Bezpajumtnieku un bagātnieku sabiedrība

0

Tas tiek rakstīts, un aktualitāte par to, kā mēs ejam, lai tiek bezskaidra nauda norēķinu sabiedrībā, un pirmo reizi, izmantot ātrais kredīts un debeta kartēm, kas ir apsteigusi nauda.

Šī bezskaidras naudas norēķinu pasaules, paver jaunas iespējas un jaunas dzīves sfērās ļaunums, veidā, ar krāpšanu, viltojumiem, un arī to, kā un kam mēs maksājam.

Pirmkārt, tas bija vienkārši izmantot kredītkartes un debetkartes, lai veiktu pirkumus, tad nāca mobilo telefonu un programmas, PayPal. Atslēgu maciņi, drīz tā var tikai būt sejas atpazīšanas vai acu skenē, bet viena lieta ir meklē skaidrāku un skaidrāku, naudas vairs nav Karalis.

Pat tie, kas pārdod Liels Jautājums tagad ir, ņemot maksājumiem ar karti, kā arī buskers.

Sarakstu, ko mums var maksāt ar, ārpus naudas, un, kas mums jāmaksā, un to, ko mēs varam nopirkt vairs nevar, izmantojot naudu tālāk un tālāk.

Protams, tas notiek, un, kad sistēma darbojas. Kad sistēmas ir uz leju, jūs nevar maksāt ar kaut ko, bet naudas, un pēdējā laikā, ir diezgan maz zudumiem maksājumu, banku, gan ar pārskaitījumu pasaulē.

Tas ir satraucoši, un viens cer, ka šīs sistēmas iegūt mazliet vairāk stabilu pārkraušanas visiem darījumiem.

Tomēr, tagad tur ir jaunā bezskaidra nauda norēķinu sistēma ir pārbaudīta, un tā ir diezgan unikāla, un ne ar kādu domstarpību. Un, ka ir ziedot bezpajumtnieku, izmantojot bezskaidra nauda līdzekļus. Dodot naudu bezpajumtniekiem, bet ne tikai, nodot viņiem naudu vai naudas.

Kā tas tiek darīts, attiecīgā persona, kas ir bezpajumtnieki ir karte, vai siksniņa ar QR kodu, kodu, kas ir unikāla ar tiem.

Jums skenēt kodu jūsu smart tālruni, parasti, izmantojot īpašu aplikāciju, kas izstrādāts šai, un pēc tam jūs varat ziedot noteiktu naudas summu, lai šī persona. Jūs arī varat lasīt par to stāsts, kas viņi ir, kā viņi uzskatīja, ka paši bezpajumtnieki, un saviem nākotnes mērķiem.

Naudu apstrādā trešās personas, kas, iespējams, sociālās aprūpes persona, kas pēc tam redz nauda tiek izmantots paredzētajam nolūkam.

Šim nolūkam var saglabāt depozītu kaut kur dzīvot, medicīnas izdevumi, izglītība, ko vien var būt nepieciešams.

Kā kāds, kas veic ziedojumu, jūs varat justies labi, ka naudu, jums ir ziedot notiek uz šo personu izraisa, savus mērķus. Un kas nav izlietoti tā, ka var tikai veicinās šo situāciju.

Uz virsmas, tas izklausās ļoti laba ideja, un sirds un dvēseles jēdziens ir laba ideja. Pretrunas nonāk spēlēt, cik tas cilvēks, kurš ir bezpajumtnieks domā par valkājot žetons ar QR kodu. Un tas ir pazemojoši, nav cienīgs, vai pirkstu, norādot to tāpat?

Daži no aptaujātajiem teica, ka nē, nedomāju, ka tā ir slikta lieta, un nav kauns valkāt kodu. Citi var justies savādāk.

Dažādiem cilvēkiem justies atšķirīgi par to, bet galu galā, tas ir persona, kas meklē un lūdz palīdzību, lai izlemtu.

Atkal, tas ir laba ideja, ar labiem nodomiem. Es ceru, ka tas nav labi, un domāju, ka mums vajadzētu to atbalstīt, galu galā, mēs virzāmies prom no kases. Ja jūs vēlaties, lai palīdzētu kādam, drīz mums nav uzskaites rezerves izmaiņas uz mums.

Share.

About Author

Comments are closed.