Nekustamā īpašuma kredīts iegādei un remontam | Kredīts nekustamam īpašumam

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%

Gribi iegādāties savu sapņu māju vai dzīvokli? Vai plāno remontēt jau esošo nekustamo īpašumu? Luminor ir tev pieejams ar dažādiem kredīta risinājumiem!

Luminor piedāvā visdažādākos nekustamā īpašuma kredīta variantus, lai stiprinātu un realizētu tavus iecerētos mājokļus.

Izmanto Luminor kredītu pret ķīlu , lai iegādātos precīzi to nekustamo īpašumu, kas tev vienmēr bijis sirdī, tomēr trūkst nepieciešamo līdzekļu.

Citadele hipotekārais kredīts var būt tas risinājums, kas palīdzēs tuvināties savam dzīvoklim vai mājai jau šodien.

Noformē Citadele hipotekāro kredītu un īsti nozibi mājokļu meklēšanas procesu!

Ar SEB hipotekāro kredītu kalkulatoru vari ātri un ērti aprēķināt savus iespējamos maksājumus un noskaidrot, cik liels būtu nepieciešamais aizdevums tuvākai nedrošības gadījumam, vai tāds ir iespējams.

Lai atvērtu savu nekustamā īpašuma durvis, tas nebūt nav jādara pats!

Meklē drošu misiju risinājums reliablā bankā? Vēlies izņemt hipotekāru kredītu SEB bankā , lai samaksātu mazāk procentu maksājumus.

Mēs uzskaitām procentu likmes, lai būtu laiciņš tam jautāt.

Lai iegūtu visizdevīgāko hipotekāro kredītu tieši tev, izmanto hipotekārā kredīta kalkulatoru un atklāj īstās iespējas!

Ja ir vēlme, bet trūkst līdzekļu – īpaši Tev ir pielāgoti aizdevumi.

Sāc ambiciozi ar bankas palīdzību un saņememi noderīgu lietu: hipotekāro kredītu bez pirmās iemaksas!

Negaidi ilgāk. Izvēlies Latvijas izdevīgāko hipotekāro kredītu un īsteno savas nepieciešamības šodien!

Nekustamā īpašuma kredīts

Izmantojot nekustamā īpašuma kredītu, tu vari iegādāties vai remontēt savu mājokli, biroju vai citu nekustamo īpašumu. Lai veiktu šo lielo pirkumu vai uzlabotu esošā īpašuma stāvokli, vari izmantot dažādas kredīta iespējas no Latvijas vadošajiem banku pakalpojumu sniedzējiem.

 • Luminor kredīts pret ķīlu: Izdevīgas procentu likmes un elastīgas atmaksas nosacījumi, ļaujot tev izpildīt savas nekustamā īpašuma plānus.
 • Izdevīgākais hipotekārais kredīts: Daudzas bankas Latvijā piedāvā hipotekāros kredītus ar konkurētspējīgām procentu likmēm un labvēlīgiem nosacījumiem.
 • SEB hipotekārais kredīts kalkulators: Izmantojot kalkulatoru, vari aprēķināt, cik daudz vari saņemt kredīta un kādi būs tavi ikmēneša maksājumi.
 • Swedbank hipotekārais kredīts: Pieejami dažādi hipotekāro kredītu risinājumi, lai atbilstu jūsu individuālajām vajadzībām un finansiālajai situācijai.
 • Hipotekārā kredīta kalkulators: Lietotjot šo kalkulatoru, vari aprēķināt savas atmaksas iespējas un plānot budžetu.
 • Citadele hipotekārais kredīts: Piedāvā elastīgu un individuāli pieejamu hipotekāro kredītu, ļaujot sasniegt tavus mērķus.
 • Hipotekārais kredīts bez pirmās iemaksas: Bankas dažkārt piedāvā iespēju saņemt hipotekāro kredītu bez nepieciešamības veikt pirmās iemaksas maksājumu.
 • Nekustamā īpašuma kredīts: Tu vari saņemt kredītu, lai iegādātos vai izremontētu savu sapņu mājokli vai citu īpašumu.

Neatkarīgi no taviem plāniem un iespējām, nekustamā īpašuma kredīts var būt lielisks risinājums, lai realizētu savus nekustamā īpašuma sapņus. Izvēlies banku, kas piedāvā labvēlīgākos nosacījumus un saņem kredītu, kas atbilst tavām vajadzībām.

Iegādei un remontam

Iegādei un remontam

seb hipotekārais kredīts kalkulators – Izmantojot SEB hipotekāro kredītu kalkulatoru, varat aprēķināt, cik lielu aizdevumu varēsiet saņemt un kādas būs jūsu ikmēneša maksājumu izmaksas.

hipotekārais kredīts – Ja esat ieinteresēts iegādāties nekustamo īpašumu vai veikt remontu, hipotekārais kredīts ir piemērota finansēšanas metode. Šis kredīts nodrošina iespēju saņemt aizdevumu, izmantojot nekustamo īpašumu kā ķīlu.

citadele hipotekārais kredīts – Citadeles bankas hipotekārais kredīts palīdzēs jums īstenot sapņus par savu mājokli. Saņemiet gatavu piedāvājumu par hipotekāro kredītu ar zemām procentu likmēm un draudzīgiem kredīta nosacījumiem.

hipotekārā kredīta kalkulators – Lai precīzi aprēķinātu savas hipotekārā kredīta izmaksas, izmantojiet mūsu hipotekāro kredītu kalkulatoru. Tas palīdzēs jums plānot un budžetēt savu mājokļa iegādi vai remontu, noteiktu maksājumu izmaksas un salīdzinātu dažādu banku piedāvājumus.

swedbank hipotekārais kredīts – Swedbank piedāvā hipotekāros kredītus dažādām vajadzībām, piemēram, nekustamā īpašuma iegādei vai remontam. Atbilstoši, jūsu iespējām un vēlmēm, varat izvēlēties piemērotu hipotekāro kredītu un atrisināt savas mājokļa finansēšanas jautājumus.

hipotekārais kredīts bez pirmās iemaksas – Ja vēlaties iegādāties nekustamo īpašumu, bet nav pietiekami daudz naudas, lai veiktu pirmās iemaksas, daudzas bankas piedāvā hipotekāros kredītus bez pirmās iemaksas. Tā ir lieliska iespēja nodrošināt sev mājokli bez liela sākotnējā ieguldījuma.

nekustamā īpašuma kredīts – Nekustamā īpašuma kredīts ir finansēšanas veids, kas sniedz iespēju iegādāties vai remontēt nekustamo īpašumu. Šis kredīts ir aprēķināts, izmantojot nekustamā īpašuma vērtību un īpašnieka kredītsistēmas.

izdevīgākais hipotekārais kredīts – Lai atrastu izdevīgāko hipotekāro kredītu, ir jāsalīdzina dažādu banku piedāvājumi. Izmantojot mūsu hipotekāro kredītu kalkulatoru, varat viegli sākt savu salīdzināšanas procesu un atrast piemērotāko un izdevīgāko hipotekāro kredītu savām individuālajām vajadzībām.

Īpašs piedāvājums:

Īpašs piedāvājums:

Tiekamies Citadeles bankā, lai atrastu izdevīgāko hipotekāro kredītu iegādei un remontam! Ja esi nekustamā īpašuma iegādes vai remonta plānos, tad mēs varam piedāvāt īpaši izdevīgu hipotekāro kredītu, kas palīdzēs tevi īstenot tavus mērķus.

Īpaši izcelamie piedāvājumi:

 • Izdevīgākais hipotekārais kredīts – mūsu banka piedāvā vislabākos nosacījumus, lai tu varētu iegādāties vai renovēt savu nekustamo īpašumu.
 • Pieejams hipotekārā kredīta kalkulators – ar mūsu kredīta kalkulatoru vari ātri un viegli aprēķināt savas maksāšanas spējas un saņemt precīzu kredīta summu.
 • Bez pirmās iemaksas hipotekārais kredīts – nav nepieciešama liela sākotnējā iemaksa, jo mēs šajā gadījumā varam piedāvāt aizdevumu ar zemāku procentu likmi. Tas ir īpaši izdevīgi tiem, kas vēlas iegādāties vai renovēt īpašumu, bet vēl nav nokrājuši lielu naudas summu.

Mēs sadarbojamies arī ar Swedbank, SEB un Luminor banku, tādēļ vari salīdzināt hipotekārā kredīta piedāvājumus dažādās bankās un izvēlēties visizdevīgāko opciju.

Nāc un sazinies ar mums jau šodien, lai atrastu labāko risinājumu tavu nekustamā īpašuma iegādei vai remontam!

Izdevīga procentu likme:

Izvēlies hipotekāro kredītu, kas ļauj iegādāties un remontēt nekustamo īpašumu par izdevīgām procentu likmēm. Aizdevuma summu vari aizņemties bez pirmās iemaksas un saņemt atbilstoši savām vēlmēm.

Atrodi izdevīgāko hipotekāro kredītu, kas piemērots tieši Tev, izmantojot citadele hipotekāro kredītu un swedbank hipotekāro kredītu. Ar hipotekārā kredīta kalkulatoru vari aprēķināt aizdevuma summu un atmaksas termiņu, lai veiktu labāko izvēli.

Luminor piedāvā kredītu pret ķīlu, kas ļauj iegūt finansējumu nekustamā īpašuma iegādei un remontam par izdevīgām procentu likmēm. Izmanto Luminor kredītu un īsteno savus plānus nekustamā īpašuma jomā.

Izvēlies izdevīgāko hipotekāro kredītu, kas piemērots tieši Tev, izmantojot izdevīgākos piedāvājumus no dažādiem kredītu devējiem. Aizņemies atbildīgi un īsteno savus sapņus ar izdevīgu nekustamā īpašuma kredītu.

Elastīgi atmaksas nosacījumi:

Ja plānojat iegādāties vai remontēt nekustamo īpašumu, mums ir izdevīgs risinājums – hipotekārais kredīts bez pirmās iemaksas. Mēs piešķiram kredītu gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, lai jūs varētu iegūt savu sapņu mājokli vai veikt ilgi plānotus remontdarbus.

Patēriņa kredīta kompānija “Citadele” piedāvā hipotekāro kredītu, kas ļauj iegādāties nekustamo īpašumu vai veikt tā remontu bez pirmās iemaksas. Mēs šajā gadījumā piedāvājam arī zemākus procentus un ilgāku atmaksas termiņu. Mūsu hipotekāro kredītu var viegli aprēķināt, izmantojot hipotekāro kredīta kalkulatoru uz mūsu mājaslapas.

Luminor banka piedāvā kredītu pret ķīlu, kas ir viens no izdevīgākajiem veidiem kā iegādāties vai remontēt nekustamo īpašumu. Mēs ļaujam jums izvēlēties piemērotu procentu likmi un atmaksas termiņu, pamatojoties uz jūsu finansiālajām iespējām.

Swedbank ir vēl viena banka, kas piedāvā hipotekāro kredītu nekustamam īpašumam. Mēs ļaujam jums veikt iemaksu visā Latvijā esošajās Swedbank filiālēs. Mūsu hipotekārais kredīts ir īpaši izdevīgi nosacījumi un profesionāla apkalpošana katram klientam.

SEB banka piedāvā hipotekāro kredītu, kas ir viens no populārākajiem un izdevīgākajiem veidiem iegādāties vai remontēt nekustamo īpašumu. Izvēloties mūsu hipotekāro kredītu, jūs varat izmantot kalkulatoru, lai aprēķinātu procentu likmi un atmaksas termiņu, atbilstoši jūsu finansiālajai situācijai.

Kredīts nekustamam īpašumam

Ja plānojat iegādāties vai renovēt nekustamo īpašumu Latvijā, ir daudz banku, kas piedāvā hipotekāros kredītus šādām vajadzībām. Izvēlieties sev piemērotāko piedāvājumu no šiem banku pakalpojumiem:

 • SEB hipotekārais kredīts: gudra izvēle ar SEB hipotekāraja kredīta kalkulatoru.
 • Luminor kredīts pret ķīlu: ātra un vienkārša iespēja iegūt nepieciešamo finansējumu.
 • Izdevīgākais hipotekārais kredīts: izvēlies visizdevīgāko piedāvājumu no vairāku banku īpašās hipotekāro kredītu akcijas.
 • Swedbank hipotekārais kredīts: uzzini sīkāku informāciju par hipotekārajām kredīta iespējām un nosacījumiem.
 • Hipotekārais kredīta kalkulators: aprēķini savas iespējas iegūt hipotekāro kredītu.
 • Hipotekārais kredīts bez pirmās iemaksas: izmanto iespēju iegūt hipotekāro kredītu bez nepieciešamības veikt pirmo iemaksu.
 • Hipotekārais kredīts: atradi sev piemēroto kredīta risinājumu ar hipotekāro kredītu salīdzinātāju.
 • Citadele hipotekārais kredīts: uzzini vairāk par hipotekāro kredītu iespējām, kas piedāvājas Citadele bankā.

Griezieties pie mums, lai saņemtu personīgu konsultāciju un palīdzību izvēlēties vispiemērotāko kredīta piedāvājumu. Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums piepildīt sapni par nekustamā īpašuma iegādi vai remontu!

Iespējama kredīta summa:

Ja plānojat iegādāties nekustamo īpašumu vai veikt remontu, varētu būt svarīgi apsvērt nekustamā īpašuma kredīta iespējas, kas var ievērojami atvieglot jūsu finanšu slogu. Latvijas finanšu tirgus piedāvā dažādus hipotekāraja kredīta variantus, kā arī dažādas bankas, kas spēj apmierināt jūsu vajadzības.

Apmeklējot bankas, piemēram, Citadele vai Swedbank, jūs varat izmantot kalkulatoru, lai aprēķinātu iespējamo kredīta summu atbilstoši jūsu ienākumiem un citiem faktoriem. Šajā gadījumā kredīta summa ir atkarīga no nekustamā īpašuma vērtības, kā arī no jūsu spējas atmaksāt kredītu.

Iespējamu kredīta summu var atrast arī, apmeklējot citu banku, piemēram, Luminor, kuram ir vairāki piedāvājumi, tostarp kredīts pret ķīlu. Tas ir izdevīgs risinājums tiem, kuriem nav pietiekami daudz pašu līdzekļu ienešanai, taču vēlas iegādāties vai remontēt nekustamo īpašumu.

Neatkarīgi no tā, kuru banku jūs izvēlaties un kādu hipotekāraja kredīta variantu jūs izvēlaties, ir svarīgi apsvērt savas finanses un izstrādāt solidu atmaksas plānu, lai izvairītos no problēmām nākotnē. Atcerieties arī pārbaudīt visus kredīta nosacījumus un vadīties pēc konsultanta padomiem, lai izvēlētos vislabāko hipotekāraja kredīta variantu jums.

Termiņš līdz kredīta atmaksai:

Pieejamie hipotekāro kredītu varianti piedāvā Jums iespēju iegādāties vai remontēt nekustamo īpašumu.

 • Hipotekārais kredīts: Esi gatavs iegādāties savu sapņu māju vai dzīvokli? Izvēlies izdevīgāko hipotekāro kredītu, lai vari īstenot savas dzīves apstākļu maiņas.
 • Luminor kredīts pret ķīlu: Luminor ir pieejams risinājums, kas piedāvā kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu.
 • Hipotekārā kredīta kalkulators: Izmantojot hipotekāro kredīta kalkulatoru, Tu vari aprēķināt savu atmaksas grafiku un noskaidrot, vai Jums atbilstošus šīs finanšu iespējas.
 • Hipotekārais kredīts bez pirmās iemaksas: Citadele piedāvā iespēju saņemt hipotekāro kredītu pat bez pirmās iemaksas. Neviena iemaksa nav šķērslis taviem nekustamā īpašuma iegādes plāniem.
 • Swedbank hipotekārais kredīts: Swedbank ir laba izvēle, ja esi ieinteresēts hipotekārā kredīta noformēšanā. Piedāvājumā pieejami vairāki varianti ar dažādiem procentu likmju piedāvājumiem.