Ko nauda nozīmē jums?

0

Jautājums, kāda naudas nozīmē ir jums, nav retorisks.

Tas ir jautājums, kas nozīmēja nelikumīgu atbildi, par to, ko cilvēks jūt vai domā, kabatas nauda nozīmē viņiem.

Pieņemsim, pirmkārt, jādefinē naudas, es domāju, mēs visi zinām, kas nauda ir, dažas bob, dažas mārciņas, Brewstered, piekrauts, bagātu, labi off, vai ērtas.

Mums visiem justies labi par payday, un, ja mums ir dažas piezīmes/mārciņas mūsu kabatām.

Bet ko dara nauda nozīmē jums, ko tas pārstāv?

Tāpēc es nolēmu, lai uzdotu maz cilvēku, kādu es pazinu un dažiem es nezināju, tikai to, kas naudas līdzekļus, lai tos vai to, ko tā pārstāv.

Viens cilvēks atbildēja, sakot, nauda ir brīvība, kas tām. Pētot šo, es atklāju, ka viņi nebija vieni ar savām sajūtām.

Ja jums ir neierobežots, jums nav darba, un, ja jūs vēlaties, jūs varat doties, jums ir brīvība darīt to, ko jūs vēlaties, kad vēlaties. Jūs pat varat palaist par Prezidentu asv.

Cita persona, kura es runāju ar jutu, ka nauda domāts par tiem. Ja jums ir nauda, un ir bagāti jums ir cilvēku cieņu.

Kas var būt patiess, tomēr ir daži gadījumi, kad cilvēks ir bagāts un kam sms kredīts, iespējams, nav iegūt jums sakarā jūs vēlaties.

Protams, tur bija tie, kas noteica, nauda ir vara, tas tev spēcīgs cilvēks. Ja tu būtu bagāts, un pieder liels uzņēmums un strādā simtiem cilvēku, jums ir bijusi vara pār savu darba vietu un savu dzīvi.

Ka viena atbilde bail man mazliet, un prātoju, ja tur bija citi, kas uzskatīja, ka veids, viņiem ir nauda, lai viņi ir spēka??

Tur arī bija tādi, ka nebija īstas jūtas par sms kredītsxds. Viņi zina, ka vajag dzīvot, bet nav reālas emocionālās saites vai obligācijas ar naudu.

Ir arī tādi, kas ir nevis materiālistiski vai parakstīties uz tiesību aktu patēriņu. Un tas var būt ļoti atbrīvojoša.

Nauda kā Motivācijas Instruments

Kabatas nauda ir diezgan motivētājs, kad jūs domājat par to. Es domāju, cilvēkiem zagt, un ir noziedznieki, riskējot ar savu personisko brīvību, un dažos gadījumos to ļoti dzīvi, tikai, lai saņemtu naudu.

Cilvēki pat izsmiekls sevi, un nav dumjš lietām, tikai, lai saņemtu naudu. Apskatīt kādu spēli rāda, ka ir par TELEVIZORU šeit un Amerikā, un jo īpaši Japānā.

Nauda motivē mūs celties katru rītu un iet uz darbu. Ja mums nav iet uz darbu, mēs nebūtu maksā. Un, lai gan daudzi no mums patīk mūsu darbs, mēs joprojām vēlaties, ka finansiālu atlīdzību pēc mēneša beigām.

Citātu, kuru Abd Er-Rahman III saka, “es jau valdīja 50 gadus uzvaru un mieru, mīļotais mans priekšmetus, baidās ar mani ienaidnieki, un tie ir jāievēro mani sabiedrotie. Bagātības un goda, varas un baudu, ir gaidīja manu zvanu, nedz jebkura zemes svētību, šķiet, ir bijis vēlas, lai mana felicity. Šajā situācijā, man ir cītīgi numurētas dienas, tīra un patiesa laime, kas ir samazinājies uz savu partiju. Tās apmērs līdz 14.”

Tur ir divas puses, lai jautājums par kabatas nauda kā motivācijas instruments, ar darbiniekiem. Viens aspekts ir iegūt samaksāts par virsstundu darbu, vai maksā vairāk par labi paveikto darbu, piemēram, prēmijas.

Share.

About Author

Comments are closed.