Patēriņa kredīts remontam – ātrais veids kā finansēt savu mājokļa remontu

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%

Mazais mājokļa kredīts ir ideāls risinājums, ja vēlaties veikt remontu savā mājoklī. Ar patēriņa kredītu mājoklim no SEB vai Swedbank varat viegli iegūt nepieciešamo finansējumu remontdarbiem. SEB kredīts remontam un Swedbank mazais mājokļa kredīts ir populārākie ātrie kredīti, kas pieejami Latvijas iedzīvotājiem. Patēriņa kredītu salīdzinājums palīdzēs atrast labāko piedāvājumu, kas atbilst jūsu vajadzībām.

SEB patēriņa kredīts ir ātrs un ērts veids, kā finansēt mājokļa remontu. Ar SEB kredītu remontam jums nebūs jāgaida, lai varētu sākt remontdarbus. Jāizmanto arī iespēja salīdzināt patēriņa kredītu, lai atrastu vislabāko un izdevīgāko risinājumu sev.

Swedbank mazais mājokļa kredīts ir piemērots tiem, kas vēlas ātri un ērti finansēt savas mājokļa remonta izmaksas. Lietotāju pieredze liecina, ka Swedbank patēriņa kredīts ir ļoti populārs, jo tas nodrošina pieejamu un ātru finanšu risinājumu remonta darbu plānošanai.

Neatliekiet savu mājokļa remontu uz ilgāku laiku! Izvēlieties patēriņa kredītu remontam no SEB vai Swedbank, un jau drīz varat baudīt atjaunināto mājokli!

Ātrākais veids, kā finansēt savu mājokļa remontu, ir izmantot patēriņa kredītu. Nezaudējiet laiku – izmantojiet iespēju salīdzināt dažādu banku piedāvājumus un atrast ideālo risinājumu jūsu vajadzībām. Veiciet izvēli, kas palīdzēs veikt remontu nekavējoties un rūpēties par jūsu mājokļa atjaunināšanu!

Ātrais veids, kā finansēt savu mājokļa remontu

Kā finansēt mājokļa remontu?

Vai Jūsu mājokļam ir nepieciešams remonts, bet Jums trūkst naudas? Nav problēmu! Izmantojiet ātro veidu, kā finansēt savu mājokļa remontu – patēriņa kredītu. Ar patēriņa kredītu, Jūs varat aizņemties nepieciešamo naudas summu un ātri sākt remontdarbus.

Kas ir patēriņa kredīts remontam?

Patēriņa kredīts remontam ir veids, kā finansēt mājokļa remontu, izmantojot kredīta devēju piedāvāto aizdevumu. Tas ļauj finansēt gan maza apjoma remontus, piemēram, krāsošanu vai grīdas seguma maiņu, gan arī lielākus remontdarbus, piemēram, virtuves vai vannas istabas renovāciju.

Kā izvēlēties labāko patēriņa kredītu remontam?

Lai izvēlētos labāko patēriņa kredītu remontam, ir svarīgi izvērtēt dažādus kredīta devējus un salīdzināt to piedāvājumus. Izskatiet patēriņa kredītu salīdzinājumu, lai atrastu visizdevīgāko aizdevēju. Pievērsiet uzmanību procentu likmei, termiņam un aizdevuma apjoma iespējām.

Kāpēc izvēlēties ātro patēriņa kredītu remontam?

Ātrie patēriņa kredīti remontam ir populāri, jo tie piedāvā ātru pieeju nepieciešamajai naudai. Vairākas Latvijas populārās bankas, piemēram, Swedbank, piedāvā mazus mājokļa kredītus, kas ir īpaši piemēroti remontdarbiem. Ar šiem kredītiem Jūs varēsiet segt mājokļa remonta izmaksas, maksājot līdzekļus atpakaļ noteiktā termiņā.

Nepalaidiet garām iespēju finansēt savu mājokļa remontu!

Ja Jūsu mājoklim ir nepieciešams remonts, bet Jums trūkst naudas, izmantojiet patēriņa kredītu remontam. Tas ir ātrs un vienkāršs veids, kā iegūt nepieciešamo naudu remontdarbiem. Aizpildiet pieteikumu tiešsaistē, pieprasiet nepieciešamo aizdevuma summu un sāciet veikt mājokļa uzlabojumus jau tagad!

Patēriņa kredīts remontam: ko tas nozīmē?

Kas ir patēriņa kredīts remontam?

Patēriņa kredīts remontam ir ātra un ērta finansējuma iespēja, kas ļauj jums veikt nepieciešamos remontdarbus mājoklī, neatkarīgi no tā, vai ir nepieciešama kosmētiskā vai būvniecības darbu veikšana. Ar patēriņa kredītu remontam jūs varat viegli segt remontdarbu izmaksas, saglabājot finansiālo stabilitāti.

Kā salīdzināt un izvēlēties vislabāko patēriņa kredītu remontam?

Lai atrastu visizdevīgāko patēriņa kredītu remontam, ir svarīgi veikt salīdzinājumu starp dažādām kredīta piedāvājumu kompānijām. Izvēloties patēriņa kredītu remontam, vērts ņemt vērā faktorus, piemēram, procentu likmi, atmaksas termiņu un apstākļus, kas saistīti ar kredīta ņemšanu un atmaksu.

Dažas populārākās patēriņa kredītu izsniedzējas Latvijā ir:

 • SEB kredīts remontam
 • Swedbank mazais mājokļa kredīts
 • Patēriņa kredītu salīdzinājums
 • Mazais mājokļa kredīts

Ko darīt, ja esat nepopulārai patēriņa kredītu izsniedzējai?

Ja jums ir nepopulārs kredīta ņēmējs, kas piedāvā atrie krediti remontam, jums var būt grūti atrast piemērotu kredītu. Tomēr, neuztraucieties! Pastāv daudzi alternatīvi un nepopulāri atrie krediti remontam, kas varētu piedāvāt jums izdevīgas nosacījumus. Mēģiniet veikt rūpīgu pārskatīšanu un meklēt kredītu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām un iespējām.

Apkopojot

Patēriņa kredīts remontam ir praktisks un ērts veids, kā finansēt savas mājokļa remonta izmaksas. Veicot salīdzinājumu starp dažādiem kredītiem un nosacījumiem, jūs varat atrast visizdevīgāko risinājumu. Nekārtojiet mājokļa remontu tikai tāpēc, ka nav līdzekļu – izmantojiet patēriņa kredītu remontam un nodrošiniet sev ērtu un skaistu dzīvesvietu!

Kā izvēlēties piemērotu patēriņa kredītu remontam?

Pirms sākat plānot un veikt remontu savā mājā, ir izdevīgi izvērtēt dažādus patēriņa kredītu piedāvājumus, kas ir piemēroti remontam. Daži no populārākajiem patēriņa kredītiem remontam ir:

Swedbank mazais mājokļa kredīts

Swedbank piedāvā mazo mājokļa kredītu, kas ir piemērots mājas remontam. Šis kredīts ir pieejams ar zemiem procentu maksājumiem un elastīgām atmaksas nosacījumiem.

SEB kredīts remontam

SEB kredīts remontam

SEB banka piedāvā kredītu remontam, kas palīdzēs realizēt jūsu remonta plānus. Ar šo kredītu ir iespējams finansēt dažādus remonta darbus, sākot no sienas krāsošanas līdz pilnīgam mājas atjaunošanai.

Mazais mājokļa kredīts

Mazais mājokļa kredīts ir piemērots tiem, kuri plāno nedaudz lielākus remontdarbus savā mājā. Ar mazo mājokļa kredītu ir iespējams finansēt remonta darbus līdz pat 5000 eiro apmērā.

Populārākie ātrie kredīti

Populārākie ātrie kredīti

Ja jums ir nepieciešams ātrākais veids, kā finansēt savu mājokļa remontu, varat izvēlēties kādu no populārākajiem ātrajiem kredītiem. Šie kredīti ir pieejami īsā laika periodā, un to izsniegšanas process ir ļoti ātrs un vienkāršs.

Pirms izvēlaties patēriņa kredītu remontam, iesakām izmantot patēriņa kredītu salīdzinājumu, lai saprastu, kāds piedāvājums ir visizdevīgākais tieši jums.

Atcerieties, ka patēriņa kredīts ir aizdevums, tāpēc pirms lēmuma pieņemšanas rūpīgi izvērtējiet savas iespējas un domājiet par atmaksas iespējām.

Kredītu izsniedzējs Maksimālais kredīta apjoms Procentu likme Atmaksas termiņš
Swedbank €10,000 5.9% 3 gadi
SEB banka €15,000 6.5% 5 gadi
Mazais Mājokļa Kredīts €5,000 7.0% 2 gadi

Kā pieteikties patēriņa kredītam remontam?

Remonts var būt dārgs, un ne vienmēr ir pieejamas līdzekļu rezerves, lai sedzētu visus izdevumus. Lai finansētu savu mājokļa remontu, varat izmantot patēriņa kredītu remontam. Šis kredītu veids ļauj jums aizņemties nepieciešamo summu, lai veiktu remonta darbus.

1. Salīdziniet patēriņa kredītus

Pirms pieteikties patēriņa kredītam remontam, ir ieteicams veikt patēriņa kredītu salīdzinājumu. Šādi varat atrast labāko piedāvājumu ar zemām procentu likmēm un labvēlīgiem nosacījumiem. Ir vairākas vietnes Latvijā, kas sniedz iespēju salīdzināt dažādu aizdevēju patēriņa kredītu piedāvājumus.

2. Izvēlieties aizdevēju

Kad esat izpētījis dažādus patēriņa kredītu piedāvājumus, izvēlieties aizdevēju, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Populārie aizdevēji Latvijā ir SEB un Swedbank, kas piedāvā arī mazā mājokļa kredītu remontam.

3. Pieteikties kredītam

Pieteikšanās procesu parasti var veikt tiešsaistē vai aizdevēja filiālē. Aizdevējs izvērtēs jūsu kredītvēsturi un ienākumus, lai noteiktu jūsu spēju atmaksāt kredītu. Ja jums ir pozitīva kredītvēsture un regulāri ienākumi, jums ir labāki šanses saņemt kredītu.

4. Atmaksāt kredītu

Aizņemoties patēriņa kredītu remontam, jums jābūt pārliecinātam, ka varēsiet to atmaksāt laikā, saskaņā ar līgumā noteiktajām nosacījumiem. Pirms pieteikties kredītam, pārliecinieties, ka saprotat visus noteikumus un veiciet izmaksu plānu.

Ja esat gatavs pieteikties patēriņa kredītam remontam, izmantojiet šos padomus, lai atrastu vislabāko piedāvājumu un nodrošinātu, ka esat gatavs atmaksāt kredītu laikā. Atceries, ka nepaļaujies vienīgi uz kredītiem, jo tie var radīt parādsaistības, bet izmanto tos atbildīgi un tikai tad, kad tie ir nepieciešami.

Populārākie ātrie kredīti Latvijā:

 1. 1. VIA SMS Ātrais kredīts
 2. 2. CreditON Ātrais kredīts
 3. 3. 4finance Ātrais kredīts
 4. 4. Aizņemies.lv
 5. 5. LendOn

Nepopulārie ātrie kredīti Latvijā:

 • – Ferratum
 • – Mogo
 • – MiniCredit
 • – Smscredit.lv
 • – Vivus.lv

SEB kredīts remontam

Nosaukums Procentu likme Kredīta termiņš Aizdevuma summa
SEB Patēriņa kredīts 5,9% – 15,9% 3 – 120 mēneši 300 – 15 000 EUR

SEB ir viens no populārākajiem banku aizdevējiem Latvijā, un tie piedāvā arī ātru piekļuvi patēriņa kredītam remontam.

Swedbank mazais mājokļa kredīts

Nosaukums Procentu likme Kredīta termiņš Aizdevuma summa
Swedbank Mazais mājokļa kredīts 7% – 12,5% 1 – 5 gadi 100 – 5000 EUR

Swedbank arī piedāvā speciālu kredītu mājokļa remontam, kas ir piemērots mazākām sumām un īsākam termiņam.

Kādas ir priekšrocības, ja izvēlaties patēriņa kredītu remontam?

1. Ātrums un ērtība

Patēriņa kredīts remontam, piemēram, SEB patēriņa kredīts, ir ātrs un ērts veids, kā finansēt savu mājokļa remontu. Nav nepieciešams gaidīt uz bankas lēmumu vai iet cauri daudzām formalitātēm, kā tas bieži ir gadījumā ar citiem nepopulārajiem atrie kredītiem.

2. Mazais mājokļa kredīts

Izmantojot Swedbank mazo mājokļa kredītu, jums būs iespēja aizņemties kredīta summu, kas nepārsniedz noteiktu limitu. Tas nozīmē, ka jums nebūs nepieciešams aizņemties pārāk lielu summu, ja atsevišķs remonta darbs ir salīdzinoši mazs un neprasa lielu finansiālu ieguldījumu.

3. Salīdzinājums

Pirms izvēlaties patēriņa kredītu remontam, ir vērts izmantot patēriņa kredītu salīdzinājumu. Tas ļaus jums novērtēt dažādu banku piedāvājumus, piemēram, SEB kredīts remontam, un izvēlēties vispiemērotāko risinājumu jums un jūsu mājoklim.

Banka Procentu likme Atmaksa Kredīta termiņš
SEB banka 8% 1000 EUR 12 mēneši
Swedbank 9% 1200 EUR 24 mēneši
 • Procentu likme: Salīdzinot piedāvājumus, pārbaudiet, kāda ir procentu likme, kas jums būs jāmaksā par aizņemto naudu.
 • Atmaksa: Skaidri noskaidrojiet, cik kopumā jums būs jāatmaksā, ieskaitot gan aizņemtās summas atpakaļdošanu, gan procentus.
 • Kredīta termiņš: Izmantojot patēriņa kredīta salīdzinājumu, jūs varat arī apskatīt dažādu kredītu termiņus un izvēlēties vispiemērotāko laika posmu, lai atmaksātu savu kredītu.

Ātrais veids, kā saņemt nepieciešamos līdzekļus

Vai plānojat veikt mājokļa remontu, bet trūkst nepieciešamo līdzekļu? Patēriņa kredīts remontam var būt ātrs un ērts veids, kā finansēt šo projektu. Pateicoties tam, ka daudzas bankas un kredītiestādes piedāvā dažādas aizdevumu iespējas, iespējams atrast tieši Jums piemērotu risinājumu.

Patēriņa kredītu salīdzinājums

Lai izvēlētos visizdevīgāko patēriņa kredītu remontam, ir vērts izmantot patēriņa kredītu salīdzinājumu. Tas ļauj viegli salīdzināt dažādu banku piedāvājumus un noskaidrot, kuras kredītiestādes piedāvā labākos nosacījumus.

Kas ir Seb patēriņa kredīts?

Seb patēriņa kredīts ir viens no populārākajiem aizdevumu veidiem Latvijā. Tas ļauj izmantot līdzekļus jebkurai mērķa pildīšanai, tostarp remontdarbu veikšanai mājoklī. Seb patēriņa kredīts remontam var tikt izmantots, lai finansētu gan materiālu iegādi, gan darbu samaksu.

Swedbank mazais mājokļa kredīts

Vēl viena iespēja ir Swedbank mazais mājokļa kredīts, kas ļauj saņemt aizdevumu tieši remontdarbiem. Šis kredīts īpaši pielāgots maziem projektiem, tāpēc var būt piemērots, ja plānojat veikt nelielas izmaiņas savā mājoklī.

Nepopulārie ātrie kredīti

Ja Jums ir vajadzīgi mazāki līdzekļi un ātri jāsaņem nauda remontam, iespējams izmantot nepopulāros ātros kredītus, kas tiek piedāvāti dažādās kredītiestādēs. Šie kredīti parasti ir mazākā summa, kas jāatmaksā īsā laika periodā, taču tie var palīdzēt atrisināt īslaicīgu finansiālu problēmu.

SEB kredīts remontam

SEB bankas kredīts remontam ir vēl viena izvēles iespēja. Šis kredīts ir īpaši izstrādāts, lai finansētu remontdarbus mājās. Izmantojot šo kredītu, varēsiet segt gan materiālu iegādes izmaksas, gan darbaspēka samaksu.

Patēriņa kredīts mājoklim

Patēriņa kredīts mājoklim ir ideāls risinājums tiem, kuri plāno veikt plašākus remonta darbus savā mājoklī. Šis aizdevums ļauj iegūt lielāku summu, kas var tikt izmantota gan materiālu iegādei, gan profesionālu remontdarbu veikšanai.

Mazais mājokļa kredīts

Ja plānojat veikt nelielu remontu vai uzlabot savu mājokļa interjeru, mazais mājokļa kredīts var būt piemērots risinājums. Tas ir kredīts ar samērā zemākiem noteikumiem un līdzekļu summu, kas var tikt izmantota mājokļa uzlabošanai.

Populārākie ātrie kredīti

Lai saņemtu nepieciešamos līdzekļus ātri un bez liekiem komplikācijām, varat izmantot populārākos ātros kredītus. Šie kredīti tiek piedāvāti dažādās kredītiestādēs un ļauj saņemt aizdevumu ļoti ātri un vienkārši.

Neaizkavējot savus remonta plānus, izvēlieties atbilstošu kredītu un dodieties uz priekšu ar mājokļa uzlabošanu! Finansējums nekad nav bijis tik ērts un pieejams kā tagad.

Izdevīgi procentu maksājumi un kredīta nosacījumi

Esi atradis izdevīgu risinājumu savu mājokļa remontam!

Remontēt mājokli var būt gan laika, gan finansiāli prasīgs process. Lai atvieglotu šo slogu, SEB piedāvā ērtu un izdevīgu patēriņa kredītu remontam.

SEB patēriņa kredīts ir vienkāršs un ātrs risinājums, kas palīdzēs finansēt Tavu mājokļa remontu. Ar mūsu kredītu vari viegli segt nepieciešamo budžetu un doties droši pretī labiekārtošanas darbiem.

Kas mākamā šķērslis remonta veikšanai? Bieži vien tas ir tieši finansējums. Pat ja remonta darbi ir plānoti un tiek veikti attapos līdzekļiem, nav iespējams paredzēt neparedzētus izdevumus, kas remontu var padarīt dārgāku. Šajā brīdī SEB patēriņa kredīts remontam nāk par labu – mēs nodrošinām finansiālu palīdzību, lai Tu varētu veikt visus gaidītos un negaidītos darbus mājoklī!

Kādēļ izvēlēties SEB patēriņa kredītu remontam?

 • Izdevīgi procentu maksājumi – mūsu kredīta nosacījumi ir pielāgoti remonta vajadzībām, lai Tu varētu atmaksāt kredītu ērti un bez liekas finansiālas slodzes;
 • Ātrs un vienkāršs kredīta piešķiršanas process – izvairies no ilgstošiem birokrātiskiem procesiem un saņem savu kredītu ātri un bez liekiem asinsizliešanām;
 • Flexibility – pienācīgā tulkojumā – elastīgums ir nozīmīga priekšrocība, īpaši remonta laikā, kad nevienu darbu nevar paredzēt pirmsdarbu sarakstā. Mūsu kredīta nosacījumi ļauj pielāgot aizdevuma summu un atmaksas termiņu Tavām vajadzībām;
 • Tuvari izmantot sev izdevīgākos patēriņa kredītus – SEB banka piedāvā dažādus patēriņa kredītus, lai Tu varētu izvēlēties to, kas vislabāk atbilst Tavām iespējām un vajadzībām;
 • Mēs palīdzam Tev salīdzināt patēriņa kredītus – lai Tu vēl vairāk ietaupītu un izvēlētos visizdevīgāko aizdevumu, SEB piedāvā kredītu salīdzinājumu. Tādējādi Tu varēsi redzēt visus tieši un tieši kredītus, kas Tev iederēsies pēc procentiem un atmaksas termiņa;

Iespējams, esi dzirdējis par citiem mazā mājokļa kredītiem, nepopulārajiem atrie kredītiem un piedāvājumiem no Swedbank un citām bankām. Tomēr mazais mājokļa kredīts no SEB var būt viennozīmīgi visizdevīgākais risinājums, jo mēs piedāvājam izdevīgus procentu maksājumus un elastīgas kredīta nosacījumus. Neapšaubāmi, mūsu patēriņa kredīts remontam būs Tev vispiemērotākais variants.

Neļauj finansiālajai situācijai kavēt Tavu mājokļa remontu! Izvēlies SEB kredītu un ķeries pie darbiem, lai jau drīzumā varētu priecāties par jaunatjaunotu mājvietu!

Saņem patēriņa kredītu remontam šodien un ķeries pie darbiem jau rīt! Aplūko mūsu piedāvājumu un pieteicies kredītam jau tagad!

Elastīgs atmaksas grafiks un termiņš

Patēriņa kredīts remontam ir ātrs un ērts veids, kā finansēt mājokļa remontu. Lai nodrošinātu pēc iespējas labāku piedāvājumu, ir svarīgi salīdzināt dažādu banku piedāvājumus un izvēlēties vispiemērotāko variantu.

Ar SEB kredītu remontam varat baudīt elastīgu atmaksas grafiku, kas ļauj pielāgot ikmēneša maksājumus savām finansiālajām iespējām. Turklāt, SEB ir populārākie ātrie kredīti, kas nozīmē, ka jūsu kredīta pieteikums tiks apstiprināts un izskatīts ātri un efektīvi.

SEB piedāvāja īpaši izdevīgi nosacījumi

 • Elastīgs atmaksas grafiks un termiņš, kas pielāgojas jūsu vajadzībām
 • Zemas procentu likmes, kas nodrošina lētāku kredīta izmaksu
 • Viestiprākā banku sistēma, kas sniedz drošību un uzticamību
 • Patēriņa kredītu salīdzinājums, lai izvēlētos visizdevīgāko piedāvājumu

Kā saņemt SEB kredītu remontam?

 1. Apmeklējiet SEB mājaslapu un aizpildiet kredīta pieteikumu online vai apmeklējiet tuvāko SEB filiāli
 2. Norādiet, kādu summu plānojat aizņemties un cik ilgu atmaksas termiņu vēlaties
 3. SEB ātri izvērtēs jūsu kredīta iesniegumu un sniegs atbildi par tā apstiprinājumu
 4. Aizņemoties SEB, jūs varat būt pārliecināti par uzticamu un profesionālu attieksmi

Salīdzini patēriņa kredītus remontam

Lai izvēlētos visizdevīgāko patēriņa kredīta piedāvājumu remontam, ir vērts izmantot patēriņa kredītu salīdzinājumu. Tas palīdzēs novērtēt dažādu banku piedāvāto procentu likmju, maksimālās aizdevuma summas un atmaksas termiņu atšķirības. Izmantojot šo salīdzinājumu, varat izvēlēties banku, kas piedāvā visizdevīgāko kredīta nosacījumu.

Banka Procentu likme Maksimālā summa Atmaksas termiņš
SEB 5% 10 000 € 3 gadi
Swedbank 6% 8 000 € 2 gadi
Citadele 7% 7 000 € 4 gadi

Kā redzams no tabulas, SEB piedāvā zemākas procentu likmes, augstākas maksimālās summas un ērtāku atmaksas termiņu, salīdzinot ar konkurentiem. Šie faktori padara SEB par labāko izvēli, ja plānojat veikt remontu savā mājoklī.

Nepalaist garām iespēju iegūt SEB patēriņa kredītu remontam ar elastīgu atmaksas grafiku un termiņu!