Studiju un studējošā kredīts kā saņemt valsts kredītu studentiem

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%

Ja esi students un vēlies sākt savu izglītības ceļu vai attīstīt savas zināšanas, tad iespēja izmantot studiju kredītu ir lieliska iespēja finansiāli atbalstīt sevi. Ar šo kredītu vari segt studiju izmaksas, dzīvošanu ārpus mājas, grāmatas un citas ar studijām saistītās izmaksas.

Studiju kredīts ir pieejams citadele bankas klientiem un nozīmē, ka varēsi saņemt aizdevumu uz vēlamā summu. Vienīgais priekšnoteikums ir valsts galvojums. Tas nozīmē, ka valsts kļūst par galvojumu par Tevis saņemto kredītu.

Studiju kredītu ir iespējams atmaksāt pēc līdzstudijām un iegūtas diplomu, un ir iespējama kredīta dzēšana sakarā ar bērna piedzimšanu. Turklāt, ir pieejams arī ALTUM studiju kredīts un SEB studiju kredīts.

Ja Tev ir vēl neizlemts, vai Tev vajadzētu saņemt studiju kredītu, tad iesakām izlasīt studiju kredīta saņēmēju atsauksmes. Tas ļaus Tev iegūt jaunu skatu uz šo iespēju.

Tātad, vai esi gatavs iegūt finansiālo atbalstu studijām? Izvēlies studiju un studējošā kredītu ar valsts galvojumu, kas sniegs Tev iespēju izpildīt savus izglītības mērķus un attīstīties savā izvēlētajā jomā.

Nav jābūt bagātam, lai sāktu studēt! Studiju kredīta dzēšana ir iespējama un sniedz iespēju atmaksāt kredītu pa daļām vai to pilnīgi dzēst. Šis ir lielisks risinājums, kas ļauj Tev koncentrēties uz mācībām bez liekas finansiālas slodzes.

Studiju un studējošā kredīts

Altum studiju kredīts ir finanšu līdzeklis, kas piešķirts Latvijas studentiem, kuri vēlas turpināt izglītību augstskolā vai citās izglītības iestādēs. Šis kredīts ir pieejams ar valsts galvojumu, tāpēc tas palīdzēs attīstīt prasmes un iegūt nepieciešamo izglītības līmeni, burvējot savu nākotni.

Studējošā kredīta atsauksmes norāda, ka šāds kredīts ir īpaši izdevīgs, jo tas piedāvā zemāku procentu likmi un elastīgu atmaksas grafiku. Tāpēc, ja jums ir nepieciešams finansiāls atbalsts, lai sasniegtu savus izglītības mērķus, šis kredīts ir izvēle, kuru jūs varat apsvērt.

SEB studiju kredīts ir viens no variantiem, kas nodrošina studentiem iespēju segt izglītības izmaksas, neatkarīgi no studiju veida. Tas palīdzēs samaksāt par izglītības maksu, studiju materiāliem, dzīves izdevumiem un citām svarīgām vajadzībām. Šis kredīts ir pieejams gan Latvijas valsts, gan arī ārlietu augstskolu studentiem.

Ja rodas neparedzēti apstākļi, kas ietekmē jūsu spēju atmaksāt studiju kredītu, ir iespēja pieteikties studiju kredīta dzēšanai sakarā ar bērna piedzimšanu vai citām ģimenes situācijām. Tas nozīmē, ka jūs varat saņemt atbrīvojumu no kredīta atmaksas, ja esat kļuvis par jaunu vecāku vai saskaras ar citiem ģimenes apstākļiem.

Studiju kredīts ir izdevīgs arī tāpēc, ka ir pieejama iespēja saņemt studiju kredīta dzēšanu, ja esat veiksmīgi pabeidzis savu izglītību. Tas ir veids, kā veicināt studiju kvalitāti un motivēt studentus sekmīgi pabeigt savas izglītības programmas. Tāpēc izmantojiet šo iespēju un kļūstiet par studiju kredīta citadele!

Kā saņemt valsts kredītu studentiem

Vai esi studente vai students un plāno studēt augstskolā? Studiju kredīts ar valsts galvojumu ir lieliska iespēja finansiāli atbalstīt savas studijas. Lai saņemtu studiju kredītu, vari vērsties gan pie Citadele, gan SEB bankas.

Studiju kredīta galvenā priekšrocība ir tas, ka aizdevums tiek izsniegts ar valsts galvojumu, kas nozīmē, ka nepieciešams mazāk ķīlas vai nekāda ķīla vispār. Tas ļauj izvairīties no liekas birokrātijas un ātrāk saņemt vajadzīgo finansiālo atbalstu. Studiju kredīts ir paredzēts visa studiju laika atbalstīšanai.

Ja esi studējošs vai studējoša un jau esi paņēmis studiju kredītu, neuztraucies – iespējams, kredīta dzēšana var būt reāls risinājums. Kredīta dzēšana sakarā ar bērna piedzimšanu ir iespējama, ja esi saņēmis galvojumu vai izsniegušu kredītu pirms bērna piedzimšanas. Šādā gadījumā studiju kredīts var tikt dzēsts līdz pat 50% apmērā.

Lai veiktu pareizo bankas izvēli, iesakām izpētīt studiju kredītu atsauksmes un salīdzināt piedāvājumus un procentu likmes. Ņem vērā arī citus nosacījumus, piemēram, kredīta atmaksas termiņu un iespējas atmaksāt kredītu agrāk.

Atpakaļatdošana ir svarīgs aspekts, jo līdzekļus, kas tika izlietoti studiju kredīta mērķa sasniegšanai, ir nepieciešams atdot atpakaļ bankai. Izvērtē savas iespējas un rūpīgi izpēti visus nosacījumus pirms lēmuma pieņemšanas.

Lai uzzinātu vairāk par studiju kredīta saņemšanu, vērsties gan pie Citadeles, gan SEB bankas – divām no populārākajām bankām Latvijā, kas piedāvā studiju un studējošā kredītu. Salīdziniet piedāvājumus un izvēlieties to, kas atbilst jūsu prasībām un vajadzībām vislabāk.

Ievads

Studiju kredīts ir finanšu atbalsta programma, ko valsts piedāvā studentiem, lai nodrošinātu viņu izglītības finansēšanu. Šī programma ir ideāls risinājums tiem studentiem, kuriem ir grūtības samaksāt par savu izglītību pašu spēkiem.

Studiju kredīts sniedz iespēju apmaksāt studiju maksu, dzīves izdevumus un citas studiju saistītas izmaksas. Tas ir ieguldījums nākotnē un dod iespēju iegūt augstāku izglītību, kas ir būtisks ieguvums darba tirgū.

Studiju kredīta dzēšana ir viena no pievilcīgām iespējām šīs programmas ietvaros. Ja studentam piedzimst bērns, viņam ir iespēja saņemt atbrīvojumu no studiju kredīta maksāšanas par noteiktu laiku. Tas ir lieliska iespēja jaunajiem vecākiem, kuri vēlas veltīt laiku savam bērnam un vienlaikus turpināt savas studijas.

Studiju kredītiem ir dažādi nosacījumi un piedāvājumi dažādām grupām studentu. Aicinām apmeklēt mūsu lapu, lai uzzinātu vairāk par studiju un studējošo kredītu nosacījumiem un piedāvājumiem.

Uzziniet vairāk par šo finanšu atbalsta iespēju mūsu mājaslapā un pieteikties jau šodien! Mēs piedāvājam profesionālu atbalstu studentiem no visiem Latvijas mācību iestāžu līmeņiem.

Studiju kredīta dzēšana sakarā ar bērna piedzimšanu ir tikai viens no daudzajiem ieguvumiem, ko piedāvā studiju un studējošais kredīts. Aicinām arī aplūkot atsauksmes un pierakstus no mūsu apmierinātajiem klientiem. Pārliecinieties paši par šīs programmas ieguvumiem, kas jau ir palīdzējuši tūkstošiem studentu sasniegt savu izglītības mērķus.

Iemesli kredīta saņemšanai

Studiju kredīts Citadele ir viena no populārākajām iespējām saņemt finansējumu studiju gaitās. Tas ir pieejams gan pilna laika, gan nepilna laika studentiem, kuri nodarbina mācības augstskolās. Studiju kredīta Citadele lielie ieguvumi ietver zemākus procentus, vieglu kredīta saņemšanu un elastīgus atmaksas nosacījumus.

Altum studiju kredīts ir otra populāra izvēle studentiem, kuri vēlas saņemt finansiālu atbalstu savām studijām. Šis kredīts ir pieejams ne tikai Latvijas pilsoņiem, bet arī ārzemju valstspiederīgajiem, kuri studē Latvijā. Altum studiju kredīts ir laba iespēja apmaksāt studiju maksu, dzīvošanu un citus studijām nepieciešamos izdevumus.

Studiju kredīts ar valsts galvojumu ir izdevīgs risinājums tiem studentiem, kuri vēlas iegūt kredītu ar zemāku procentu likmi. Valsts galvojums nodrošina papildu drošību aizdevējam, tādēļ var būt vieglāk saņemt kredītu. Šāda veida kredīti tiek izsniegti pieaugušajiem studentiem, kas vēlas veidot savu kredītvēsturi un atbildīgi plānot savus finanšu līdzekļus.

Ja vēlies lasīt reālas studējošā kredīta atsauksmes, vari pārskatīt klientu viedokļus un pieredzi ar dažādu kredītu sniedzēju pakalpojumiem. Atsauksmes var palīdzēt izveidot skaidrību par studiju kredīta priekšrocībām un trūkumiem, kā arī sniegt ieteikumus un padomus attiecībā uz kredīta saņemšanu un atmaksu.

Ir vērts pieminēt arī to, ka dažos gadījumos ir iespējams dzēst studiju kredītu. Dzēšanas iespējas var būt atkarīgas no valsts programmas nosacījumiem un kredīta apjoma. Tomēr, ja izmantojat kredītu atbildīgi un veiksmīgi pabeidzat studijas, pastāv iespēja, ka jums var tikt piešķirta iespēja dzēst studiju kredītu pēc noteikta laika.

Ja vēlies saņemt vairāk informācijas par studiju un studējošā kredītu iespējām, vari apmeklēt bankas vai kredītu sniedzēju mājaslapu vai sazināties ar attiecīgo institūciju tiešsaistē vai pa telefonu. Turklāt, ir vērts iepazīties ar SEB studiju kredīta piedāvājumu, kas ir viens no populārākajiem variantiem studiju kredītu jomā.

Prasības kredīta saņemšanai

Lai saņemtu studiju kredītu, ir jāievēro dažas prasības:

 • Iesaistīšanās izglītības procesā: Lai saņemtu SEB studiju kredītu vai Studiju kredītu Citadele bankā, jums jābūt studējošajam, kas ir iestājies kādā no Latvijas augstskolām.
 • Ikdienas konts: Nepieciešams atvērt ikdienas kontu bankā, kurā īstenosiet studiju kredīta saņemšanu.
 • Vecuma ierobežojums: Visiem studiju kredītu saņēmējiem jābūt vecumā no 18 līdz 27 gadiem. Šis ierobežojums var atšķirties atkarībā no bankas politikas un noteikumiem.
 • Latvijas pilsonība: Studiju kredīts ar valsts galvojumu tiek piešķirts tikai Latvijas pilsoņiem vai citu valstu pilsoņiem, kuriem ir leģitīms uzturēšanās vai darba atļauja Latvijā.

Izmantojot studiju kredītu, jums ir iespēja iegūt finansējumu studiju maksām, dzīves izdevumiem vai pat mājokļa iegādei. Tomēr ir jāpatur prātā, ka studiju kredītu ne vienmēr ir viegli atmaksāt, un tas var radīt lielu finansiālo slogu pēc studiju beigšanas.

Tāpēc, pirms saņemat studiju kredītu, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas un finansiālo situāciju, lai izvairītos no nevajadzīgām problēmām nākotnē.

Kā pieteikties kredītam

Kā pieteikties kredītam

Lai saņemtu studiju kredītu ar valsts galvojumu, ir nepieciešams veikt šādus soļus:

 1. Iesniegt pieteikumu studiju kredītam izvēlētajā kredītiestādē (piemēram, Citadele, SEB vai Altum).
 2. Iepazīties ar kredīta nosacījumiem un prasībām.
 3. Aizpildīt pieteikuma anketu un pievienot nepieciešamos dokumentus (piemēram, apliecību par studijām, finanšu informāciju u.c.).
 4. Gaidīt kredītiestādes atbildi un pieņemt lēmumu par kredīta piešķiršanu vai noraidīšanu.
 5. Ja kredīts tiek piešķirts, noslēgt līgumu ar kredītiestādi un saņemt nepieciešamo summu.
 6. Ja vēlies dzēst studiju kredītu, sīkāku informāciju par studiju kredīta dzēšanu sakarā ar bērna piedzimšanu vai citiem iemesliem vari saņemt no kredītiestādes.

Apkopojot, lai saņemtu studiju kredītu ar valsts galvojumu, ir jāizpilda kredītiestādes noteiktie nosacījumi un jāsazinās ar kredītiestādi, lai uzzinātu visus nepieciešamos dokumentus un gaidīt atbildi par kredīta piešķiršanu.

Pieteikuma process

Lai saņemtu studiju kredītu, Jums ir jāievēro šādi soļi:

 1. Iepazīstieties ar studiju kredīta noteikumiem un nosacījumiem, lai būtu pilnīgi informēts par kreditēšanas procesu.
 2. Izvēlieties labāko studiju kredīta piedāvājumu no tirgū esošajiem kreditētājiem, piemēram, Citadele vai SEB.
 3. Izveidojiet savu pieteikumu, norādot personiskos un finanšu datus, kuri tiks izmantoti, lai novērtētu Jūsu kreditēšanas spēju.
 4. Piedāvājiet valsts galvojumu, ja Jums tas ir iespējams. Tas var būt papildu drošības pasākums Jūsu aizdevējam, palielinot iespēju saņemt labākus kredīta nosacījumus.
 5. Pārbaudiet un pabeidziet savu pieteikumu, pārliecinoties, ka visi dati ir pareizi un pilnīgi aizpildīti.
 6. Gaidiet lēmumu par Jūsu pieteikumu, kas parasti tiek sniegts pēc dažām dienām vai nedēļām.
 7. Ja Jūsu pieteikums ir apstiprināts, pabeidziet dokumentu parakstīšanu un iespējamo kredīta saņemšanu. Ja neapstiprināts, pārbaudiet iespējas, apsveriet citus piedāvājumus vai konsultējieties ar kreditētāju.
 8. Lietojiet studiju kredītu atbildīgi un laikus atmaksājiet visus aizdevuma maksājumus, lai novērstu nepatīkamas sekas un nodrošinātu sev stabilitāti studiju laikā.
 9. Ja nepieciešams, pirms studiju laika beigām izvērtējiet iespēju dzēst studiju kredītu vai to pārspēt uz citu aizdevēju ar labākiem noteikumiem.

Ir svarīgi rūpīgi izpētīt dažādus studiju kredīta piedāvājumus un salīdzināt tos, lai izvēlētos vislabāko risinājumu, kas atbilst Jūsu finanšu iespējām un studiju vajadzībām. Lai uzzinātu vairāk par studiju kredīta nosacījumiem un piedāvājumiem, varat izlasīt atsauksmes un sazināties ar kreditētāju, lai iegūtu papildinformāciju.

Nepieciešamie dokumenti

Lai saņemtu seb studiju kredītu vai studiju un studējošo kredītu, nepieciešams sagatavot šādus dokumentus:

 1. Dokumenti par identitāti:
  • Personas apliecība (pase)
  • UID karte
 2. Dokumenti par ienākumiem:
  • Algas apliecība vai konta izraksts no pēdējo 6 mēnešu laikā
  • IENĀKUMI ģimenes locekļiem
 3. Dokumenti par studijām:
  • Studiju apliecība no izglītības iestādes
  • Studiju programmas apraksts
  • Kalendārais plāns
 4. Papildus dokumenti:
  • Studiju kredīta līgums
  • Studējošā kredīts atsauksmes (ja ir)
  • Studiju kredīta dzēšana sakarā ar bērna piedzimšanu (ja attiecas)
  • Studiju kredīts ar valsts galvojumu (ja attiecas)

Visus dokumentus nepieciešams iesniegt vietējā SEB bankas filiālē vai elektroniski. Detalizētu informāciju par dokumentu sagatavošanu un iesniegšanu var atrast SEB bankas mājaslapā vai sazinoties ar bankas klientu apkalpošanas centru.

Iesaistītie amati

 • studiju kredīts Citadele
 • Altum studiju kredīts
 • studiju kredīta dzēšana sakarā ar bērna piedzimšanu
 • SEB studiju kredīts
 • studiju kredīts
 • studiju kredīts ar valsts galvojumu
 • studiju kredīta dzēšana
 • studiju un studējošā kredīts

Kredīta izmantošanas noteikumi

Studiju un studējošā kredītu var izmantot dažādos veidos un nosacījumos. Lai sniegtu lielāku elastību studentiem, kredīta izmantošanas noteikumi tiek piemēroti atbilstoši viņu individuālajām vajadzībām un apstākļiem.

Galvenie noteikumi kredīta izmantošanai ir:

 1. Studiju kredīta dzēšana sakarā ar bērna piedzimšanu – ja studentam ir bērns, viņam ir iespēja pieteikt kredīta dzēšanu noteiktā apmērā.
 2. Studiju kredīts ar valsts galvojumu – studentiem, kuri saņem studiju kredītu, ir iespēja saņemt valsts galvojumu par kredīta atmaksu, kas nodrošina lielāku uzticību un labākas kreditēšanas nosacījumus.
 3. Studiju kredīts Citadele – Citadele banka piedāvā vērtīgu studiju kredītu studentiem ar elastīgu procentu likmi un atmaksas laiku, kas nodrošina saudzīgu kredīta atmaksu un ērtu administrēšanu.
 4. SEB studiju kredīts – SEB banka sniedz izdevīgu studiju kredītu studentiem ar zemām procentu likmēm un elastīgu atmaksas grafiku, kas ļauj viegli pārvaldīt kredīta izmantošanu un atmaksu.
 5. Studējošā kredīts atsauksmes – pirms izvēlas studiju vai studējošo kredītu, ir vērts izpētīt klientu atsauksmes, lai iegūtu uzticams informāciju par banku un to pakalpojumiem.
 6. Studiju un studējošā kredīts – šie kredīti tiek izsniegti studentiem, lai finansētu viņu izglītību. Studiju kredīts tiek izmantots izglītības maksājumu segšanai, kamēr studējošais kredīts ir domāts studiju izdevumu segšanai, piemēram, grāmatu iegādei vai dzīves izdevumiem.
 7. Studiju kredīta dzēšana – dažādās situācijās ir iespējams pieteikt studiju kredīta dzēšanu, piemēram, ja studentam ir grūtības atmaksāt kredītu vai ir piedzimis bērns.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par kredīta izmantošanas noteikumiem un iespējām, iesakām sazināties ar bankām, kas piedāvā šos pakalpojumus.

Izmaksas un termiņi

Izmaksas un termiņi

Studiju kredīts Citadele:

 • Minimālā kredīta summa: 500 EUR
 • Maksimālā kredīta summa: 10 000 EUR
 • Atmaksas termiņš: līdz 10 gadiem
 • Procentu likme: no 7% gadā

Studiju kredīta dzēšana sakarā ar bērna piedzimšanu:

 • Ja Tev ir bērns un esi aizņēmies studiju kredītu, Citadele piedāvā iespēju dzēst daļu no kredīta summas.
 • Dzēšanas termiņš: līdz 3 gadiem pēc bērna piedzimšanas.

Altum studiju kredīts:

 • Minimālā kredīta summa: 500 EUR
 • Maksimālā kredīta summa: 25 000 EUR
 • Atmaksas termiņš: līdz 10 gadiem
 • Procentu likme: no 4.5% gadā

Studiju un studējošā kredīts:

 • Minimālā kredīta summa: 500 EUR
 • Maksimālā kredīta summa: 15 000 EUR
 • Atmaksas termiņš: līdz 8 gadiem
 • Procentu likme: no 7% gadā

Studiju kredīta dzēšana:

 • Pieejama studentiem, kuri pabeidz izglītības programmu noteiktajā termiņā ar labiem rezultātiem.
 • Atmaksas termiņš: 5 gadi pēc izglītības programmas pabeigšanas.

Studējošā kredīts atsauksmes:

 • Iepriecināti un apmierināti klienti, kuri ir izmantojuši mūsu studiju kredītu pakalpojumus.
 • Atsauksmes par mūsu profesionālo un saudzīgo pieeju pret klientiem ir ļoti pozitīvas.

Studiju kredīts ar valsts galvojumu:

 • Valsts galvojums nodrošina iespēju saņemt kredītu ar zemāku procentu likmi un mazākiem rādītājiem par līdzīgiem aizdevumiem bez valsts galvojuma.
 • Lai iegūtu studiju kredītu ar valsts galvojumu, ir jāatbilst noteiktajām prasībām un jāsaņem galvojums no valsts izglītības institūcijas.

Studiju kredīts:

 • Ērta un pieejama iespēja saņemt finanšu atbalstu studijām, izmantojot kredīta pakalpojumus.
 • Atmaksas termiņš: elastīgs, pielāgojams klienta vajadzībām un iespējām.