Swedbank studiju kredīts Studēt par savu sapni ar Swedbank palīdzību

Aizdevuma summa: EUR
Izvēlēties filtru
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 3 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  0 - 1 mēn.
  Min. vecums
  7 gadi
  • Kredītlīnija
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 400 - 7 000 €
  Procentu likme
  0 - 218 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  18 gadi
  • Nekādu komisiju
 • Aizdevuma summa 800 - 4 000 €
  Procentu likme
  0 - 108.69 %
  Termiņš
  2 - 60 mēn.
  Min. vecums
  19 gadi
  • -50% ar kodu ABC23
 • JAUNS
  Aizdevuma summa 100 - 10 000 €
  Procentu likme
  3 - 3.65% %
  Termiņš
  12 - 60
  Min. vecums
  20
  • Pirmajam 100% atlaide
 • Aizdevuma summa 500 - 25 000 €
  Procentu likme
  2 - 29% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • Finanšu risinājumi
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 179 %
  Termiņš
  1 - 12
  Min. vecums
  18 gadi
  • Jaunajiem 100% atlaide
 • BEZ %
  Aizdevuma summa 50 - 25 000 €
  Procentu likme
  0 - 5.6% %
  Termiņš
  3 - 120
  Min. vecums
  18
  • 0% komisijas maksa
 • Aizdevuma summa 100 - 5 000 €
  Procentu likme
  0 - 108 %
  Termiņš
  2 - 120 mēn.
  Min. vecums
  20 gadi
  • Elastīgs aizdevums 0%

Studēt par savu sapni ar Swedbank palīdzību

Swedbank izsniedz studiju kredītus, kas sniedz iespēju sasniegt mērķi – savu izglītību. Ar mūsu studiju kredītu varēsi nepieciešamos līdzekļus iegūt, lai reālizētu savu sapni par izciliem studijām.

Ja esi nolēmis studēt, taču uztraucies par finansiālo pusi, Swedbank piedāvā tev palīdzēt. Mūsu studiju kredīts ir ērts risinājums, kas ļaus koncentrēties tikai uz mācībām un attīstību. Ar šo kredītu ir iespējams segt studiju izmaksas, sākot no studiju maksas un beidzot ar dzīvošanas un transporta izdevumiem.

Studiju kredīta dzēšana sakarā ar bērna piedzimšanu

Swedbank sniedz iespēju dzēst studiju kredītu sakarā ar bērna piedzimšanu. Mēs apzināmies, ka ģimenēs kur dzimis bērns, finansiālā situācija var mainīties. Tāpēc, ja kredīta ņēmējam piedzimst bērniņš, ir iespējams dzēst līdz pat 50% no kopējā kredīta atlikuma.

Studiju kredīta dzēšana

Swedbank arī piedāvā iespēju dzēst studiju kredītu pēc tam, kad esi to atmaksājis. Tas sniedz lielu atvieglojumu cilvēkiem, kas vēlas atbrīvoties no finansiālās slogas pēc studiju beigšanas. Dzēšot studiju kredītu, vari pilnībā koncentrēties uz savu karjeru un nākotni.

Studiju kredītu dzēšanas nosacījumi Swedbank ir elastīgi un radīti tavām vajadzībām. Sazinies ar mums, lai saņemtu sīkāku informāciju un apspriestu savu situāciju.

Mūsu atšķirīgie studiju kredīta varianti:

 • Swedbank studiju kredīts ar valsts galvojumu;
 • SEB studiju kredīts;
 • Citadele studiju kredīts;
 • Altum studiju kredīts;
 • Luminor studiju kredīts.

Izvēlies sev piemērotāko studiju kredīta variantu un sāc realitāti tuvināt savam sapnim jau tagad!

Swedbank studiju kredīts: studēt par savu sapni

Swedbank studiju kredīts ir iespēja, kas palīdzēs tev piepildīt savu sapni par studijām. Mēs zinām, cik svarīgi ir iegūt izglītību, lai sasniegtu savas karjeras mērķus. Lai palīdzētu studentiem finansiāli, mēs piedāvājam vairākas izdevīgas studiju kredīta iespējas.

Ja esi jauns students, Swedbank studiju kredīts ir lieliska iespēja izmantot. Tu vari saņemt īstermiņa kredītu studiju maksājumu segšanai un to atmaksāt pēc beigtiem studijām. Tas ir ērts un vienkāršs veids, kā finansēt savas studijas, paredzēts tieši studentiem.

 • Alfa studiju kredīts piedāvā fantastiskas procentu likmes un draudzīgus atmaksas nosacījumus. Tu vari aizņemties no 500 līdz 10 000 eiro un atmaksāt to pēc savas izvēles laika perioda.
 • Studiju kredīts ar valsts galvojumu ir piemērots tiem studentiem, kuri studē valsts finansētajos programmās. Tas nodrošina izdevīgas procentu likmes, zemākas garantijas prasības un iespēju atlikt atmaksu, ja kļūsi bezdarbnieks pēc studiju beigšanas.
 • Luminor studiju kredīts ir lielisks risinājums studentiem, kuri vēlas studēt ārzemēs vai veikt starptautisku apmaiņu. Kredīts nodrošina iespēju segt gan studiju izmaksas, gan dzīves izdevumus ārzemēs.

Swedbank arī piedāvā iespēju dzēst studiju kredītu sakarā ar bērna piedzimšanu. Ja esi kļuvis vecāks, tev var būt iespēja izdzēst daļu vai visu studiju kredītu, atkarībā no tā, cik bērnu esi dzemdējis.

Neaizmirsti arī par citām bankām, kas piedāvā līdzīgus pakalpojumus. SEB studiju kredīts un Altum studiju kredīts ir divas no iespējām, kas palīdzēs tev finansēt tās studijas, ko tu esi iesācis.

Neļauj finansiālajai situācijai kavēt tavu izglītību. Izmanto Swedbank studiju kredītu, lai studētu par savu sapni un sasniegtu savus mērķus!

Swedbank palīdzība studēt

Swedbank studiju kredīts ir lieliska iespēja sākt studijas un īstenot savu sapni. Mēs piedāvājam labvēlīgus nosacījumus studiju kredīta saņemšanai. Kredīta termiņš ir elastīgs, un Jums ir iespēja viegli atmaksāt kredītu pēc studiju beigām.

Ja Jums vairs nav nepieciešams studiju kredīts, Swedbank piedāvā studiju kredīta dzēšanu. Mēs saprotam, ka dzīvē var rasties neparedzēti notikumi, piemēram, bērna piedzimšana, kas var ietekmēt Jūsu spēju atmaksāt kredītu. Tādēļ mēs piedāvājam iespēju dzēst studiju kredītu sakarā ar bērna piedzimšanu.

Ja vēlaties iegūt studiju kredītu no citiem kredītiestādes, piemēram, Luminor, Altum, Citadele vai SEB, mēs piedāvājam iespēju refinansēt Jūsu esošo kredītu. Tas ļaus Jums saņemt labākus līguma nosacījumus un samazināt ikmēneša maksājumus.

Swedbank studiju kredīts ir arī pieejams ar valsts galvojumu. Tas nozīmē, ka Jūs varēsiet saņemt kredītu ar zemāku procentu likmi un labākus nosacījumus.

Izmantojiet Swedbank palīdzību studēt un īstenojiet savus mērķus un sapņus!

Finansiāla atbalsta iespējas

Ja Tu plāno studēt, bet Tev trūkst līdzekļu, Swedbank piedāvā vairākas finansiāla atbalsta iespējas, lai Tu varētu sasniegt savu sapni:

 • Studiju kredīts ar valsts galvojumu: Swedbank studiju kredīts ir labākais veids, kā finansēt savu izglītību. Šis kredīts tiek izsniegts ar valsts galvojumu, tāpēc Tev nebūs nepieciešams nodrošinājums vai galvotājs. Aizņemoties studiju kredītu, Tu varēsi segt gan studiju maksas izmaksas, gan ikmēneša izdevumus.
 • Studiju kredīta dzēšana: Pēc studiju beigšanas, Tev būs iespēja dzēst studiju kredītu, ja Tu atbilst noteiktajiem nosacījumiem. Dzēst kredītu ir lieliska iespēja, lai sāktu savu karjeru bez parāda nastas.
 • Luminor studiju kredīts: Ja Tu neesi Swedbank klientu, bet gribi saņemt studiju kredītu, Tev varētu interesēt Luminor studiju kredīts. Šis kredīts ir piemērots jaunajiem studentiem, kuri plāno studēt Latvijas augstskolās vai ārzemēs.
 • ALTUM studiju kredīts: ALTUM studiju kredīts ir laba iespēja jaunajiem studentiem, kuri vēlas studēt valsts kapitālsabiedrības un studiju iestāžu piedāvātajās programmās. Šis kredīts nodrošina finansiālu atbalstu visā mācību laikā, un to atmaksā tikai pēc studiju beigšanas.
 • Studiju kredīta dzēšana sakarā ar bērna piedzimšanu: Ja Tu esi studiju kredīta ņēmējs un Tev ir bērns, Tev ir iespēja dzēst studiju kredītu par daļu vai pilnīgi. Šī iespēja ļauj atbrīvoties no parāda, lai Tu varētu veltīt laiku bērna audzināšanai.
 • Studiju kredīts Citadele: Citadele banka piedāvā izdevīgu studiju kredītu jaunajiem studentiem. Šis kredīts palīdzēs segt studiju maksu un pārējos izdevumus, kas rodas studiju laikā.

Neatkarīgi no Tavām finansiālajām iespējām, Swedbank ir gatava palīdzēt Tev sasniegt mērķi un sniegt finansiālo atbalstu, lai Tu varētu studēt par savu sapni.

Ērti risinājumi studiju maksājumu veikšanai

Studiju projekti ir izaicinoši un prasa attiecīgus finansiālos līdzekļus. Lai atvieglotu studiju finansēšanu, Swedbank piedāvā dažādus risinājumus studiju maksājumu veikšanai. Neatkarīgi no tā, vai Jums ir nepieciešams studiju kredīts, parēķināt iespējas Swedbank mājaslapā.

Studiju kredīta dzēšana

Ja Jūs dzimst bērns, ir iespējams saņemt atlaidi par studiju kredītu. Šāda iespēja ir pieejama arī citiem banku pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, SEB Studiju kredītam, Altum Studiju kredītam, Luminor Studiju kredītam vai Citadele Studiju kredītam. Pirms studiju kredīta ņemšanas jums ir būtiski izvērtēt visus iespējamos variantus un noskaidrot, kāda ir Jūsu situācija.

Swedbank studiju kredīts

Swedbank ir viens no vadošajiem finanšu pakalpojumu sniedzējiem Latvijā un piedāvā studiju kredītu ar dažādiem risinājumiem. Studiju kredīts ar valsts galvojumu ir pieejams dažādos apmēros un ļauj viegli veikt ikmēneša maksājumus. Papildus tam, Jums ir iespēja aizņemties studiju kredītu no Swedbank ar lieliskiem nosacījumiem un atmaksas termiņu pēc Jūsu vajadzībām.

Ātrie studiju kredīti

Neatkarīgi no Jūsu studiju izvēles, ātrie studiju kredīti ir ērts un efektīvs risinājums. Tie palīdzēs segt nepieciešamos izdevumus, piemēram, mācību maksu, grāmatu iegādi vai dzīves izdevumus. Šāda veida kredīti ir pieejami no dažādiem pakalpojumu sniedzējiem, tāpat kā SEB studiju kredīts, Altum studiju kredīts, Luminor studiju kredīts vai Citadele studiju kredīts.

Veiksmīgas studijas ar Swedbank

Swedbank piedāvā dažādus risinājumus studiju maksājumu veikšanai, lai nodrošinātu Jums veiksmīgu studiju laikotni. Neatkarīgi no tā, vai Jums ir nepieciešams studiju kredīts ar valsts galvojumu vai ātrs studiju kredīts, Swedbank palīdzēs izvēlēties atbilstošāko risinājumu, kas atbilst Jūsu vajadzībām. Izvēlieties ērtus un pieejamus risinājumus un sāciet studēt savu sapni ar Swedbank palīdzību!

Swedbank studentu kredīts

Swedbank studentu kredīts

Iespējams, ka esi dzirdējis par studiju kredīta dzēšanu sakarā ar bērna piedzimšanu. Tā ir lieliska iespēja jaunajiem vecākiem, kuri vēlas studēt un vienlaicīgi radīt ģimeni. Swedbank piedāvā studentiem dažādas iespējas, tostarp arī altum studiju kredītu.

Studiju kredīts ir finanšu instruments, kas palīdzēs tev finansēt studijas un sasniegt savus mērķus. Bieži vien studiju kredītu var dzēst, ja to atdod laikā, un tas var būtiski atvieglo tavu finansiālo stāvokli pēc studiju beigšanas.

Swedbank studiju kredīts ir viens no populārākajiem un uzticamākajiem risinājumiem. Ar šo kredītu vari finansēt savas studijas gan Latvijā, gan ārzemēs. Swedbank piedāvā arī dažādas iespējas un priekšrocības, piemēram, iespēju saņemt studiju kredītu ar valsts galvojumu vai izvēlēties studiju kredītu citā bankā, piemēram, Citadele vai Luminor.

Swedbank studiju kredīts ir ērts un pieejams risinājums, lai sāktu ceļu uz savu sapni. Bez maksas vari izveidot kontu un pieteikties kredītam tiešsaistē. Vienkārši aizpildi pieteikuma anketu un gaidi atbildi!

Swedbank studiju kredīta priekšrocības:
Zems procentu likmes Turpināsi studēt un neuztrauksies par augstām procentu likmēm!
Kredīta dzēšana Ja atdosi kredītu laikā, vari izvairīties no maksājumiem un izdzēst kredītu!
Atbalsts un konsultācijas Iegūsi profesionālu atbalstu un ekspertu konsultācijas jebkurā brīdī!

Neķeries viens pie grūtās finanšu problēmas! Izvēlies Swedbank studiju kredītu un dodies pretī jauniem izaicinājumiem un panākumiem!

Izdevīga aizdevumu iespēja

Izdevīga aizdevumu iespēja

Meklē aizdevumu studijām? Altum studiju kredīts ir lieliska iespēja, lai finansētu savus izglītības mērķus. Tas ir studiju kredīts ar valsts galvojumu, kas ļauj studēt, neuztraucoties par finansējumu.

Iegūsti izcilu izglītību ar Swedbank studiju kredītu! Mēs piedāvājam elastīgu aizdevuma paketi, kas pielāgojas taviem individuālajiem vajadzībām. Studiju kredīts visā apmērā, tas nozīmē, ka ne tikai mācības un dzīvošana, bet arī nepieciešamie studijām saistītie izdevumi ir segti. Turklāt, aizņemoties studiju kredītu no Swedbank, tu gūsi daudzus papildu priekšrocības, piemēram, zemāku procentu likmi, sniegtu konsultāciju un individuālu pieeju.

Labi pazīsti citus kredīta piedāvājumus? Swedbank studiju kredīts nāk ar vairākiem ieguvumiem, kas padara to par labu izvēli:

 • Zemāka procentu likme: Mūsu studiju kredīts tiek piedāvāts ar ļoti konkurētspējīgu procentu likmi, kas palīdzēs ietaupīt naudu un samazināt izmaksas ilgtermiņā.
 • Valsts galvojums: Studiju kredīts ar valsts galvojumu nozīmē, ka valsts garantē kredīta atmaksu gadījumā, ja tu neesi spējīgs to atdot.
 • Turpināt iemācību: Ja tu esi grūtniece vai atvaļinājumā, studiju kredītu nav jādod atpakaļ, kamēr tu atsāksi strādāt vai turpināt mācības.

Izmanto iespēju un dodas uz tuvojošajiem panākumiem kopā ar Swedbank studiju kredītu. Sazinies ar mūsu konsultantiem, lai sāktu savu pāreju uz augstāku izglītību!

Piemērots studiju izdevumu segšanai

Piemērots studiju izdevumu segšanai

Vai Tu sapņo par to, ka varē- si veikt savas sapņu profesionālās studijas, bet studiju izdevumi ir maksimāli pārspīlēti? Swedbank ir tev uzticams partneris, kas piedāvā piemērotu risinājumu – Swedbank studiju kredīts!

Ar Swedbank studiju kredītu Tu vari segt gan studiju maksas, gan dzīves izdevumus studiju gājuma laikā. Šis kredīts ir pieejams visiem studijām Latvijā un arī ārzemju studijām. Tas ir ērts un izdevīgs veids, kā nodrošināt sev finansiālo atbalstu studiju laikā.

 • Swedbank ir viens no vadošajiem banku pakalpojumu sniedzējiem Latvijā, kas nodrošina stabilitāti un drošību.
 • Studiju kredīta vērtība var sasniegt līdz 10 000 eiro, kas var segt gan studiju izmaksas, gan dzīves izdevumus.
 • Swedbank piedāvā elastīgu atmaksas grafiku, kas tiek veidots individuāli katram kredīta guvējam.
 • Tu vari izmantot Studiju kredīta apvienošanu ar citu banku studiju kredītu, lai iegūtu labvēlīgākas kredīta nosacījumus.

Nedomā ilgi, lai sāktu sevī ticēšanu un īstenotu savu sapni par profesionālajām studijām! Sāc rīkoties šodien un lūdz Swedbank studiju kredītu, kas ir piemērots studiju izdevumu segšanai!