Kredīts pret nekustamo īpašumu – viegls un ātrs veids kā iegādāties māju

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%

Kredīts pret nekustamo īpašumu ir lieliska iespēja realizēt savus sapņus par mājas iegādi. Pat ja Tu esi ar sliktu kredītvēsturi, mēs piedāvājam risinājumu – kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu Swedbank. Mūsu bankā Tu vari saņemt uzticamu palīgu, kas sniegs Tev finansiālo atbalstu, lai Tu vari īstenot savus mājas iegādes plānus.

Mēs piedāvājam kredītu pret ķīlu, kas nozīmē, ka Tev nav jāuztraucas par attiecīgiem ienākumiem vai kredītvēsturi. Swedbank ir viena no vadošajām bankām, kas specializējas hipotekārajā kredītā pret nekustamā īpašuma ķīlu. Ar šo kredītu Tu vari ātri un viegli iegādāties savu sapņu māju.

Swedbank ļauj izmantot kā ķīlu ne tikai nekustamo īpašumu, bet arī auto. Kredīts pret auto ķīlu ir vēl viens veids, kā Tev ir iespējams iegūt finansiālo atbalstu mājas iegādei.

Ja ir nepieciešams precīzi aprēķināt savu mājas iegādes kredītu, mēs uzrunājam arī tos, kuri plāno ņemt Seb hipotekāra kredīta kalkulatoru. Ar šo kalkulatoru Tu vari izpētīt un aprēķināt aizdevuma apjomu un atmaksas grafiku, lai īstenotu savas mājas iegādes plānus bez liekiem sarežģījumiem.

Plāns reklāmai

Kredīts pret nekustamo īpašumu – viegls un ātrs veids kā iegādāties māju

Ja Tu sapņo par mājas iegādi, bet tev trūkst nepieciešamo līdzekļu, kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ir risinājums, kas Tev palīdzēs sasniegt savus mērķus.

Šo aizdevumu vari saņemt arī tad, ja Tev ir slikta kredītvēsture, jo kredīts tiek nodrošināts ar nekustamo īpašumu kā ķīlu. Tas nozīmē, ka, pat ja esi nonācis grūtībās ar atbildīgu kredīta atmaksu iepriekš, Tu vēl joprojām vari saņemt šo aizdevumu.

Lai saņemtu kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu, Tev būs jāpiedāvā pārdevējam īpašums kā nodrošinājums. Tas nodrošina kreditoram garantiju, ka, ja Tu nespēsi atmaksāt kredītu, viņam būs iespēja pārdot Tavu īpašumu un segt savu zaudējumu.

Mums ir daudz banku, kas piedāvā šo pakalpojumu.

Piemēram:

 • Swedbank kredīts pret ķīlu
 • Luminor kredīts pret ķīlu

Šīs bankas piedāvā dažādus hipotekāros kredītus pret nekustamā īpašuma ķīlu, atkarībā no Tavām vajadzībām un iespējām.

Turklāt, SEB bankā ir pieejams ērts hipotekārais kredīta kalkulators, kas ļauj aprēķināt savu kredīta atmaksas grafiku un plānot budžetu.

Nekustamā īpašuma ķīlas kredīts ir labs risinājums cilvēkiem, kas vēlas iegādāties māju vai dzīvokli, bet nav pietiekami daudz līdzekļu vai sliktās kredītvēstures dēļ nevar saņemt kredītu.

Sāc savu ceļu uz sapņu māju jau šodien ar kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu!

Kredīts pret nekustamo īpašumu – viegls un ātrs veids

Kredīts pret nekustamo īpašumu - viegls un ātrs veids

Ja jums ir nepieciešams finansējums mājas iegādei, remontam vai citiem plāniem, kredīts pret nekustamo īpašumu ir ideāls risinājums. Šāda veida kredīts ļauj izmantot jūsu nekustamo īpašumu kā ķīlu, tādējādi nodrošinot zemākas procentu likmes un labākus aizdevuma nosacījumus.

Vai jums ir nepieciešams aizdevums, bet jūsu kredītvēsture nav ideāla? Nav problēmu! Kredīts pret nekustamo īpašumu ar slikto kredītvēsturi ir pieejams arī tiem, kam nav perfekta kredītvēsture. Bankas ir apņēmušās palīdzēt klientiem, kuriem ir bijušas problēmas pagātnē, un tāpēc ir izveidojušas īpašus produktus ar elastīgiem maksājumu nosacījumiem.

Lai iegūtu kredītu pret nekustamo īpašumu, ir nepieciešams izpildīt vairākus nosacījumus. Jums jābūt pilngadīgam, jābūt stabilam ienākumam un jābūt nekustamā īpašuma īpašniekam. Kredīta summa tiek noteikta atkarībā no jūsu nekustamā īpašuma vērtības un jūsu spējas atmaksāt aizdevumu.

Izmantojot luminor kredītu pret ķīlu, seb hipotekāro kredītu kalkulatoru vai swedbank kredītu pret ķīlu, jums būs iespēja izvēlēties optimālu aizdevuma veidu, atmaksas laiku un maksājumu grafiku. Šīs bankas piedāvā plašu kredītu klāstu, no garantijas vērtības līdz 100% nekustamo īpašumu vērtībai. Turklāt, aizdevumi tiek izsniegti ļoti ātri, tādēļ jūs varēsit sākt plānot mājas iegādi vai remontu jau šodien!

Ja jums ir nekustamo īpašumu un jums nepieciešams finansējums, kredīts pret nekustamo īpašumu var būt ļoti noderīgs. Tas ir viegls, ātrs un ērts veids, kā iegūt nepieciešamo naudas summu. Aizdevuma atmaksas nosacījumi tiek pielāgoti jūsu iespējām, tādēļ jums nebūs jāuztraucas par augstām procentu likmēm vai sarežģītām kredīta saņemšanas procedūrām.

Uzmanīgi izvērtējiet savas finansiālās iespējas un vajadzības, un droši vērsieties pie Lumionora, SEB vai Swedbankas pārstāvjiem, lai saņemtu konsultāciju par kredītu pret nekustamo īpašumu! Neaizmirstiet arī izskatīt citu banku piedāvājumus, lai atrastu visizdevīgāko risinājumu tieši jums.

Kredīta sniegšanas priekšrocības

 • Jauniem klientiem iespēja saņemt hipotekāro kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu ar zemāku procentu likmi.
 • Iespēja saņemt hipotekāro kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu ar sliktu kredītvēsturi.
 • Pieejams kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu visos Latvijas reģionos.
 • Ātra kredīta apstiprināšana un naudas saņemšana jau pēc pāris dienām.
 • Plašas izvēles iespējas un elastīgi kredīta noteikumi, lai atbilstu individuālajām vajadzībām.

Ir lietderīgi apspriesties ar kredīta sniedzēju, lai saņemtu detalizētu informāciju par hipotekāro kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu piedāvājumu. Swedbank piedāvā kompetentu padomu un palīdzību kredīta izvēlē un nodošanā.

Svarīgi ir atcerēties, ka kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ir saistīts ar riskiem un prasa pienācīgu kredīta atmaksāšanas plāna izstrādi. Tādēļ pirms lēmuma pieņemšanas, rūpīgi izziniet visus jautājumus un konsultējieties ar ekspertiem.

Ātrums un vienkāršība

Meklējat vieglu un ātru veidu, kā iegādāties māju? Mūsu uzņēmums piedāvā atraktīvu risinājumu – kredītu pret nekustamo īpašumu! Šis hipotekārais kredīts ir lieliska iespēja, ja vēlaties tikt pie mājokļa ātri un bez liekām formalitātēm.

Neatkarīgi no jūsu kredītvēstures stāvokļa, mēs piedāvājam kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu. Pat ja jums ir slikti kreditēšanas vēstures dati, mēs joprojām esam gatavi piešķirt jums kredītu, izmantojot jūsu nekustamo īpašumu kā ķīlu.

Nevēlaties slēgt hipotekāro kredītu? Nav problēmu! Piedāvājam arī kredītu pret auto ķīlu. Atkarībā no jūsu vēlēm un iespējām, mēs atradīsim vislabāko risinājumu, lai palīdzētu jums iegūt nepieciešamos līdzekļus.

Mūsu banku partneri, piemēram, SEB, Luminor un Swedbank, piedāvā īpašus hipotekāro kredītu kalkulatorus. To izmantošana ir ļoti vienkārša un ātra, jo jums tikai jāievada nepieciešamie dati, un jūs saņemsiet aprēķinu par hipotekārā kredīta iespējām tiešsaistē.

Ja jums ir nepieciešama finansiāla palīdzība, piedāvājam kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu mūsu sadarbības banku filiālēs, piemēram, Swedbank, Luminor vai SEB. Mūsu speciālisti palīdzēs jums atrast vislabāko risinājumu un piemērotāko kredīta piedāvājumu jūsu individuālajām vajadzībām.

Mūsu piedāvājums: Mūsu banku partneri:
 • Kredīts pret nekustamo īpašumu
 • Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ar sliktu kreditvēsturi
 • Kredīts pret auto ķīlu
 • SEB
 • Luminor
 • Swedbank

Sazinieties ar mums, un mūsu profesionāļi būs priecīgi palīdzēt jums iegūt nepieciešamos līdzekļus, izmantojot kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu!

Jūsu īpašums kā nodrošinājums

Ja Jums ir nepieciešams aizņemties naudu, tomēr Jūsu kredītvēsture neatbilst banku prasībām vai Jūs negribat maksāt augstas procentu likmes, izvēlieties kredītu pret nekustamo īpašumu.

Šis aizdevums ir pieejams visiem īpašuma īpašniekiem, neatkarīgi no kredītvēstures vēstures vai ienākumu līmeņa. Hipotekārais kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ir viena no populārākajām finanšu iespējām Latvijā, jo tas ir drošs un ērts veids, kā iegūt vajadzīgo naudas summu.

Lai iegūtu kredītu pret nekustamo īpašumu, Jums ir jānorāda īpašums kā viena no aizdevuma ķīlas. Tas nozīmē, ka, ja Jūs nevarēsiet atmaksāt aizdevumu, bankai būs tiesības pārdot attiecīgo īpašumu, lai segtu Jūsu parādu. Šī iemesla dēļ ir svarīgi rūpīgi apsvērt kredīta nosacījumus un pārliecināties par savām atmaksas spējām.

Pieejamie kredīti pret nekustamo īpašumu Swedbank, Luminor un SEB bankās. Kalkulatorā varat aprēķināt hipotekārā kredīta summu, procentu likmi un atmaksas termiņu, lai izvēlētos vispiemērotāko piedāvājumu Jums.

Sāciet iegādāties māju vai saņemiet nepieciešamo naudas summu, izmantojot Jūsu īpašumu kā nodrošinājumu!

Elastīgas atmaksas iespējas

Ja Jums ir slikti kredītvēstures rezultāti vai Jums šobrīd ir citi kredīta maksājumi, kredīts pret nekustamo īpašumu var būt izdevīga un viegla veidā kā iegūt kredītu. Jūs varat izmantot nekustamo īpašumu kā ķīlu un saņemt līdzekļus, lai nokārtotu citus kredītus vai pat iegādāties jaunu automašīnu ar kredītu pret auto ķīlu. Tas nodrošina elastīgas un draudzīgas nosacījumus atmaksas grafika veidošanā.

Bankas, piemēram, SEB, Luminor un Swedbank piedāvā īpašas kredīta shēmas, kuras ļauj Jums izmantot nekustamo īpašumu kā ķīlu, lai saņemtu kredītu. Tādā veidā Jums ir vieglāk iegādāties māju vai izmantot kredītu citiem mērķiem. Jums būs iespēja atmaksāt kredītu atbilstoši savām finansiālajām iespējām un izvēlēties labāko atmaksas grafiku, kas būs piemērots Jūsu konkrētajai situācijai.

Lai precīzi noteiktu kredīta apmēru un izvēlētos piemērotu atmaksas grafiku, Jūs varat izmantot banku kalkulatoru. SEB, Luminor un Swedbank piedāvā hipotekārā kredīta kalkulatorus, kas ļauj Jums aprēķināt kredīta summu, procentu likmi un atmaksas termiņu. Tādējādi Jūs varēsiet veikt apdomīgu lēmumu un izvēlēties visizdevīgāko kredīta piedāvājumu.

Gaidām Jūs bankās SEB, Luminor un Swedbank, lai palīdzētu Jums atrisināt Jūsu kredīta vajadzības un piedāvātu Jums elastīgas atmaksas iespējas.

Kvalifikācijas prasības

Lai saņemtu kredītu pret nekustamo īpašumu, Tev ir jāievēro dažas kvalifikācijas prasības:

 • Jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai pastāvīgam iedzīvotājam;
 • Jābūt vismaz 18 gadus vecam;
 • Jābūt regulāriem ienākumiem, kas pietiekami segtu atkārtotās maksājumus;
 • Jābūt nekustamā īpašuma īpašniekam vai īpašumā noteiktai personai;
 • Tevis izvēlētais nekustamais īpašums ir pienācīgi apdrošināts;
 • Atbilstošais ķīlas objekts ir saskaņots ar kredīta institūciju.

Apzinoties šīs prasības, Tavs sapnis par jaunu mājokli kļūst tuvāk piepildījumu!

Veicot kredits pret nekustamo ipasumu, iegūsi nepieciešamo naudas summu ātri un vienkārši!

Ja ir jautājumi par prasībām vai nepieciešamību pēc papildus informācijas, sazinies ar mūsu konsultantiem.

īpašumu veids un vērtība

Ja jums ir nepieciešams finansējums, bet nevēlaties ieķīlāt savu auto vai citas mantas, hipotekārais kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu var būt ideāla izvēle. Šis kredīts ir pieejams gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, kuri vēlas iegādāties nekustamo īpašumu vai nepieciešama papildu nauda citiem mērķiem.

Ņemot kredītu pret nekustamo īpašumu, jums ir jānodrošina kredīta summa ar nekustamo īpašumu kā ķīlu. Tas nozīmē, ka, ja jūs nevarētu atmaksāt kredītu, kredītdevējs varētu pieprasīt īpašumu pārdošanu, lai segtu parādu. Tāpēc ir svarīgi rūpīgi izvērtēt savas iespējas un atmaksas spējas, pirms saņemt kredītu pret nekustamo īpašumu.

Bankas, piemēram, Swedbank, SEB un Luminor, piedāvā dažādus kredītus pret nekustamā īpašuma ķīlu. Jums būs jāpārbauda kredīta apstākļi un procentu likmes, lai izvēlētos labāko piedāvājumu. Jums būs arī jāiesniedz nepieciešamie dokumenti, piemēram, nekustamā īpašuma atzinums un ienākumu apliecinājums.

Lai izvēlētos atbilstošo kredītu, ir svarīgi aprēķināt kopējo summu, kas tiks atmaksāta, ieskaitot procentus un citus maksājumus. Dažādas bankas piedāvā dažādas procentu likmes un atmaksas termiņus, tāpēc izvēloties, jums ir jāapzinās šie faktori un jāņem vērā savi finanšu apstākļi. Īpaši daudz uzmanības jāpievērš kredīta izmaksām, jo tās var ietekmēt kopējo izmaksu summu.

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ir viens no vieglākajiem un ātrākajiem veidiem, kā iegādāties nekustamo īpašumu vai izmantot papildu finansiālo atbalstu citiem mērķiem. Pirms pieņemat lēmumu par kredīta saņemšanu, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas un banku piedāvājumus. Veicot pareizo izvēli, jūs varēsiet iegūt vēlamo īpašumu un nodrošināt sevi ar finansiālo stabilitāti.

ievākti kredīta dati

Vai vēlaties saņemt hipotekāro kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu? Mums ir risinājums jūsu vajadzībām! Mūsu aģentūra piedāvā kredītu pakalpojumus, kas ļauj jums iegādāties māju vai citu nekustamo īpašumu ātri un viegli.

Piedāvājam sekojošas iespējas:

 • hipotekārais kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu;
 • kredits pret nekustamo ipasumu;
 • Swedbank kredīts pret ķīlu;
 • Luminor kredīts pret ķīlu;
 • SEB hipotekārais kredīts kalkulators;
 • kredīts pret ķīlu;
 • kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu Swedbank;
 • kredits pret nekustama ipasuma kilu ar sliktu kreditvesturi.

Neatkarīgi no jūsu situācijas vai kredītvēstures mēs palīdzēsim atrast labāko risinājumu. Ar mūsu aizdevumu kalkulatoru varat aprēķināt aizdevuma summu, procentu likmi un atmaksas termiņu, lai izvēlētos visizdevīgāko piedāvājumu.

Aicinām jūs sazināties ar mūsu konsultantiem un iegūt visus nepieciešamos kredīta datus. Mēs nopietni attiecamies pret jūsu finanšu vajadzībām un nodrošinām konfidencialitāti un kvalitatīvu apkalpošanu.

iesnieguma process

Sagatavojamies pirms iesnieguma veikšanas, lai nodrošinātu veiksmīgu kredīta saņemšanu pret nekustamo īpašumu:

 • Iespējams saņemt kredītu pret auto ķīlu, ja jums ir mašīna, kuru varat izmantot kā nodrošinājumu
 • Swedbank piedāvā dažādus kredītus pret ķīlu, tostarp arī kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu
 • Ja ir nepieciešama plānošana, var izmantot SEB hipotekārā kredīta kalkulatoru, lai aprēķinātu kredīta summu un noteiktu piemērotāko maksājumu plānu
 • Swedbank piedāvā hipotekāro kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu, kas ir lielisks risinājums mājas iegādei
 • Ir iespējams saņemt kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu ar slikto kredītvēsturi, ja esošā situācija ir atrisināma un spējat nodrošināt ķīlas objektu
 • Varat izmantot kredītu pret nekustamo īpašumu, lai realizētu savus plānus saistībā ar nekustamajiem īpašumiem
 • Luminor piedāvā kredītu pret ķīlu ar dažādiem nosacījumiem un procentu likmēm