Swedbank patēriņa kredīts – vislabākie patēriņa kredīta risinājumi Swedbankā

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%

Tu esi meklējis patēriņa kredītu? Swedbank piedāvā visizdevīgākos patēriņa kredīta risinājumus, kas piemēroti gan ikdienas pirkumiem, gan lielākiem pirkumiem vai neparedzētiem izdevumiem. Swedbank patēriņa kredīts ir viens no labākajiem risinājumiem Latvijā, kas piedāvā attaisnojumu dažādām vajadzībām — no ātrie pirkumiem līdz ilgtermiņa projektiem.

Kāpēc izvēlēties Swedbank patēriņa kredītu? Ir daudzi iemesli — mēs piedāvājam ne tikai zemākas procentu likmes un pieejamus maksājumus, bet arī ātro un vienkāršo procesu, lai iegūtu kredītu. Tāpat mēs sadarbojamies ar citiem uzticamiem Latvijas kreditoriem, piemēram Eiropas kredītu, Bigbank, Citadele un citiem, kas garantē, ka Mēs atradīsim visizdevīgāko risinājumu tev!

Nav svarīgi, vai tev ir nepieciešams mazie kredīti vai steidzams kredīts — Swedbank patēriņa kredīts ir tevējais risinājums. Mēs piedāvājam elastīgu atmaksas grafiku, lai atvieglotu tavas finanšu saistības. Mūsu ātro kredītu atbalsta dienests darbojas 24/7, tādēļ ej saspringtu situāciju gadījumā pasūtīt to jau tagad!

Izmantojot mūsu patēriņa kredīta kalkulatoru, Swedbank palīdzēs tev noteikt piemērotu aizdevuma summu un atmaksas termiņu, atbilstoši tavām finansiālajām iespējām. Ne šaubi — Swedbank patēriņa kredīts ir labākais izvēle, lai piepildītu tavus sapņus un mērķus ar mazāku finansiālo nastu!

Swedbank patēriņa kredīts

Swedbank piedāvā vislabākos patēriņa kredīta risinājumus Latvijā. Mūsu patēriņa kredīts dod iespēju ātri un vienkārši iegādāties tuvākos vēlamos pirkumus, maksāt par pakalpojumiem vai realizēt savus plānus.

Ar Swedbank patēriņa kredītu jums ir pieejams ātrais un ērts finanšu risinājums ikdienas vajadzībām. Mēs piedāvājam:

 • Eiropas krediti: Mūsu patēriņa kredīts ir izdevīgs un pielāgojams jūsu vajadzībām. Izmantojiet kredītu, lai iegādātos jaunu tehniku, dārgas mēbeles vai plānotu izbraucienu.

 • Citadele patēriņa kredīts: Swedbank sadarbojas ar citiem Latvijas banku pakalpojumu sniedzējiem, lai nodrošinātu vēl labākus risinājumus jūsu patēriņa kredītam.

 • SEB patēriņa kredīts: Mēs sadarbojamies ar SEB Banku, lai piedāvātu jaunus un izdevīgus patēriņa kredīta risinājumus.

 • Mazie krediti: Swedbank piedāvā arī mazus patēriņa kredītus, kas iederas jūsu ikdienas budžetā un ļauj realizēt īsākās vēlmes.

 • Steidzams kredits: Mēs saprotam, ka dažreiz ir nepieciešams ātri saņemt finansiālu atbalstu. Ar Swedbank steidzamo kredītu jūs varat saņemt nepieciešamo naudas summu ātri un vienkārši.

 • Izdevīgākais patēriņa kredīts: Mūsu patēriņa kredīts ir viens no izdevīgākajiem risinājumiem Latvijā. Izvēlieties mums, lai saņemtu vislabākos nosacījumus un zemāko procentu likmi.

Sāciet piepildīt savus plānus jau šodien un izvēlieties Swedbank patēriņa kredītu. Mēs esam gatavi palīdzēt jums atrast visizdevīgāko risinājumu un realizēt jūsu vēlmes!

Vislabākie risinājumi patēriņa kredītam

Vislabākie risinājumi patēriņa kredītam

Swedbank patēriņa kredīts: iespējams saņemt izdevīgāko patēriņa kredītu, lai realizētu savus plānus vai atrisinātu sadzīves problēmas. Swedbank nodrošina ātru un ērtu kredīta piešķiršanu, lai jūs varētu izmantot naudu, kuru nepieciešams ātri.

Steidzams kredits: ja jums ātri ir nepieciešami līdzekļi, izvēlieties steidzamu kredītu. Tas ir viegls un īss process, kas ļauj jums saņemt naudu ātri un bez lieku formalitāšu. Steidzams kredits ir ideāls risinājums neplānotiem izdevumiem vai neparedzētiem rēķiniem.

Izdevīgākais patēriņa kredīts: neizšķiriet kredītu piešķiršanas izvēli, izvēloties visizdevīgāko patēriņa kredītu. Salīdziniet dažādu banku piedāvājumus, lai atrastu visīpašāko un izdevīgāko risinājumu. Noteikti ņemiet vērā procentu likmes, komisijas maksas un citus nosacījumus.

Mazie krediti: ja jums nepieciešams mazs kredīts, dažādas finanšu iestādes piedāvā mazo kredītu pakalpojumus. Šie kredīti ir nelieli un ērti izmantojami, lai segtu nelielu finansiālo spraugu vai neatliekamus izdevumus. Izvēloties mazo kredītu, Jums jāņem vērā atmaksas noteikumi un procentu likmes.

SEB patēriņa kredīts: SEB banka piedāvā plašu patēriņa kredītu klāstu dažādos gadījumos. Iegādājoties preci vai pakalpojumu, SEB patēriņa kredīts sniedz iespēju veikt apmaksu visā summas apmērā vai daļēju apmaksu. Lai izvēlētos labāko risinājumu Jums tiek piedāvāta iespēja salīdzināt dažādu banku piedāvājumus.

Eiropas kredits: Eiropas Krediti ir patēriņa kredītu pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā vienkāršu un ērtu veidu, kā saņemt finansējumu savām nepieciešamībām. Šis kredits ir pieejams bez ķīlas un bez galvotājiem, kas nodrošina ātru un vieglu ceļu uz finansiālo brīvību. Visi Eiropas kredīti ir zemā 90% no vidējiem kopējiem komerciālo kredītu laimi likmes.

Bigbank patēriņa kredīts: Bigbank ir starptautiska finanšu iestāde, kas piedāvā dažādus patēriņa kredīta risinājumus. Bigbank patēriņa kredīts sniedz iespēju saņemt nepieciešamo finansējumu, lai veiktu atjaunošanas darbus, iegādātos mēbeles vai brauktu atpūtai. Izveidojot kredīta pieteikumu, Jums tiks sniegti individuāli piedāvājumi un līdzekļi tiks izmaksa iespējami ātri.

Citadele patēriņa kredīts: Citadele Banka ir viena no vadošajām bankām Baltijās, kas piedāvā plašu patēriņa kredītu klāstu. Pieejamie patēriņa kredīta pakalpojumi ļauj jums realizēt savus plānus vai apmaksāt pēkšņi radušos izdevumus. Citadele patēriņa kredīta priekšrocības ir elastīgi atmaksas nosacījumi un ātra apkalpošana.

Salīdzinājums patēriņa kredītu piedāvājumiem:
Banka Pakalpojumi Procentu likmes Pieteikuma process
Swedbank Ātrs un ērts kredīta piešķiršanas process No 9,9% Online pieteikums un apstiprinājums
SEB Iespēja veikt apmaksu visā vai daļēji No 10,9% Tiešsaistes pieteikums un ātra apkalpošana
Eiropas Krediti Ātrā un vieglā procesa izmantošana No 8,9% Tiešsaistes pieteikums un apstiprinājums
Bigbank Individuāli piedāvājumi un iespējami ātra izmaksa No 8,5% Online pieteikums un ātra apkalpošana
Citadele Elastīgi atmaksas nosacījumi un ātra apkalpošana No 11,5% Tiešsaistes pieteikums un apstiprinājums

Plaša aizdevumu izvēle

Swedbank piedāvā plašu aizdevumu izvēli savām klientēm. Neatkarīgi no tā, vai Jums ir nepieciešams eiropas kredits, mazie krediti vai izdevīgākais patēriņa kredīts, mēs esam gatavi palīdzēt Jums atrast atbilstošu finanšu risinājumu.

Swedbank sadarbojas ar populārākajām kredītu kompānijām, piemēram, Bigbank, SEB, Citadele, lai nodrošinātu visizdevīgāko piedāvājumu Jūsu vajadzībām.

Ja nepieciešams steidzams kredits, Swedbank piedāvā ātru un efektīvu aizdevuma apkalpošanu. Mūsu speciālisti palīdzēs Jums noformēt pieteikumu un iegūt nepieciešamo naudas summu ļoti ātri.

Izmantojot Swedbank pakalpojumus, Jūs varēsit atrast piemērotu risinājumu savām finanšu vajadzībām. Mēs centīsimies nodrošināt Jums vislabāko patēriņa kredītu, kas atbilst Jūsu budžetam un iespējām.

Nezināmi izdevumi? Risini ar patēriņa kredītu

Melnais kaķis saldi muklas un atnes prieku mājās, bet dažreiz situācijas aizved mūs ceļos, kas prasa papildu finansiālu atbalstu. Ja sācies auto bojājums vai ir nepieciešams neparedzēts remonts, Swedbank patēriņa kredīts ir risinājums jebkurām neparedzētām izmaksām.

Piedāvājam dažus iemeslus, kāpēc Swedbank patēriņa kredīts ir labākais izvēle:

 • Atbilstoši taviem vēlējumiem un iespējām – swedbank patēriņa kredīts ir piemērots gan maziem izdevumiem, gan lielākiem pirkumiem.
 • Ātrs un ērts process – kredīta pieteikšanās ir vienkārša un ātra. Vari to izdarīt gan internetā, gan apmeklējot tuvākās Swedbank filiāles.
 • Zems procentu likmes – ar Swedbank patēriņa kredītu vari izvairīties no pārmērīgiem procentiem un atmaksāt kredītu pašām izdevīgākajām nosacījumos.
 • Draudzīgs klientu atbalsts – profesionāli Swedbank darbinieki tev palīdzēs atrast piemērotu patēriņa kredīta risinājumu.

Tātad, ja tev ir neparedzētas izmaksas vai vēlies realizēt savus sapņus un nepieciešams finansiāls atbalsts, tad Swedbank patēriņa kredīts ir izdevīgs risinājums. Aizpildi pieteikuma anketu un mēs sniegsim tev nepieciešamo palīdzību.

Banka Patēriņa kredīta termiņš Procentu likme
Swedbank 1 – 7 gadi No 9%
SEB 1 – 10 gadi No 8%
Bigbank 1 – 6 gadi No 10%
Eiropas kredīts 1 – 5 gadi No 12%

Nezaudē sirdslvēli, ja pavērsas negaidīti izdevumi. Risini tos ar Swedbank patēriņa kredītu un saglabā sev harmoniju un finansiālo stabilitāti.

Swedbank – uzticams partneris

Swedbank ir viena no vadošajām bankām Latvijā, kura piedāvā plašu patēriņa kredītu klāstu un ir ideāls risinājums, ja jums ir nepieciešams finansiāls atbalsts. Ja jums ir vajadzīgi papildu līdzekļi ikdienas izdevumu segšanai vai lielākām pirkumiem, Swedbank patēriņa kredīts ir jums piemērots.

Izvēloties Swedbank patēriņa kredītu, jūs iegūsiet vairākas priekšrocības. Pirmkārt, mēs piedāvājam vienu no izdevīgākajiem patēriņa kredītiem Latvijā. Mūsu procentu likmes ir konkurences spējīgas, kas nozīmē, ka jūs varat ietaupīt naudu, salīdzinot ar citām bankām.

Swedbank arī ir pazīstama ar savu izcilību klientu apkalpošanā. Mūsu zinātkārie speciālisti palīdzēs jums izvēlēties vispiemērotāko kredīta risinājumu, kas atbilst jūsu individuālajām vajadzībām un ļaus jums sasniegt jūsu mērķus ātri un efektīvi.

Mūsu patēriņa kredīta piedāvājumā ietilpst dažādi aizdevuma apjomi un atmaksas termiņi, tādēļ jūs varat izvēlēties vispiemērotāko risinājumu. Ja jums steidzami vajadzīgs papildu naudas avots, mēs piedāvājam arī steidzamu kredītu ar ātru piešķiršanu.

Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams neliels vai liels kredīta apjoms, Swedbank ir šeit, lai palīdzētu. Saņemiet būtiskus finanšu līdzekļus, lai īstenotu savus plānus – izmantojot Swedbank patēriņa kredītu.

Iespēja atmaksāt kredītu pēc savas iespējas

Vai Tev ir steidzams kredīts, bet banka piedāvātajās iespējās neatradīsi piemērotu risinājumu? Neuztraucies, Swedbank patēriņa kredīts ir tieši tas, kas Tev vajadzīgs! Mēs nodrošinām iespēju atmaksāt kredītu pēc savām iespējām, lai Tev nebūtu jācieš no pārmērīgām atmaksas prasībām.

Kāpēc izvēlēties Swedbank patēriņa kredītu:

 • Mēs piedāvājam visizdevīgāko patēriņa kredītu tirgū – ievērojami zemākas procentu likmes salīdzinājumā ar konkurencē piedāvātajiem risinājumiem.
 • Pie mums vari saņemt mazos kredītus – sākot no 100 EUR, kā arī lielākus kredītus saskaņā ar savām vajadzībām.
 • Ātra kredītu apstiprināšana – mēs novērtējam Tavu kredīta pieprasījumu un sniedzam atbildi tikai dažu minūšu laikā.
 • Mēs piedāvājam dažādas atmaksas iespējas, lai kredīta atmaksas grafiks būtu piemērots Tavām finansiālajām iespējām.

Ja Tev ir vēlme atmaksāt kredītu ātrāk, bez soda sankcijām pie mums ir iespējams veikt papildu iemaksas. Vēlies palielināt kredīta atmaksas termiņu vai samazināt kredīta apjomu? Tas arī ir iespējams!

Bankas Procentu likme Atmaksas termiņš
Swedbank 5% līdz 5 gadiem
Citadele 6% līdz 4 gadiem
Bigbank 7% līdz 3 gadiem
SEB 6.5% līdz 5 gadiem

Izvēlies izdevīgāko risinājumu un ņem Swedbank patēriņa kredītu, kas piedāvā plašas iespējas atmaksāt kredītu pēc savām iespējām!

Ērtā pieteikšanās un apstiprināšanas process

Ērtā pieteikšanās un apstiprināšanas process

Swedbank patēriņa kredīts piedāvā ātru un ērtu pieteikšanās un apstiprināšanas procesu, kas ļauj saņemt nepieciešamo finansiālo atbalstu. Lai iegūtu patēriņa kredītu, jums nav jāgaida ilgi un jāpilda sarežģīti dokumenti. Mēs piedāvājam vienkāršu un saprotamu procesu, lai jūs varētu ātri saņemt nepieciešamos līdzekļus.

 1. Noklikšķiniet uz “Pieteikties” pogas mūsu mājaslapā.
 2. Izpildiet vienkāršu un ātru pieteikuma anketu, norādot nepieciešamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu.
 3. Mēs ātri apstrādāsim jūsu pieteikumu un sniegsim jums atbildi par pieņemto lēmumu.
 4. Ja jūsu pieteikums tiks apstiprināts, mēs sazināsimies ar jums un piedāvāsim izdevīgākos nosacījumus jūsu patēriņa kredītam.
 5. Pēc līguma noslēgšanas jums tiks pārskaitīti līdzekļi uz jūsu bankas kontu, un jūs varēsiet tos izmantot pēc savas izvēles.

Ar Swedbank patēriņa kredītu jūs varat saņemt steidzamu kredītu, kas palīdzēs atrisināt dažādas finansiālas problēmas. Izvēlieties mūs un saņemiet mazos kreditus ar izdevīgākiem nosacījumiem nekā citi kredītiestāžu piedāvājumi.

Izmantojiet iespēju aizņemties arī citās kredītiestādēs, piemēram, “Citadele patēriņa kredīts”, “Bigbank patēriņa kredīts” vai “Eiropas kredīts”. Pārbaudiet nosacījumus, bet atceries, ka mūsu piedāvājums ir viens no izdevīgākajiem tirgū!

Kredīta veids Izdevīgākie nosacījumi
Swedbank patēriņa kredīts Jūsu izvēle!
Citadele patēriņa kredīts Pieejami konkuretspējīgi nosacījumi
Bigbank patēriņa kredīts Ātra un vienkārša pieteikšanās
Eiropas kredīts Izdevīga procentu likme

Padomi patēriņa kredīta izvēlē

Patēriņa kredīts ir lielisks veids, kā finansēt savus ikdienas iegādes vai citus neparedzētus izdevumus. Lai izvēlētos piemērotāko patēriņa kredītu, ir daži padomi, ko varat ievērot:

 • Izpētiet dažādus kredīta piedāvājumus.
 • Poreklamējiet citadele patēriņa kredītu, swedbank patēriņa kredītu, bigbank patēriņa kredītu un seb patēriņa kredītu.
 • Ieplānojiet savu budžetu un noteikiet cik daudz naudas vēlaties aizņemties.
 • Izkārtojiet, kāds kreditors piedāvā izdevīgāko patēriņa kredītu starp citadele patēriņa kredītu, swedbank patēriņa kredītu, bigbank patēriņa kredītu un seb patēriņa kredītu.
 • Pārbaudiet aizdevēja prasības un nosacījumus, tostarp procentus, atmaksas termiņu un drošības prasības.
 • Salīdziniet patēriņa kredīta piedāvājumus, ieskaitot citadele patēriņa kredītu, swedbank patēriņa kredītu, bigbank patēriņa kredītu un seb patēriņa kredītu.
 • Uzziniet par apdrošināšanas iespējām un nepieciešamību.
 • Veicot izvēli, atcerieties, ka izdevīgākais patēriņa kredīts var mainīties atkarībā no jūsu individuālajām vajadzībām un apstākļiem.

Samaksājot uzmanību šiem padomiem, jūs varat atrast piemērotāko patēriņa kredīta risinājumu, kas atbilst jūsu finansiālajām vajadzībām. Piesakieties patēriņa kredītam pie citadele, swedbank, bigbank vai seb un iegūstiet vēlamo finansiālo atbalstu!