcija: Investējot nekustamajā īpašumā, aizdevējs var iegūt stabilu ienākumu avotu no kreditēšanas un īpašuma vērtības palielināšanās.

Ja jums ir nekustamais īpašums, un jums ir nepieciešami finanšu līdzekļi, ķīlas kredīts var būt ideāla izvēle, kas sniegs jums vajadzīgo naudas līdzekli ar zemākiem riskiem un labākām procentu likmēm.

Īpašuma ķīlas kredīta nosacījumi

Luminor kredīts pret ķīlu:

 • Maksimālais aizdevuma apjoms: atkarīgs no nekustamā īpašuma vērtības
 • Nepieciešamais ķīlas objekts: nekustamais īpašums
 • Nekustamā īpašuma vērtēšana: veic īpašuma eksperti
 • Kredīta termiņš: līdz 30 gadiem
 • Taupīpiemēri jābūt veiktai Latvijas Valsts zemes dienesta reģistrētā vai ar konstrukcijas tiesisko statusu īpašuma tiesībā
 • Kredīta procentu likme: izvēlas konkrētais aizņēmējs

Swedbank kredīts pret ķīlu:

 • Maksimālais aizdevuma apjoms: atkarīgs no nekustamā īpašuma vērtības
 • Nepieciešamais ķīlas objekts: nekustamais īpašums
 • Nekustamā īpašuma vērtēšana: veic īpašuma eksperti
 • Kredīta termiņš: līdz 30 gadiem
 • Ķīla var būt arī cita vērtīga mantas (auto, zeme utt.)
 • Kredīta procentu likme: izvēlas konkrētais aizņēmējs

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu:

 • Maksimālais aizdevuma apjoms: atkarīgs no nekustamā īpašuma vērtības
 • Nepieciešamais ķīlas objekts: nekustamais īpašums
 • Nekustamā īpašuma vērtēšana: veic īpašuma eksperti
 • Kredīta termiņš: līdz 30 gadiem
 • Taupīpiemēri jābūt veiktai Latvijas Valsts zemes dienesta reģistrētā vai ar konstrukcijas tiesisko statusu īpašuma tiesībā
 • Kredīta procentu likme: izvēlas konkrētais aizņēmējs

Kredīts pret auto ķīlu:

 • Maksimālais aizdevuma apjoms: atkarīgs no auto vērtības
 • Nepieciešamais ķīlas objekts: auto
 • Auto vērtēšana: veic eksperti
 • Kredīta termiņš: līdz 7 gadiem
 • Kredīta procentu likme: izvēlas konkrētais aizņēmējs

Kredīts pret zemes ķīlu:

 • Maksimālais aizdevuma apjoms: atkarīgs no zemes vērtības
 • Nepieciešamais ķīlas objekts: zeme
 • Zemes vērtēšana: veic īpašuma eksperti
 • Kredīta termiņš: līdz 30 gadiem
 • Kredīta procentu likme: izvēlas konkrētais aizņēmējs

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ar sliktu kredītvēsturi:

 • Maksimālais aizdevuma apjoms: atkarīgs no nekustamā īpašuma vērtības un klienta kredītvēstures
 • Nepieciešamais ķīlas objekts: nekustamais īpašums
 • Nekustamā īpašuma vērtēšana: veic īpašuma eksperti
 • Kredīta termiņš: līdz 30 gadiem
 • Kredīta procentu likme: izvēlas konkrētais aizņēmējs

Ķīlas objekti

Ķīla ir svarīgs faktors, kas jāņem vērā, ņemot aizdevumu. Ja jums ir nekustamā īpašuma īpašums, jūs varat izmantot to kā ķīlu, lai saņemtu kredītu. Šeit ir dažas no populārākajām kredītu veidām, kas pieejami, izmantojot ķīlu:

 • Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu: Šis ir viens no populārākajiem kredītu veidiem, kas pieejami, izmantojot ķīlu. Tas nozīmē, ka jūs nododat savu nekustamo īpašumu kā ķīlu un saņemat aizdevumu pret šo ķīlu.
 • Kredīts pret zemes ķīlu: Ja jums pieder zeme, jūs varat izmantot to kā ķīlu, lai saņemtu kredītu. Tas ir noderīgs risinājums tiem, kuri vēlas saņemt finansējumu, bet nevēlas pārdot savu zemi.
 • Kredīts pret auto ķīlu: Ja jums ir automašīna, jūs varat izmantot to kā ķīlu, lai saņemtu kredītu. Tas ir izdevīgs risinājums tiem, kuri vēlas ātri saņemt finansējumu, izmantojot savu automašīnu kā ķīlu.

Ja jums ir sliktas kredītvēstures vai ierobežota pieejama aizdevuma summa, jūs varat izmantot kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu ar sliktu kredītvēsturi. Tas nozīmē, ka jūs varat saņemt aizdevumu, izmantojot ķīlu, pat ja jums ir sliktas vai ierobežotas kredītvēstures.

Ja jums ir interese par aizdevumiem pret ķīlu, jums jākonsultējas ar kredītu sniedzēju, piemēram, Swedbank, SEB vai Luminor, kas piedāvā aizdevumus pret ķīlu. Lai izvēlētos labāko aizdevumu un saprastu aizdevuma nosacījumus, jums būtu jāizmanto arī hipotekārā kredīta kalkulators, kas palīdzēs jums aprēķināt aizdevuma summu un atmaksas termiņu.

Atcerieties, ka kredīti pret ķīlu ir saistīti ar risku un jums jābūt apdomīgam, izvēloties šo aizdevuma veidu. Pirms pieprasāt kredītu pret ķīlu, rūpīgi izpētiet visus nosacījumus un pārliecinieties, ka spējat atmaksāt aizdevumu laikā.

Atmaksa un procentu likmes

Gadījumā, ja tāds ir, ka tiek veikta kredīta atmaksāšana ātrāk, nekā noformēti līgumā paredzētie noteikumi, aizdevējam ir tiesības prasīt kompensāciju tādas veiktās priekšlaicīgas atmaksas gadījumā. Šāda kompensācija var tikt kalkulēta atbilstoši noteikumiem, kas uzskaitīti kredīta līgumā.

Procentu likmes ir atkarīgas no dažādiem faktoriem, no kredīta summas, atmaksas termiņa un aizņēmēja kredītvēstures. Procentu likmes var būt tieši atkarīgas no bankas piedāvātās procentu likmes politikas un aktualitātes. Parasti procentu likmes ir teikti spēcīgākas, ja tiek aizņemta liela summa uz ilgu laiku un aizņēmējam ir nepilnīga kredītvēsture.

Izmantojot kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu, ir svarīgi būt informētam par aizdevuma atmaksas un procentu likmju nosacījumiem. Ir svarīgi rūpīgi izpētīt un saprast kredīta līgumu, lai nodrošinātu labāku izpratni par atmaksas nosacījumiem.

Lai gan kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ir mērķēts uz aizdevēju drošību, to joprojām var izmantot klienti ar sliktu kreditvesturi vai bezdarbniekus līdz atsevišķam kritērijam. Procentu likmes parasti ir salīdzinoši augstākas, jo tas ir aizņēmuma riska dēļ. Aizdevēji parasti ņem vērā arī citus faktorus, piemēram, nekustamā īpašuma vērtību un aizņēmēja ienākumus, lai noteiktu kredīta summu un procentu likmi.

Bankas, kas piedāvā cesiju kredītus pret nekustamā īpašuma ķīlu:

 • Swedbank
 • SEB banka
 • Luminor banka

Ja vēlaties izvēlēties kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu, ir svarīgi izvēlēties piemērotu banku, kas piedāvā labākās atmaksas un procentu likmes. Katra banka piedāvā dažādus noteikumus un nosacījumus, tāpēc ir ieteicams izpētīt vairākas bankas un salīdzināt tās, lai atrastu vislabāko piedāvājumu atbilstoši saviem finansiālajiem plāniem un vajadzībām.

Ir arī iespējams izmantot kredītu pret zemes ķīlu vai auto ķīlu, ja ir pieejams ne tikai nekustams īpašums. Katram īpašumam būs savas priekšrocības un nosacījumi, tāpēc ir vērts izpētīt visas iespējas, lai izvēlētos vispiemērotāko variantu.

Banka Procentu likme
Swedbank 12%
SEB banka 11%
Luminor banka 10%

Mūsu klientu atsauksmes par ķīlas kredītu

Mūsu klienti ir ļoti apmierināti ar kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu pakalpojumiem, ko mēs piedāvājam. Šeit ir dažas no viņu atsauksmēm:

 • Kredīts pret nekustamo īpašumu bija vienkāršs un ērts risinājums mano finanšu problēmai. Piesakoties, es nejutu nekādu stresu un saņēmu kredītu ātri un bez liekas birokrātijas.

 • Luminor kredīts pret ķīlu ir viens no labākajiem risinājumiem, ko esmu izmantojis. Šis kredīts man ļāva izmantot savu īpašumu kā drošu ķīlu, lai saņemtu nepieciešamo naudu.

 • Kredīts pret zemes ķīlu bija lielisks veids, kā finansēt savu mājas remontu. Es varēju aizņemties lielu summu, izmantojot savu zemi kā ķīlu, un maksājumi bija pieejami manam budžetam.

 • SEB hipotekārais kredīts kalkulators bija noderīgs instruments, kas man palīdzēja aprēķināt kredīta izmaksas un maksājumu apjomus. Tas ļāva man labāk izprast manas finanses un izvēlēties piemērotāko kredītu.

 • Kredīts pret ķīlu man palīdzēja atrisināt īstermiņa finansiālas problēmas, neuztraucoties par sliktu kredītvēsturi. Tas ir izdevīgs risinājums tiem, kam vēsturē ir bijušas kredītsajāzmes.

Mēs esam gandarīti, ka varam palīdzēt saviem klientiem ar ķīlas kredītu pakalpojumiem. Mūsu profesionālais personāls strādās kopā ar jums, lai atrastu vislabāko risinājumu jūsu finansiālajām vajadzībām.

Pozitīvas klientu atsauksmes par pakalpojumu

Pozitīvas klientu atsauksmes par pakalpojumu

Šeit ir dažas pozitīvas atsauksmes no mūsu apmierinātajiem klientiem par mūsu pakalpojumu, kas ir saistīts ar aizdevumu pret nekustamo īpašumu ķīlu:

 • Klients A: Esmu ļoti apmierināts ar kredīta piedāvājumu, ko saņēmu no jūsu uzņēmuma. Jūs bijāt profesionāli, ātri un efektīvi. Ērti ir arī tas, ka jūs piedāvājat aizdevumu pret nekustamā īpašuma ķīlu, kas palīdz nodrošināt manu ieguldījumu ilgtermiņā.
 • Klients B: Kad man bija nepieciešama finansiāla palīdzība, es pieteicos jūsu aizdevumam pret zemes ķīlu. Jūsu darbinieki bija ļoti atsaucīgi un palīdzīgi, un mans aizdevums tika apstiprināts ļoti ātri. Es jūtos droši, zinot, ka man ir jūsu uzņēmums, kas mani atbalsta.
 • Klients C: Mans auto bija bojājies, bet es nevarēju atļauties tās remontu īsā laikā. Es izvēlējos jūsu aizdevumu pret auto ķīlu un biju priecīgs, ka tā bija tik vienkārša un ātra procesā. Jūsu aizdevums ļāva man remontēt auto un turpināt ikdienas darīšanas bez uztraukumiem.

Mēs esam lepni par mūsu klientu apmierinātību, un mēs strādājam, lai nodrošinātu augstas kvalitātes pakalpojumu un elastīgas aizdevuma iespējas. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par savu nekustamā īpašuma ķīlas aizdevuma iespējām!