Kas īsti ir nauda, un kāpēc tā ir tik vērtīga mums?

0

Patēriņa kredīts:

Parāda Konsolidācijas Aizdevumus
Slikta Kredītu Aizdevumi
Auto Kredīti
Kāzu Kredīti
Business Aizdevumi
Patēriņa kredīts

Parunāsim Par Naudu, kas un Kāpēc Mēs novērtējam To!

Pašreizējā maiņas līdzekļa veidā monētas un euro banknotes.

“Vidē, kas var apmainīt pret precēm un pakalpojumiem, un izmanto kā pasākumu no to vērtības tirgū, tostarp tās veido preču, piemēram, zelta, oficiāli izdeva monētu vai piezīme, vai noguldījumu chequeing kontu, vai citiem viegli liquefiable vērā.”

Oficiālā valūta, monētas, un apgrozāmiem papīrs piezīmēm, ko izdevusi valdība.”

“Aktīvu un īpašumu, uzskatot to par naudas izteiksmē; bagātību.”

Slengs noteikumiem par naudu:

Fiver par 5 piezīme.
Tenner par 10 euro banknotes piezīme.
Mārciņas
Wonga
Dosh

Kāpēc mēs to vērtība gabalu vai papīra monētu, kas izgatavota no metāla, un kāpēc daži mēģina kopēt to, kā viltošanu?

Naudu maksā naudu, lai tiktu veikts/iespiestas vai monētas averss. Tur ir izmaksas par materiāliem, ko izmanto, lai pelnītu naudu, elektroenerģijai, ko izmanto, darbinieku algas, ēka, utt.

Viltošana ir gandrīz tikpat veca kā nauda pati par sevi; tiklīdz valūta ir izlemj un iespiests, kāds meklē, lai padarītu kopijas vai viltotu. Izmantot īpaša papīra, tintes, dažādās krāsās, hologrammas, metāla pavedieni, un ūdenszīmes ir visi izmanto, kā pretviltošanas pasākumus ar Royal Mint.

Naudas nav nolietojas un ir nepieciešams aizstāt. Vidējais dzīves ilgums piezīmi šeit, ir 1 (vienu) līdz pieciem (5) gadiem. Tomēr, apakšējā nosaukums piezīmes, jo īsāks tās mūžs būs. Daži fivers var ilgt tikai deviņas (9) mēnešus gadā, kur kā 50, kas var ilgt daudzus gadus. Pēdējos 300 gadus, banknotes tika iespiestas uz papīra. Anglijas Banka ir pētīt un runāt par izmantojot plastmasas mūsu banka norāda uz dažiem gadiem tagad. Patiesībā tie ir bijuši trīs gadu pētījumu programmas ieskatu, kādi materiāli būtu jāizmanto, lai aizstātu mūsu kokvilnas papīra norāda, kādā mēs izmantot tagad.

Tātad sākot ar 2016. mūsu bankas piezīmes tiks drukātas uz polimēru plastmasas. Jaunā plastmasas atzīmē, izskatās vienādi, un ir vienāda izmēra, jo to platums un garums, tomēr tie ilgs 2,5 reizes ilgāk nekā papīra, ņemiet vērā, un ir veselīgāki, jo tie paliek tīrāka. Tie arī būs grūtāk, lai kopētu vai viltotu.

Valūtas = daudzumu zelta

Daudzās valstīs, sāka savu monetāro sistēmu, kas balstās uz Sudraba Standarta, izmantojot sudraba nevis zelta kā ekonomiskas vienības. Fiksēta svara sudraba ir pamats naudu. Tas tika izmantoti visā pasaulē, un Lielbritānijā mēs joprojām varam izsekot tās saknes atpakaļ, jo mūsu valūta sauc sterliņu mārciņu.

Pirmajā mirklī var šķist, – pirmajā mirklī var šķist, kļuva pārāk apgrūtinoša. Tas ir vieglāk pārvadāt ap kādu sudraba vai euro banknotes, un tagad, papīra naudu, nekā pārvadāt aptuveni pāris kazas, aitas vai govis.

Nauda ir prece, kuras pamatā, un, kad tas bija jāmaina uz kaut ko vieglāku un vienkāršu apmaiņu, universālu sistēmu, kas vajadzīga, lai būtu vieta. Tātad, zelta un/vai sudraba standarts, kas tika pieņemts sakarā ar vērtību no šiem metāliem. To vērtība daļēji nāk no to trūkuma.

Nauda ir nauda, kas iegūst savu vērtību no valdības noteikumiem vai tiesību aktos. Termins fiat valūtu izmanto, ja fiat nauda tiek izmantots kā galvenais tās valsts valūta. Termins cēlies no latīņu fiat(“let it be done”, “tā ir”)

Šo valūta, kas pirmo reizi tika izmantots Ķīnā, aptuveni 1000 gadus atpakaļ, un tika izmantota periodiski ar dažādām valstīm, kas kopš. Tas arī ir izmantots saistībā ar valūtām, kas nodrošināti ar metāliem, piemēram, zelta vai sudraba.

“Song Dinastiju” Ķīnā bija pirmais jautājums, papīra naudu, ko sauc par “jiaozi” ap 10 gadsimtā AD. Šo papīra naudu tika novērtēts pēc valūtas kursa zelta, sudraba vai zīda.

Vērtību, viss ir subjektīvi – Par īpašumu, kas tiek pārdoti ir tikai vērts, kāda būs jāmaksā par to. Ir kolekcionāri no visas veida pasaulē. Miljoniem tiek pavadīts pie izsoles, antikvariāts, automašīnas, gleznas, utt., visi, jo kādam ir likt vērtību uz viņiem, tiem, kas vēlas un ir gatavi maksāt cenu euro banknotes.

Piedāvājums un Pieprasījums – Ir ekonomikas modeli, cenu noteikšanu, tirgus. Būtībā cenu precēm vai pakalpojumiem, kas mainīsies, kamēr tas nosēžas, vietā, kur “daudzums, ko pieprasīja patērētājiem ir vienāds ar daudzumu, kas piegādā ražotājiem.

Teicieni, frāzes, kur iesaistīta nauda:

“Nauda ir visa ļaunuma sakne”
“Muļķis un viņa nauda ir, drīz šķīrās”
“Skaņu kā mārciņa”
“Naudas runā”
“Par naudu nevar nopirkt mīlestību”
“Aizdod savu naudu un zaudēt savu draugu”
“Nauda ir dedzināšana caurumu kabatā”
“Nauda neaug kokos”
“Ne par mīlestību vai naudu”
“Ja jūs maksājat zemesrieksti, jūs saņemsiet naudiņas”
“Nauda pelna naudu”

Share.

About Author

Comments are closed.