Studējošā kredīts Swedbank – izdevīga finansēšanas iespēja studijām

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%

Vēlies iegūt finansiālu atbalstu savām studijām? Izvēlies Studējošo kredītu Swedbank un iegūsti izdevīgu finansēšanas risinājumu!

Neatkarīgi no tā, vai studē augstskolā, koledžā vai kādā citā izglītības iestādē, Swedbank piedāvā dažādas iespējas, lai palīdzētu tev realizēt savus mērķus.

Ar Studējošo kredītu Swedbank vari gūt vairākas priekšrocības, kādas sniedz tikai mūsu banka:

 • Draudzīga un individuāla pieeja – mūsu darbinieki vienmēr būs gatavi uzklausīt tavas vajadzības un izskaidrot visu nepieciešamo;
 • Galvojums ar valsts garantiju – iegūsti Studējošo kredītu ar valsts galvojumu, kurš ļaus tev saņemt vēl izdevīgāku procentu likmi;
 • Maksimālā summa – Swedbank piedāvā Studējošo kredīta līdzfinansējumu ar maksimālo summu, kas tev ir nepieciešama taviem izdevumiem studiju gaitā;
 • Elastīgi atmaksas nosacījumi – atmaksas termiņš tiek pielāgots tavām iespējām, lai vari ērti atmaksāt Studējošo kredītu;
 • Bezmaksas iepirkumu apdrošināšana – ar Studējošo kredītu Swedbank vari saņemt bezmaksas apdrošināšanu iepirkumiem jebkurā pasaules vietā;
 • Uzlabotie nosacījumi bērnu piedzimšanas gadījumā – vēlies pazemināt vai atcelt Studējošo kredīta maksājumus sakarā ar bērna piedzimšanu? Šis ir iespējams!

Nezaudē laiku! Izvēlies pazīstamo un uzticamo Studējošo kredītu Swedbank un nodrošini sev izdevīgu finansēšanu savām studijām. Gūsti iespēju īstenot savus sapņus un iegūt kvalitatīvu izglītību!

Apgūsti savus sapņus bez finansiālām bažām

Studēšana ir lielisks veids, kā attīstīt sevi un iegūt jaunas zināšanas. Taču finanšu jautājumi var radīt lielas bažas, jo studijas bieži prasa ievērojamus finanšu līdzekļus. Lai palīdzētu jauniešiem sasniegt izglītības mērķus, Swedbank piedāvā izdevīgu finansēšanas iespēju – Studējošo kredītu.

Studējošais kredīts Swedbank ir piemērots gan sākotnējai izglītībai, gan arī pēcdiploma studijām. Tas ir pieejams visiem studējošajiem, neatkarīgi no tā, vai viņi studē Latvijā vai ārzemēs.

Studiju kredīts ar valsts galvojumu 2022 ir izdevīga iespēja, kas ļauj saņemt finansējumu ar zemākiem procentiem un ilgākiem atmaksas termiņiem. Turklāt, ja esi jauna mamma vai tētis, studiju kredīta dzēšana sakarā ar bērna piedzimšanu ir papildu priekšrocība, kas palīdzēs samazināt finanšu slogu.

Izmantojot Studējošo kredītu, Tu varēsi:

 • Iegūt nepieciešamos finanšu līdzekļus studijām
 • Maksimāli izmantot valsts atbalstu un nosacījumus
 • Samazināt finanšu slogu, izmantojot Studiju kredīta dzēšanas iespējas
 • Iegūt atbalstu un konsultācijas no Swedbank ekspertiem

Swedbank studējošais kredīts ir piemērots ikvienam jaunietim, kurš džīvo ar domu apgūt jaunas zināšanas. Nepieciešamie dokumenti un nosacījumi ir ļoti saprotami, tāpēc nav jābaidās no sarežģījumiem.

Sāc apgūt savus sapņus un iegūsti kvalitatīvu izglītību ar studējošo kredītu Swedbank!

Iespēja finansēt savas studijas

Iespēja finansēt savas studijas

Meklē veidu kā finansēt studijas? Swedbank piedāvā dažādas iespējas studiju finansēšanai. Ar mūsu studiju kredītu ar valsts galvojumu ir iespēja saņemt kredītu ar zemāku procentu likmi un ērtākiem atmaksas nosacījumiem.

Studējošā kredīts ir īpaši izstrādāts, lai palīdzētu jums finansēt studijas. Tas nodrošina nepieciešamo finansiālo atbalstu, lai segtu izdevumus par mācību maksas, grāmatām, dzīvesvietas nomu un citiem studiju saistītiem izdevumiem.

Ar studiju kredītu ir iespējams finansēt studijas visā Latvijā, sākot no augstskolām līdz privātajām izglītības iestādēm. Tāpat, ja jums rodas grozījumi dzīvē, piemēram, bērna piedzimšanas gadījumā, ir iespējams samazināt vai pat dzēst studiju kredīta atlikumu.

Swedbank piedāvā arī citus studiju kredīta variantus, piemēram, SEB studiju kredītu un Altum studiju kredītu, kas var būt piemēroti, atkarībā no jūsu individuālajām vajadzībām un apstākļiem.

Studiju kredīta iespējas Procentu likme Atmaksas nosacījumi
Studiju kredīts ar valsts galvojumu Zemāka procentu likme Ērtāki atmaksas nosacījumi
Studiju kredīta dzēšana sakarā ar bērna piedzimšanu Samazināta vai pat pilnīgi dzēsta atlikuma summa Pasākts atbilstoši jūsu situācijai
SEB studiju kredīts Atbilstoši SEB bankas noteiktajām likmēm Samazināta vai pat pilnīgi dzēsta atlikuma summa
Altum studiju kredīts Atbilstoši Altum noteiktajām likmēm Pasākts atbilstoši jūsu situācijai

Neatkarīgi no tā, kuru piedāvājumu izvēlēsieties, Swedbank ir gatava palīdzēt jums atrast veidu, kā finansēt jūsu studijas. Sazinieties ar mūsu banku un uzziniet vairāk par studiju kredīta iespējām. Atvērts svētdienās!

Aizdevums ar zemiem procentiem

Seb studiju kredīts ir lieliska finansēšanas iespēja, kas ļauj apmaksāt savas studijas nepieciešamo naudas summu. Šis kredīts ir pieejams visiem studējošajiem, neatkarīgi no viņu finansiālās situācijas vai citiem apstākļiem.

Studiju kredīta dzēšana ir iespēja atmaksāt aizdevumu agrāk nekā plānots, samazinot procentu likmi vai aizdevuma kopsummu. Tas ir ļoti izdevīgi, jo tādējādi ir iespējams ietaupīt naudu un pabeigt studijas bez liekām finansiālām saistībām.

Ja esi Swedbank klients, tev ir iespēja saņemt studējošo kredītu. Tas ir ērts un vienkāršs risinājums, kas ļauj koncentrēties uz savām studijām un neuztraukties par finansiālajiem jautājumiem. Studējošā kredīta summas un nosacījumi tiek pielāgoti individuāli, lai atbilstu tavām vajadzībām.

Studiju kredītu luminor ir iespējams izmantot ne tikai studiju izmaksu segšanai, bet arī citām attiecīgām izmaksām, piemēram, dzīves izmaksām, grāmatu iegādei vai ceļojumiem ar mācību nolūku. Tas nodrošina finansiālu brīvību un ļauj pilnvērtīgi izbaudīt studiju gada piedāvātās iespējas.

Studiju kredīta dzēšana sakarā ar bērna piedzimšanu ir viena no izmantošanas iespējām, kas ļauj samazināt studiju kredīta finansiālo slogu, ja esi jaunā vecāka stāvoklī. Tas ļauj vairāk koncentrēties uz jaunā dzīves posma svarīgākajiem notikumiem, samazinot finansiālo stresu.

Studiju kredīts ar valsts galvojumu ir iespēja saņemt aizdevumu ar zemākām procentu likmēm un labākiem nosacījumiem. Tas ir iespējams, pateicoties valsts garantijai par aizdevuma atmaksu. Studējošajiem tas nodrošina papildu finansiālu atbalstu mācībām un mazina nākotnes finansiālās saistības.

Studiju kredīts ar valsts galvojumu 2022 ir iespēja izmantot valsts piedāvāto kredīta programmu, kas ļauj saņemt studējošam zemāku procentu likmi un labākus atmaksas nosacījumus. Tas palīdz samazināt studiju finansiālo slogu un veicina labāku izglītības pieejamību.

Studiju kredīts ir lieliska iespēja nodrošināt finansējumu savām studijām. Tas ļauj koncentrēties uz mācībām, nevis uz finansiālām problēmām. Izmanto šo iespēju un attīsti savu izglītību ar finansiālu atbalstu!

Piemērots visiem studiju virzieniem

Studēšana ir svarīgs un izšķirošs periods ikviena cilvēka dzīvē. Lai nodrošinātu sev ne tikai labus studiju apstākļus, bet arī finansiālu stabilitāti, Swedbank piedāvā studējošo kredītu. Šī iespēja ir piemērota visiem studiju virzieniem, lai gan tie ir saistīti ar iegūšanas izmaksām.

Tāpat kā visur citur, arī studēšana prasa finansiālas iesaistes vecākus. Tāpēc Swedbank piedāvā iespēju saņemt altum studiju kredītu vai studiju kredītu ar valsts galvojumu, kas nodrošinās nepieciešamos finanšu līdzekļus studiju gaitām.

Ja esi ieguvusi studiju kredītu, ir vērts apsvērt iespēju dzēst šo kredītu sakarā ar bērna piedzimšanu. Turklāt studiju kredīta dzēšanas iespējas piedāvā arī citi kreditoru pakalpojumu sniedzēji, piemēram, Luminor.

Lai veiksmīgi tikt galā ar studiju izdevumiem un nodrošinātu sev ērtu studiju gaitu, studējošā kredīts ir lieliska finanšu iespēja. Tāpēc nekavējoties sazinies ar Swedbank un uzzini vairāk par 2022. gada studiju kredīta ar valsts galvojumu iespējām!

Kā iegūt Studējošo kredītu?

Studējošais kredīts Swedbank ir izdevīga finansēšanas iespēja studijām. Lai iegūtu šo kredītu, jums jāpievērš uzmanība dažiem svarīgiem punktiem:

 • Pieteikšanās: Vispirms jums ir jāpieteic studiju kredīts Swedbank mājaslapā vai tuvākajā bankas filiālē.

 • Finansējuma apjoms: Izvērtējiet, cik lielu summu vēlaties aizņemties, bet neaizmirstiet ievērot arī savas iespējas to atmaksāt.

 • Atmaksas termiņš: Izvērtējiet, cik ilgu laiku jums būtu nepieciešams atmaksāt kredītu, un izvēlieties piemērotāko atmaksas termiņu.

 • Noteikumi un nosacījumi: Rūpīgi iepazīstieties ar kredīta noteikumiem un nosacījumiem, lai pilnībā saprastu aizņēmuma apstākļus.

 • Papildu iespējas: Neaizmirstiet izpētīt citus kredīta variantus, piemēram, studiju kredītu dzēšanu sakarā ar bērna piedzimšanu, studiju kredītu ar valsts galvojumu vai studiju kredītu ar valsts galvojumu 2022.

Swedbank piedāvā dažādas iespējas studiju kredīta saņemšanai. Lai uzzinātu vairāk par studiju kredītiem un to iespējām, sazinieties ar mūsu bankas ekspertiem vai apmeklējiet tuvāko Swedbank filiāli.

Banka Studiju kredīts
Swedbank Studējošais kredīts Swedbank
Luminor Studiju kredīts Luminor
SEB banka SEB studiju kredīts
ALTUM ALTUM studiju kredīts

Pieteikšanās caur Swedbank mājaslapu

Pieteikšanās caur Swedbank mājaslapu

Pieteikties studiju kredītam Swedbankā ir viegli un ērti. Izvēlies šo iespēju, lai saņemtu finansiālo atbalstu savām studijām!

Kā pieteikties studiju kredītam Swedbankā?

Lai pieteiktos studiju kredītam caur Swedbank mājaslapu, seko šiem soļiem:

 1. Apmeklē Swedbank mājaslapu un atradīsi sadaļu “Studiju kredīts”.
 2. Spied uz pieteikuma veidlapas saiti un aizpildi visus nepieciešamos laukus.
 3. Pievieno visus prasītos dokumentus, piemēram, apliecības par iestāšanos augstskolā vai universitātē, finanšu pārskatus un citus.
 4. Apstiprini savu pieteikumu.

Ko saņemsi, izņemot finansiālo atbalstu?

Iegūstot studiju kredītu Swedbankā, vari sagaidīt šādas priekšrocības:

 • Zemākas procentu likmes nekā citos banku pakalpojumos.
 • Iespējams iegūt studiju kredītu ar valsts galvojumu 2022. gadam.
 • Ja Tev dzimst bērniņš, ir iespēja samazināt vai pat pilnībā dzēst studiju kredītu sakarā ar bērna piedzimšanu.
 • Ērta un viegli saprotama Swedbanka mājaslapa, kas piedāvā plašu informāciju un atbalstu klientiem.

Tāpat vari apskatīt arī citas banku iespējas, piemēram, studiju kredītu luminor vai seb studiju kredītu. Izvēlies visizdevīgāko risinājumu savām studijām!

Aizpildi un iesniedz pieteikuma formu

Aizpildi un iesniedz pieteikuma formu

Ja esi nolēmis izmantot Studējošo kredītu un gribi sākt savu ceļu uz izglītību, šeit ir visi nepieciešamie soļi, lai aizpildītu un iesniegtu pieteikuma formu:

 1. Iepazīsties ar dažādajiem kredīta piedāvājumiem no top bankām Latvijā, piemēram, SEB studiju kredīts, Altum studiju kredīts, studiju kredīts ar valsts galvojumu 2022 un studiju kredīts Swedbank.
 2. Atlasīti sev piemērotāko studiju kredītu, kurš atbilst tavām vajadzībām un finanšu iespējām.
 3. Veici rūpīgu pētījumu par izvēlēto kredītu un iepazīsties ar aizdevuma nosacījumiem un procentu likmēm.
 4. Aizpildi pieteikuma formu, izmantojot mūsu tiešsaistes platformu. Aizpildot formu, būsi jānorāda dažādi datus, piemēram, personas informācija, studiju programmas detaļas, uzņēmuma jeb bankas nosaukums, kurā plāno strādāt pēc izglītības iegūšanas, un citas atbilstošas informācijas detaļas.
 5. Pārliecinies, ka esi norādījis visu nepieciešamo informāciju un pārbaudi, vai visi dati ir precīzi un pareizi ievadīti.
 6. Iesniedz pieteikuma formu bankā vai elektroniski, kā tas ir norādīts kredīta piedāvājumā.
 7. Gaidi bankas atbildi un rīkojies atbilstoši norādītajam. Ja tavs pieteikums tiks apstiprināts, saņemsi kredītu izglītībai.
 8. Ja vēlies dzēst studiju kredītu sakarā ar bērna piedzimšanu vai citu neplānotu situāciju, sazinies ar banku, kurā esi saņēmis kredītu, un informē par savu vēlmi izbeigt kredīta saistības.

Tātad, nekavējoties sāc savu izglītības ceļu, izmantojot studējošo kredītu un veic pieteikumu jau šodien!

Top Latvijas banku Studiju kredītu piedāvājumi:
Banka Studiju kredīta nosacījumi
SEB Atbalsta izglītību Latvijā un ārvalstīs, piedāvā elastīgus atmaksas nosacījumus
Altum Sniedz zemākas procentu likmes un īpašus piedāvājumus, ja plāno strādāt valsts nozīmes iestādē pēc izglītības iegūšanas
Swedbank Piedāvā elastīgus kredīta nosacījumus un atbalstu izglītībai dažādās jomās
Valsts galvojums 2022 Sniedz iespēju saņemt studiju kredītu ar valsts garantiju un zemākām procentu likmēm

Apstiprinājums un līguma noslēgšana

Ja esi izvēlējies seb studiju kredītu vai kādu citu studiju finansēšanas iespēju, lai segtu savas studiju izmaksas, ir svarīgi gūt apstiprinājumu un noslēgt līgumu, lai iegūtu nepieciešamos līdzekļus. Lai apstiprinājums un līguma noslēgšana notiktu veiksmīgi un bez problēmām, sekot šiem soļiem:

 1. Pārbaudi kredīta nosacījumus: Pirms līguma noslēgšanas rūpīgi izlasīt seb studiju kredīta vai studiju kredīta ar valsts galvojumu nosacījumus, lai būtu pilnīgi informēts par līguma noteikumiem.
 2. Pieteicies kredītam: Izpildi visus nepieciešamos formālus soļus, lai pieteiktos studiju kredītam. Nepieciešamā informācija un dokumenti parasti tiek norādīti uz bankas mājaslapas vai tu vari sazināties ar bankas klientu apkalpošanas centru, lai iegūtu precīzu informāciju.
 3. Gaidi apstiprinājumu: Kad esi iesniedzis savu pieteikumu, būs jāgaida apstiprinājums no bankas puses. Apstiprinājuma saņemšanas laiks var atšķirties atkarībā no bankas procedūrām.
 4. Noslēdz līgumu: Ja esi saņēmis apstiprinājumu, būs nepieciešams veikt līguma noslēgšanu ar banku. Tas ietvers nepieciešamo dokumentu parakstīšanu, kā arī jebkādu papildu informāciju vai maksājumu, kas ir jāveic.

Pēc tam, kad esi veicis visus šos soļus, tu vari būt drošs, ka esi apstiprinājis studējošo kredītu Swedbank vai citu studiju finansēšanas iespēju, kas tevām atvieglos studiju procesu un ļaus koncentrēties uz savu izglītību.

Kāpēc izvēlēties Studējošo kredītu Swedbank?

 • Izdevīgi nosacījumi: Studējošais kredīts Swedbank ir ļoti izdevīga finansēšanas iespēja studijām. Tajā ir pieejamas zemas procentu likmes un elastīgi atmaksas noteikumi, kas palīdzēs viegli un ērti finansēt savas izglītības vajadzības.

 • Studiju kredīta dzēšana: Studējošais kredīts Swedbank piedāvā iespēju dzēst studiju kredītu daļēji vai pilnībā, ja apmaksāts noteikts kredīta atmaksa termiņš un izpildīti citi nosacījumi.

 • Studiju kredīts ar valsts galvojumu: Ja esi Latvijas pilsonis vai ar pastāvīgu uzturēšanās atļauju Latvijā, vari iegūt studējošo kredītu Swedbank ar valsts galvojumu. Tas ļaus saņemt vēl izdevīgākas procentu likmes un vairāk iespēju saņemt nepieciešamo finansējumu studijām.

 • Altum studiju kredīts: Studējošais kredīts Swedbank ir sadarbībā ar Altum, kas ir valsts attīstības finanšu institūcija. Tas ļauj iegūt papildu finansējumu studijām un atbalsta izglītības iespējas Latvijas jauniešiem un studentiem.

 • Studiju kredīta dzēšana sakarā ar bērna piedzimšanu: Saskaņā ar likumu, studiju kredītu var dzēst pilnībā vai daļēji sakarā ar bērna piedzimšanu. Tas ļauj samazināt kredīta slogu un vieglāk atmaksāt aizdevumu pēc bērna piedzimšanas.

 • Studiju kredīts ar valsts galvojumu 2022: No jauna ieviesta iespēja – studiju kredīts Swedbank ar valsts galvojumu 2022. Tas ļauj saņemt vēl labvēlīgākas procentu likmes un nodrošina lielāku pieejamo kredīta summu studijām.

 • SEB studiju kredīts: Studējošais kredīts Swedbank ir paredzēts studentiem, kuri ir Swedbank klienti. Bet, ja esi SEB bankas klients, varēsi saņemt studiju kredītu no SEB arī ar izdevīgiem nosacījumiem.

Ilgtspējīgi zemi procenti

Studējošā kredīts ir viena no izdevīgākajām finansēšanas iespējām, kas dod iespēju klientiem realizēt savus studiju mērķus bez liekiem sarežģījumiem. Pieejams arī studiju kredīta dzēšana sakarā ar bērna piedzimšanu, nodrošinot veidu, kā plānot un realizēt finansiālās vajadzības.

Ar studiju kredīts jūs varat apmaksāt dažādas izglītības izmaksas, tai skaitā mācību maksas, studiju materiālus, dzīves izmaksas un citus ar studijām saistītus izdevumus.

Studiju kredīts luminor ir iespēja iegūt nepieciešamo finansējumu studijām Latvijas teritorijā. Tas ir ērts un elastīgs risinājums, kas piedāvā vairākas pakalpojumu izvēles un finansēšanas iespējas atbilstoši individuālajām vajadzībām.

Studiju kredīts ar valsts galvojumu 2022 ir piemērots risinājums studentiem, kuri vēlas studēt un vienlaikus īstenot savu profesionālo attīstību. Tas piedāvā zemus procentus un elastīgu atmaksas grafiku, kas atvieglo finansēšanas procesu.

Altum studiju kredīts ir finansēšanas veids, kas ir speciāli izstrādāts, lai palīdzētu studentiem īstenot savus studiju mērķus. Tas nodrošina ilgtspējīgu procentu likmi, tādējādi mazinot finansiālo slogu un veicinot izglītības attīstību valstī.

Galvenie ieguvumi:
1. Izdevīgi un ilgtspējīgi procenti
2. Studiju kredīta dzēšana sakarā ar bērna piedzimšanu
3. Elastīgi atmaksas grafiki
4. Atbilstoši individuālajām vajadzībām pielāgotas finansēšanas iespējas

Studijas ir ieguldījums nākotnē un studiju kredīts ir ērta un pieejama finansēšanas iespēja, kas palīdzēs jums sasniegt savus mērķus. Izvēlieties studiju kredītu, kas būs atbilstošs jūsu vajadzībām!

Elastīgi atmaksas nosacījumi

Altum studiju kredīts ir izdevīga finansēšanas iespēja studijām Latvijas Universitātē, Rīgas Tehniskajā universitātē un citās augstskolās.

Šobrīd tiek piedāvāts studiju kredīts ar valsts galvojumu 2022, kas ļauj jums iegūt nepieciešamo finansējumu izglītībai. Šis kredīts ir drošs un izdevīgs veids, kā segt studiju izdevumus.

Ar studiju kredītu ar valsts galvojumu jums ir iespēja viegli atmaksāt kredītu, jo procentu maksājumus par kredītu uzņemas valsts. Tas nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par procentu maksājumu apmēru un atmaksas ilgumu.

Studiju kredīta dzēšana ir iespēja, kas var ietekmēt jūsu atmaksas nosacījumus. Ja jums ir bērns un jūsu ģimenes gada ienākumi ir zem noteiktās robežas, jums ir iespēja dzēst daļu vai pat visu studiju kredītu sakarā ar bērna piedzimšanu.

Izmantojiet studējošā kredīts Swedbank un saglabājiet finansiālo brīvību, lai varētu koncentrēties uz saviem studijām un attīstīties saviem karjeras mērķiem.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par izdevīgajiem studiju kredīta un atmaksas nosacījumiem, sazinieties ar mūsu speciālistiem vai apmeklējiet vienu no mūsu nodaļām.