Mājokļa kredīts ar valsts galvojumu – izdevīga hipotekārā aizdevuma iespēja

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%

Meklējat izdevīgu un drošu hipotekāro kredītu? Izvēlieties mājokļa kredītu ar valsts galvojumu! Īpaši mazam mājoklim vai jaunam dzīvoklim pieejams mazais mājokļa kredīts, kas sniedz iespēju iegādāties dzīvesvietu saviem sapņiem atbilstošā vietā.

Ja jums ir īpašuma ķīla un vēlaties saņemt hipotekāro kredītu, izvēlieties uzticamu banku, piemēram, Citadele, un izmantojiet hipotekāro kredīta kalkulatoru, lai aprēķinātu maksimālo aizdevuma summu un atmaksas termiņu. Izvēloties Altum hipotekāro kredītu, jūsu sākotnējā iemaksā jābūt tikai 5% no kopējās dzīvesvietas vērtības.

Gribat uzzināt vairāk par mājokļa kredīta iespējām? Apmeklējiet mūsu mājas lapu un atradīsiet plašāku informāciju.

Swedbank piedāvā arī izdevīgus hipotekāros kredītus, kas var palīdzēt jums iegādāties jūsu sapņu mājokli. Ja vēlaties izmantot SEB hipotekāro kredītu, sazinieties ar bankas ekspertiem, kas sniegs visu nepieciešamo informāciju un palīdzēs jums izlemt par vispiemērotāko kredītu.

Izmantojiet šo iespēju un realizējiet savus mājas iegādes plānus ar mājokļa kredītu ar valsts galvojumu!

Kas ir mājokļa kredīts ar valsts galvojumu?

Mājokļa kredīts ar valsts galvojumu ir īpaša hipotekārā aizdevuma forma, kurā valsts uzņemas līgumā noteikto aizdevuma summu, lai apdrošinātu bankas pret iespējamu aizņēmēja nespēju segt aizdevuma atmaksu. Šis veids ir pieejams dažādām Latvijas bankām, piemēram, Altum, SEB, Swedbank, Citadele un citām.

Mājokļa kredīts ar valsts galvojumu ļauj aizņemties lielāku summu par to, ko aizņēmējs var segt ar saviem resursiem. Tas ir īpaši izdevīgi tiem, kuriem trūkst pietiekamu iekrājumu, lai iegādātos mājokli vai veiktu remontu. Šādi kredīti nodrošina iespēju iegūt vēlamo mājokli vai atjaunot esošo, neizmantojot lielu sākotnējo ieguldījumu.

Mājokļa kredīta ar valsts galvojumu lielākā priekšrocība ir tā atvieglotās prasības aizņēmējam. Šāda veida kredītiem var pieteikties arī bez oficiāliem ienākumiem vai jaunadarbinātajiem. Protams, ir jāizpilda dažas prasības, piemēram, pēc valsts galvojuma saņemšanas maksimālā aizdevuma summa ir ierobežota, bet tomēr šādi lēmumi par labu aizdevēja un aizņēmēja interesēm rada pievilcīgus nosacījumus.

Ja esi ieinteresēts mājokļa kredīta ar valsts galvojumu saņemšanā, vari izmantot hipotekārā kredīta kalkulatoru, lai aprēķinātu aizdevuma summu, atmaksas termiņu un procentu likmi. Tas ļaus veikt izvēli, kurš no kreditoriem piedāvā labākos un izdevīgākos nosacījumus.

Daži banku piedāvātie mājokļa kredīti ar valsts galvojumu:
Banka Maksimālā aizdevuma summa Atgriešanas termiņš Procentu likme
Altum 200 000 eiro 30 gadi 2.5%
SEB 150 000 eiro 30 gadi 2.7%
Swedbank 250 000 eiro 35 gadi 2.4%
Citadele 100 000 eiro 25 gadi 2.8%

Ja plāno iegādāties vai remontēt mājokli un vēlies izmantot mājokļa kredītu ar valsts galvojumu, apsver šo iespēju un salīdzi dažādu banku piedāvājumus, lai atrastu izdevīgāko hipotekāro kredītu, kas atbilst tavām vajadzībām.

Valsts atbalsts mājokļa iegādei

Mazais mājokļa kredīts ar valsts galvojumu ir viena no izdevīgākajām iespējām iegādāties savu sapņu mājokli. Šī kredīta iespēja ir pieejama pie vairākiem populāriem bankām Latvijā, piemēram, Citadele, Swedbank un SEB, kas atvieglo iegādes procesu un padara to ekonomiski izdevīgu.

Iegūstot hipotekāro kredītu, saņemsi izdevīgus nosacījumus, piemēram, zemākus procentu likmes, pagarinātu atmaksas termiņu un elastīgu maksājumu grafiku. Tas ļaus izvēlēties piemērotāko risinājumu tavām finansiālajām iespējām un nodrošināt ilgtermiņa stabilitāti.

Kredīta atmaksas sākuma periodā valsts sniedz galvojumu par 90% no kredīta summas. Tas nozīmē, ka tu vari iegūt nepieciešamo finansējumu ar minimālo pašu ieguldījumu vai pat bez tā. Šis ir lielisks risinājums, ja vēlies iegādāties mājokli, bet vēl neesi sakrājis pietiekamas iemaksas.

Lai izvēlētos visizdevīgāko hipotekāro kredītu, izmanto hipotekārā kredīta kalkulatoru. Tas ļaus salīdzināt dažādu banku piedāvājumus un atrast labāko risinājumu. Ir svarīgi apzināties, ka bankas nosaka atšķirīgas prasības un nosacījumus, tāpēc rūpīgi izpēti šo informāciju, lai pieņemtu informētu lēmumu.

Izmanto šo valsts atbalsta iespēju, lai iegūtu savu sapņu mājokli! Saņem izdevīgu mājokļa kredītu ar valsts galvojumu un sāc baudīt īpašuma priekus jau šodien!

Nodrošinājums ātrai un ērtai aizdevuma iegūšanai

Nodrošinājums ātrai un ērtai aizdevuma iegūšanai

Ar mājokļa kredītu ir iespējams iegūt nepieciešamo finansējumu, lai iegādātos savu dzīvokli vai māju. Lai gan mājokļa kredīts var būt liels finansiāls solis, tas ir izdevīgākais hipotekārais kredīts, kuram ir daudz priekšrocību.

Esi dzīvokļa vai mājas meklējumos? Dodies pie Citadele bankas, lai izvēlētos savu citadele hipotekāro kredītu. Citadele piedāvā dažādas hipotekārās aizdevuma iespējas, piemēram, mazais mājokļa kredīts un hipotekārais kredīts ar valsts galvojumu, kas varētu būt lielisks risinājums Tavai situācijai.

Vēlies pieteikties hipotekāram kredītam? Apmeklē Swedbank, kur piedāvātie swedbank hipotekāraja kredīta pakalpojumi ir pieejami arī Tev. Swedbank piedāvā ērtu un izdevīgu hipotekāro kredītu, kas palīdzēs saplānot un iegūt nepieciešamo finansējumu Tavam dzīvokļa vai mājas iegādei.

Vēlies izmantot hipotekārā kredīta priekšrocības? Izvēlies Altum hipotekāro kredītu! Atlum piedāvā elastīgas un izdevīgas hipotekāro kredītu iespējas dažādām situācijām. Atlum hipotekārais kredīts ir lielisks risinājums Tavai dzīvokļa vai mājas iegādei.

Ja Tev vēl nav pietiekami daudz naudas, lai iegādātos dzīvokli vai māju, ieteicams izmantot mājokļa kredītu ar valsts galvojumu. Šāds mājokļa kredīts ir īpaši izdevīgs, jo valsts galvojums ļauj iegūt aizdevumu ar zemāku procentu likmi un labākiem nosacījumiem.

Pirms aizņemies, ir svarīgi izdarīt izvērtējumu un izmantot hipotekārā kredīta kalkulatoru. Hipotekārā kredīta kalkulators ļauj aprēķināt mēneša maksājumus, procentu likmes, atmaksas termiņu un citus būtiskus aspektus, lai izvēlētos vispiemērotāko hipotekāro kredītu Tavām vajadzībām.

Daži no samērā bieži izmantotajiem hipotekārā kredīta pakalpojumiem:
Pakalpojums Banka
Citadele hipotekārais kredīts Citadele
Swedbank hipotekārais kredīts Swedbank
Altum hipotekārais kredīts Altum
Mājokļa kredīts ar valsts galvojumu Dažādas bankas

Neatkarīgi no tā, vai esi dzīvokļa vai mājas meklējumos, hipotekārais kredīts ir viena no labākajām finansiālām iespējām, kas ļauj realizēt Tavus sapņus par ideālu mājokli. Piesakies hipotekāraja kredīta iespējām jau tagad!

Zemāki procenti un mazāks iemaksa

Mājokļa kredīts ar valsts galvojumu ir izdevīga hipotekārā aizdevuma iespēja, kas ļauj jums iegādāties savu sapņu mājokli ar zemākiem procentiem un mazākām iemaksām.

Ar šāda veida kredītu jūs varat izvēlēties no vairākiem piedāvātajiem aizdevējiem, kuri piedāvā šo pakalpojumu. Daži no šiem aizdevējiem ir SEB, Citadele, ALTUM, un Swedbank, kuri ir pazīstami un uzticami finanšu institūti Latvijā.

Pirms nolemjat par konkrēto aizdevēju, varat izmantot hipotekāro kredīta kalkulatoru, lai aprēķinātu visizdevīgāko aizdevumu atbilstoši jūsu finansiālajai situācijai un mājokļa iegādes plāniem.

Valsts galvojums padara šo aizdevumu vēl pievilcīgāku. Tas nozīmē, ka valsts garantē, ka jūsu kredīta atmaksas risks ir daļēji segts, tādējādi samazinot aizdevēja risku un ļaujot piedāvāt zemākus procentus un mazāku iemaksu.

Ja jums ir domas par mājokļa iegādi, izpētiet iespēju saņemt mājokļa kredītu ar valsts galvojumu. Tas ir viens no izdevīgākajiem hipotekārajiem kredītiem tirgū, kas ļaus jums iegūt savu sapņu mājokli par labākām nosacījumiem.

Kāda ir procedūra mājokļa kredīta saņemšanai?

Lai saņemtu mājokļa kredītu, ir jāievēro noteikta procedūra. Katra banka var nedaudz atšķirties savos nosacījumos un prasībās, taču pamatā process izskatās šādi:

 1. Izvēlies hipotekāro kredītu no pieejamajām bankām. Latvijā ir vairākas bankas, kas piedāvā mājokļa kredītu ar valsts galvojumu, piemēram, Swedbank, Citadele, SEB un Altum.
 2. Veic pieteikšanos. Iesniedz pieteikumu izvēlētajā bankā. Parasti pieteikties iespējams gan internetā, gan fiziski bankas filiālē.
 3. Banka izvērtē pieteikumu. Banka pārbauda tādu faktoru kā pieteikuma iesniedzēja kredītvēsture, ienākumi, nodarbinātība un īpašums, kuru plānots iegādāties. Šajā procesā banka var prasīt papildu dokumentus, piemēram, darba vietu apliecību, konta izrakstus vai dzīvesvietas apliecību.
 4. Pieņem lēmumu. Banka izvērtēs visus iesniegtos dokumentus un informāciju un pieņems lēmumu par kredīta izsniegšanu vai atteikumu.
 5. Noslēdz līgumu. Ja banka apstiprina kredītu, tiks noslēgts līgums, kurā būs norādītas kredīta noteikumi un nosacījumi, piemēram, aizdevuma summa, procentu likme un atmaksas grafiks.
 6. Iegūsti hipotekāro zvērestu. Pēc līguma noslēgšanas banka prasīs veikt hipotekāro zvērestu, kas nozīmē, ka pirkuma īpašums tiks iegādāts ar kredīta līdzekļiem un kļūs par kredīta nodrošinājumu.
 7. Pagūsti notariāli apstiprināt pirkuma līgumu. Pēc tam, kad esi veicis hipotekāro zvērestu, vajadzēs izpildīt notariālas formalitātes un apstiprināt pirkuma līgumu. Tas ir obligāts solis, kas ir nepieciešams, lai pirkuma īpašums tiktu nodrošināts.
 8. Saņem kredīta summu un uzsāc dzīvi savā jaunajā mājoklī!

Neaizmirsti, ka pirms sāc kredīta saņemšanas procedūru, ir svarīgi pētīt dažādas bankas un salīdzināt to piedāvājumus. Atceries arī izmantot hipotekāro kredīta kalkulatoru, kas palīdzēs noteikt, cik liela būtu kredīta ikmēneša maksa atbilstoši taviem ienākumiem un izvēlētajiem kredīta parametriem.

Pieteikšanās procesa apraksts

Lai pieteiktos uz dalību mājokļa kredīta programmā ar valsts galvojumu, jums ir jāveic šādi soļi:

 1. Izmantojiet hipotekārā kredīta kalkulatoru, lai aprēķinātu aizdevuma apmēru, procentu likmi un atmaksas termiņu.
 2. Izvēlieties piemērotāko banku, kas piedāvā mājokļa kredītu ar valsts galvojumu. Populārākās bankas šajā jomā ir Swedbank, SEB un Citadele.
 3. Iepazīstieties ar bankas noteikumiem un prasībām saistībā ar mājokļa kredītu ar valsts galvojumu.
 4. Sakārtojiet savas finanses un noskaidrojiet, vai jums ir visi nepieciešamie dokumenti kredītam.
 5. Aizpildiet pieteikuma formu un iesniedziet to izvēlētajai bankai. Pēc tam banka pārbaudīs jūsu pieteikumu un sniegs atbildi par aizdevuma apstiprinājumu.
 6. Pēc aizdevuma apstiprinājuma, noslēdziet līgumu ar banku un īstenojiet citus nepieciešamos kredīta procesa soļus, piemēram, novērtējuma veikšanu un ķīlas nodošanu.
 7. Saņemiet aizdevumu un izmantojiet to saskaņā ar savām vēlmēm un plāniem.
 8. Atmaksājiet aizdevumu saskaņā ar atmaksas grafiku un bankas noteiktajiem nosacījumiem.

Ja jums ir kādi jautājumi vai nepieciešama palīdzība, sazinieties ar izvēlēto banku, lai sarunātu tikšanos ar bankas speciālistu, kurš sniegs nepieciešamos padomus un atbildes uz jūsu jautājumiem.

Izmantojiet šo iespēju, lai iegūtu labāko un izdevīgāko hipotekāro kredītu, kurš pilnībā atbilst jūsu finansiālajām vēlmēm un spējām!

Mājokļa vērtēšana un apstiprināšana

Mājokļa vērtēšana un apstiprināšana

Aizņemies ar citadele hipotekāro kredītu un gūsti priekšrocības no mājokļa kredīta ar valsts galvojumu. Izmanto hipotekārā kredīta kalkulatoru, lai aprēķinātu izdevīgāko hipotekāro kredītu. Saņem mazāko mājokļa kredītu un izmanto to savu dzīves sapņu piepildīšanai.

Ar Swedbank hipotekāro kredītu vari iegādāties savu sapņu mājokli. SEB hipotekārais kredīts piedāvā izdevīgākās nosacījumus un iespēju iegādāties vēlamo nekustamo īpašumu.

Izvēlies visizdevīgāko hipotekāro kredītu un saņem mājokļa vērtēšanas un apstiprināšanas pakalpojumu. Uzzini objektīvu informāciju par mājokļa vērtēšanu un saņem ekspertu atzinumu par mājokļa vērtību.

Veic mājokļa vērtēšanu un apstiprināšanu ātri un ērti arizdevīgākajiem hipotekārajiem kredītiem. Izmanto hipotekāro kredītu kalkulatoru, lai salīdzinātu dažādu banku piedāvājumus un izvēlētos to, kas labāk atbilst tavām vajadzībām.

Iegūsti visizdevīgāko hipotekāro kredītu, izmantojot mājokļa vērtēšanas un apstiprināšanas pakalpojumus. Aizņemies atbildīgi un rūpīgi izanalizē visas banku piedāvātās iespējas. Atļauj mums palīdzēt tev atrast labāko risinājumu taviem finanšu plāniem.

Līguma noslēgšana un aizdevuma izmaksāšana

Ja esi izlēmis izvēlēties altum hipotekāro kredītu, ir svarīgi zināt, kā noritēs līguma noslēgšanas process un kā notiks aizdevuma izmaksāšana. Šeit ir svarīgākā informācija, kas Tev būs nepieciešama šajā posmā.

 1. Līguma noslēgšana:
  • Iesniedz aizpildītu hipotekārā kredīta pieteikumu, kur jānorāda aizdevuma apjoms, atmaksas termiņš un īpašums, par kuru tiek iegūts kredīts.

  • Pēc pieteikuma izskatīšanas un kredīta apstiprināšanas saņem līguma projektu no kredītiestādes.

  • Pēc līguma projekta apskates un akceptēšanas noslēdz līgumu par altum hipotekāro kredītu. Šajā posmā padomā arī par nepieciešamajiem apdrošinājumiem, īpaši, ja kredīta atmaksas termiņš pārsniedz 20 gadus.

  • Paraksti līgumu kredītiestādē vai tiek sarunāts parakstīšanas laiks un vieta.

 2. Aizdevuma izmaksāšana:
  • Pēc līguma noslēgšanas un nepieciešamās dokumentu iesniegšanas kredītiestāde veic izpēti par aizdevuma ņēmēju, apstiprina pieprasīto kredīta apjomu, nodrošina šo informāciju Centrālajā kredītu reģistrā.

  • Pēc tam, kad ir apstiprināta kredīta izmaksas, kredītiestāde nodrošina līdzekļu pārskaitījumu uz īpašumu, par kuru tiek iegūts kredīts.

  • Altum hipotekārais kredīts tiek izmaksa tikai pēc tam, kad ir noslēgts īpašuma drošības līgums, kas nosaka, ka kredīta ņēmējs ir atbildīgs par aizdevuma līguma nosacījumu izpildi.

  • Tādējādi, kad viss ir izpildīts, Tev tiks piešķirta summa, kas paredzēta mājas vai dzīvokļa iegādei. Izdevīgais hipotekārais kredīts ir gatavs izmaksai!

Kādi ir nosacījumi un prasības?

Kādi ir nosacījumi un prasības?

Lai saņemtu mājokļa kredītu ar valsts galvojumu, nepieciešams izpildīt dažādas prasības un nosacījumus. Šeit ir saraksts ar galvenajiem noteikumiem:

 • Jums jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai nepilsoņa pasei ar beztermiņa uzturēšanās atļauju Latvijā.
 • Jums jābūt vismaz 18 gadus vecam.
 • Jums jābūt regulāriem ienākumiem, lai varētu segt kredīta izmaksas.
 • Jūsu ienākumiem jābūt pietiekamiem, lai segtu hipotekāro maksājumu un dzīvošanas izmaksas.

Lai aprēķinātu kredīta maksājumu apmēru, varat izmantot hipotekāro kredītu kalkulatoru, ko piedāvā bankas un kredītiestādes. Turklāt ir pieejami dažādi kredītiestāžu piedāvājumi, tai skaitā SEB hipotekārais kredīts, Swedbank hipotekārais kredīts, ALTUM hipotekārais kredīts, Citadele hipotekārais kredīts un mazais mājokļa kredīts. Iepazīstieties ar piedāvājumiem un izvēlieties piemērotāko opciju jums.

Ir svarīgi arī apzināties, ka kredīts ir saistīts ar izmaksām, piemēram, aizdevuma procentu likmi, komisijas maksām un citiem maksājumiem. Pašiem jānovērtē, vai kredīts ir finansiāli izdevīgs un vai tiek izpildīti visi kredīta nosacījumi.

Mīnusiem un plusiem

Ja tu esi plānojis iegādāties mājokli vai veikt remontu, bet tev trūkst finanšu līdzekļu, hipotekārais kredīts var būt izdevīga iespēja. Hipotekārais kredīts ļauj iegūt lielu summu aizdevuma, izmantojot nepieciešamo ķīlu – mājokli. Tas ir drošs un ilgtermiņa risinājums, kas pieejams gan privātpersonām, gan uzņēmumiem.

Šeit ir daži plusi un mīnusi, kas jāņem vērā, ņemot vērā hipotekāro kredītu:

Plusi:

 • Tu vari saņemt lielu kredīta summu, kas palīdzēs iegādāties jaunu mājokli vai veikt lielus remontdarbus.
 • Procentu likmes hipotekārajiem kredītiem parasti ir zemākas salīdzinājumā ar citiem aizdevumu veidiem.
 • Maksājumu termiņi ir ilgāki, kas nozīmē, ka maksājumi būs mazāki un vieglāk pārvadāt variantus pārpildīt ikmēneša budžetu.
 • Mājokļa vērtība var pieaugt laika gaitā, kas nozīmē, ka tu varētu gūt ieguvumus no pretenzijas, ja tu nolēmīsi pārdot mājokli nākotnē.

Mīnusi:

 • Ja tu nevarēsi atmaksāt aizdevumu, banka var konfiscēt tava mājokļa, lai segtu parāddziesmu.
 • Procesā parasti ir ļoti daudz papīru un birokrātijas, kas saistīta ar ķīlas nodrošināšanu.
 • Atkarībā no bankas prasībām un tavas finansiālās situācijas, var būt grūti izpildīt nosacījumus, kas nepieciešami, lai saņemtu hipotekāro kredītu.

Pirms izvēlēties hipotekāro kredītu, ir svarīgi konsultēties ar dažādām bankām un izmantot hipotekāro kredīta kalkulatoru. Tas palīdzēs izvēlēties izdevīgāko piedāvājumu un saprast, cik lielā apmērā vari saņemt aizdevumu. Piedāvājumi un procentu likmes var atšķirties no bankas bankai, tāpēc ir vērts veikt izpēti, pirms pieņemt lēmumu.

Swedbank, Altum, SEB un Citadele ir tikai dažas no bankām, kas piedāvā hipotekāro kredītu. Izvēlieties banku, kas piedāvā izdevīgākos nosacījumus un procentu likmes, kas atbilst jūsu vajadzībām.