Mazais mājokļa kredīts – izdevīga iespēja pirkt mazu mājokli

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%

Plānojat iegādāties mazu mājokli? Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums īstenot šo sapni! Mazais mājokļa kredīts ir īpaši izstrādāts, lai sniegtu jums iespēju ērti un bez stresa iegādāties savu sapņu mājokli.

Ar mazā mājokļa kredītu jūs varat saņemt finansējumu, lai segtu gan mājas iegādes izmaksas, gan arī mājokļa remontu. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešams mājokļa remonta kredīts vai izdevīgākais hipotekārais kredīts, mūsu piedāvājums spēs apmierināt jūsu vajadzības.

Mūsu mājokļa kredīti ir pieejami dažādos termiņos un ar dažādiem atmaksa grafikiem, lai jūs varētu izvēlēties to, kas vislabāk atbilst jūsu finansiālajai situācijai. Mēs sadarbojamies ar vadošajām bankām, piemēram, Swedbank un Citadele, lai nodrošinātu labāko risinājumu jūsu nepieciešamajam hipotekārajam kredītam vai kredītam pret ķīlu.

Neatliekiet savu mājokļa iegādi vēlāk – sāciet plānot jau tagad un pārliecinieties, ka sapnis par savu mājokli kļūs par realitāti ar mūsu mazā mājokļa kredītu!

Kontaktējieties ar mums šodien, un mūsu profesionālais komanda palīdzēs jums iegūt mājokļa kredītu, kurš atbilst jūsu vajadzībām un finansiālajai situācijai.

Kas ir mazais mājokļa kredīts?

Mazais mājokļa kredīts ir īpaša veida hipotekārais kredīts, kas ļauj iegādāties mazu mājokli par izdevīgām nosacījumiem. Līdzīgi kā pārējie hipotekārie kredīti, mazais mājokļa kredīts tiek izsniegts pret mājas vai dzīvokļa ķīlu. To piedāvā dažādas bankas Latvijā, piemēram, Citadele, Swedbank, SEB u.c.

Mazais mājokļa kredīts ir īpaši piemērots tiem, kuri vēlas iegādāties mazu mājokli ar zemāku vērtību, bet saskaras ar budžeta ierobežojumiem vai citām finansiālām grūtībām. Tas ir ideāls risinājums jaunajiem mājas vai dzīvokļa īpašniekiem, kuri vēlas sākt dzīvot savā mājoklī, bet nenoliedzami nevar atļauties iegādāties dārgāku nekustamo īpašumu.

Mazais mājokļa kredīts arī ļauj samazināt izdevumus par maksājumiem par kredītu, jo mazāka aizņēmuma summa un zemāki procenti nodrošina mazākus ikmēneša maksājumus. Tas ir svarīgi tiem, kuriem ir ierobežots budžets un vēlas samazināt naudas izdevumus saistībā ar mājokļa iegādi.

Ja esi ieinteresēts par mazu mājokli, bet atrodamies finansiālās grūtībās, apsver iespēju iegūt mazo mājokļa kredītu. Tajā izdevīgākais hipotekārais kredīts var tev palīdzēt sasniegt savu mājokļa iegādes mērķi!

Iespēja pirkt mazu mājokli ar mazākiem izdevumiem

Ja jūs plānojat iegādāties savu pirmo mājokli vai mazāku mājokli ar zemākiem izdevumiem, mums ir lieliska ziņa! Šodien ir pieejamas daudzas iespējas, kas ļauj jums iegādāties mazu mājokli ar palīdzību speciāliem kredītiem.

Vienkāršākā un izdevīgākā izvēle ir mazais mājokļa kredīts. Šis kredīta veids ļauj iegādāties mazu mājokli ar zemāku procentu likmi un ērtākām atmaksas nosacījumiem.

Lai iegūtu mazā mājokļa kredītu, varat vērsties pie dažādām bankām, piemēram, Swedbank, Citadele vai SEB. Šīs bankas piedāvā speciālus mājokļa kredītus, kas paredzēti tieši maziem vai pirmajiem mājokļiem.

Swedbank, Citadele un SEB ir plašākās banku tīkla bankas Latvijā, tāpēc, iespējams, viena no šīm bankām būs arī tuvākajā jums. Apskati banku mājaslapās mājokļa kredītu piedāvājumus un izvēlies izdevīgāko variantu.

Šiem kredītiem parasti ir zemas procentu likmes un ērti kredīta atmaksas grafiki. Turklāt, ja vēlies iegādāties mājokli, kura vērtība ir mazāka par aizņemto summu, bankas piedāvā arī mājokļa remonta kredītus, kas ļauj veikt nepieciešamos remontdarbus pirms iekārtojaties savā jaunajā mājā.

Ja esi ieinteresēts iegādāties mazu mājokli, droši vērsies pie Swedbank, Citadele vai SEB un uzzini vairāk par mazā mājokļa kredīta iespējām un nosacījumiem. Lai iegūtu vēl vairāk informācijas par šiem kredītiem un citām izdevībām, sazinies ar banku klientu apkalpošanas centriem.

Kāda ir procentu likme?

Kāda ir procentu likme?

Procentu likme ir viens no galvenajiem faktoriem, kas jāņem vērā, ņemot mājokļa kredītu. Izvēloties labāko procentu likmi, varēsi ietaupīt ievērojamu summu uz atmaksājamā kredīta apmēru.

Mūsu partneri SEB, Swedbank un Citadele piedāvā dažādas procentu likmes atkarībā no mājokļa kredīta un tā nosacījumiem.

Izvēloties mājokļa kredītu no SEB, Swedbank vai Citadele, varēsi saņemt ļoti izdevīgu procentu likmi, kas ir viena no zemākajām Lietuvā.

Ja esi ieinteresēts mājokļa remonta kredītā, arī šajā gadījumā Swedbank piedāvā ļoti zemas procentu likmes, kas ir piemērotas dažādiem remontdarbiem.

Tāpēc, apmeklē SEB, Swedbank vai Citadele mājaslapas un salīdzini procentu likmes, lai izvēlētos izdevīgāko mājokļa kredītu vai remonta kredītu!

Banka Procentu likme
SEB 2.4%
Swedbank 2.2%
Citadele 2.6%

Mazajam mājokļa kredītam piemīt zemāki procentu likmes

Mazajam mājokļa kredītam piemīt zemāki procentu likmes

Mazais mājokļa kredīts ir izdevīgākais hipotekārais kredīts, ko piedāvā Swedbank, Citadele un SEB bankas. Šis kredīts ir piemērots tiem, kuri vēlas iegādāties mazu mājokli vai veikt mājokļa remontu.

Swedbank kredīts pret ķīlu piedāvā zemākas procentu likmes salīdzinājumā ar citām bankām. Citadele un SEB bankas arī piedāvā konkuretspējīgas procentu likmes mazajam mājokļa kredītam.

Lai saņemtu mazā mājokļa kredītu no Swedbank, Citadele vai SEB bankas, Jums būs nepieciešams nodrošinājums hipotēkas veidā. Tas nozīmē, ka mājoklis, kurš tiks iegādāts vai remontēts, tiks izmantots kā ķīla kredīta apdrošināšanai.

Mazais mājokļa kredīts ir lieliska iespēja iegādāties savu mājokli vai veikt nepieciešamos remontdarbus. Izvēlies izdevīgāko piedāvājumu no Swedbank, Citadele vai SEB bankas un sāc jaunu dzīves posmu jau šodien!

Salīdzinājums ar citiem kredītiem un hipotekāro aizdevumu

Salīdzinājums ar citiem kredītiem un hipotekāro aizdevumu

Vai apsverat iespēju iegādāties mazo mājokli? Ja jūsu sapņu mājoklis ir mazāks par vidējo dzīvokli, tad mazais mājokļa kredīts varētu būt īstā izvēle. Tomēr pirms pieņemt lēmumu, ir svarīgi salīdzināt dažādus kreditēšanas piedāvājumus Latvijas finanšu tirgū.

Hipotekārais kredīts ir vispazīstamākais un populārākais kreditēšanas veids, kas tiek izmantots, lai iegādātos nekustamo īpašumu. Tas ļauj aizņemties lielāku summu un atmaksāt to ilgākā laika periodā. Tomēr hipotekārais kredīts prasa lielākas procentus un papildu izmaksas, piemēram, zemesgrāmatas maksu un ekspertīzes izdevumus.

Seb mājokļa kredīts ir viens no populārākajiem mājokļa kredītiem Latvijā. Tas tiek piedāvāts ar dažādiem termiņiem un procentu likmēm, kas atkarīgas no klienta finansiālās situācijas un izvēlētā aizdevuma apmēra. Seb mājokļa kredīts ir elastīgs un piedāvā ērtas maksājumu iespējas.

Swedbank kredīts pret ķīlu ir ieguldījums nākotnē. Tas ļauj izmantot esošā nekustamā īpašuma vērtību kā garantiju, lai iegūtu finansējumu jaunam mājoklim. Ar šo kredītu ir iespējams iegādāties mazāku mājokli un nemaksāt paaugstinātas procentu likmes.

Lai atrastu izdevīgāko hipotekāro kredītu un iegādātos mazo mājokli, jums jāveic rūpīga izpēte un jāsalīdzina dažādu banku piedāvājumi. Ir svarīgi ņemt vērā procentu likmes, atmaksas termiņus, aizdevuma apmērus un papildu izdevumus, it īpaši zemesgrāmatas maksu un ekspertīzes izmaksas.

Mazais mājokļa kredīts ir piemērots tiem, kas plāno iegādāties kompaktu dzīvokli vai māju. Tas ir paredzēts specifiskam mājokļa izmēram un ļauj aizņemties mazāku summu un atmaksāt to ātrāk. Tādējādi jūs varat iegādāties mājokli, kas ir piemērots jūsu vajadzībām un finansiālajai situācijai.

Ja plānojat veikt arī mājokļa remontu, Swedbank mājokļa kredīts varētu būt piemērots risinājums. Tas nodrošina finansējumu ne tikai nekustamo īpašumu iegādei, bet arī tā remontam, paaugstināšanai vai iekārtai.

Citadele hipotekārais kredīts ir vēl viena iespēja, kas jāņem vērā, ja plānojat pirkt mazo mājokli. Lai atrastu visizdevīgāko piedāvājumu, jums jāiesaistās banku piedāvātajās konsultācijās un jāsalīdzina dažādi hipotekāro kredītu iespējas.

Banka Kredīta veids Procentu likme Aizdevuma apmērs Atmaksas termiņš
Seb Mājokļa kredīts 3% Līdz 200 000 € Līdz 30 gadiem
Swedbank Kredīts pret ķīlu 2.5% Līdz 300 000 € Līdz 35 gadiem
Citadele Hipotekārais kredīts 3.5% Līdz 150 000 € Līdz 25 gadiem

Sīkāka informācija par katru piedāvājumu un individuālo aprēķinu tiek sniegta banku mājas lapās vai konsultatīvajās iestādēs. Apsveriet visas iespējas, apstākļus un risinājumus, lai izvēlētos vispiemērotāko mājokļa kredītu saviem plāniem un vajadzībām.

Kāda ir atmaksas termiņa ilgums?

Atmaksas termiņa ilgums ir atkarīgs no konkrētā bankas piedāvājuma un aizdevuma lieluma. Dažādas bankas piedāvā dažādus atmaksas termiņus mājokļa kredītam.

Swedbank mājokļa kredīts un Citadele hipotekārais kredīts parasti piedāvā garāku atmaksas termiņu, piemēram, līdz 30 gadiem. Savukārt, SEB mājokļa kredīts un izdevīgākais hipotekārais kredīts var piedāvāt arī īsākus atmaksas termiņus, piemēram, līdz 20 gadiem.

Atmaksas termiņš ir svarīgs, jo tas ietekmē kopējo aizdevuma izmaksu. Jo garāks ir atmaksas termiņš, jo mazākas būs ikgadējās maksājuma summas, bet kopējā aizdevuma izmaksas var būt augstākas. Savukārt, ar īsāku atmaksas termiņu, ikgadējās maksājuma summas var būt augstākas, bet kopējā aizdevuma izmaksas var būt zemākas.

Pirms izvēlēties mājokļa kredīta piedāvājumu, ir svarīgi apskatīt dažādu banku piedāvājumus un izvērtēt, kāds atmaksas termiņš vislabāk atbilst tavām finansiālajām iespējām un plāniem.

Salīdzinājums ar citiem kredītiem un hipotekāro aizdevumu

Ja tu esi ieinteresēts iegādāties mazu mājokli un apsver iespēju saņemt finansējumu no bankas, ir svarīgi salīdzināt dažādus kredītus un hipotekāros aizdevumus. Šeit ir salīdzinājums ar dažiem populāriem piedāvājumiem Latvijā:

 • Swedbank mājokļa kredīts:

  Piedāvā zemas procentu likmes un izdevīgus atmaksas nosacījumus. Ir nepieciešams pieteikties bankā un iesniegt nepieciešamos dokumentus.

 • Swedbank kredīts pret ķīlu:

  Sniedz iespēju izmantot esošās ķīlas vērtību, lai saņemtu finansējumu ar zemāku procentu likmi. Nepieciešams iesniegt ķīlas dokumentus un pieteikties bankā.

 • Mazais mājokļa kredīts:

  Īpaši paredzēts tieši mazu mājokļu iegādei. Piedāvā elastīgus atmaksas nosacījumus un zemas procentu likmes.

 • Citadele hipotekārais kredīts:

  Piedāvā iespēju iegūt finansējumu mājokļa iegādei vai remontam ar pieejamām procentu likmēm un izdevīgiem nosacījumiem.

 • Mājokļa remonta kredīts:

  Īpaši paredzēts remontdarbu veikšanai mājoklī. Piedāvā vairākas aizdevuma atmaksas iespējas un uzņemas risku attiecībā uz īpašumu.

 • Mājokļa kredīts:

  Parasti tiek piedāvāts ar hipotekāru aizdevumu, kuram ir zemas procentu likmes un ilgāka atmaksas termiņa iespēja.

 • SEB mājokļa kredīts:

  Sniedz finansējumu mājokļa iegādei ar pieejamām procentu likmēm un individuāliem nosacījumiem. Ir nepieciešams kredīta pieteikums un dokumenti.

 • Izdevīgākais hipotekārais kredīts:

  Atkarīgs no individuālajām vajadzībām, finanšu situācijas un bankas pakārtotības datu. Ieteicams veikt salīdzinājumu starp vairākiem piedāvājumiem.

Ņem vērā sava budžeta iespējas, termiņus, procentu likmes un nosacījumus, lai izvēlētos visizdevīgāko risinājumu savam gadījumam. Neaizmirsti konsultēties ar bankas speciālistu, lai izskaidrotu un iegūtu sīkāku informāciju par konkrēto kredītu vai hipotekāro aizdevumu.