Kredīts pret nekustamo īpašumu ķīlu kā iegūt kredītu pret nekustamo īpašumu

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%

Kredīts pret nekustamo īpašumu ķīlu ir īpaša finanšu iespēja, kas tiek piedāvāta Swedbank, Luminor un citu banku klientiem, kuri vēlas iegūt aizdevumu, izmantojot savu nekustamo īpašumu kā nodrošinājumu.

Swedbank piedāvā dažāda veida kredītus pret nekustamā īpašuma ķīlu ar izdevīgiem nosacījumiem. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iegādāties mājokli vai veikt remontu, Swedbank atradīs piemērotu risinājumu jūsu vajadzībām.

Īpašs uzsvars tiek likts uz hipotekārajiem kredītiem, kurus piešķir Swedbank un Luminor. Hipotekārais kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ir visizdevīgākais veids, kā iegūt lielāku summu uz ilgāku termiņu.

Luminor piedāvā vietējo iedzīvotāju vidū populāru pakalpojumu – kredītu pret ķīlu. Ar šo pakalpojumu jūs varat ātri un ērti saņemt aizdevumu, izmantojot savu nekustamo īpašumu kā drošības garantiju.

Jūs varat izmantot SEB hipotekārā kredīta kalkulatoru, lai aprēķinātu aizdevuma apmēru un atmaksas termiņu atbilstoši jūsu iespējām. Tas ļaus jums labāk izprast kredīta izmaksas un plānot savas finanses.

Ja jums ir nepieciešams aizdevums, bet nevēlaties lieku birokrātiju, vērsieties pie Luminor vai Swedbank un izmantojiet iespēju saņemt kredītu pret auto ķīlu. Šis pakalpojums ļauj izmantot jūsu auto kā drošības garantiju un saņemt aizdevumu ātri un vienkārši.

Kredīta iespējas pret nekustamo īpašumu

Kredīta iespējas pret nekustamo īpašumu

Swedbank ir lieliska izvēle, ja vēlaties saņemt kredītu pret nekustamo īpašumu. Mēs piedāvājam dažādas aizdevuma iespējas, lai apmierinātu jūsu finansiālās vajadzības.

 • Swedbank kredīts pret ķīlu: Ja jums ir vērtīgs nekustamais īpašums, tas var kalpot kā drošības ķīla, lai saņemtu kredītu. Aizdevums var tikt izmantots jebkurai mērķim, piemēram, dzīvokļa remontam, biznesa veidošanai vai citiem lieliem pirkumiem.
 • Kredīts pret auto ķīlu: Ja jums ir transportlīdzeklis, tas var kalpot kā ķīla, lai saņemtu kredītu. Jūs varat izmantot šo aizdevumu jauna auto iegādei, esošā transportlīdzekļa remontam vai citiem neparedzētiem izdevumiem.
 • Hipotekārais kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu: Ja jums ir nekustams īpašums, piemēram, māja vai dzīvoklis, tas var kalpot kā hipotekārā ķīla. Ar šo kredītu jūs varat iegādāties jaunu nekustamo īpašumu vai izmantot to citiem mērķiem, piemēram, apvienot esošos aizdevumus vai veikt lielus remontdarbus.

SEB bankas hipotekārais kredīts kalkulators sniegs jums ātru un precīzu aprēķinu par aizdevuma apmēru, termiņu un ikmēneša maksājumu. Tas palīdzēs jums plānot un saprast, vai hipotekārais kredīts ir labs risinājums jūsu finansiālajai situācijai.

Ja jums ir slikti kredītvēstures dati, neuztraucieties – joprojām ir iespēja saņemt kredītu pret nekustamo īpašumu ar sliktu kredītvēsturi. Mēs izvērtēsim jūsu finansiālo situāciju un piedāvāsim individuālu risinājumu.

Nezaudējiet vērtīvu nekustamo īpašumu – izmantojiet to kā ķīlu, lai saņemtu Swedbank kredītu pret nekustamo īpašumu jūsu vajadzībām. Sazinieties ar mūsu bankas speciālistiem, lai uzzinātu vairāk par kredīta iespējām un veiktu pieteikumu jau tagad!

Kāpēc izvēlēties kredītu ar nekustamo īpašumu ķīlu?

Kāpēc izvēlēties kredītu ar nekustamo īpašumu ķīlu?

Ja Jums ir sliktā kredītvēsture vai Jums ir grūti iegūt aizdevumu no bankām, kredīts pret nekustamo īpašumu ķīlu var būt laba iespēja. Šis kredīta veids ļauj izmantot Jūsu nekustamo īpašumu kā nodrošinājumu bankai, un tas var palīdzēt iegūt vajadzīgo aizdevumu.

Kredīts pret ķīlu ir viens no populārākajiem veidiem kā iegūt kredītu ar nekustamo īpašumu. Tas nozīmē, ka jūs pārdevēsiet nekustamo īpašumu (piemēram, dzīvokli vai māju) bankai, kura sniegs jums kredītu šīs nekustamā īpašuma vērtības apmērā.

Swedbank ir viena no tām bankām, kas piedāvā kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu. Ja Jums ir Swedbanka klients, varat sazināties ar banku, lai uzzinātu vairāk par šo iespēju.

Hipotekārais kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ir arī populārs veids, kā iegūt aizdevumu. Tas ir īpaši piemērots, ja Jūsu nekustamais īpašums ir “atvērts” (t.i., nav apgrūtināts ar citiem kredītiem vai ķīlām) un arī Jums ir labs kredītvēstures vēsturiskais aizdevumu

Šeit ir daži iemesli, kāpēc varētu izvēlēties kredītu ar nekustamo īpašumu ķīlu:

 1. Tas varētu būt viena no retajām iespējām iegūt aizdevumu ar sliktu kredītvēsturi.
 2. Tas varētu būt lielisks veids, kā veikt lielu pirkumu piemēram, māju vai dzīvokli.
 3. Kredīts pret nekustamo īpašumu ķīlu var dot iespēju apvienot visas jūsu esošās parādsaistības vienā.
 4. Ja Jums ir Swedbank konts, varētu būt ērti izmantot Swedbank kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu.

Noteikti pirms lēmuma pieņemšanas izpētiet dažādas banku programmas un pakalpojumu sniedzējus, lai atrastu vislabākās iespējas un nosacījumus. Katra banka piedāvā dažādus īpašus piedāvājumus un kredīta prasības, tāpēc ir svarīgi iepazīties ar visām šīm faktoriem, pirms pieņemat galīgo lēmumu.

Nekustamais īpašums kā ķīlu iespējas

Kredīts pret nekustamo īpašumu ir viena no iespējām, kā iegūt finansiālu atbalstu, izmantojot savu īpašumu kā ķīlu. Tas nozīmē, ka jūs varat saņemt aizdevumu, izmantojot savu nekustamo īpašumu kā garantiju atmaksai.

Daži no populārākajiem veidiem, kā iegūt kredītu pret nekustamo īpašumu ir:

 • Hipotekārais kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu – šī ir visbiežāk sastopamā iespēja. Jūs varat saņemt aizdevumu, izmantojot savu īpašumu kā ķīlu un tas būs aizdevuma apjoms, kas atkarīgs no jūsu īpašuma vērtības.
 • Luminor kredīts pret ķīlu – Luminor banka piedāvā iespēju saņemt kredītu, izmantojot nekustamo īpašumu kā ķīlu. Šis kredīts ir piemērots, ja jums ir īpašums un jums ir nepieciešami papildu finanšu līdzekļi.
 • Kredīts pret auto ķīlu – šī ir cita veida kredīta iespēja, kurā jūs varat saņemt aizdevumu, izmantojot savu automašīnu kā ķīlu. Šāda veida kredīts var būt piemērots, ja jums ir nepieciešams aizdevums uz īsu laiku un jums ir autovadītāja apliecība.
 • Swedbank kredīts pret ķīlu – Swedbank piedāvā iespēju saņemt kredītu, izmantojot nekustamo īpašumu kā ķīlu. Šis kredīts var būt piemērots, ja jums ir nepieciešami lielāki finanšu līdzekļi vai ja jums ir īpašums ar augstu vērtību.
 • Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu Swedbank – Swedbank piedāvā arī speciālu hipotekāro kredītu, kurā jūs varat izmantot savu nekustamo īpašumu kā ķīlu. Šis kredīts var būt piemērots, ja jums ir nepieciešams lielāks aizdevums un jums ir īpašums ar augstu vērtību.
 • SEB hipotekārais kredīts kalkulators – SEB banka piedāvā kredīta kalkulatoru, kas ļauj jums aprēķināt hipotekārā kredīta izmaksas un iespējas, izmantojot savu nekustamo īpašumu kā ķīlu. Šis kalkulators ir ļoti noderīgs, ja jums ir aizdomas par jūsu nekustamā īpašuma vērtību un potenciālā kredīta atmaksas iespējām.

Izvēloties kredītu pret ķīlu, ir svarīgi apsvērt savas atmaksas iespējas un riskus. Ir ieteicams rūpīgi izpētīt aizdevēju piedāvājumus un izvēlēties vispiemērotāko paketi, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Kredīta summas un termiņa noteikumi pret nekustamo īpašumu ķīlu

Vai vēlaties saņemt kredītu pret jūsu nekustamo īpašumu ķīlu? Swedbank ir labākais risinājums jums. Mēs piedāvājam dažādas kredīta summas un termiņa noteikumus, lai atbilstu jūsu individuālajām vajadzībām.

Kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu Swedbank ir piemēroti gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Sākot no maziem līdz lieliem aizdevumiem, mēs esam šeit, lai palīdzētu jums iegūt finansiālo atbalstu, ko jums nepieciešams.

Neatkarīgi no tā, vai jums ir slikta kredītvēsture vai ne, mēs varam izskatīt jūsu aizdevuma pieteikumu un sniegt jums iespēju saņemt kredītu pret nekustamo īpašumu ķīlu ar sliktu kredītvēsturi. Mūsu speciālisti palīdzēs jums atrast labāko risinājumu un piedāvās vispiemērotākos nosacījumus.

Luminor ir arī banka, kas piedāvā kredītu pret ķīlu. Luminor kredīts pret ķīlu ir piemērots gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Jums būs iespēja aizņemties nepieciešamo naudas summu, izmantojot savu nekustamo īpašumu kā nodrošinājumu. Ar Luminor kredītu pret ķīlu jūs varat ātri un viegli saņemt nepieciešamos līdzekļus.

SEB banka piedāvā hipotekāro kredītu pret nekustamo īpašumu ķīlu. Lai aprēķinātu jūsu iespējas saņemt SEB hipotekāro kredītu un tā apmēru, izmantojiet mūsu hipotekāro kredītu kalkulatoru. Tas palīdzēs jums izvēlēties kredīta summu un termiņu, lai atbilstu jūsu vēlmēm un iespējām.

Kredīts pret nekustamo īpašumu ir lieliska iespēja iegūt finansiālo atbalstu, izmantojot savu nekustamo īpašumu. Tas var būt lielisks risinājums, ja jums ir nepieciešama nauda lielu pirkumu vai citu finansiālu situāciju risināšanai. Saņemiet konsultāciju no mūsu bankas speciālistiem, lai izvēlētos vislabāko kredīta risinājumu!

Kredīta saņemšanas prasības

Kredīta saņemšanas prasības

Kredīta saņemšanai pret nekustamo īpašumu ir dažādas prasības, kas tiek noteiktas no kreditēšanas institūcijas puses. Lai pieteiktos uz kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu, ir jāievēro šādas prasības:

 • Ir jābūt nekustamam īpašumam, kas var kalpot kā ķīla kredītam.
 • Nekustamā īpašuma tirgus vērtība ir jānovērtē, lai noskaidrotu, cik lielu summu var saņemt kredīta veidā.
 • Klientam ir jābūt Latvijas iedzīvotājam ar pastāvīgu dzīvesvietu un ienākumiem.
 • Ilgtermiņa kredītā dzīvotāja vecums nedrīkst pārsniegt noteiktu robežu, kas ir atkarīga no kredīta termiņa.
 • Kredītaņēmējam ir jābūt labai kredītvēsturei un spējai atmaksāt kredītu laikā.

Ja esi sliktas kredītvēstures īpašnieks, daži kreditētāji var piedāvāt kredītu pret nekustamā īpašuma kilu ar sliktu kredītvēsturi, bet procentu likmes var būt augstākas un kredīta apstiprināšana var prasīt vairāk laika un dokumentu iesniegšanu.

Izmantojot Luminor kredītu pret ķīlu vai Swedbank kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu, noteiktas prasības var atšķirties, un ir jākonsultējas ar attiecīgo banku vai kreditēšanas uzņēmumu.

Citi kredīti, piemēram, kredīts pret auto ķīlu vai SEB hipotekārais kredīts, var būt ar savām specifiskām prasībām. Ir svarīgi rūpīgi izpētīt kredīta saņemšanas nosacījumus, lai izvēlētos vispiemērotāko risinājumu savām vajadzībām.

Atceries, ka kredīts pret ķīlu nav bez riska, un pirms lēmuma pieņemšanas rūpīgi izvērtē saviem ienākumiem un iespējām atmaksāt kredītu laikā.

Nekustamais īpašums kā galvenā prasība

Vēlaties iegūt ātro un izdevīgo kredītu? Īpaši šobrīd, kad nepieciešamie līdzekļi var būt vajadzīgi ātri un neatliekami, kredīts pret nekustamo īpašumu ir laba izvēle. Tas ir viens no pieejamākajiem veidiem, kā iegūt aizdevumu ar salīdzinoši mazākiem, bet elastīgiem nosacījumiem.

Šāds kredīts darbojas ļoti vienkārši – jums ir jānodod kā ķīla savs nekustamais īpašums, un jūs varat saņemt aizdevumu, kas tiek aprēķināts, ņemot vērā jūsu īpašuma vērtību.

Dažas no galvenajām bankām, kas piedāvā kredītu ar nekustamā īpašuma ķīlu ir:

 • SEB – ērts un vienkāršs hipotekārais kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu. Vari izmantot SEB hipotekāro kredītu kalkulatoru, lai aprēķinātu piemērotāko aizdevuma summu un atmaksas laiku.
 • Luminor – arī šī banka piedāvā kredītu pret nekustamo īpašuma ķīlu. Vari sazināties ar Luminor speciālistiem, lai precizētu kredīta nosacījumus un pieteikties.
 • Swedbank – ja ir slikti kredītvēstures dati, bet tev ir nekustamais īpašums, Swedbank spēj piedāvāt kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu. Vēlies uzzināt vairāk? Sazinies ar Swedbank pārstāvi un viņš palīdzēs izvēlēties vislabāko risinājumu.

Ir vērts atcerēties, ka kredīts pret nekustamo īpašumu ir lielisks veids, kā realizēt savus plānus un samaksāt parajā brīdī. Tomēr, pirms pieņemt lēmumu, mēģiniet izvērtēt savas iespējas un ilgtermiņa finanšu komfortu, lai pārliecinātos, vai kredīts atbildīs jūsu vajadzībām un iespējām.

Klienta iespējas un kredīta vēsture

Ja jums ir nepieciešams finansējums, bet jums ir slikta kredīta vēsture vai jums nav cita kredīta nodrošinājuma, ir iespējams izmantot kredītu pret nekustamo īpašumu kā ķīlu. Daži no šiem piedāvājumiem ir pieejami no Swedbank, SEB un Luminor.

Swedbank piedāvā kredītu pret nekustamo īpašumu, kas ir piemērots, ja jums ir nekustamais īpašums, kuru varat nodot kā ķīlu. Jums ir iespēja iegūt finansējumu, pamatojoties uz šī īpašuma vērtību. Tas var būt piemērots, ja jums ir nepieciešami līdzekļi uzņēmējdarbībai, remontam vai citiem plāniem. Slikta kredīta vēsture šajā gadījumā nav galvenais faktors, kas tiek ņemts vērā, taču aizdevumā var tikt iekļauti augstāki procenti vai citas smalkas detaļas.

SEB piedāvā hipotekāro kredītu ar ķīlu, ko var izmantot, lai iegūtu finansējumu pret nekustamo īpašumu. Tas var būt izdevīgs risinājums, ja jums ir nekustamais īpašums, par kuru varat nodrošināt kreditēšanas vajadzībām. SEB piedāvā arī kredīta kalkulatoru, kas palīdz aprēķināt maksimālo aizdevumu, ko var iegūt, izmantojot šo hipotekāro kredītu.

Luminor ir arī viens no kredītiestādēm, kas piedāvā kredītu pret ķīlu. Ja jums ir nekustamais īpašums, kurš var tikt izmantots kā nodrošinājums, tad Luminor var būt risinājums finansējuma iegūšanai. Ir svarīgi apsvērt dažādus faktorus, piemēram, aizdevuma procentu likmi un kredīta nosacījumus, pirms izvēlaties konkrēto kredītu.

Izvēloties kredītu pret nekustamo īpašumu, ir svarīgi apzināties, ka jūsu nekustamajam īpašumam būs ķīlas saistības. Tas nozīmē, ka, ja nespējat atmaksāt aizdevumu vai prasīsieties, aizņēmējam ir tiesības pārdot ķīlotās nekustamā īpašuma vērtību, lai segtu aizdevuma summu. Rūpīgi analizējiet savas iespējas un konsultējieties ar bankas ekspertiem, lai izvēlētos atbilstošāko risinājumu jūsu situācijai.

Šeit ir dažas no kredītiestādēm Latvijā, kas piedāvā kredītu pret nekustamo īpašumu kā ķīlu. Lai saņemtu sīkāku informāciju par aizdevumu nosacījumiem un iespējām, sazinieties ar konkrēto banku vai izmantojiet kalkulatoru, ko piedāvā daži no šiem pakalpojumu sniedzējiem.

 • Swedbank kredīts pret ķīlu
 • SEB hipotekārais kredīts kalkulators
 • Luminor kredīts pret ķīlu

Kreditētāju prasības un izvēle

Kredīts pret nekustamo īpašumu ķīlu ir pieejams arī tiem, kuriem ir slikti rezultāti kredītvēsturē. Daži no populārākajiem kredītu devējiem, kas piedāvā šādu pakalpojumu, ir:

 • SEB – zināmā Latvijas banka, kura piedāvā hipotekāro kredītu kalkulatoru un kredītu pret ķīlu.
 • Swedbank – citēta banka, kas nodrošina iespēju iegūt kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu. Tiek piedāvāta arī hipotekārā kredīta kalkulatora izmantošanas iespēja.
 • Luminor – bankas, kas ir populāra Latvijā un kas piešķir kredītu pret ķīlu.

Tātad, neskatoties uz sliktu kredītvēsturi, ir dažādi kredītu devēji, no kuriem ir iespējams saņemt kredītu pret nekustamo īpašumu ķīlu. Svarīgi ir izvēlēties piemērotu un uzticamu banku, kura piedāvā labākos nosacījumus un kredīta izsniegšanas prasības.

Ir vērts izvērtēt dažādas bankas un to piedāvājumus, izmantojot pieejamos kalkulatorus un salīdzinot atmaksas grafikus, lai atrastu visizdevīgāko risinājumu savām vajadzībām. Tas palielinās iespējas saņemt vēlamo aizdevumu pret nekustamo īpašumu ķīlu.

Kredīta saņemšanas process

Ja esi nolēmis saņemt hipotekāro kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu, tev būs jāveic daži svarīgi soļi. Šeit ir vienkāršots ceļvedis, kā iegūt šo kredītu:

 1. Sakārtosi savu finansiālo situāciju un izvērtēsi, vai esi gatavs uzņemties ilgtermiņa saistības. Apdomā, vai spēsi laicīgi atmaksāt aizdevumu un pēc tam saglabāt stabilitāti finanšu jomā.
 2. Pirms iesniedz kredīta pieteikumu, izpēti dažādu banku piedāvātos hipotekārā kredīta pakalpojumus. Pievērs uzmanību procentu likmes, kredīta apjoma un atmaksas laika periodam. Noderīgi varēs būt arī hipotekārais kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu kalkulators, ko dažādu banku mājaslapās varēsi atrast.
 3. Ja esi atradis piemērotu banku un hipotekāro kredīta piedāvājumu, veic jaucējdarbības. Aizej uz bankas filiāli vai, ja pieejams, pieteicies kredītam tiešsaistē. Banka tev piešķirs vajadzīgo dokumentāciju un sniegs informāciju par nākamajiem soļiem un nepieciešamajiem dokumentiem.
 4. Uzņemies atbildību un regulāri veic iemaksas uz savu hipotekāro kredītu. Svarīgi rūpīgi izanalizēt savu maksātspēju un nodrošināties, lai ikmēneša maksājumi nekļūtu par pārāk lielu finansiālu slogu.
 5. Pēc kredīta termiņa beigām patiess sasniegums ir atmaksāt visu aizdevumu. Atmaksājot kredītu, tu uzlabosi savu kredītvēsturi un iegūsi labvēlīgākus nosacījumus turpmākajām finanšu darīšanām.

Atceries, ka katras bankas kredīta saņemšanas process var nedaudz atšķirties. Tāpēc vienmēr izlasīsi un izproti visus noteikumus un nosacījumus, pirms veic savu lēmumu. Luminor, Swedbank un citi finanšu pakalpojumu sniedzēji piedāvā dažādus kredītus pret nekustamā īpašuma ķīlu, kas atbilst dažādiem klientu vajadzībām. Lai gūtu visprecīzāko informāciju, sāc ar banku konsultāciju un pēc tam pieņem lēmumu, kas ir vislabāk attālināts no taviem mērķiem un finansiālā stāvokļa.

Nekustamā īpašuma novērtējums un ekspertīze

Vai vēlies saņemt kredītu pret nekustamo īpašumu? Nepieciešams pārskatīt savu īpašumu, lai iegūtu precīzu novērtējumu? Mēs piedāvājam nekustamā īpašuma novērtējuma un ekspertīzes pakalpojumus!

Ar mūsu pakalpojumu palīdzību Tu vari uzzināt nekustamā īpašuma faktisko tirgus vērtību, kas ir būtiska informācija, lai saņemtu hipotekāro kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu. Mūsu eksperti rūpīgi analizēs īpašuma stāvokli un apkārtni, lai nodrošinātu precīzus novērtējuma rezultātus.

Šie ir daži no ieguvumiem, kādus piedāvājam:

 • Profesionāla un uzticama nekustamā īpašuma novērtēšana;
 • Ekspertīze, kas būs pamats Tava kredīta saņemšanai;
 • Ātra rezultātu sniegšana, lai Tu varētu sākt plānot savas finanšu lietas;
 • Individuāla pieeja, lai izpildītu Tavus specifiskos mērķus un vēlmes.

Mēs sadarbojamies ar vairāku banku hipotekāro kredītu programmām, tostarp SEB, Swedbank un Luminor. Mūsu ātrais un precīzais novērtējums Tev palīdzēs iegūt kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu no vienas no šīm bankām. Izpildi savus sapņus jau šodien!

Nezaudē laiku! Aizpildi mūsu pieprasījuma formu, lai sāktu processu, un mēs Tev sniegsim vairāk informācijas par mūsu pakalpojumiem un cenas.