Mazais mājokļa kredīts no Swedbank – pieejama opcija iegādāties savu dzīvesvietu par izdevīgām nosacījumiem.

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%

Plānojat iegādāties savu sapņu mājokli, bet nav nepieciešamo līdzekļu? Neuztraucieties! Swedbank piedāvā mazā mājokļa kredītu – īpašu kredīta veidu, kas palīdzēs jums realizēt šo sapni.

Swedbank mazais mājokļa kredīts ir viens no labākajiem risinājumiem jūsu mājokļa iegādei. Jums būs iespēja saņemt vajadzīgo finansējumu ar izdevīgiem nosacījumiem un atbilstoši jūsu iespējām.

Ar mūsu mazā mājokļa kredītu varat nodrošināt sev šādas priekšrocības:

 • Swedbank mājokļa kredīts: Izvēlieties Swedbank kā uzticamu partneri un baudiet labākos nosacījumus mājokļa iegādei.
 • Hipotekārais kredīts bez pirmās iemaksas: Mēs piedāvājam iespēju saņemt kredītu bez nepieciešamības pēc pirmās iemaksas. Tas ļauj jums ietaupīt un ātri nokļūt savā jaunajā mājā.
 • Izdevīgākais hipotekārais kredīts: Mūsu mājokļa kredīts ir viens no visizdevīgākajiem tirgū. Mēs piedāvājam konkuretspējīgu procentu likmi un zemus maksājumus, lai jūs varētu baudīt savu mājokli bez finansiālām grūtībām.
 • Altum hipotekārais kredīts: Sadarbojoties ar Altum, varam piedāvāt jums vēl labākus nosacījumus un elastīgākas iespējas. Jums būs iespēja saņemt papildus finansējumu vai atbalstu jaunā mājokļa iegādei.
 • Citadele hipotekārais kredīts: Ja jums ir klientu konta Citadele Bankā, tad varat izmantot iespēju saņemt hipotekāro kredītu, kas pieejams tikai Citadele klientiem. Tas nozīmē, ka jums būs vēl labāki nosacījumi un izdevības.

Mūsu Swedbank mazais mājokļa kredīts ir piemērots ikvienam, kas vēlas sākt jaunu dzīves posmu savā jaunajā mājoklī. Nezaudējiet šo iespēju – sazinieties ar mums jau šodien!

Swedbank mazais mājokļa kredīts

Swedbank piedāvā vienu no izdevīgākajiem hipotekārajiem kredītiem Latvijā – mazais mājokļa kredīts. Ar mazā mājokļa kredītu vari ērti un izdevīgi iegādāties savu sapņu mājokli, nezaudējot laiku uzņēmējdarbībai vai dzīves baudīšanai!

Kāpēc izvēlēties Swedbank mazā mājokļa kredītu?

 • Aizdevums līdz 85% – pieejams hipotekārais kredīts bez pirmās iemaksas, kas ļauj pārcelties uz jauno mājokli ar minimāliem izdevumiem.
 • Zemas procentu likmes – Swedbank piedāvā vienu no zemākajām procentu likmēm tirgū, kas ļauj ietaupīt naudu ikmēneša maksājumu veikšanā.
 • Garais atmaksas termiņš – vari izvēlēties līdz pat 30 gadiem atmaksas termiņu, kas samazina ikmēneša maksājumu apjomu un nodrošina finansiālo stabilitāti.
 • Elīte klientu programmas priekšrocības – ar Swedbank mazā mājokļa kredīta izmantošanu iegūsi vairākas īpašas priekšrocības, piemēram, bezmaksas konta uzturēšanu vai labāku procentu likmi citām Swedbank pakalpojumu vai produktu lietošanai.

Lai saņemtu Swedbank mazā mājokļa kredītu, nepieciešams doties uz tuvāko Swedbank filiāli un saņemt detalizētu informāciju par visas procedūras gaitu. Mūsu pieredzējušie kredītu speciālisti palīdzēs izvērtēt tavas iespējas un pielāgot kredīta nosacījumus tieši tavām vajadzībām.

Izdevīga iespēja

Izdevīga iespēja

Vai plānojat nopirkt savu sapņu mājokli? Swedbank mājokļa kredīts ir izdevīgākais risinājums, kas ļaus īstenot jūsu dzīves sapņus. Mūsu banka piedāvā īpašus nosacījumus un konkuretspējīgu procentu likmi, lai Jūs varētu iegādāties mājokli pēc iespējas izdevīgāk.

Jūs varat salīdzināt mūsu mājokļa kredītu piedāvājumu ar citu banku risinājumiem, piemēram:

 • Luminor hipotekārais kredīts: mēs piedāvājam labākus nosacījumus un zemāku procentu likmi nekā Luminor banka.
 • Citadele hipotekārais kredīts: mūsu kredīta nosacījumi ir labāki un procentu likme ir zemāka salīdzinājumā ar Citadele banku.
 • Altum hipotekārais kredīts: mēs piedāvājam labākos nosacījumus un zemāku procentu likmi nekā Altum banka.

Ar Swedbank mājokļa kredītu Jums ir iespēja iegādāties mājokli bez pirmās iemaksas. Mēs arī piedāvājam elastīgu atmaksas grafiku un iespēju pagarināt aizdevuma termiņu, lai tas atbilstu Jūsu finansiālajām iespējām.

Lai uzzinātu vairāk informācijas par mūsu izdevīgo hipotekāro kredītu piedāvājumu, aicinām Jūs sazināties ar mūsu speciālistiem Swedbank filiālē. Mēs palīdzēsim Jums realizēt savu mājokļa iegādi par izdevīgu cenu un bez liekiem sarežģījumiem.

Nopirkt savu mājokli

Nopirkt savu mājokli

Iegūsti savu sapņu mājokli ar Swedbank mājokļa kredītu. Mēs piedāvājam vairākas iespējas, lai palīdzētu tev realizēt tavas dzīves sapņus. Atrodi ideālo risinājumu, kas atbilst tavām vajadzībām un finansiālajai situācijai.

Swedbank kredīts pret ķīlu

Swedbank mājokļa kredīts ļauj tev nopirkt mājokli, izmantojot nekustamo īpašumu kā ķīlu. Tas ir ērts veids, kā iegūt nepieciešamos līdzekļus, lai iegādātos savu mājokli.

Mājokļa kredīts bez pirmās iemaksas

Mēs piedāvājam arī iespēju iegūt mājokļa kredītu bez pirmās iemaksas. Tas nozīmē, ka vari sākt realizēt savus mājokļa plānus pat bez ienākumu uzkrājumiem. Mēs saprotam, cik svarīgs ir mājoklis, un vēlamies palīdzēt tev to iegūt pēc iespējas ērtāk un bez liekiem sarežģījumiem.

Altum hipotekārais kredīts

Altum ir valsts attīstības finanšu institūcija, kas sniedz atbalstu mājokļa iegādei. Ar Altum hipotekāro kredītu vari iegūt papildus finansējumu, lai nopirktu savu mājokli. Mēs sadarbojamies ar Altum, lai nodrošinātu tev vēl lielākas iespējas iegādāties savu sapņu mājokli.

Izdevīgākais hipotekārais kredīts

Mēs apzināmies, ka svarīgi ir atrast izdevīgāko risinājumu. Tāpēc mūsu piedāvājumā ir izdevīgākais hipotekārais kredīts uz tirgus. Izmantojot mūsu pakalpojumus, vari būt pārliecināts, ka esi atradis labāko un visizdevīgāko produktu, kas ļauj tev iegūt savu mājokli ideālajā veidā.

Luminor hipotekārais kredīts

Luminor ir vēl viena banka, kas piedāvā hipotekāro kredītu iespējas. Mēs sadarbojamies ar Luminor, lai nodrošinātu tev plašākas iespējas iegādāties mājokli. Luminor hipotekārais kredīts ir labs risinājums, ja vēlies izmantot viņu piedāvājumu un iegūt mājokli savai ģimenei.

Swedbank mazais mājokļa kredīts

Mazais mājokļa kredīts ir piemērots tiem, kas vēlas iegādāties nelielu mājokli vai dzīvokli. Swedbank piedāvā iespēju iegūt līdzfinansējumu, lai iegādātos savu mājokli. Šis ir lielisks risinājums, ja nevēlies ņemt lielu kredītu, bet vēlies iegūt apstiprinājumu finanšu ieguldījumam.

Visām mājokļa kredīta iespējām ir pieejama ērta un ātra pieteikšanās, kā arī profesionālu pārstāvju atbalsts visā procesā. Sāc nopelnīt savu mājokli jau tagad ar Swedbank mājokļa kredītu!

Kredīts mājokļa remontam

Swedbank mājokļa kredīts ir izdevīga iespēja, kā iegādāties savu sapņu mājokli vai veikt mājokļa remontu. Mēs piedāvājam vairākus hipotekāros kredītus, kuri ļauj finansēt mājokļa remontu un atjaunot tā izskatu pēc savām vēlmēm.

Mūsu hipotekārā kredīta piedāvājumi ietver altum hipotekāro kredītu, luminor hipotekāro kredītu un citadele hipotekāro kredītu. Bez tam, mēs piedāvājam arī hipotekāro kredītu bez pirmās iemaksas, kā arī iespēju saņemt swedbank kredītu pret ķīlu.

Ar swedbank mājokļa kredītu ir iespējams finansēt visus nepieciešamos remontdarbus, sākot no pamatīgas iekšējas renovācijas līdz pilnīgai ēkas atjaunošanai.

Apmeklējiet mūsu vietni un izvēlieties izdevīgāko hipotekāro kredītu savam mājokļa remontam.

Ērtas un izdevīgas nosacījums

Ērti pirkt savu mājokli, neieguldot lielu naudas summu, ir iespējams ar Swedbank mazā mājokļa kredīta palīdzību. Mājokļa kredīts ir piemērots tiem, kuri vēlas iegādāties dzīvokli vai māju, bet nevēlas uzreiz maksāt visu summu.

Swedbank mazais mājokļa kredīts piedāvā vairākas priekšrocības:

 • Bez pirmās iemaksas: Kredītu var saņemt bez nepieciešamības samaksāt pirmo iemaksu, kas atvieglo mājokļa iegādi.
 • Zemas procentu likmes: Ar Swedbank kredītu jūs varat gūt labumu no izdevīgām procentu likmēm, kas ļauj ietaupīt uz procentiem.
 • Ikdienas finanšu pakalpojumi: Saņemiet papildu priekšrocības un atlaides citiem bankas pakalpojumiem, ja izvēlaties Swedbank par savu galveno finanšu partneri.

Lai izmantotu Swedbank kredītu, jums ir jāizpilda daži vienkārši nosacījumi:

 1. Būt Latvijas Republikas pilsonim vai pastāvīgajam iedzīvotājam.

 2. Būt vecumā no 18 līdz 70 gadiem.

 3. Regulāri saņemt ienākumus.

 4. Nepieciešamās dokumentācijas sagatavošana: apliecinājums par ienākumiem, mājokļa vērtējums un pārdošanas lēmums par iegādājamo mājokli.

 5. Pieteikties kredītam un saņemt atbildi no Swedbank.

Nevienai ģimenei nav jāpaliek bez mājokļa, jo ar Swedbank mazā mājokļa kredīta palīdzību jūs varat iegādāties jums piemērotu mājokli izdevīgākajos nosacījumos. Izmantojot Swedbank kredītu, jūs varat sākt jaunu dzīvi savā sapņu mājā jau tagad!

Nelielas procentu likmes

Mājokļa kredīts ir lieliska iespēja iegādāties savu sapņu mājokli. Ja tu plāno pirkt mājokli, Swedbank Mazais mājokļa kredīts var būt izdevīgs risinājums.

Swedbank Mazais mājokļa kredīts piedāvā nelielas procentu likmes, kas padara to par vienu no izdevīgākajiem hipotekārajiem kredītiem Latvijā. Ja salīdzini ar citām bankām, piemēram, Altum hipotekāro kredītu vai Luminor hipotekāro kredītu, Swedbank Mājokļa kredīts ir viens no labākajiem piedāvājumiem tirgū.

Swedbank Mājokļa kredīts ir pieejams arī bez pirmās iemaksas, kas dod iespēju mājokli iegādāties pat tiem, kam nav daudz iekrājumu. Tā ir lieliska iespēja sākt jaunu dzīvi savā sapņu mājā.

Ja tev ir jautājumi vai vēlies uzzināt vairāk par Swedbank Mazo mājokļa kredītu vai citadām hipotekāro kredītu iespējām, droši vērsies pie Swedbank kredītiem konsultantiem. Tie ir profesionāli eksperti, kas palīdzēs tev atrast labāko risinājumu un izvēlēties visizdevīgāko mājokļa kredītu.

Kā izvēlēties labāko hipotekāro kredītu?

Kā izvēlēties labāko hipotekāro kredītu?

 1. Salīdzi procentu likmes dažādās bankās.
 2. Pārbaudi, vai izvēlētā banka piedāvā hipotekāro kredītu bez pirmās iemaksas.
 3. Apzinies citus izdevīgus nosacījumus, piemēram, kredīta termiņu, maksimālo kredīta summu un citus.
 4. Saņem bankas piedāvājumu un pārbaudi tā izdevīgumu.
 5. Veic savas finanšu iespēju apsvēršanu un izlem, vai bankas piedāvājums tev atbilst.

Atceries, ka mājokļa kredīts ir liela finansiāla saistība, tāpēc rūpīgi izvēlies savu banku un piedāvājumu. Iesakām apmeklēt arī Citadele banku un izvēlēties citadele hipotekāro kredītu.

Labākās bankas mājokļa kredītam Latvijā
Banka Mājokļa kredīta likme Pirmā iemaksa
Swedbank 2% Bez pirmās iemaksas
Altum 3% Pēc vienošanās
Luminor 3.5% 20% no mājokļa vērtības
Citadele 3% Pēc vienošanās

Atbilstošs atmaksas termiņš

Mūsu Swedbank mazais mājokļa kredīts ir izdevīgākais veids, kā iegādāties savu sapņu mājokli. Piedāvājam izdevīgus nosacījumus, salīdzinot ar citām bankām, piemēram, altum hipotekārais kredīts vai luminor hipotekārais kredīts.

Swedbank mājokļa kredīts ir lieliska iespēja iegūt finansējumu savam dzīvesvietas iegādei vai remontam. Mazais mājokļa kredīts no Swedbank piedāvā jums iespēju aizņemties nepieciešamo summu, lai iegādātos savu sapņu mājokli, par ļoti izdevīgām procentu likmēm.

Kopā ar mūsu kredītu jums nav jāuztraucas par atmaksas termiņu, jo mēs piedāvājam atbilstošu atmaksas termiņu, lai jūs varētu komfortabli atmaksāt kredītu. Mēs saprotam, ka katram ir svarīgi, lai kredīta atmaksas grafiks būtu saskaņots ar viņa finansiālajām iespējām.

Izmantojot mūsu swedbank kredītu pret ķīlu, jūs varat atmaksāt kredītu bez problēmām un saglabāt labsirdību pret sevi.

Ja jūs vēlaties iegādāties mājokli un meklējat izdevīgāko hipotekāro kredītu, nekavējoties sazinieties ar mums! Atbilstošs atmaksas termiņš, zemas procentu likmes un draudzīgs serviss ir tikai daži no ieguvumiem, ko piedāvā Swedbank mājokļa kredīts.