Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu Swedbank vislabākā iespēja iegūt finansējumu

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu Swedbank – vislabākā iespēja iegūt finansējumu!

Vai Jums ir nepieciešams mājokļa kredīts vai Swedbank hipotekārais kredīts? Mēs esam šeit, lai palīdzētu Jums!

Mūsu piedāvājumā ir kredīts pret ķīlu, kā arī altum hipotekārais kredīts. Tas nozīmē, ka Jums ir iespēja saņemt finansējumu, nodrošinot nekustamā īpašuma ķīlu.

Swedbank kredīts pret ķīlu ir vienkāršs un ātrs risinājums, ja Jums ir nepieciešams finansējums uz nekustamā īpašuma.Mūsu hipotekārais kredīts ir ērts veids, kā iegūt nepieciešamos līdzekļus, izmantojot Jūsu nekustamo īpašumu kā nodrošinājumu.

Swedbank hipotekārā kredīta kalkulators ir brīnišķīgs rīks, kas ļauj Jums aprēķināt kredīta maksājumu izmaksas, lai plānotu savu budžetu pareizi.

Mēs uzņemamies riskus, piešķirot hipotekāro kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu. Jūs saņemat finansiālo palīdzību, kas ļauj īstenot Jūsu sapņus un plānus.

Nezaudējiet brīnišķīgo iespēju saņemt finansējumu ar kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu Swedbank! Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk un sāktu reālīzt savus mērķus!

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu

Swedbank piedāvā hipotekāro kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu, kas ir vislabākā iespēja iegūt finansējumu savu vēlmju īstenošanai. Mājokļa kredīts ir pieejams, lai nodrošinātu vēlēto dzīvesvietu izveidi un pārveidi vai investējot nekustamajā īpašumā, veidotu ienākumus.

Ar hipotekāro kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu no Swedbank Tu vari saņemt slikto kredītvēsturi un kļūt par nekustamā īpašuma īpašnieku. Ērtā atmaksas grafika izvēle, zemas procentu likmes un ilgtermiņš, kas sasniedz pat 30 gadus, ļaus Tev plānot un vadīt Tavas ģimenes finanses efektīvi.

Galvenie nosacījumi, lai pretendētu uz hipotekāro kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu:

 • Minimālais kredīta apjoms – 1000 eiro;
 • Procentu likme no 5%;
 • Atmaksas termiņš līdz pat 30 gadiem;
 • Standarta kredīta apdrošināšana;
 • Atbilstošs nodrošinājums nekustamā īpašuma veidā;
 • Nevilcinies un pieteicies jau tagad – kredīta saņemšanas izvēles var nākties gaidīt 1-2 nedēļas!

Swedbank piedāvā galvenokārt šādus nekustamā īpašuma hipotekāros kredītus:

 1. Hipotekārais kredīts

  • Nekustamā īpašuma vērtība sākot no 5000 eiro;
  • Līdzfinansējums līdz pat 90% no nekustamā īpašuma vērtības;
  • Zemas procentu likmes un ērtas atmaksas grafika izvēles;
 2. Altum hipotekārais kredīts

  • Apkalpojamais platības reģions – visā Latvijā;
  • Līdzfinansējums līdz pat 90% no nekustamā īpašuma vērtības;
  • Procentu likme no 3.3%;
  • Ērtā atmaksas grafika izvēle;

Saņem kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu no Swedbank un īsteno savas vēlmes jau šodien!

Kontaktpersona: Jānis Bērziņš
Kontakttelefons: 12345678
E-pasts: janis.berzins@swedbank.lv

Kvalitatīva finanšu pakalpojumu piedāvājums

Kvalitatīva finanšu pakalpojumu piedāvājums

Swedbank piedāvā dažādus hipotekāra kredīta un kredīta pret nekustamā īpašuma ķīlu pakalpojumus, kas palīdzēs jums iegūt nepieciešamo finansējumu jūsu plāniem un mērķiem. Mūsu piedāvājumu klāstā ir šādi pakalpojumi:

Hipotekārais kredīts

Swedbank piedāvā hipotekāro kredītu, kas ir ideāla izvēle, ja jums ir nepieciešams iegādāties vai renovēt nekustamo īpašumu. Ar mūsu hipotekāro kredītu jūs varat iegūt nepieciešamo finansējumu ar zemām procentu likmēm un ilgu atmaksas termiņu.

Kredīts pret ķīlu

Kredīts pret ķīlu

Mēs arī piedāvājam kredītu pret ķīlu, kas ļauj jums izmantot savu nekustamo īpašumu kā nodrošinājumu, lai iegūtu finansējumu. Swedbank sniedz drošu un ērtu risinājumu, lai jūs varētu izmantot sava īpašuma vērtību un saņemt nepieciešamo naudas summu.

Swedbank hipotekārā kredīta kalkulators

Mūsu hipotekārais kredīta kalkulators ir ērts rīks, kas ļauj jums aprēķināt aizdevuma summu, atmaksas termiņu un procentu likmes. Ar šo kalkulatoru jūs varat viegli plānot savu budžetu un saprast, kādu maksājuma grafiku varat sagaidīt ar konkrētu kredīta summu.

Altum hipotekārais kredīts

Papildus Swedbank piedāvā arī Altum hipotekāro kredītu, kas ir paredzēts jauno un energoefektīvo mājokļu iegādei. Šis kredīts ir saistīts ar vairākām priekšrocībām, piemēram, zemām procentu likmēm un atlaidei no valsts. Tas ļauj jums ērti iegādāties mājokli ar ilgu atmaksas termiņu.

Mājokļa kredīts

Ja jums ir vajadzīgs finansējums, lai iegādātos mājokli vai renovētu esošo īpašumu, mēs piedāvājam mājokļa kredītu. Šis kredīta veids nodrošina jums nepieciešamo naudas summu ar zemām procentu likmēm un elastīgiem atmaksas nosacījumiem.

Izmantojiet Swedbank finanšu pakalpojumu piedāvājumu, lai realizētu savus sapņus un plānus. Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk un saņemtu konsultāciju par vislabākajiem risinājumiem jūsu finansiālajām vajadzībām.

Pieteikšanās process vienkāršs un ātrs

Sīkāka informācija par hipotekārajām kredītu iespējām:

 • Altum hipotekārais kredīts – iespēja saņemt finansējumu ar nekustamā īpašuma ķīlu no Altum;
 • Hipotekārais kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu – finansējums, kas tiek izsniegts pret nekustamā īpašuma ķīlu un ļauj iegūt lielākus aizdevumus;
 • Mājokļa kredīts – iespēja iegādāties vai uzlabot jau esošo nekustamo īpašumu ar Swedbank palīdzību;
 • Swedbank hipotekārais kredīts – finansējums ar zemāku procentu likmi, kas pieejams iegādāties nekustamo īpašumu vai izmantot citiem mērķiem;
 • Hipotekārais kredīts – iespēja iegūt finansējumu pret nekustamā īpašuma ķīlu, kas var tikt izmantots dažādiem mērķiem;
 • Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu Swedbank – finansējums ar ātru apstiprināšanas procesu un izdevīgiem procentiem;
 • Swedbank hipotekārā kredīta kalkulators – rīks, kas ļauj aprēķināt hipotekārā kredīta maksājumus atbilstoši jūsu iespējām;
 • Kredīts pret ķīlu – ātra un efektīva finansēšanas iespēja, viss, kas nepieciešams ir ķīla nekustamā īpašuma veidā.

Apvienojot izdevīgus nosacījumus un pieejamu finansējumu, mēs varam piedāvāt vislabāko risinājumu jūsu vajadzībām.

Pieteikšanās process Precīzs aprēķins Ātra apstiprināšana
Izvēlies hipotekāro kredītu vai kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu Lieto Swedbank hipotekāro kredīta kalkulatoru, lai veiktu aprēķinus Aizpildi pieteikuma anketu online
Pilnvaro mūsu speciālistus Izmantojot mūsu kalkulatoru, varēsi noskaidrot, kādi būs tavi atmaksas maksājumi Mēs ātri izskatīsim tavu pieteikumu
Saņem pieteikuma apstiprinājumu un finansējumu

Apmeklē mūsu mājaslapu vai sazinies ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem, lai uzzinātu vairāk informācijas par kredītu iespējām pret nekustamā īpašuma ķīlu Swedbank.

Lielāka aizdevuma summa un ilgāka atmaksas termiņa iespēja

Swedbank ir vadošais finanšu pakalpojumu sniedzējs Latvijā. Mūsu uzņēmuma mērķis ir palīdzēt klientiem realizēt savus sapņus un izpildīt lielākas finansiālās vajadzības. Mēs piedāvājam īpašu iespēju iegūt lielāku aizdevuma summu un ilgāku atmaksas termiņu ar kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu.

Swedbank hipotekārais kredīts ir piemērots visdažādākajām vajadzībām. Neskatoties vai vēlaties iegādāties jaunu mājokli, renovēt esošo nekustamo īpašumu vai finansēt citus projektus, mūsu hipotekārais kredīts var palīdzēt jums sasniegt savus mērķus.

Altum hipotekārais kredīts ir izstrādāts speciāli pirmssākumu un bērnu dārzu īpašniekiem. Šis kredīts sniedz iespēju iegūt papildu finansējumu un attīstīt savu biznesu vai veikt nepieciešamās investīcijas.

Swedbank piedāvā arī izdevīgu hipotekārā kredīta kalkulatoru, kas ļauj jums aprēķināt aizdevuma apjomu, procentu likmi un atmaksas termiņu. Šis rīks sniedz skaidru priekšstatu par jūsu iespējām un palīdz izdarīt pareizo lēmumu.

Saņemiet lielāku aizdevuma summu un atmaksājiet to ilgākā laika periodā ar Swedbank hipotekāro kredītu. Sazinieties ar mūsu speciālistiem un sāciet savu ceļu uz finansiālo brīvību jau šodien!

Swedbank – uzticams un stabils partneris

Swedbank piedāvā dažādas iespējas iegūt nepieciešamo finansējumu pret nekustamā īpašuma ķīlu. Ar Swedbank hipotekāro kredītu jūs varat realizēt savus sapņus par mājokli vai izmantot to citiem mērķiem.

Kredīts pret ķīlu ir viena no iespējām saņemt nepieciešamo finansējumu, izmantojot jūsu īpašumu kā nodrošinājumu. Hipotekārais kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu no Swedbank ir droša un uzticama izvēle, kas palīdzēs īstenot jūsu plānus un ieguldījumus.

Ar kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu Swedbank jūs varat iegūt finansējumu ar zemākiem procentu maksājumiem, salīdzinot ar citām iespējām. Tas ir ērti un izdevīgi.

Swedbank piedāvā arī Altum hipotekāro kredītu, kas ir piemērots jaunām ģimenēm un cilvēkiem ar bērniem. Ar šo kredītu ir iespējams iegādāties vai renovēt mājokli, saņemot atbalstu no valsts.

Swedbank piedāvā dažādus risinājumus atkarībā no jūsu vajadzībām. Izmantojiet Swedbank hipotekārā kredīta kalkulatoru, lai uzzinātu precīzus kredīta nosacījumus un aprēķinātu ikmēneša maksājumus. Tas palīdzēs jums plānot savu budžetu un izdarīt informētu izvēli.

Uzticieties Swedbank kā uzticamam un stabilam partnerim finanšu jomā. Saņemiet nepieciešamo finansējumu ar atbildīgu aizdevēju, kas piedāvā vislabākās iespējas jūsu vajadzībām!

Vadošais finanšu pakalpojumu sniedzējs Baltijas valstīs

Swedbank ir vadošais finanšu pakalpojumu sniedzējs Baltijas valstīs, piedāvājot dažādus aizdevuma produktus, tostarp kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu. Mūsu ilggadējā pieredze un profesionālā pieeja nodrošina, ka jūs saņemsiet vislabāko iespēju iegūt nepieciešamo finansiālo atbalstu.

Lai gan mēs piedāvājam dažādus kredītu veidus, piemēram, hipotekāro kredītu un mājokļa kredītu, mūsu kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ir ideāls risinājums, ja jums ir nepieciešams ātrs finansējums un jums ir ķīla, piemēram, nekustamais īpašums.

Izmantojot mūsu Swedbank kredītu pret ķīlu, jūs varat iegūt nepieciešamo summu, ātri un vienkārši. Šis ir ideāls risinājums, ja jums ir steidzami jāatrisina finansiāla problēma vai ja jums ir iespēja iegūt papildu līdzekļus, izmantojot savu nekustamo īpašumu.

Swedbank ir radījusi ērtu un vienkāršu mehānismu, lai pieteiktu hipotekāro kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu. Ar mūsu hipotekārā kredīta kalkulatoru, jūs varat viegli aprēķināt maksimālo aizdevuma summu un atmaksas termiņu, lai to pielāgotu saviem finansiālajiem mērķiem un iespējām.

Nekustamais īpašums ir ilgtermiņa investīcija, un mēs varam palīdzēt jums to izmantot, nodrošinot kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu. Ar Swedbank jūs varat izmantot savu īpašumu, lai iegūtu finansiālo atbalstu, kas palīdzēs sasniegt jūsu mērķus un plānus.

Izmantojot kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu Swedbank, jūs varat ātri un viegli iegūt nepieciešamo finansējumu. Sazinieties ar mums jau šodien un atrisiniet savas finansiālās problēmas ar uzticamu partneri, kas ir vadošais finanšu pakalpojumu sniedzējs Baltijas valstīs – Swedbank!

Ilggadēja pieredze un uzticēšanās klientu vidū

Swedbank ir viens no vadošajiem banku pakalpojumu sniedzējiem Latvijā, kurš piedāvā plašu hipotekāro kredītu produktu klāstu. Ja Jums ir nepieciešams kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu, Swedbank ir vislabākā izvēle.

Swedbank hipotekārais kredīts ir izcilas kvalitātes un piedāvā daudzas priekšrocības:

 • Ilggadēja pieredze: Mēs esam darbojušies jau gadiem ilgi, garantējot kvalitatīvus hipotekāros kredītus saviem klientiem. Mēs esam gatavi palīdzēt Jums atrast vispiemērotāko risinājumu un izveidot ilgtermiņa sadarbības attiecības.
 • Dažādi produkti un iespējas: Swedbank piedāvā dažādas kredīta iespējas, piemēram, altum hipotekāro kredītu un kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu. Mēs apmierināsim gan privātpersonas, gan uzņēmumu vajadzības.
 • Vienkārša un ērta kredīta aprēķināšana: Izmantojiet Swedbank hipotekāro kredītu kalkulatoru, lai ērti noteiktu aizdevuma summu, atmaksas termiņu un procentu likmi, kas būs piemērots Jūsu individuālajai situācijai.

Tā kā Swedbank ir viens no lielākajiem banku pakalpojumu sniedzējiem Baltijas valstīs, mēs spējam nodrošināt dažādas hipotekārā kredīta iespējas, kas atbilstīs Jūsu vajadzībām un prasībām. Mēs esam gatavi Jūs atbalstīt kredīta procesā, nodrošinot rūpīgu konsultāciju un profesionālu palīdzību no mūsu ekspertu puses.

Uzticējieties Swedbank un mūsu ilggadējai pieredzei kredīta jomā. Sazinieties ar mums jau šodien un uzziniet vairāk par hipotekārajiem kredīta risinājumiem, kas ir pieejami Jums!

Plašs produkta klāsts, pielāgojams individuālajām vajadzībām

Tev ir vajadzīgs finansējums, bet neesi drošs par piemērotāko risinājumu? Neuztraucies, mēs esam te, lai palīdzētu! Swedbank piedāvā plašu izvēli no kredītiem pret nekustamā īpašuma ķīlu, kas piemēroti gan individuālajām, gan biznesa vajadzībām.

Mūsu populārākie produkti ietver:

 • Hipotekārais kredīts: ļauj Tev iegūt finansējumu, izmantojot ķīlu savai nekustamajai īpašumai. Šis kredīta veids nodrošina zemāku procentu likmi un garāku atmaksas termiņu.
 • Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu Swedbank: ātra un ērta iespēja iegūt finansējumu, novērtējot to pēc Tavo īpašumu vērtības. Ērti saņemt un atmaksāt.
 • Altum hipotekārais kredīts: īpašs piedāvājums ģimenēm un jaunajiem iedzīvotājiem – iespēja iegādāties vai remontēt mājokli ar īpašiem nosacījumiem un finansējumu.

Neatkarīgi no Tavām vajadzībām, mūsu eksperti palīdzēs Tev izvēlēties piemērotāko risinājumu. Izmantojot Swedbank hipotekāro kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu, Tu varēsi īstenot savus plānus un sapņus.

Ja Tev ir jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, sazinies ar mūsu konsultantiem, kuri palīdzēs Tev izprast un izvēlēties labāko risinājumu.

Saņem finansiālo atbalstu no Swedbank jau tagad!

Izdevīga procentu likme un elastīgi nosacījumi

Swedbank kredīts pret ķīlu ir ideāla iespēja iegūt finansējumu, izmantojot nekustamo īpašumu kā nodrošinājumu. Piedāvājam hipotekāro kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu ar izdevīgu procentu likmi un elastīgiem nosacījumiem.

Swedbank hipotekārā kredīta kalkulators ļaus jums viegli aprēķināt kredīta summu, procentu likmi un atmaksas termiņu, lai izvēlētos vispiemērotāko risinājumu.

Galvenie priekšrocības, ko piedāvā kredīts pret ķīlu Swedbank:

 • Izdevīga procentu likme;
 • Elastīgi nosacījumi;
 • Ērti atmaksas grafiki;
 • Iespēja aizņemties lielas summas;

Pieteikšanās ir vienkārša un ātra. Mēs nodrošināsim individuālu pieeju un palīdzēsim izvēlēties vislabāko risinājumu atbilstoši jūsu vajadzībām un iespējām.

Nezaudējiet iespēju iegūt nepieciešamo finansējumu ar swedbank kredītu pret ķīlu! Saņemiet mūsu profesionāļu konsultāciju un sāciet realizēt savus mērķus jau tagad!

Konkurētspējīgas procentu likmes sākot no ….%

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu Swedbank ir labākā iespēja iegūt finansējumu, ja vēlaties iegādāties vai remontēt nekustamo īpašumu. Mūsu altum hipotekārais kredīts ļaus jums ātri un izdevīgi aizņemties nepieciešamos līdzekļus.

Swedbank piedāvā dažādas iespējas, tai skaitā mājokļa kredīts un kredīts pret ķīlu. Jums būs iespēja izvēlēties visizdevīgāko variantu, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Ja jums nepieciešams konkrēts nosacījumiem un atbilstošs maksājumu grafiks, izmantojiet Swedbank hipotekāro kredīta kalkulatoru. Tas ļaus jums aprēķināt, cik lielu aizdevumu jūs varat saņemt un kāds būs jūsu ikmēneša maksājums.

Mūsu Swedbank kredīts pret ķīlu ir jūsu ērta un droša iespēja iegūt nepieciešamo finansējumu. Mēs piedāvājam labākas procentu likmes un mazākus ikmēneša maksājumus.

Iegūstiet finanšu brīvību ar Swedbank hipotekāro kredītu. Mūsu eksperti palīdzēs jums izvēlēties labāko risinājumu un ieplānot aizņēmumu tā, lai tas būtu radījums pieņemamama budžeta ietvaros.

Procentu likmes Summa
sākot no ….% Līdz …. eiro

Swedbank piedāvā Konkurētspējīgas procentu likmes sākot no ….%. Sazinieties ar mums šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu hipotekārajiem kredītiem un atrastu labāko risinājumu savai situācijai.