Swedbank mājokļa kredīts – Ātri un izdevīgi swedbank mājokļu kredīti

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%

Citadele hipotekārais kredīts – Atbilstoša aizdevuma piedāvājums jūsu mājokļa iegādei. Ātri un vienkārši varat iegūt nepieciešamo finansējumu, izmantojot Citadeles hipotekāro kredītu. Aizpildiet pieteikumu tiešsaistē un pieteikuma izskatīšana notiks ātrā laikā.

Swedbank hipotekārā kredīta kalkulators – Apskatiet, cik liela būtu jūsu ikmēneša maksājuma summa, ja izmantotu Swedbank hipotekāro kredītu. Kalkulators palīdzēs jums noteikt, vai šis kredīts ir izdevīgākais risinājums jūsu vajadzībām.

Izdevīgākais hipotekārais kredīts – Meklējat hipotekāro kredītu ar labākajām nosacījumiem? Mēs piedāvājam jums izvēlēties izdevīgāko hipotekāro kredītu no vairākiem nozīmīgiem kredīta devējiem. Aizpildiet pieteikumu un saņemiet labākos piedāvājumus tiešsaistē!

Altum hipotekārais kredīts – Lai iegādātos mājokli vai veiktu remontu, izvēlies hipotekāro kredītu no Altum. Altum piedāvā elastīgas un pieejamas finansēšanas iespējas, lai jūs varētu īstenot savus dzīves mājokļa plānus. Aizpildiet pieteikumu un saņemiet ātru atbildi par aizdevuma apstiprinājumu.

Mājokļa kredīts – Atrodi visizdevīgāko mājokļa kredītu, kas atbilst tavām vajadzībām un iespējām. Saņemiet nepieciešamo finansējumu un īstenojiet savu dzīves sapni par īpašumu. Aizpildiet pieteikumu tiešsaistē un sagaidiet ātru atbildi no mūsu ekspertiem.

Swedbank mājokļa kredīts – Uzziniet vairāk par Swedbank mājokļa kredītu, kas sniedz izdevīgus nosacījumus un elastīgu atmaksas grafiku. Veiciet izmaksu aprēķinu tiešsaistē un saņemiet padomus no mūsu speciālistiem, lai izvēlētos labāko risinājumu. Pieteikieties jau šodien!

Bigbank hipotekārais kredīts – Aizdevums dzīves mājokļa iegādei no Bigbank. Piedāvājam līdz pat 90% finansējumu ar zemiem procentu maksājumiem un ilgu atmaksas termiņu. Aizpildiet pieteikumu tiešsaistē, un mūsu kredītu eksperti sazināsies ar jums pēc iespējas drīzāk.

Hipotekārā kredīta kalkulators – Plānojat iegādāties mājokli, bet neesat drošs par atmaksas grafiku un procentu likmi? Izmantojiet hipotekārā kredīta kalkulatoru, kas palīdz aprēķināt ikmēneša maksājuma summu, aizdevuma atmaksas termiņu un procentu izmaksas. Tad jūs varat izvēlēties visizdevīgāko risinājumu.

Cenšamies sniegt jums izvēles iespējas par visizdevīgākajām hipotekāro kredītu piedāvājumiem Latvijā. Neskatoties uz to, uzmanieties no atbildības uzņemšanās un veiciet pienācīgu finansiālu analīzi, lai atrastu risinājumu, kas vislabāk piemērots jūsu vajadzībām.

Swedbank mājokļa kredīts

Plānojat iegādāties mājokli? Swedbank piedāvā ātri un izdevīgi mājokļa kredītus, kas piemēroti gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Lai atvieglotu jūsu izvēli, esam sagatavojuši salīdzinājumu ar citu banku piedāvāto hipotekāro kredītu iespējām, kā arī dažus noderīgus rīkus!

Salīdzini hipotekāro kredītu piedāvājumus

Salīdzini hipotekāro kredītu piedāvājumus

Izmanto Swedbank hipotekārā kredīta kalkulatoru, lai iegūtu precīzu aprēķinu par mēneša maksājumu, procentu likmi un kredīta atmaksas termiņu. Kredīta kalkulators ir ērts rīks, kas palīdzēs novērtēt jūsu iespējas un izvērtēt, kāda būtu visizdevīgākā aizdevuma summa un atmaksas termiņš.

Savā salīdzinājumā ņemiet vērā arī šādas bankas:

 • Bigbank hipotekārais kredīts – piedāvā izdevīgas procentu likmes un plašu kredīta termiņu izvēli.
 • Citadele hipotekārais kredīts – sniedz ātras kredīta piešķiršanas iespējas un elastīgus atmaksas nosacījumus.
 • Altum hipotekārais kredīts – piedāvā īpaši izdevīgu kredīta procentu likmi, kas ļauj ietaupīt uz kredīta izmaksām.
 • Luminor hipotekārais kredīts – nodrošina ērtu kredīta atmaksas grafiku un individuālu pieeju klientiem.

Izvēlies izdevīgāko hipotekāro kredītu

Swedbank ir izdevīgākais hipotekārais kredīts ar zemaprocentu likmēm un elastīgiem atmaksas nosacījumiem. Mēs piedāvājam individuālu pieeju klientiem un plašas iespējas, lai jūsu mājokļa iegāde būtu vienkārša un sniegtu jums finansiālu drošību uz ilgu laiku.

Ja Jums ir jautājumi par Swedbank mājokļa kredītu, droši sazinieties ar mūsu speciālistiem vai apmeklējiet vienu no mūsu filiālēm. Mūsu eksperti palīdzēs Jums izvēlēties labāko risinājumu, kas atbilst jūsu vajadzībām un iespējām!

Ātri un izdevīgi swedbank mājokļu kredīti

Ātri un izdevīgi swedbank mājokļu kredīti

Swedbank piedāvā izdevīgāko hipotekāro kredītu Latvijā

Vai esat sapņojis par savu ideālo mājokli? Swedbank ir jūsu uzticams partneris, kas palīdzēs īstenot šo sapni. Ar mūsu izdevīgajiem mājokļa kredītiem jūs varēsiet iegādāties dzīvokli vai māju, kas atbilst jūsu vēlmēm un prasībām. Izvēlieties mūsu mājokļa kredīta piedāvājumu un baudiet dzīvi savā sapņu mājā!

Kāpēc izvēlēties Swedbank mājokļa kredītu?

 • Mēs piedāvājam visizdevīgākos nosacījumus mājokļa kredīta atmaksa, salīdzinot ar citām bankām, piemēram, Luminor, Bigbank vai Citadele.
 • Mūsu hipotekārais kredīta kalkulators palīdzēs jums aprēķināt kredīta izmaksas un maksimālo aizdevuma summu, lai jūs varētu plānot savus finanšu resursus.
 • Swedbank ir uzticama un stabila banka ar vairāku gadu pieredzi un augstu profesionālisma līmeni.
 • Mēs piedāvājam ērtus un elastīgus atmaksas grafikus, kas piemēroti jūsu finansiālajai situācijai.
 • Iegūstiet mūsu mājokļa kredītu jau šodien un sāciet būvēt savu nākotni!

Izvēlies visizdevīgāko hipotekāro kredītu Swedbank!

Swedbank mājokļa kredīts 0.5% gada procentu likme
Luminor hipotekārais kredīts 1% gada procentu likme
Bigbank hipotekārais kredīts 1.2% gada procentu likme
Citadele hipotekārais kredīts 1.5% gada procentu likme
Altum hipotekārais kredīts 1.8% gada procentu likme

Izmantojiet mūsu hipotekāro kredītu kalkulatoru, lai aprēķinātu tieši jums piemērotu summu un atmaksas grafiku. Izvēlies Swedbank – jūsu uzticamo finanšu partneri!

Sazinieties ar mums jau tagad un sāciet realizēt savu sapni par jaunu mājokli!

Vienkāršs un ērts kredīta process

Vienkāršs un ērts kredīta process

Gribi iegādāties jaunu mājokli vai renovēt esošo? Vēlies sākt savu īpašumu kolekciju vai taupīt naudu, refinansējot esošo hipotekāro kredītu? Swedbank mājokļa kredīts ir tev piemērots risinājums!

Ar Swedbank mājokļa kredītu vari iegādāties vai renovēt dzīvokli, māju vai zemi. Mēs piedāvājam visizdevīgākos nosacījumus tev, salīdzinot ar citām bankām, piemēram Luminor hipotekārais kredīts, Izdevīgākais hipotekārais kredīts un Citadele hipotekārais kredīts.

Mūsu eksperti palīdzēs tev izvēlēties vispiemērotāko hipotekāro kredītu variantu, jo mums ir līdzekļi gan jaunajam mājoklim, gan renovācijai. Mēs piedāvājam izdevīgus nosacījumus, lai tu varētu realizēt savus dzīves plānus un sapņus.

Esi ieinteresēts aizņemties no mūsu bankas? Nav problēmu! Mēs piedāvājam hipotekārā kredīta kalkulatoru, kas palīdzēs tev izskaitļot kredīta atmaksas grafiku un procentu maksu. Ar šo instrumentu tu vari plānot savas finanses un labāk izvērtēt savus iespējamās izmaksas.

Ar mums vari justies droši un uzticīgi, jo mēs esam viena no vadošajām bankām Latvijā. Mēs piedāvājam stabilu finansiālu bāzi un saprātīgus un izdevīgus nosacījumus.

Apstiprinājums par kredīta piešķiršanu notiek ātri un ērti. Nepieciešams tikai aizpildīt pieteikumu un iesniegt vajadzīgos dokumentus. Pēc tam tikai gaida mūsu atbildi.

Izmanto iespēju un izvēlies mums par savu uzticamu finanšu partneri! Mēs piedāvājam visizdevīgākos mājokļa kredītus Latvijā. Sazinies ar mums jau šodien un ļauj mums palīdzēt tev sasniegt savus mājas iegādes vai renovācijas mērķus!

Atbilstoši jūsu finanšu iespējām

Swedbank mājokļa kredīts ir īpaši izstrādāts, lai iegūtu vajadzīgo finansējumu savai sapņu mājai vai dzīvoklim. Mēs piedāvājam visizdevīgākos risinājumus savā kategorijā, lai jūs varētu īstenot savas dzīvesvietas iegādi mierīgi un bez liekiem finansiāliem apgrūtinājumiem.

Mūsu mājokļa kredīts ir viens no izdevīgākajiem hipotekārajiem produktiem tirgū. Jūs varat saņemt pievilcīgu procentu likmi un elastīgus atmaksas nosacījumus, kas tiek pielāgoti jūsu finanšu iespējām. Mēs apzināmies, ka mājokļa iegāde ir liela finansiāla izdevība, tāpēc mēs esam izveidojuši mājokļa kredīta kalkulatoru, kas ļaus jums aprēķināt aptuveno mēneša maksājumu lielumu, pamatojoties uz aizņemto summu un atmaksas termiņu.

Ja jums ir jautājumi par mājokļa kredītu Swedbank, mūsu speciālisti vienmēr ir gatavi sniegt visu nepieciešamo informāciju un palīdzēt jums izlemt. Mēs piedāvājam arī konsultācijas par citu banku hipotekārajiem kredītiem, piemēram, Bigbank hipotekārais kredīts, Citadele hipotekārais kredīts, Altum hipotekārais kredīts, Luminor hipotekārais kredīts, un sniedzam salīdzinošu informāciju, lai jūs varētu izvēlēties izdevīgāko risinājumu.

Neatliekiet savu mājokļa iegādi uz vēlāku! Sazinieties ar mums jau šodien, lai sāktu plānot savu nākamo dzīvesvietu un gūtu labumu no mūsu izcilajiem finanšu risinājumiem!

Zemāka procentu likme

Swedbank piedāvā izdevīgāko hipotekāro kredītu Latvijā. Mūsu hipotekārais kredīts ir labākais risinājums, ja vēlaties iegādāties vai renovēt mājokli.

Lai uzzinātu, cik daudz varat aizņemties un kāda būtu mēneša maksājuma summa, izmantojiet mūsu hipotekāro kredīta kalkulatoru.

Mēs nesniedzam tikai hipotekāro kredītu, bet arī sniedzam konsultācijas un palīdzību ikvienam solim ceļā uz jūsu sapņu mājokli.

Citādi, tāpat kā Bigbank, Luminor, Citadele un Altum, mēs piedāvājam arī hipotekāro kredītu.

Uzziniet vairāk par mūsu izdevīgiem nosacījumiem un zemākajām procentu likmēm, izmantojot mūsu hipotekārā kredīta kalkulatoru.

 • Swedbank hipotekārā kredīta kalkulators
 • Bigbank hipotekārais kredīts
 • Luminor hipotekārais kredīts
 • Citadele hipotekārais kredīts
 • Altum hipotekārais kredīts

Pieejami vairāki kredīta veidi

Swedbank piedāvā dažādus mājokļa kredīta veidus, kas ļauj jums izvēlēties vispiemērotāko risinājumu jūsu vajadzībām. Mēs sadarbojamies ar citām bankām un kredītiestādēm, tāpēc jūs varat izvēlēties hipotekāro kredītu ne tikai no Swedbank, bet arī no citām finanšu iestādēm, piemēram, Citadele, Altum, Bigbank vai Luminor.

Izmantojot mūsu ērtās un viegli lietojamās mājaslapas funkcijas, jūs varat aprēķināt un salīdzināt dažādu banku piedāvātos hipotekāros kredītus. Mēs piedāvājam jums Swedbank hipotekāro kredīta kalkulatoru, kurš ļauj precīzi aprēķināt jūsu mēneša maksājumus un kopējo atmaksas summu.

Ir svarīgi izvēlēties izdevīgāko hipotekāro kredītu, kas atbilst jūsu finansiālajai situācijai. Tāpēc mēs iesakām izmantot mūsu salīdzināšanas tabulu, kurā varat apskatīt dažādu banku piedāvātos hipotekāros kredītus, to procentu likmes un termiņus. Salīdzinot piedāvājumus, jūs varat izvēlēties izdevīgāko variantu, kas vislabāk atbilst jūsu vēlmēm un vajadzībām.

 • Swedbank mājokļa kredīts: Swedbank piedāvā izdevīgus hipotekāros kredītus ar zemām procentu likmēm un elastīgu atmaksas grafiku. Ar mūsu mājokļa kredītu jūs varat iegādāties savu sapņu mājokli vai veikt remontu esošajā dzīvoklī.
 • Citadele hipotekārais kredīts: Citadele banka piedāvā dažādus hipotekārus kredītus, kas ļauj jums finansēt mājokļa iegādi, remontu vai pārvalorizāciju. Jūs varat izvēlēties jums piemērotāko procentu likmi un atmaksas termiņu.
 • Altum hipotekārais kredīts: Altum ir valsts finanšu iestāde, kas piedāvā dažādus atbalsta pasākumus mājokļa iegādei. Altum hipotekārais kredīts ļauj saņemt lētu finansējumu, kas uzlabo jūsu dzīvokļa vai mājas finansiālos apstākļus.
 • Bigbank hipotekārais kredīts: Bigbank ir starptautiska finanšu iestāde, kas piedāvā vairākus hipotekāros kredīta pakalpojumus. Ar Bigbank hipotekāro kredītu jūs varat iegādāties mājokli vai veikt tā modernizāciju.
 • Luminor hipotekārais kredīts: Luminor banka sniedz iespēju iegādāties īpašumu vai veikt remontu ar hipotekāro kredītu. Luminor hipotekārajā kredītā jūs varat izvēlēties dažādas procentu likmes un atmaksas termiņus.

Izmantojot mūsu mājaslapas funkcijas, jūs varat veikt racionālu lēmumu par visizdevīgāko hipotekāro kredītu, kas palīdzēs jums iegūt savu sapņu mājokli vai veikt iecerētos remontdarbus.

Māju vai dzīvokļa iegāde

Gribat iegādāties māju vai dzīvokli? Latvijas hipotēku kredīta tirgū ir daudz dažādu iespēju. Lai izvēlētos visizdevīgāko variantu, izmantojiet hipotekārā kredīta kalkulatoru, kas aprēķinās jūsu maksimāli pieejamo kredītu, termiņu un procentu likmi. Tas palīdzēs jums sagatavoties un izvairīties no nepatīkamām pārsteigumiem.

Swedbank mājokļa kredīts ir viens no populārākajiem piedāvājumiem Latvijā. Mūsu banka sniedz visizdevīgākos un pieejamākos hipotekāros kredītus. Izmantojot Swedbank hipotekārā kredīta kalkulatoru, jūs varat aprēķināt maksimāli iespējamo kredītu un saņemt nepieciešamo finansējumu ātri un vienkārši.

Nebaidieties arī apskatīt citus piedāvājumus. Luminor, Bigbank, Citadele un Altum ir populāri aizdevēji, kuri piedāvā izdevīgus hipotekāros kredītus dažādām vajadzībām. Lai izvēlētos labāko piedāvājumu, salīdziniet procentu likmes, termiņus un citus nosacījumus, izmantojot hipotekārā kredīta kalkulatoru.

Lai nodrošinātu sev labāko pastāvīgo dzīvesvietu, izvēlieties izdevīgāko hipotekāro kredītu. Izmantojiet kredīta kalkulatoru un saņemiet

Remonts un uzlabojumi

Veiciet ilgi gaidītos remontdarbus un uzlabojumus Jūsu mājā ar izdevīgu mājokļa kredītu. Mēs sadarbojamies ar vairākiem bankām, kuras piedāvā dažādus hipotekāros kredītus, piemēram:

 • Luminor hipotekārais kredīts
 • Altum hipotekārais kredīts
 • Swedbank mājokļa kredīts
 • Bigbank hipotekārais kredīts
 • Citadele hipotekārais kredīts

Pateicoties mūsu sadarbībai ar šīm bankām, Jums būs plašākas iespējas atrast izdevīgāko hipotekāro kredītu. Lai noskaidrotu, kāds ir izdevīgākais hipotekārais kredīts Jūsu konkrētajai situācijai, izmantojiet hipotekārā kredīta kalkulatoru. Tas palīdzēs aprēķināt dažādu banku piedāvāto kredītu procentu likmes, atmaksas termiņus un citus svarīgus rādītājus.

Neatkarīgi no tā, vai plānojat remontēt dzīvokli, māju vai kādu citu īpašumu, mēs Jums palīdzēsim atrast vispiemērotāko mājokļa kredītu. Sazinieties ar mums un mēs nodrošināsim ātru un vienkāršu kredīta procesu!