Swedbank mājokļa kredīts pieejami un izdevīgi nosacījumi

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%

Swedbank ir ticams un uzticams partneris, kas piedāvā dažādas iespējas, lai jūs varētu iegādāties savu sapņu mājokli. Mums ir plaša izvēle nozarē pieejamo produktu, tostarp:

 • Swedbank hipotekārā kredīta kalkulators – līdzeklis, kas palīdz aprēķināt jūsu kredīta maksājumus un noskaidrot, vai hipotekārais kredīts ir piemērots jums.
 • Altum hipotekārais kredīts – viens no izdevīgākajiem hipotekārajiem kredītiem Latvijā, kas paredzēts pirmās mājas iegādei vai esošā mājiņas renovācijai.
 • Izdevīgākais hipotekārais kredīts – mēs piedāvājam zemākos procentus un elastīgus maksājumu grafikus mūsu klientiem, kas vēlas iegādāties mājokli.
 • Luminor hipotekārais kredīts – vēl viena izvēle, kas nodrošina praktiskus risinājumus mājokļa iegādei vai renovācijai.
 • Hipotekārā kredīta kalkulators – noderīgs rīks, kas palīdzēs jums viegli aprēķināt mēneša maksājumu, kā arī kopējo summu, ko atmaksāsiet pāris gados.
 • Mājokļa kredīts – piedāvājam elastīgus nosacījumus, ja plānojat iegādāties dzīvokli, māju vai zemi.
 • Bigbank hipotekārais kredīts – ar mums, jūs varat būt drošs par godīgu attieksmi, konkurētspējīgu procentu likmi un labāko pakalpojumu sniegšanu.
 • Swedbank mājokļa kredīts – paredzēts visiem, kas vēlas iegādāties vai renovēt savu mājokli. Mēs palīdzēsim jums sasniegt savus mērķus un nodrošināsim labāko risinājumu.

Takā vairāk nekā 50 gadu pieredze un tūkstošiem apmierinātu klientu, Swedbank ir drošs un uzticams partneris, kas palīdzēs jums iegādāties savu sapņu mājokli.

Kredīta priekšrocības

 • Mājokļa kredīts: Mūsu banka piedāvā dažādas iespējas mājokļa kredīta saņemšanai, lai jūs varētu iegādāties savu sapņu mājokli vai veikt nepieciešamos remontdarbus esošajā dzīvesvietā. Saņemiet aizdevumu ar izdevīgiem nosacījumiem un atmaksājiet to pēc iespējas vēl izdevīgākajiem noteikumiem.

 • Bigbank hipotekārais kredīts: Šobrīd Bigbank piedāvā vienus no izdevīgākajiem hipotekārajiem kredītiem tirgū. Izmantojiet mūsu hipotekāro kredīta kalkulatoru, lai aprēķinātu iespējamo aizdevuma summu un atmaksas grafiku.

 • Swedbank mājokļa kredīts: Swedbank piedāvā vairākus veidu hipotekārajos kredītus, kas pielāgoti dažādām finanšu vajadzībām. Jūs varat izvēlēties kredīta termiņu, procentu likmi un citus nosacījumus, lai kredīts būtu piemērots tieši jums.

 • Hipotekārā kredīta kalkulators: Izmantot hipotekāro kredīta kalkulatoru, lai precīzi aprēķinātu iespējamo aizdevuma summu un maksājumus. Tas ļaus jums izstrādāt līdzekļu plānu uz ilgāku laika periodu, lai nodrošinātu finansiālo stabilitāti.

 • Luminor hipotekārais kredīts: Luminor piedāvā plašu hipotekāro kredītu klāstu ar konkurētspējīgām procentu likmēm. Izvēlieties sev piemērotāko kredīta paketi un īstiā īpašumā.

 • Altum hipotekārais kredīts: Altum hipotekārais kredīts ir plaši pieejams un piedāvā izdevīgas procentu likmes, lai atvieglotu mājokļa iegādi vai renovācijas darbus.

 • Swedbank hipotekārā kredīta kalkulators: Izmantojiet Swedbank hipotekārā kredīta kalkulatoru, lai aprēķinātu maksājumu apmēru, kas jums būtu jāmaksā katru mēnesi atbilstoši izvēlētajam kredīta termiņam un procentu likmei.

 • Izdevīgākais hipotekārais kredīts: Pieprasiet piedāvājumu par izdevīgākajiem hipotekārajiem kredītiem tieši tagad! Saņemiet aizdevumu ar visizdevīgākajiem noteikumiem un sāciet ienākumu ģenerēšanu no īri, iznomājot nekustamo īpašumu, vai dzīvojot savā sapņu mājā.

Kredīta summas elastība

Kredīta summas elastība

Vai jūs plānojat iegādāties jaunu mājokli un meklējat hipotekāro kredītu ar izdevīgiem nosacījumiem? Luminor hipotekārais kredīts, Citadele hipotekārais kredīts, Altum hipotekārais kredīts, Bigbank hipotekārais kredīts – visi šie aizdevēji piedāvā dažādas iespējas un summas, bet vai jūs varat gūt maksimālu labumu no šiem piedāvājumiem?

Swedbank hipotekārais kredīts ir viens no izdevīgākajiem un elastīgākajiem risinājumiem mājokļa iegādei. Izmantojot Swedbank hipotekārā kredīta kalkulatoru, jūs varat ātri un viegli aprēķināt kredīta apmēru, procentu likmi un atmaksas termiņu, lai atrastu labāko risinājumu tieši jums.

Swedbank piedāvā neatkarīgas kredīta summas elastību, sākot no minimālās summas, kas nepieciešama mājokļa iegādei, līdz pat maksimālajai aizdevuma summai, ko jūs varat saņemt. Tas nozīmē, ka jums nav jāierobežojas ar citu banku piedāvātajām summu robežām.

Izvēloties Swedbank hipotekāro kredītu, jūs varat būt pārliecināts, ka atradīsiet kredīta summu, kas atbilst jūsu konkrētajām vajadzībām un finansiālajai situācijai. Neatkarīgi no tā, vai jūs plānojat iegādāties mazo dzīvokli vai lielu māju, Swedbank būs klāt, lai jums palīdzētu atrast visizdevīgāko risinājumu.

Tātad, nezaudējiet laiku – izmantojiet Swedbank hipotekāro kredīta kalkulatoru un iegūstiet visizdevīgāko piedāvājumu. Swedbank ir gatava jums palīdzēt sasniegt savu mājokļa iegādes mērķi un nodrošināt jums elastīgus nosacījumus, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Izdevīgā procentu likme

Izdevīgā procentu likme

Swedbank piedāvā izdevīgus nosacījumus mājokļa kredītam. Izvēlies mūsu banku, lai iegūtu mājokļa kredītu ar zemām procentu likmēm un draudzīgiem nosacījumiem.

Izdevīgais mājokļa kredīts ir ļoti svarīgs faktors, izvēloties savu nākamo mājas iegādes plānu. Ar Swedbank mājokļa kredītu, jūs varat būt pārliecināts par zemām ikmēneša maksājumu sumām un elastīgiem atmaksas nosacījumiem.

Aizpildiet mūsu hipotekārā kredīta kalkulatoru, lai uzzinātu precīzu procentu likmi un ikmēneša maksājumu summu, kas jums būtu jāmaksā. Mēs nodrošinām neskaitāmas iespējas, lai pielāgotu kredīta nosacījumus atbilstoši jūsu individuālajām vajadzībām.

Izvēlies Swedbank hipotekāro kredītu!

 • Zemas procentu likmes
 • Elastīgi atmaksas nosacījumi
 • Tīra un efektīva kredītu pieteikšanās
 • Ātra un ērta apkalpošana

Nezaudējiet iespēju izbaudīt savu sapņu mājas ieguvi! Sazinieties ar mūsu bankas ekspertiem, lai uzzinātu vairāk par Swedbank izdevīgā mājokļa kredīta piedāvājumu.

Salīdzinājums ar citām bankām
Swedbank Luminor Citadele Bigbank Altum
Zemas procentu likmes Augstas procentu likmes Samērā augstas procentu likmes Augstas procentu likmes Vienotā procentu likme visām sumām
Elastīgi atmaksas nosacījumi Ierobežoti atmaksas nosacījumi Ierobežoti atmaksas nosacījumi Ierobežoti atmaksas nosacījumi Ierobežoti atmaksas nosacījumi
Tīra un efektīva kredītu pieteikšanās Ilgs dokumentu apstrādes process Ilgs dokumentu apstrādes process Ērts kredītu pieteikšanās process Ilgs dokumentu apstrādes process
Ātra un ērta apkalpošana Samērā lēna klientu apkalpošana Samērā lēna klientu apkalpošana Ātra klientu apkalpošana Samērā lēna klientu apkalpošana

Garantētā aizdevuma apstiprināšana

Vai Jums ir nepieciešams aizdevums, bet nevēlaties gaidīt ilgi, lai saņemtu atbildi no bankas vai finanšu iestādes? Neuztraucieties, mēs piedāvājam garantētu aizdevuma apstiprināšanu! Atrodi atbildes uz savām finansiālajām vajadzībām pie mums!

Mūsu piedāvājums ietver visdažādākos hipotekāros kredītus ar izdevīgiem nosacījumiem no populārākajām bankām Latvijā. Neatkarīgi no tā, vai meklējat altum hipotekāro kredītu, Swedbank mājokļa kredītu, Bigbank hipotekāro kredītu vai Citadele hipotekāro kredītu, pie mums Jūs atradīsiet to, kas Jums vajadzīgs.

Izdevīgākais hipotekārais kredīts ir viens no mūsu piedāvājumiem, kas ļaus Jums atrisināt finansiālas grūtības un iegādāties mājokli, kas Jums vienmēr ir bijis sapņos. Izmantojiet Swedbank hipotekārā kredīta kalkulatoru vai Luminor hipotekārā kredīta kalkulatoru, lai uzzinātu precīzu maksājumu summu, kuru Jums būs jāveic katru mēnesi.

Nezaudējiet iespēju izpildīt savus sapņus un paveikt to, kas ir svarīgs! Izmantojiet mūsu garantēto aizdevuma apstiprināšanu, lai iegūtu nepieciešamos finanšu līdzekļus jau šodien!

Pieteikšanās procedūra

Lai pieteiktos uz mājokļa kredītu Swedbankā, Jums būs jāveic šādi soļi:

 1. Izvērtējiet citu banku piedāvājumus, piemēram, Citadele hipotekāro kredītu, Altum hipotekāro kredītu, Izdevīgāko hipotekāro kredītu, Luminor hipotekāro kredītu un Bigbank hipotekāro kredītu.
 2. Apmeklējiet Swedbank filiāli un sazinieties ar mājokļu kredīta ekspertiem.
 3. Iepazīstieties ar Swedbank mājokļa kredīta nosacījumiem un piedāvājumiem.
 4. Aizpildiet Swedbank mājokļa kredīta pieteikumu un iesniedziet to filiālē vai internetbankā.
 5. Gaidiet bankas atbildi, kura sniegs informāciju par Jūsu kredīta apstiprināšanu vai noraidīšanu.
 6. Ja Jūsu kredīts ir apstiprināts, noslēdziet līgumu ar Swedbank.
 7. Izmantojiet Swedbank mājokļa kredīta kalkulatoru, lai plānotu savas saistības.

Šāda veida hipotekārajiem kredītiem ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar citām bankām, piemēram, labi nosacījumi, elastīgi atmaksas grafiki un zemākas procentu likmes uzdevējbanku. Tāpēc, izvēloties savu mājokļa kredītu, ņemiet vērā arī Swedbank piedāvājumu.

Online pieteikšanās

Iegūsti izdevīgāko hipotekāro kredītu viegli un ātri!

Pieteikties mājokļa kredītam vairs nav jāizdodas uz bankas filiāli. Veici pieteikšanos tiešsaistē, izmantojot Swedbank mājokļa kredīta kalkulatoru.

Ja esi ieinteresēts par citiem hipotekārajiem kredītiem, vari izvēlēties starp daudzām dažādām iespējām, piemēram:

 • Luminor hipotekārais kredīts
 • Altum hipotekārais kredīts
 • Bigbank hipotekārais kredīts
 • Citadele hipotekārais kredīts

Mēs piedāvājam visizdevīgākos nosacījumus un pieejamākās procentu likmes, lai mājokļa iegāde būtu pieejama ikvienam.

Swedbank Hipotekārais kredīts Procentu likme Papildu izmaksas
Swedbank hipotekārais kredīts No 1,5% Administratīvā maksa, notāra izdevumi

Dokumentu iesniegšana

Vai vēlaties saņemt hipotekāro kredītu, lai iegādātos savu sapņu mājokli? Šodien mēs piedāvājam vairākas iespējas, kas ļaus jums iegūt aizdevumu ar izdevīgiem nosacījumiem. Izvēlieties atbilstošu banku un sāciet ceļu uz savu mīļāko dzīvesvietu!

Swedbank mājokļa kredīts

Swedbank ir vadošā banka Latvijas hipotekāro kredītu tirgū. Mēs piedāvājam dažādus hipotekāros kredītus ar konkurētspējīgām procentu likmēm un elastīgiem atmaksas nosacījumiem.

Bigbank hipotekārais kredīts

Bigbank ir pieejams un uzticams aizdevējs, kas ir specializējies hipotekāro kredītu sniegšanā. Mēs piedāvājam izdevīgas procentu likmes, kā arī individuālu pieeju katram klientam.

Citadele hipotekārais kredīts

Citadele ir banka, kas piedāvā risinājumus gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Mūsu hipotekārais kredīts ir viens no labākajiem tirgū, un mēs ļausim jums iegūt aizdevumu ar izdevīgiem nosacījumiem.

Izdevīgākais hipotekārais kredīts

Ja meklējat visizdevīgāko hipotekāro kredītu, apskatiet piedāvājumus no vairākām bankām un salīdziniet tos. Jūs varat izmantot arī hipotekārā kredīta kalkulatoru, kas palīdzēs jums noteikt kopējo aizdevuma summu un ikmēneša maksājumu apmēru.

Luminor hipotekārais kredīts

Luminor piedāvā hipotekāros kredītus ar elastīgiem nosacījumiem un labvēlīgām procentu likmēm. Mēs ļausim jums iegūt vajadzīgo finansējumu, lai realizētu savas dzīves sapņus.

Altum hipotekārais kredīts

Altum sniedz atbalstu jaunajiem mājokļu iegādē gribētājiem, kas pērk dzīvokli no būvniecības uzņēmumiem vai privātpersonām. Atlūgums tiem, kas izvēlas jaunu, samērā neregulētu dzīvokli, uz šo laiku tiek samazināta procentu likme.

Veiciet pareizo izvēli!

Veiciet pareizo izvēli!

Nekavējoties iesniedziet savus dokumentus izvēlētajā bankā un uzsāciet procesu, lai saņemtu hipotekāro kredītu. Izmantojiet iespēju iegūt sapņu mājokli jau šodien!

Ātra aizdevuma izsniegšana

Ja Tev ir nepieciešams ātrs finansiālais atbalsts, tad mēs piedāvājam ātru aizdevuma izsniegšanu. Mūsu uzņēmums sadarbojas ar vairākiem finanšu iestādēm, tādēļ mēs varam piedāvāt dažādus aizdevuma risinājumus, kas atbilst Tavām vajadzībām.

Ātra aizdevuma izsniegšana ir ideāls risinājums, ja tev nepieciešams neliels aizdevums īstermiņā. Mēs sadarbojamies tikai ar uzņēmumiem, kas nodrošina atbildīgu aizdevuma izsniegšanu, tādēļ vari būt drošs, ka būsi aizsargāts no nevēlamām finansiālām problēmām.

Mūsu partneri piedāvā izdevīgus aizdevuma nosacījumus, piemēram:

 • Luminor hipotekārais kredīts – īpaši izdevīgi nosacījumi mājokļa iegādei vai remontam.
 • Bigbank hipotekārais kredīts – zemās procentu likmes un elastīgi atmaksas noteikumi.
 • Citadele hipotekārais kredīts – iespēja aizņemties līdz 90% no nepieciešamā finansējuma apjoma.
 • Swedbank mājokļa kredīts – pieejami un izdevīgi nosacījumi mājokļa iegādei vai remontam.
 • Altum hipotekārais kredīts – zemas procentu likmes un elastīgi atmaksas noteikumi.

Ja Tev ir nepieciešams precīzs aizdevuma aprēķins, mēs piedāvājam izmantot hipotekārā kredīta kalkulatoru. Tas palīdzēs Tev izvēlēties vispiemērotāko aizdevuma summu, termiņu un procentu likmi, lai samazinātu izmaksas un atbilstu Tavām iespējām.

Uzstādām arī diskusijas par aizdevumiem, tādējādi sniedzot nepieciešamo informāciju un padomus par to, kā izvēlēties labāko aizdevuma variantu. Mūsu speciālisti izvērtēs Tavas iespējas un palīdzēs izvēlēties visizdevīgāko risinājumu.

Ja Tev ir nepieciešama ātra aizdevuma izsniegšana, sazinies ar mums jau šodien! Mūsu atsaucīgais un profesionālais personāls palīdzēs Tev atrast vispiemērotāko risinājumu Tavām finansiālajām vajadzībām.